A. J. BRUGGE JANSSEN) SGHOUWENAAR BoeLse Geef Moeder wat lekkers GROENOUWE „SNOEKJES" VAN' DER MADEN „De Verfbron" Gez. Labrujère Verlicht de zorgen van Moeder... Een nieuwe Kamer met BEHANG van Eru-kaas Woltering-Verburg Voor Sport en Weekend Deze week vette Kamper- Paling Rund- en Varkensvlees Zoetemelk Kalfsvlees MEISJE BLOCS KLADPAPIER f Slagerij D. Flipse z geef haar met Moederdag een „Hawkins" Snelkookpan „Hawkins" Snelkookpannen Kleine Markt 1, Vlissingen Vlissingen Walstraat 8 Telefoon 2830 10 cent per 100 gr. met inleveringsbon Jonge v.v. Kaas f 0.26 Rood- of wit bol f 0.25 Bel. Kaas f 0.32, f0.34, f 0,38 Oude Kaas f 0,36 en f 0,38 Kom. Kaas 24 - 30 - 32 en 35 ct (alles per 100 gram) Lunchkaasjes - Lunchblokken Baby-Edammers, - Smeerkaas en Buitenlandsche Kaas Uw adres Kerkstraat 5, Vlissingen Telefoon 2614J Originele T W E K A Tropex-Shirts voor Heren met ritssluiting f 7,25 Voor Jongens met ritssluiting f5,45 Jongens Tweka Tino-Shirts van fijne badstof f3,65 Dames Tweka Blouses f 5,45 Scheldestraat 42 Vlissingen •••••••seeeeeeeeeeeo O y ïïlCF Gascomforen Elect. Wasmachines, Wringers, Stofzuigers, Straalkachels, Strijkijzers, Vergassers en Petroleum stellen in div. kleuren Keukenuitzetten en Huis' houdelijke artikelen Smederij en Loodgietersbedrijf Beursplein ~.9~i;9lissingen Tel. 2791 Verse Ponen Gefileerde Kabeljouw j Tong Makreel Gestoomde Makrelen §j Spekbokking Droge Scharren Diverse soorten Gebakken vis j Gebakken Haring in M 't zuur 1 Zure haring en Rolmops H Heerlijke Koelhuis haring Prachtige Blanke Zoute vis |j Blanke Stokvis Gepelde Garnalen Vette Kamper Paling VISHANDEL Bellamypark 44 Tel. 2224 Met de a s. Feestdagen ruim voorzien van prima kwaliteit Deze week ook voorradig SLAGERIJ Bellamypark 16, Tel.2747, VI. gevraagd voor administratie en typewerk GEBR. VAN DEN BERG Electriciteitsbureau Bellamypark 6 - Vlissingen Drukkerij Van der Hoeven 8 Knuijt Noordstraat 44, Tel. 2077, Vliss Eau de Cologne De mooiste sortering Bolcloot Ilau Je Cologne in speciale gratis .MoeJerJag-verpaLLing vint It U Lij DROGISTERIJ „Dc Drogist ScLelJestr. 25, V lissingei Iedere week Echte Boeren Leverworst Boeren Hoofdkaas Boeren Ham Schouderham Verder zijn wij ruim gesor teerd in fijne V/leeswaren Ook eerste kwaliteit in Rund- en Varkensvlees Breestraat 7 Vlissingen Een taart met crème of slagro-om vanaf f 3,- Een botertaartje of een crêmecake voor Moeder f 1.50 per stuk Mooie dozen bonbons in alle prijzen BAKKERIJ Scheldestr. 56, Tel. 2473, VI. V J Weer een mooie serie Jongens en Meisjesboeken ingenaaid f 1.90 gebonden f 2.30 Grote collectie prentenboeken. Jo Maes, St. Ja- cobsstraat 15, Vlissingen Nog zeer voordelig! 10 meter geruit kastpapier 55 ct. Prima schetsboekje 38 ct. Puntbescher- mer 5 ct. Potlood met gummi 13 ct. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen Dinsdagavond brengt Evangelist Servaei uit Gent (België) de Blijde Boodschap. Gebouw Noordstraat Komt U ook? In Rijwielonderdelen zijn wij het best gesorteerde adres aan de billijkste prijzen. Kees van der Linde, Bellamypark Te koop Singer Naaimachine op salonkast. Pracht stuk en in pri ma conditie, aantrekkelijke prijs Brieven onder No. 800, bureau „De Scheldebode", Noordstr. 44 Wij hebben alles om ongedierte te verdelgen, zoals tegen mieren slakken, kevers, luis bij Uw die ren, coloradekevers, koolvlieg. Verder hebben wij in alles raad voor U. Met volle garantie koopt U dit in de Speciaalzaak „Het Zaadhuis" Groenewoud 80, VI. Mevrouw, wanneer Uw naaima chine lust, draad of naalden breekt tob dan niet langer, deel het ons even mee, Na enkele dagen bent U over Uw machine, prijs en service zeer tevree, Pfaff Naai machinehandel, Nieuwendijk 33, Telef 729, vlissingen Voor winkelkasten, vitrines, toonbanken en etaJagematerialen naar Buigom, Noordstraat 75, Vlissingen Het Kruisleger, Bellamypark 39, Ingang Molenstraat. Bezoekt on ze samenkomsten, zie Predik- beurtenlijst. Toegang vrij Vast en zeker goed en voordelig slaagt U voor een Dames, heren of kinderfiets in de Rijwiel Cen trale, Koudekerkseweg 59, Vlis singen, Telefoon 2544 Alle Groenten- en Bloemenzaden van Turkenburg zijn in de depot winkel in voorraad. Prijscouran ten gratis. Denkt om het mooie Jubileummes. Paspoortstraat 13, Souburg Rariteiten, curiositeiten, sieraden, inboedels, inventarissen enz. enz. koopt C. Mommaas, Slijkstraat 15 Vlissingen Houdt Uw voordeel in de gaten doet als velen kom voor een nieuwe fiets in de Rijwiel Cen trale praten. Agent voor Simplex, Burgers, E.N.R., Juncker en Mag neet 't Adres Koudekerkseweg 59, Telefoon 2544, Vlissingen Costuum stomen f 4.75 Alle stoom- en verfgoederen in één week klaar. Depot A. J. Feij, Kasteelstraat 51, Vlissingen Emigranten, wilt U emigreren Dan eerst Engels leren. Instituut Tisno, Postbus 22, Vlissingen Dierenvrienden wij hebben een grote sortering Medicijnen voor al Uw dieren. Zoals levertraan, kalk, levertraancapcules, vitami nen enz. enz. Flora honden- en kattenbrood. D.D T. voor dieren, visvoeders. Alles kunt U kopen bij de erkende Speciaalzaak „Het Zaadhuis, Groenewoud 80, VI. Van Hauwaerts rijwielen kunnen wij niet voldoende aanvoeren. Wij plaatsen U op de wachtlijst Kees van der Linde, Bellamypark Te koop Keukenfornuis f 20.— en wastafel met wasteil f 20.— Walstraat 115, Vlissingen In een wip bent U klaar, met zo'n heerlijke fles Appelmoes van Ooudreinetten. f 0.59 -f 0 15 en f 0.78 0 20 per fles. Per blik f 0.80 Doperwten vanaf 70 cent per Vi blik. Woltering-Verburg, Kerkstraat 5, Vlissingen Tracteer U zelf eens met de Feestdagen op een heerlijk stukje Boerenboter. Alleenverkoop al hier, Polderman, Glacisstraat 140 Mooie katoenen Nachthemden f 9.85 Dameshemdjes en bijpas sende slips f 4.65 per stel. Kin derhemdjes en slips yanaf f 1 10 S. Hollebrandse, Nieuwendijk 37 Vlissingen Voor een goed en degelijk Sportrijwiel is er maar één adres Kees van der Linde, in het Bel lamypark Met Pinksteren lekker eten? Na tuurlijk, als U dan maar gaat naar de „Vitaminebron" van Piet Maas want daar hebben ze prima bloe- mige aardappelen, le klas groen ten en fruit. Denk er om want daar haalt U pas de gezondheid uit Ontvangen grote en kleine vers gebrande pinda's, mooie kas aard beien en nog prima handappelen, Jaffa's en sinaasappelen. De „Vi taminebron", Walstraat 40, Vliss Waarom een Simplex Rijwiel van Kees van der Linde? Omdat dit rijwiel uitgevoerd is met roestvrije velgen, dus niet poet sen Maakt U met de feestdagen eens een heerlijk slaatje. Neemt U daar dan eens voor een blik Makreel f 1.10 per blik, salata. livornosaus of mayonnaise heb ben wij ook voor U. Woltering Verburg, Kerkstraat 5, Vlissingen Voor de a.s. Feestdagen gaan we naar Polderman, Glacisstraat 140, om een fijn stukje Boeren boter Reparaties worden door ons vakkundig en voordelig behan deld. Kees van der Linde, Bella mypark Voor al Uw groente- gras- en bloemenzaden, Asef en Pokon- kunstmest. Vroege en late zet- aardappelen, tuinnetten is „Het Zaadhuis", Groenewoud 80, Vliss Likeuren Marie Brizard. Harms' Wijnhandel, Telefoon 2013 Spoed, Woningruil. Wie ruilt mijn Eengezinswoning voor gro tere woning, liefst met grote k'euken. Van der Swalmestraat 16 Vlissingen Te koop gevraagd een Poppen wagen. Middelburgsestraat 68, Souburg Te koop prima Damesrijwiel met torpedonaaf, verlichting, jasbe- schermer, nieuwe banden. Na 6 uur. Hogeweg 82, Vlissingen H.H. Duivenliefhebbers, Uw adres voor le klas voeders, wij hebben alleen stofvrij voer, to taal gezuiverd. Medicijnen en benodigdheden is en blijft de speciaalzaak „Het Zaadhuis" Groenewoud 80, Vlissingen Profiteert nog van onze goed kope aanbieding. Dames- en Herenrijwielen vanaf f 119. Compleet met prima lamp, jas- besrhermer en slot f 139 f 145 f 149 Flandria Sportrijwielen in diverse kleuren f 139 f145 f149 Alle rijwielen met schriftelijke garantie. „Olympia" J. Ooedbloed Nieuwendijk 7-9 Te koop een paar witte Kinder schoentjes, maat 21 z g.a.n. Korte Vrouwestraat 41 ben. Vlissingen Robertson's Ports „All over the world" Harms' Wijnhandel, Te lefoon 2013 Vogelliefhebbers zie onze grote sortering vogels, Prachtige fier- kooien voor elke beurs. P. Sluis vogelzaden los en verpakt. Koopt dit alleen in een zaak van ver trouwen. De Speciaalzaak „Het Zaadhuis", Groenewoud 80, VI. Autopeds f 21.75 f 32.50 f 35 - Losse bandjes, wieltjes enz. in diverse maten voorradig. Olym pia, I. Gcedbloed, Nieuwendijk 7-9, Vlissingen Te koop 2 pluche armstoelen z.g.a.n. en een keukenkachel. Havendorp 506, Vlissingen P. Sluis' ochtendvoer en gemengd graan, Onze gemengde granen zijn van alle onzuiverheden ge reinigd, dus alleen kwaliteitsvoer Kuiken- of fokvoer Ia «n II A, Kutkenzaad Houtskool en benodigdheden Koopt dit in de Speciaalzaak „Het Zaadhuis", Groenewoud 80 Vlissingen Wij ontvingen een mooie collec tie Rozenkranzen voor groot en klein en een aardige sortering communiekerkboekjes, schilderij tjes en beeltjes voor de eerste H. Communie. Jo Maes, St. Ja cobsstraat 15, Vlissingen Te koop aangeboden Wandel- wagen f 25.Petroleumkachel f 8Jozef Israëlslaan 48, Vliss. Heeft U moeilijkheden, kom naar de verfspecialist. Spreekuur van 8-6 uur. Jo Maes, schilder, St, Jacobsstraat 15, Vlissingen Te koop mooie donkerrode Kinderwagen en z.g.a.n. Tafel- biljard (compleet). Hendrik de Keyserstraat 6, Vlissingen Moederdag! Schenk haar een parelcollier, een fles Boldoot, een letterlepeltje of fotostandaard Och er zijn nog zoveel andere dingen. Zie etalage. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen Te koop 3 Herencostuums w.o. 1 nieuw, voor kort corpulent persoon en 1 blauwe Regenjas. Leeghwaterstraat 96, Na 6 uur. Wij lijsten Uw foto's, pfaatwerk en schilderijen in. Rembrandt hoeklijsten. Mooie metalen en houten fotostandaards. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen Te koop Motorrijwiel Sparta 125 c.c. en Kinderwagen, beide in zeer goede staat. Mesdaglaan 2, Vlissingen Boetseermateriaal. Verfdoosjes vanaf 45 ct. Kleurpotloden en kleurboeken. Plakmapjes, vouw blaadjes, poëziealbums vanaf 35 ct. Poëzieplaatjes. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen Te koop een Wandelwagentje Albert Cuyplaan 2, Vlissingen Geef Uw kippen toch vitacom, de kosten krijgt U terug door meer eieren en Uw kippen blij ven in goede conditie. Speciaal zaak, Paspeortstraat 13, Souburg Heeft U een defect Petroleum stel, wij repareren het vlug en billijk voor U. L. Outermans, Korte Zelke 3, Vlissingen Houtworm in Uw meubelen? H.W.T. (Houtwormtoxyl) ver nietigt ze radicaal. Haal vlug een tube bij Drogisterij „De Vijzel" Betje Wolffplein 1, Vlissingen, voor het te laat is Te koop een aankomend Meis- jesfiets, wielenmaat 26 x U/2 en Heren Sportfiets. Nieuwstraat 6, Vlissingen Te koop een 5-delig Konijnen hok en 2 prima bakfietsen. Te bevragen bij L. v. Haaften, 1ste Maststraat 527, Havendorp Lekt Uw regenjas door? Dro gisterij „De Vijzel", Betje Wolff plein 1, Vlissingen, heeft impreg neermiddel Kalksalpeter, Granimix en Asef in elke hoeveelheid verkrijgbaar in speciaalzaak, Paspoortstraat 13 Souburg Wie de worst van Schouwenaar eenmaal kent, wil niet anders is verwend! Koopt deze week Uw Brunswij- ker Smeerworst uitsluitend uit varkens- en kalfsvlees bereid als weekprofijt in de bekende slagerij van Schouwtnaar, Bellamypark 16, Vlissingen Foto Kee9 Helder, Bellamypark 38 3e Pinksterdag Atelier ge opend. Kent U reeds onze Pas foto's Bruidsfoto's, Kinderfoto's, Groepsfoto's. Van elke gelegen heid maken wij een reportage. Foto Kees Helder, Bellamypark 38, Vlissingen Caramels, Bonen en Bruidssui kers 2 ons 35 ct. Biskwie 2 ona 29 ct. Frou-Frou 25 ct per ons. Centrum, Kerkstraat 6 Geef Uw duiven, nu U er veel van verlangd prima zuiver voer. Uw adres is Speciaalzaak Pas poortstraat 13, Souburg Te koop een in goede staat zijnde Kinderwagen donkerblauw merk Patria. Deckerstraat 48, Souburg Het Bestuur der Algemene Bond voor Ouden van Dagen afd. Sou burg, dankt allen die het zij fi nancieel, moreel of daadwerke lijk hebben bijgedragen tot het welslagen van de feestmiddag op 28 April j.l., welke een groot succes geworden is Te koop gevraagd goed werkende Handaaaimachine of onderstel Trapnaaimachine. Spoed. Brieven onder No. 795, bur. van dit blad Anti-slakkenpoedor, mottengas, en D.D.T, poeder in spuitdozen of konons, tegen lage prijs ver krijgbaar in Speciaalzaak, Pas poortstraat 13, Souburg Te koop een paar z g a n. Heren schoenen maat 42 Braamstraat 42 Souburg Te koop gevraagd 2 crapeauds of armstoelen met 4 stoelen, en een Schrijfmachine. Brieven on der No. 796, bureau van dit blad Te koop een z.g.a.n. Zomerman tel, leeftijd 15 a 16 jaar. Rftthem- sestraat 27, Souburg Te koop dagelijks verse Kipeieren M. J. Rottier, Hoenderpark, Bosweg, Vlissingen Te koop 2-pers. ledikant met spiraal f 30 Wringer met bc f 25.— Eiken buffet f 25 Priiui vloerkleed f47.50 Uittrektafel f 2«J Prachtig kinderledikantje f 12.50 Brieven onder No. 797, bureau van dit blad Voor Moederdag een fijne taart vanaf f 2 50 Luxe dozen bonbons vanaf f 2.40 Doosjes chocolade en vruchten vanaf 70 ct Bakkerij v. d. Ameele, Scheldestraat 24, Vlissingen Cactus- en Pompondahlia's op kleur 3a f 1.— Grootbloemige Oladiolen 30 af 1.— Bolbegonia's 4af 1.50 Speciaalzaak Paspoort straat 13, Souburg Wegens overcompleet ter over name, Kinderstoel f 12.50 Prima werkfiets met z.g.a.n. banden f26 Kinderbox f 12,50 Meisjesfiets f35 Brieven onder No. 798, bnreau van dit blad Uit voorraad leverbaar allerlei soorten groentenzaden. Mesdag laan 21, Vlissingen. Mijnsbergen's Zaden zijn vertrouwde Zaden Wegens verandering ter overna me enige 1- en 2-pers. Engelse ledikanten met 3-delige Pullman bedden, enige prima verenbedden verschillende soorten stoelen en lopers. Spotprijs. Brieven onder No. 799, bureau van dit blad Gestoomde Makreel, Kamper Zomerpaling, Zure Haring, Rol mops, zowel per stuk als in fla cons. Woltering-Verburg, Kerk straat 5, Vlissingen Te koop z.g.a.n. electrisch Kook- stel 2 platen 220 volt „Invemtum" Boulevard Bankert 104, Vlissingen RIJST 8 MINUTEN ERWTEN 20 MINUTEN Z co Q Z O O Het bespaart haar elke dag een massa tijd en zij kan voortaan gemakkelijker met haar huishoudgeld uitkomen door de grote gas- of electriciteitbesparing. Gun haar die weelde en U zult er zelf van meeprofiteren Laat U deskundig voorlichten in de Speciaalzaak voor ✓O O z 00 Z O -n co Z SOEPBENEN' OF SOEPVLEES 25 MINUTEN HERDENKING GEVALLENEN 1940-1945 Vrijdagavond verz'atnelden zich Velen in de Brouwenaarstraat en werd een lange stoet gevormd voor het houden van een Stille Tocht naar de Noordërbegraafplaats. Onder het luiden van de kerkklokken stelde men zich op rond de graven der gevallenen. Om acht uur zongen de leden van de R.K. Dameszangvereniging „Nader mijn God tot U", waar na een hoornsignaal twee minuten stilte in acht genomen werd. Na het hijsen van de driekleur zongen de dames twee coupletten van hét Wilhelmus en ging men over tot het brengen van een eenvoudige hulde door liet leggen van bloemen op de graven, waarbij het gemeentebest juj voorging. Tientallen vertegenwoordigers van verenigingen en instellingen, alsmede nabestaanden der gevallenen maakten van deze gelegenheid gebruik om de graven te voorzien van bloemen, en vele verzorgers van hier begraven geallieerde militairen hun bloemenhulde brachten. Plechtig was ook het moment, waarop een deputatie van de hier gevestigde Ambonezen met een grote bloemenkrans hulde brachten aan de gevallenen. Na afloop van de plechtigheid keerde de zwijgende stoet weer huiswaarts.

Scheldebode | 1951 | | pagina 3