Max Factor's G. Kotoun Olga Lowina A.M.Z. Zuster Jo Zuster Gré 2040 Rolluiken Zonschermen j Weekprofijt i 4 4 4 4 3 „SNOEKJES" Kapper van Een Direct voordeel! Nougat-Oublies Gebroken Rijst mi ossi® r 200 gram voor 48 cent 500 gram voor 34 cent A r Ontbijtspek Eedie fonyent en YYleJUbfAó Een vacantiereis van twee vrienden Chr. Mandoline Vereniging „CON AMORE" UITVOERING Touringcarbedrijf Moderne wagens t.m. 50 zitplaatsen Garage de Muynck Paul Krugerstraat 209 Tel. 2008 Vlissingen Kuipers' Bakkerij de Lanoystraat 19 A Slagerspatroonsvereniging 4 „Vlissingen-Souburg" m slechts 32 ct per 100 gr. maakt bekend, dat hij iedere Zaterdag van 9-12 uur zitting houdt in de Socië teit „De Vergenoeging", Markt, Middel- burg Gratis onderzoek Sperwer-Reclame van 11 tot 17 April DIT koekje bij te thee Stemt U steeds tevree Een goedkoop en voedzaam product Een ideaal artikel voor soep en pap Vleeswaren van de Kruidenier Koopt U altijd met plezier Hamworst 100 gr 30 ct Boterhamworst 100 gr 30 ct dt SpduM spieöt mHidutUvotfukef (toJtl schoonheidsproducten hebben wij nu ook voor radig in de middelmaat Gezichtspoeder, flinke doos f 3.50 Gekleurde dagcrême in pot f 3.50 Astringent Lotion (voor grove poriën) f 3.50 Lipsticks, alle kleuren f 3.50 Navulstiften f 1.95 Pan-cake, grote doos f 4.50 Voor ieder type een pas sende make-up Jatstraat 88 - 90, Gissingen Tel. 2744 met 19 en 20 April in het Concertgebouw, 8 uur. Ruilkaarten a 60 ct, nieuwe kaarten a f 1.20 bij Hendrikse, St. Jacobsstr. 10 Vlissingen Ovaa, Vlissing- sestraat 17, Oost Souburg Plaatsbespreken op de dag der uitvoering van 10-12 uur v.m. en van 2-4 uur n.m. Zaterdag speciale Reclame 6 Mocca-congresjes 55 ct Soezen 6 voor 55 cent Nieuwendijk 53, Tel. 2478, Vliss. en zijn verhuisd naar Telefoon blijft Slijkstraat 17-19 Vlissingen - Telefoon 312 Extra voordelig, smakelijk, zeer voedzaam en.... gedurende lan ge tijd houdbaar is het artikel dat wij deze week als profijt aanbieding gaan verkopen. In de week van Vrijdag 13 tot en met Donderdag 19 April leve ren wij 4 k V Zo'n kans mag U niet voorbij laten gaan. Sla een stukje in. Ook gekookt smaakt het over heerlijk. Probeer 't. BERICHT Op a.s. Donderdag en Vrijdag 19 en 20 April geeft de Chr. Mandoline-Vereniging „Con Amore" de beloofde herhaling der uitvoering van 14 Februari j.l. in het Concertgebouw, met een gedeeltelijk nieuw programma, waaraan medewerking wordt verleend door de jodelzangeres van de Edel weiskapel Olga Lowina. Uw adres voor Oroenten-, gras-, en bloemenzaden, bloembollen, tuinnetten, Asefkorrels, Pokon, kunstmest, vroege en late zet- aardappelen. Beperkt nog eerste lingen voorradig, is Uw adres de Speciaalzaak „Het Zaadhuis" Groenewoud 80, Vlissingen Te koop Aquarium 35x23x23 z.g.a.n. koptelefoon en losse piek up met volume regelaar. Bloe- menlaan 99, Vlissingen Steeds tevreden klanten, hoort U er ook al bij? Slagerij J. Schou- wenaar, Bellamypark 16 Ziet onze grote sortering beno digdheden voor al uw dieren. Flora hondeu- en kattenbrood. Etensbakken, vitaminen enz. enz. Koopt dit in een speciaalzaak. „Het Zaadhuts", Groenewoud 80 Vlissingen Te koop Mechelse Herder (teef) lief karakter en goed voor kin deren. 1 jaar oud. Koopje. Groe newoud 80, Vlissingen Voor P. Sluis' Opfokvoer en Kuikenzaad Ia en 11A Ochtend- voer en Gemengd graan. Houts kool en alle benodigdheden naar de speciaalzaak „Het Zaadhuis", Groenewoud 80, Vlissingen Concert door de Koninklijke Harmonie „Ons Genoegen", on der leiding van Plet de Rooy, «n Zaterdag 14 April a.s., des avonds 8 uur in het Concertgebouw. Donateurs vrije toegang op ver toon van donateurskaart. Na af loop bal tot 4 uur H.H. Duivenliefhebbers. Onze le klas voeders zijn onze reclame, tegen uiterste prijzen.Orote sor tering benodigdheden. Voor kwa liteit is en blijft Uw adres de speciaalzaak „Het Zaadhuis'', Groenewoud 80. Vlissingen Te koop 2 paar Damessnort- schoenen maat 37-38 hruin en grijs. Vlissingsestraat B454, Kou- dekerke Wij zijn ruim gesorteerd in Vogels, jananse Nachtegalen. Parkieten f 8.50 per paar. Alle Tropische vogels vindt U bij ons P. Sluis' vogelzaden los en ver pakt. Specialiteit in P. Sluis voe ders. De speciaalzaak „Het Zaad huis", Groenewoud 80 Vlissingen Te koon i.g.s.z Haard Arbeid- straat 15 ben Vlissingen. Te bevragen na 6 uur Voor correcte uitvoering van begrafenissen te Vlissingen, Sou burg en overal elders, beveelt zich beleefd aan M. P. van der Hoeven, Badhuisstraat 16 bov., Telefoon 2344, Vlissingen Rariteiten, curiositeiten, sieraden, inboedels, inventarissen enz. enz. koopt C. Mommaas, Slijkstraat 15 Vlissingen Aangeboden „Triumph"motorrij wiel kopklep 350 cc. Prima in orde. Garage de Muynck, Vlis singen. Telefoon 2008 H.H. Tuinders, voor het leveren van tuin- en bloemenzaad, bloem bollen, graszaad, Pokon naar A. Davidse, Havendorp 648. Verte genwoordiger van Fa. Mennen, Zaadhandel, Goes Woningruil. Royale Eengezins woning omgeving Koudekerkse- weg te ruilen voor grote beneden of kleine bovenwoning Paul Kru gerstraat of Scheldestraat. Brie ven onder No. 767, bureau van dit blad Bruine en witte Vermouth f2.15 per literfles. Onbeperkte voor raad Harms' wijnhandel, Tele foon 2013, Spuistraat 6, Vliss. Wegens overcompleet te koop een orgel, pracht klank Piano model. Van der Driest, Kasteel straat 90 b. Vlissingen Jong echtpaar zonder kinderen, zoekt te Vlissingen zit-slaapkamer eventueel gestoffeerd, met kook gelegenheid. Man veel afwezig en vrouw buitenshuis werkzaam. Brieven onder No. 768, bureau van dit blad Vanaf 9 April is aangeste'd als agent van de „Margriet" A. Ma- bêlis, Schuitvaartgracht 195, Vlis singen. Ook verkrijgbaar aan dit adres Margriets kookboek f 2.50 Margriet breiboek f 0,75 Made leine (modelblad) lentenummer 35 cent. Bestellingen worden ook door de bezorgers aangenomen Te koop radiotoestel, wasmachi nemotor V9 P.K. en keukenka chel. Noordstraat 43 1 x bellen, Vlissingen Feest genot? Harms' smakelijk vocht!!! Gevraagd Leerling-winkeljuffr. of winkeljuffrouw. Brieven onder No. 769, bureau van dit blad Het beroep van meneer R.' M. Ramakers uit ons nummer van vorige week was MARSKRAMER. De eerste prijs, een spaarbankboekje van de Vlissingse Nuts- snaarbank met f 2.50, werd toegekend aan Atty Schouten de Jel, Julianalaan 4, Vlissingen De tweede prijs, een waardebon van f 1.50, aan Ina Klootwijk, Wilhelminastraat 3, Oost-Souburg De derde prijs, een waardebon van f 1.aan J, Adriaanse, Singel 66, Vlissingen Deze keer hebben we een aantal verborgen diernamen in de volgende zinnen 1. De sukkel koos een donkerrode kleur uit. 2. Het gezellige gesprek nam eensklaps een vreemde wending. 3. De dokter zei „Kom, kom, U is helemaal niet ziek." 4. De stoel van Opoe stond voor 't raam. 5. Het ventje kreeg een koekje van de winkelier. Oplossingen voor Dinsdagavond 5 uur aan Noordstraat 44, Vlissingen of Paspoortstraat 13, Souburg. Op de envelop het woord „Prijsvraag". Prijzen afhalen Zaterdagsmiddags na 2 uur, Noordstraat 44, Vlissingen. „Wat ter wereld voer je hier uit vroeg de boswachter weer, terwijl hij de man losliet. „Ikikbben wat aan 't wandelen en nu was mijn schoen los", was het antwoord. De boswachter besloot voor alle zekerheid toch maar eens nader te onderzoeken wat er met die kerel aan de hand was. Geen enkel bewijs had hij, dat de kerel stond te liegen en toch voelde hij dat er iets niet in de haak was. M. J. VAN ROOYEN Kapper van Een Behendig liet hij zijn ene hand langs de kleding van de kerel gaan, voelde zijn zakken na, doch ook daar geen verdachte artikelen aanwezig, Toen, bij het betasten van zijn ene been, voelde hij iets hards zitten. Om dit been te betasten, moest de boswachter zich natuurlijk bukken. Plotseling kreeg hij een schop in z'n gezicht en z'n evenwicht verliezend rolde hij achterover, terwijl de kerel het op een lopen zette. Ogenblikkelijk was de boswachter weer op de been en pijnlijk z'n linkerwang betastend, floot hij doordringend. Geen vijf tellen later kwam met grote sprongen zijn hond aan en riep de bos wachter „Zoek Gelijk was de hond met razende snelheid verdwenen en nog geen minuut later hoorde hij een doordringende gil, wat zoveel betekende als dat de hond de aanrander van zijn baas had ge vonden. Rustig, doch inwendig woedend, ging de boswachter nu op het geluid af en weldra zag hij de wegloper midden op de weg liggen, z'n hand beschermend voor zijn gezicht. „Ik zou je eigenlijk wel eens een flinke aframmeling willen geven voor je gemene streek", zei de boswachter. „Wat heb jij daar rond je been En terwijl hij zich bukte, stroopte hij de broek wat op en vond daar een aantal ijzerdraadjes, netjes rond het been ge wonden. Op zijn gemak haalde de boswachter nu de draadjes van het been. Er waren er precies tien, ongeveer zeventig centimeter lang. Aan een kant voorzien van een lus. „Die gebruik je zeker om je sok op te houden", merkte de boswachter schamper op. „Sta maar eens op en ga maar met me mee, ik heb voor jou nog een aardig hokje, waar je rustig over die trap kunt nadenken."

Scheldebode | 1951 | | pagina 4