EIK FlCDIIR CORSET VERKRIJGBAAR 4 SNOEKJES JANSSEN) Ambonnezen kwamen te Vlissingen! Alleen verkoop t Magazijn „DE OOIEVAAR" Walstraat 125 Vlissingen Telefoon 2813 11 ff Prijs 75 cent per 15 woorden Elk woord meer 5 cent Geeft Uw Snoekjes vroegtijdig op Tot Donderdags v.m, 11 uur worden ze aangenomen VISHANDEL Aan de inwoners van Vlissingen Dinsdagmiddag is een groep van 200 Ambonnese vrijgezellen, meest jongere mensen, in Kamp II aan de Koudek.weg aangekomen. Deze mensen hebben voor de Nederlandse zaak in Indonesië de spits afgebeten. Thans zullen zij hier, naar zij zelf hopen tij delijk, gastvrijheid genieten. Velen van hen spreken Maleis, sommigen ook Nederlands. Er zal veel aan goede ontspanning voor deze jongelieden in hun woonoord moeten worden gedaan. Hoewel zij een uitstekende ligging en voeding genieten en goed gekleed zijn, ontbreekt het hen toch nog aan goede lectuur, vooral tijdschriften met plaatjes, voor werpen tot ontspanning enz. Het afdelingsbestuur van de Sichting „Door de Eeuwen Trouw te Vlissingen, welke Stichting zich het lot van deze Ambonne zen in het bijzonder aantrekt, doet daarom een dringend beroep op Uw medewerking. Nodig zijn spelen, sjoelbakken, volleybal, pingpong, damspelen enz. voetballen en vooral snaarmuziekinstrumenten, als guitaars enz. Daarvoor is veel geld nodig. ,,Door de Euwen Trouw" zal binnenkort een oud-papierinzamelingsactie tot dit doel organiseren. Huisvrouwen in de schoonmaaktijdBewaart Uw oud papier enz. nog 14 dagen en stelt dat aan ons ter beschikking. Nadere mededelingen over deze actie volgen. Voor de kampen in Zeeuwsch-Vlaanderen en elders in Nederland, waar gezinnen zijn ondergebracht is nodig Kinderkleertjes en Speelgoed. Zendt Uw goederen aan onderstaande adressen Mevr. Leertouwer—Oudenaarde, Singel 202, Vlissingen Mevr. Krietemeijer—Riphagen, Vondellaan 18, Mevr. van Veeren Sprey, Koudekerkseweg 84, Mevr. Vasmel—Teekens, C. Buskenstraat 51, Stort Uw gave vandaag nog op gironr. 2691 van de Rot terdamse Bank te Vlissingen ten name van „Door de Eeuwen Trouw" onder vermelding „Ontspanning Ambonnezen". U kunt Uw gift ook brengen bij C. van Veenendaal, Kasteelstraat 40, Vlissingen, lepenningm. H. Bakker, Koudekerkseweg 7, Vlissingen, 2e penningm. Namens de afd. Vlissingen ,,Door de Eeuwen Trouw Ir. J. H. KRIETEMEIJER, Voorzitter. te Souburg tot Woensdagavond 6 uur Bestuursfoto Woningbouwvereni- ging„Gemeenschappelijk Belang" geëtaleerd in onze etalage. Foto Kees Helder, Bellamypark 38, Vlissingen Te koop aangeboden een 2e hands Kinderwagen en nieuw Vloerkleed. Koudekerkseweg 108 Vlissingen Bruidssuikers en Bonen 2 ons 35 ct. Rumbonen en Bonbons 35 cent per ons. Centrum, Kerkstraat 6, Vlissingen Te koop kamerlamp (glas) en een garnituur voor gordijnen met ringen. Noordstraat 52. Vliss. Te koop Kinderstoel, Zomer mantel maat 42 Nieuwstraat 13 b Vlissingen Kent U ïeeds onze Huwelijks- foto-reportages? Vraagt U eens vrijblijvend inlichtingen. Foto Kees Helder, Bellamypark 38, Vlissingen Ter overname aangeboden, een paar zomermantels, japonnetjes, regenmantel en 1-pers. bed. Adres bureau van de Scheldebode Voor betere Haarverzorging is het adres Kapsalons Goormach- tig, Spuistraat 58, Tel. 2641, VI. Tot onze spijt zijn wij genood- zaakt onze Puntpermanent te verhogen tot f 5.— Kapsalon Goormachtig, Spuistraat 58 Ook voor Uw Bruidsfoto is Foto Helder het aangewezen adres. Ziet onze etalage. Foto Kees Helder, Bellamypark 38, VI. Machinaal ingericht voor schoe nen te vergroten 75 ct. Verbre den, knobbels inzetten 50 cent Schoenmakerij L. de Pagter, Walstraat 105 9 Moten Kabeljauw m 9 Verse Kabeljauw (zonder graat) Verse Haring (om te bakken) jj Gestoomde Makrelen s Zalmbokking Gebakken vis J O Gebakken Haring J Droge Scharren Zure haring en |j Rolmops H Fijne Koelhuisharing jj 9 Gerookte Paling B'anke Stokvis Blanke Zoute vis Prima Inmaakharing Bellamypark 44 Tel. 2224 m Ter overname aangeboden vijf delige Etensdrager, zo goed als nieuw, prijs f 20.adresBadhuis- straat 31 ben. Vlissingen Lezers van Bibliotheek „Maarten Luther", geen boeken van ge noemde vereniging terug te be zorgen Wilhelminastraat 21, doch uitsluitend Spuistraat 56 Ruime keuze in Interlock voor Dames, Heren, Meisjes en jon gens. Jaegerwol f 2.95 S. Hol- lebrandse, Nicuwendijk 37, Vlis Te koop een Fongers Herenfiets en Gazelle Herenfiets. A. Klip, Nieuwstraat 6, Vlissingen Te koop 1 paar bruine Rijlaarzen in goede staat, maat 41-42 Vlis- singsestraat B 327, Koudekerke Uw overgordijnen verschoten? Laat ze verven, ze zijn weer als nieuw. „De achterste molen", Depot A. J. Feij, Kasteelstraat 51, Vlissingen Laat Uw winkel wat modernise- ren, het verhoogd Uw omzet! Firma Buigom, Noordstraat 75, Vlissingen. Goes, Wijngaardstraat 37. Telefoon 2783 Valhammonsalpeler, patent-kali, parelsuper, granimix, kalksalpeter en asefkorrels in elke gewenste hoeveelheid verkrijgbaar inTur- kenburgs' zaadwinkel, Paspoort- straat 13, Souburg Emigranten leert Engels, doel treffende snelle schriftelijke op leiding f 4.50 per maand. Vraagt inlichtingen Instituut Tisno, Post bus 22, Vlissingen Voor winkelkasten, vitrines, toonbanken en etalagematerialen naar Buigom, Nooidstraat 75, Vlissingen Alle Groenten- en Bloemenzaden van Turkenburg zijn in de depot winkel in voorraad. Prijscouran ten gratis. Denkt om het mooie Jubileummes. Paspoortstraat 13, Souburg Technisch Bureau „Jeno", Vrou westraat 4, Vlissingen. Naaima chines en Electra. Het bekende adres speciaal voor reparaties aan Singer-Naaimachines. Aanbe velend, J J, Nooijens, voorheen filiaalhouder Singer-maatschappij De achterste molen stoomt en verft goederen in een week klaar Depot A.J. Feij, Kasteelstraat 51, Vlissingen Bekendmaking. C, Mommaas koopt uw inboedel of tafels, stoelen, ledikanten, naaimachines enz. Slijkstraat 15, Vlissingen Vast en zeker goed en voordelig slaagt L' voor een Dames, heren of kinderfiets in de Rijwiel Cen trale, Koudekerkseweg 59, Vlis singen, Telefoon 2544 Vitrines, Kasten, Toonbanken direct leverbaar. Loop niet ver, ga gewoon naar Firma Buigom, Vlissingen, Noordstraat 75 Goes Wijngaardstraat 37, Tel. 2783 U slaagt met succes voor Uw Autorijles bij J. F. Kasteelen f5 per lesuur. Telefoon 2569, Spui straat 52, Vlissingen Simplex, Magneet, Burgers, E.N.R, Junckerrijwielen. Koop nu inde Rijwiel Centrale, Koude kerkseweg 59, Telefoon 2514, Vlissingen Te koop Accordeon, 8 bassen. Höhner. Aagje Dekenstraat 61, Vlissingen Grote zending Groenten en Fruit Zeer lage prijzen. „De Hal", Telefoon 2792, Vlissingen Prima beste kropsla 2 voor 35 ct Witlof vanaf 1 kwartje per kilo. „De Hal", Noord.straat Laatste week wortelen en uien, nog prima kwaliteit 2 kilo voor 15 cent. „De Hal" Grote zending mooie.Prei, 2 kilo voor 35 cent. Dat is goed en goedkoop. „De Hal", Tel. 2792 Extra grote gele Goudreinetten 3 kilo voor één gulden. Ze zijn verrukkelijk. „De Hal", Noord straat 80, Vlissingen Ceta-bever beits voor binnen en buiten. Ceta-bever vloer- en meu- belwas. Ceta-bever velpon, plas tic-lijm, speciaallijm, houtlijm, enz. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15 Vlissingen Te koop Divan met kleed. Kou- dekerkseweg 7, Vlissingen Uw Rubberlaarzen lek? Scheu ren, gaten, zolen worden gevul- caniseerd. Schoenreparatie in één dag klaar. Schoenmakerij L. de Pagler, Walstraat 105 Met Vitello koudwaterverf gaat het altijd! B'anc-fix witkwasten vanaf f 1.80 Jo Maes, St. Jacobs- straat 15, Vlissingen Te koop gevraagd 1- en 2-pers. bedden en ledikanten. Geen han delaar. Brieven onier No. 775, bureau van dit blad Kastpapier nog zeer voordelig wit, gekleurd en damast. Punai ses in verschillende kleuren, jo Maes, St. jacobsstraat 15, Vliss. Kaashuis Hollandia maakt het leven niet duurder, volvette kaas jong nu 28 cent per ons, f 1.35 per pond en dan nog 10 eieren No, 2 van 13'A; ct voor f 1.25 per 10 stuks, met 2 rollen kast papier voor 38 ct Breestraat 14 Behang, behang, behang, behang Behang, behang, behang, behang fo Maes, St Jacobsstraat 15, vl Verloren Vulpen (wijnrood) gaan de van U.L.O school naar Schel- destraat 10 Tegen beloning terug te bezorgen Scheldestraat 10. VI. Talens' Rembrandt olieverf en studieverf, Tglens' plakkaatverf, Talens' waterverf, schilderslinnen en carton Aquarel-, pastel- en tekennapier. Alles op gebied van schilderkunst en kunstnijverheid. Jo Maes, St Jacobsstraat 15, vl. Mooie Bananen Fyffes aan lage prijs. Sinaasappels 8, 10 of 13 voor één gulden. Centrum, Kerkstraat Te koop mooie witte Bruidsjapon met sleep, tasje, witte leren schoe nen. Beige mantel maat 42 Gra- vestraat 75, Vlissingen Te koop wegens verandering. 1- en 2-ners. Engels ledikant, enige prima stoelen, prima co- cosloners, prachtig pluche- en Wilton vloerkleed en prima werk- fiets. Koopje. Brieven onder No. 774, bureau van dit blad Goudreinetten 40 cent, Jonathan 50 cent per kilo Jaffa's 7 vorr één gulden. Centrum, Kerkstraat fi Wii hebben ^ok de meeste artikelen voor de schoonmaak in voorraad Drogisterij Jilleba, Kerkstraat 7. Vlissingen Gevonden een piar leren Hand schoenen. Te bevragen bii C v d. Mast, VlissingsestraatSb, Oost- Souburg Te koop 2-pers. ledikant met spiraal f 35 1-pers. ledikant met spiraal f 30 prima cocosmatf25 (2 x 2.50) Meisjesfiets f 35 z.g a.n. wringer f 20 Kinderbox f 12.50 Brieven onder No. 773, bureau van dit biad Te koop Philips Radio B X 500 A z.g.a.n. volledige garantie Nieuwstraat 50, Oost-Souburg Te koop gevraagd z.g.a.n. 2-pers. praal en 2-pits elect, comfoor 220 volt. Singel 76, Vlissingen Te koop een goed onderhouden Wandelwagentje. Wilhelmina straat 44, Souburg Na 6 uur Wegens overcompleet ter over name prima kinderledikant f 15 kinderstoel f 15 prima vloerkleed f 55 eiken tafeltje f 12.50 uittrek- tafel f 22.50 Brieven onder No. 772, bureau van dit blad Te koop gevraagd 2 crapeauds of armstoelen met 4 stoelen en grote tuinparasol. Brieven onder No. 771, bureau van dit blad Te koop Kinderwagen eri Wan delwagentje. Marinestraat 18, Vl. Leder is duur, rubber goedkoper Heren rubberzolen, hakken 3.50 Dames rubberzolen, hakken f3.00 Jongens, Meisjes 36-39 f 300 31 tot 32 f 2.50 tot maat 30 f 2.00 Schoenmakerij L. de Pagter, Walstraat 105 Te koop een Kinderwagen met z.g.a.n. kap en regenzeiltje. Een loophek en hobbelpaard. Adriaen Brouwerlaan 20. Vlissingen Te koop Topper maat 42-44 P. Kaljouw, Nieuwstraat 68, Oost- Souburg bloedpoeder en droog groen voer zijn onmisbaar voor Uw kippen. Verbetert de leg, en Uw kippen blijven in goede conditie Verkrijgbaar in speciaalzaak Pas poortstraat 13, Souburg Te koop Wandelwagentje, He renjap, Damesmantel, Kort man teltje. 2 paar Damesschoenen m. 37-39 Vlissingsestraat B 453, Kou- 1 dekerke 2 Meisjes zoeken bijverdienste voor de avonduren, ook als kin deroppas. Brieven onder No. 770 bureau van dit blad Te koop in goede daat verke rend Wandelwagentje, f 17.50 Bermweg 5, Souburg Kalkamonsalpeter, Parelsupti, Patentkali, Kalksalpeter, Grani mix, Asefkorrels zijn in elke hoe veelheid en tegen lage prij/en verkrijgbaar in Zaadwinkel Pas- poortstraat 13, Souburg Te koop Kinderwagen en Box. Koopje Clijverstraat 57, Vliss. Voor pijnlijke voeten naar Zr. O. Brinkman, gediplomeerd Pe dicure. Beursstraat 7, Vlissin en Afspreken tussen 1 en 2 uu Er zijn in Drogisterij Jilleba, Kerkstraat 7, weer enige Baby schalen in leen verkrijgbaar Te koop prima Haardkachel en mooi zwart Bontjasje, kort mo del, zeer geschikt om te verwer ken, Spotkoopjes. Jacob Maris- laan 6, Vlissingen

Scheldebode | 1951 | | pagina 3