SNOEKJES JANSSEN) De feiten bewijzen het: >iü« Dames garnituur f 3.76 theedoeken f 0.89 Jas- schorten f 15.90 Was- handjes f 0.28 Dames zakdoeken 34 cent Kleuter schortjes f 2.98 Khaki- overhemde n f 7.95 Piqué Bedspreien f 21.-- Rail (compleet) f 1.09 Cocos deurmatjes f 2.38 Tricotages Baddoeken f 1.95 Badstof wasdoekje f 0.69 Vitrage f 1.15 Cocos f 7.47 Gordijn veer met plastic 35 cent Kapokstel f 149.50 Balatum f 3.10 U bespaart guldens op Uw textieluitgaven door te kopen bij de N.V. voorheen Lepelstraat 5-7 Vlissingi i b'emdje broekje (fantasie) Prima per stuk lange mouw per stuk vanaf Snoezige gebloemd van 180 x 2,30 per stuk per meter 100 pet. cocos per stuk voor Dames, Heren en Kinde ren tegen uiterste prijzen per stuk vanaf per stuk per meter 1C0 procent 100 cm breed per meter per Meter 2-persoons 3-delig zeer mooie dessins 2 m. breed per meter Prijs 75 cent per 15 woorden Elk woord meer 5 cent Moten Kabeljauw Bakharing Gestoomde Makrelen Ij Spekbokking Harderwijkers Gestoomde Spiering jj§ Gebakken vis Droge Scharren Zure haring en Rolmops jj Fijne Koelhuisharing jj Gerookte Paling ETanke Stokvis Prima Inmaakharing VISHANDEL Bellamypark 44 Tel. 2224 n U koopt toch ook hij de adverteer ders in De Scheldebode Dit blad wordt ie dere Vrijdag huis aan huis bezorgd! Advertenties voor Souburg cn omgeving kunnen ook aangenomen worden in de Graan- en Zaadhandel Depot Turkenburg Paspoortstraat 13 Sot' Q0£ Bouman-Noacli Geeft Uw Snoekjes vroegtijdig op Tot Donderdags v.m. 11 uur worden ze aangenomen te Souburg tot Woensdagavond 6 uur Banketbakkerij P. M. Merk. Deze week 250 gram Nougatines een fijn licht koekje 60 cent. 130 gram Nougatblaadjes licht in gewicht 50 cent en Zaterdag weer 4 Tompouces voor 50 cent en Crêmekoekjes 40 ct per schaaltje Wij hebben een grote sortering Paaseieren, alleen Droste choco- j lade, reeds vanaf 2 voor 25 ct. Dopje met ei 35, netjes metsui- kereitjes vanaf 30 cent Qrote sortering Paasgebak, Bestel s.v.p. vroegtijdig. Wij bakken een heerlijke Paastaart, in doos verpakt tegen de speciale prijs van f 2.50 maar dan moet U hem uiterlijk 23 Maart bestel- len. (zie etalage) Badhuisstraat 28 Telefoon 2783 ,aa Te koop aangeboden Phoenix Kleermakers-snelnaaimachine in prima Conditie. Brieven onder No. 737, bureau van dit blad Koop Uw Qroente- en Bloemen- zaden en bloembollen, o.a. Lelies, Dahlia's, Oladiolen, Begonia's, Ranonkels enz. enz. Kunstmest, Asefkorrels, Pokon bij Het Zaad huis, Oroenewoud 80, Vlissingea Mevrouw, wanneer Uw naaima chine lust, draad of naalden breekt tob dan niet langer, deel het ons even mee. Na enkele dagen bent U over Uw machine, prijs en service zeer tevree, Pfaff Naai machinehandel, Nieuwendijk 33, Telef 729, vlissingen Orote collectie Spaanse en Tsjechische parelcolliers vanaf f 2,15 Oorknopjes vanaf 45 cent Hoedspelden vanaf 20 ct Enorme sortering witte en gekleu de col liers. Voor bijouterieën naar Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, vliss. Wie de worst van Schouwenaar eenmaal kent, wil niet anders, is verwend! U slaagt nu nog voordelig! j;,,Dames- of Herenrijwiel vanaf f Ïl5 Compleet met lamp, jas sen beschermer en slot in drie prijs klassen f 129 f 139 f 149 Sport- rijwielen f 135 f 139 Alle rijwie len metl jaar schriftelijke garantie Frames 5 jaar garantie. „Olympia" J. Gpedbloedt Nieuwendijk 7-9, Teléfóön 2817, Vlissingen Hll Denk om de Rookworst uit varkensvlees bereid, bij Slagerij Schouwenaar, Bellamypark 16 K /Ui i Te koop grijze geruite Swagger maat 40 Flessenstraat 14, Vliss.' Te koop i.g s.z. Noodkachel en nieuwe zwarte Damesschoenen maat 42 met steunzool. Ferdinand Bollaan 17, Vlissingen Wie ruilt mijn 2 maat 42 voor 1 Damesmantels Damesmantel maat 44 of te koop. Adres bur. van dit blad Te koop plm. 50 cementtegels Salomé, Walstraat 41, Vlissingen Te koop gevraagd Meisjes- of Damesrijwiel en Herenrijwiel. iBrieven onder No. 729, bureau van dit blad Te koop gevraagd Colbert-jasje kleine maat. Adres bureau van dit blad Voor pijnlijke voeten naar Zr. G. Brinkman, gediplomeerd Pe dicure. Beursstraat 7, Vlissingen Ook aan huis te ontbieden. Heren Duivenliefhebbers ontvan gen Tabaksstelen. Voor Vitagrit, Kiezelwit, Rodivit en Pikkoek met de bekende Punten is Uw adres Noordstraat 19, Vlissingen Nette Werkster gevraagd voor 3 halve dagen in de week. Brie ven onder No. 735, bureau van dit blad Te koop Accordeon 32 bassen z g.a.n. D. Lere, Qlacisstraat 116 Vlissingen Te koop i.g.s z. linnenkast 3 laden, kinderkastje, een nachtkast je met marmeren blad. Te be vragen Pension Zilverpool Wat leggen die kippen best met P. Sluis' Ochtendvoer 5 kilo voor f 2.60 21/, kilo voor f 1.45 Kuikenzaad en opfokvoer is voor radig. Fa. L. Wagenaar, Noord straat 19, Vlissingen Te koop 1 paar z.g.a.n. bruine pumps maat 40-41 B. Ewoutstraat 52, Vlissingen Wie ruilt Eengezinswoning aan de rand van de stad voor een benedenwoning in het centrum. Brieven onder No. 734, bureau van dit blad Emigranten leert Engels, desbe treffende snelle schriftelijke op leiding f 4.50 per maand. Vraagt inlichtingen Instituut Tisno, Post bus 22, Vlissingen Alle soorten los en verpakt Vo gelzaad vindt U bij het bekende adres Noordstraat 19, Vlissingen Te koop lange witte Communie jurk lengte 100 f 10.Bloemen- laan 88, Vlissingen Qevraagd een 10 ad 20 Watt versterker. Fa. de Muynck, Bors- sele, Telefoen 375 Te koop accordeon 12 bassen merk „Mifandelli" Prijs f 50 den Boer, Sottegemstraat 85, Vlissingen Voor gras- en groentezaden en kunstmest is Uw adres Noord straat 19, Vlissingen Te koop gevraagd grote Tuin parasol, Friese klok, uittrektafel en 2 armstoelen of craneauds met 4 stoelen. Brieven onder No. 728, Bureau van dit blad Te koop z.g.a.n. Handnaaimachi ne f 125, 2 armstoelen met 4 stoelen en uitneembare zittingen f 85, 2-pers. ledikant met spiraal f 37.50 Uittrektafel f 25 l-pers. ledikant met spiraal f 30 Brieven onder No. 732, bur. van dit blad Reuzen Violen, Madelieven, Ver- geetmenietjes enz. Firma van der Meer, Kwekerij Bosweg. Vlissin gen of aan de winkel „Corona" Badhuisstraat 36, Vlissingen Te koop 2 z g.a n. pluche Vloer kleden. f 85 en f 125 Koopje. Brieven onder No. 727, bureau van dit blad Koopt nu behang, voor dat het ook duurder wordt. Ruime keuze 1 Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, VI. H.H. Duivenliefhebbers. Wij staaan met onze voeders nog steeds aan de spits. Verder alle benodigdheden enz. zijn bij ons verkrijgbaar. Koopt in Het Zaad huis, Groenewoud 80, Vlissingen Te koop gevraagd i.g.s.z. Wan delwagentje. Brieven met prijs opgaaf onder No. 736, bureau van dit blad Te koop 10 jonge Rode Islanders Vlissingsestraat B 372, Koude- kerke Verf van tube tot vat! Verf van de vakman! Prima glanslakverf, grondverf en vernis Plastic- email- lak, Jo Maes, St. Jacobsstraat 15 Vlissingen Voor de Paasdagen koopt U zeker Uw rookartikelen bij van der Peijl, Spuistraat 65, Vlissin gen Wij Puntpermanenten nog steeds voor f 4.— Haast U voor de feestdagen. KapsalonsGoormach- tig, Spuistraat 58, Vlissingen Te koop plunjezak en 2 Bakkers vakboeken, Davelaar en Menk- veld Branderijstraat 12, Vliss. Bent U tevreden over Uw Haar? Neen? Komt U dan naar Kap salons Goormachtig, Spuistraat 58 Gevraagd flink Meisje van half negen tot 's middags haif een Mevr. Bakker, Nieuwendijk 13, Vlissingen Voor deze drukke schoonmaak tijd hebben we voor Uw kinde ren uitstekend knutsel-, boetseer-, teken-, knip-, en plakmaleriaal. Kleur- en prentenboekjes. Jo Maes, St, Jacobsstraat 15, Vliss. Te koop een Herenfiets metjas- beschermer, kast en licht. Jon gensfietsje leeftijd vanaf 5 jaar. A. Klip, Nieuwstraat 6, Vliss. •J Rubber is 3l/j x zo sterk als Ie der. Wij verwerken Wood Milne en Good Year rubber Heren zo lenen hakken f3.50 Dameszolen en hakken f 3 Jongens en meisjes maat 36-39 f 3 Kinderen maat 31 tot 35 f 2.50 tot 30 f 2 Speciaal in gericht vóór herstellingen aan schoenen met crêpe onderwerk. Electrisch schoenherstellersbedr. „Modern", Walstraat 105 Te koop theemeubel f25 l-pers 3-delig kapokbed met peluw en kussen f45 2-pers. 3-delig f 65, 2x3cocosmat f35, vloerkleed f 55 Alles als nieuw. Brieven on der No. 731, bureau van dit blad Te koop z.g.a.n. licht grijze Zomermantel maat 42 Havendorp 393, Vlissingen Uw adres voor prima vogelzaad, duivenvoeders, kippenvoer en kuikenvoer is en blijft Uw adres Paspoortstraat 13, Souburg. Bo ven de 10 kg speciale prijzen U weet dat Uw adres voor pri ma ochtendvoer en bloedpoeder fs Speciaalzaak, Paspoortstraat 13 Souburg Het bier is weer best lees ik nog al eens. Maar het gedistilleerd is nooit beroerd geweest. Harms' gedistilleerdhandel, telefoon 2013 Bijziend? Dan naar Back voor een moderne bril. Grote sortering in alle prijzen. St. jacobsstraat 27 Vlissingen. Telefoon 2336 Te koop voor 1 kamer Vloer bedekking (matten) Scheldestraat 41, Vlissingen Te koop een Kinderwagen in zeer goede staat en nieuw Hob belpaard. jan Steenlaan 10, Vliss Een partij in goede staat zijnde boeken te koop gevraagd Brie ven onder No. 725, bureau van dit blad Te koop aangeboden, goed on derhouden Kinderwagen. Na 5 uur. Rietveld, Koudekerkseweg 7 Vlissingen Doof? Dan naar Back voor een modern Hoorapparaat met inge bouwde batterij. St. Jacobsstraat 27, Vlissingen Telefoon 2336 Witte Vermouth f 2.15 per liter fles. Harms' Wijnhandel, Tele foon 2013 In zeer goede staat Stofzuiger 125 volt in ruil yoor 220 volt. Indien mogelijk ook te koop. |ozef Israëlslaan 36 b. Vlissingen Het Evangelie heeft Eeuwigheids waarde voor U. Dinsdagavond 8 uur spreekt Evangelist Segaar, gebouw Noordstraat 34, Ieder hartelijk welkom Te huur gevraagd, vrije etage, gemeubileerd, ongemeubileerd ol gestoffeerd. Brieven onder No. 726, bureau van dit blad Paasartikelen, mandjes, netten, haasjes, zwaantjes, eierdopjes, Engros. Van de Vaate, Kleine Markt, Vlissingen H. W. Harms, wijnhandel enz Vlissingen, Spuistraat 6, Telefoon 2043 Het laagst in prijs, het best gesorteerd. De zaak waar Uw grootouders reeds met genoegen kochten Te koop prima Toonbank afm. 175x55x78 cm Adres: J.J. Back St. Jacobsstraat 27, Vlissingen Te koop 2-pers, en l-pers. En gelse ledikanten met 3-delige bedden, als nieuw. Brieven on der No. 730, bureau van dit blad Maakt U zelf schoenen, koopt dan pasklaar zolen en hakken, machinaal gesneden. Zwarte en bruine rubber nog tegen oude prijs. Electrische Schoenmakerij, Walstraat 105 Te koop Wandelwagen met zak f 10 Wilhelminastraat 20, Souburg Te koop Dameszomermantel maat 42 en Meisjeszomermantel lengte 100 cm. Beciusstraat 28, Souburg Te koop een Engels l-pers. ledi kant met kapokbed en een prima speeldoos op koperen rol. Braam straat 36, Souburg Voor winkelkasten, vitrines, toonbanken en etalagematerialen naar Buigom, Noordstraat 75, Vlissingen Technisch Bureau „Jeno", Vrou westraat 4, Vlissingen. Naaima chines en Electro. Reparatie aan alle merken naaimachines en elec- trische apparaten. Aanbevelend, J, J, Nooijens Costuum stomen f 4.15 A'le stoom- en verfgoederen in één week klaar. Depót A. J. Feij, Kasteelstraat 51, Vlissingen Vast en zeker goed en voordelig slaagt U voor een Dames, heren of kinderfiets in de Rijwiel Cen trale, Koudekerkseweg 59, Vlis singen, Telefoon 2544 Bekendmaking. C, Mommaas koopt uw inboedel of tafels, stoelen, ledikanten, naaimachines enz. Slijkstraat 15, Vlissingen Vanaf heden is Kunstmest in elke hoeveelheid verkrijgbaar in Turkenburgs' zaadwinkel, Pas poortstraat 13, Souburg U slaagt met succes voor Uw Autorijles bii J. F. Kasteelen f5 per lesuur. Telefoon 2569, Spui straat 52, Vlissingen Voor bruiloften, begrafenissen en andere gelegenheden te huur: glaswerk, kop en schotels, eet gerei enz P. W. Marijs, Coosje Buskenstraat 2, Vlissingen Het Kruisleger, Kromme Elle boog 7, Vlissingen. Bezoek onze samenkomsten. Zie Predikbeur- tenlijst. Toegang vrij! Voor correcte uitvoering van begrafenissen te Vlissingen, Sou burg en overal elders, beveelt zich beleefd aan M. P. van der Hoeven, Badhuisstraat 16 bov., Telefoon 2344, Vlissjj^en Alle Groenten- en Bloemenzaden van Turkenburg zijn in de depót winkel in voorraad. Prijscouran ten gratis. Denkt om het mooie Jubileummes. Paspoortstraat 13, Souburg Voor bruiloften, begrafenissen en andere gelegenl eden te huur: glaswerk, kop en schotels, eet gerei enz. P. W. Marijs, Coosje Buskenstraat 2, Vlissingen Met vitello-waterverf gaat het altijd 1 Prima wit en geruit kast- papiejQi fiuripises en gluton. Jo Maes, St.jacobsstraat 15, vliss. Zolang de voorraad strekt Da messchortjes f 2.95 Ruime sorte ring in Dames-, Heren-, en Kin- derinterlock S. Hollebrandse, Nieuwendijk 37, vlissingen Te koop enige meubels waaron der kasten, keukenfornuis, tafels vloerkleed en diversen. Noord straat 36, Na 6 uur Kiest eieren voor Uw geld geeft Uw kippen P. Siuis'ochtendvoe der en gemengd graan, verder P. Sluis' opfokvoer en kuiken zaad, Koopt U het beste bij Het Zaadhuis, Groenewoud 80, vliss Te koop z.g.a.n. Kinderwagen Lambrechtsenstraat 29, vlissingen Talens', Remnrandt en Studie olieverf Spieramen en schilder- cartons. Paletten, schilderkisten, Alles op gebied van schilderkunst en kunstnijverheid. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, vlissingen Wie ruilt mijn Eergezinswoning in Tuinstad voor gelijkwaardige of kleinere woning, brieven on der No. 733, bureau v. d. blad Wederom ontvangen zingende japanse Nachtegalen, verder gro te sortering vogels, vogelzaden los en verpakt en verdere beno digdheden koopt U het voorde ligst bi-i Het Zaadhu Groene woud 00, vlissingei Choc, dragé eitjes 20 cent j-t 100 gram, 35 cent per 200 gram fodenpaasbrood 25 cent per rak Eigenbakspekjes 20 cent per 100 gram. Grool, Bellamypark 36, VI.

Scheldebode | 1951 | | pagina 3