Sprekende prijzen Gebr. C.&J.Maas Huibregtse Patronen naar maat Bep v.d, Berg JANSSEN DE HOOGSTE TIJD j r Memer Smulgraag glundert.... Voor de Feestdagen Buijs De Koning Voor Japon Mantel Blouse Rok Plooirok Voor de a.s. Feestdagen POL'S Modelslagerij EXTRA KOOPJES GOEDKOPE GROENTEN Dadels VOOR DE FEESTDAGEN Goedkoop en Goed, Als Maas 't doet Oude Markt 16-18, Vlissingen, Tel. 2632 VAN DER MADEN EenWinkeljuffrouw Tarief Aart Klip Kuipers' Bakkerij Woltering-Verburg Predikbeurten Goudreinetten 30 ct kilo Sterappelen 30 ct. kilo Stoofperen (de beste) 40 ct kilo Smeltappelen 30 ct. kilo Bananen 120 ct. kilo Mandarijnen 5 voor 25 ct Sinaasappelen 16 v.lOOct Citroenen 3 voor 25 ct Wortelen 10 ct. p. kilo Uien lOct. p. kilo Bieten 12 ct. p. kilo Savoye kool 15 ct p. kilo Rode kool 15 ct. p. kilo Prei 15 ct. p. kilo De mooiste Witlof en Spruiten Spotgoedkoop Biikgroonten literbl. Spinazie 60 ct Wortelen 83 ct Sperciebonen 70 ct Appelmoes 65 ct Doperwten 70 ct Snijbonen 78 ct Andijvie 78 ct Grote Pinda's Zoute Pinda's Amandelen Hazelnoten Telnoten Cocosnoten Kastanjes Vijgen Uit de beste fabrieken Ananas Peren op sap Pruimen Kersen Aardbeien Reine Claude Mandareinen Perziken op sap Limonades Hero dranken Appelsap Heinekens bier Siropen hij gaf zijn vrouw met 5t. Nicolaas een Haw kins - snelkookpan en profiteert nu van de verrassende resultaten TTJinder tijd TTïinder brandstof TT7éér vitamine en veel smakelijker etenl U hebt misschien niet aan zo'n geschenk ge dacht? haal die ach terstand in en maak er 'n Kerstverrassingvan! STAP VLUG NAAR SPECIAALZAAK KLEINE MARKT 1 waar men de onvol prezen Hawkins-snel- kookpan gaarne de monstreert Hl Bestel vroegtijdig Uw Rund- of fgj Varkensrollade H| voor de Feestdagen Voor beleg is dan onze Boerenham iets extra 's §H Voorts iedere Donderdag Hl en Vrijdag verse Lever- jܧ worst. Bloedworst, Ton- !jj genworst, Leverkaas, Zult SLAGERIJ Scheldestraat 71, Tel. 2282 ruim gesorteerd in Hors d'Oeuvreschalen Drievak-schalen D.R.U. Ovenschotels Bakovens Tulbandvormen Cake-vormen Walstraat 50 Tel. 2860, Vlissingen gevraagd. Aanm. na 6 uur. WOLTERING-VERBURG Kerkstraat 5, Vlissingen Voor degenen die zelf niet knippen kannen een grote uitkomst Maat nemen, patroon en knippen 2.50 5.00 2.00 2.00 2.50 Pasvorm gegarandeerd Ook maken wij pasklaaren geheel klaar Alles van de nieuwste mo deplaten Beleefd aanbevelend, Gediplomeerd Coupeuse St. Jacobsstraat 12, Vliss. Telefoon 2651 RIJWIELBEDRIJF GROENEWOUD 31 VLISSINGEN TELEFOON 477 Alleen Zaterdag extra Reclame 6 Congresjes voor 50 cent Nieuwendijk 53, Vlissingen Telefoon 2478 hebben wij diverse Blikjes Komt nu reeds eens kijken. Het is teveel om op te noemen. En wat denkt U van een Lunchkaasje of Baby- Edammer In feastverpakking Het geeft sfeer aan Uw Kersttafel. Kerkstraat 5, Vlissingen Te'efoon 2614 Banketbakkerij P. M. Merk deze week ^Kransjes" een lekker koekje 60 cent 250 gram 150 gram croquante choc, blok jes en slagroomborstplaatjes 40 cent. 4 tompouces 50 cent (alleen Zaterdag) Kerstkransen, evenals onze ban ketletters gevuld met de beste kwaliteit amandelspijs f 3.75 ge garneerd met bigareaux, oranje- snippers en marsepainroo» Aangemoedigd door het grote succes met onze letters ook nu als speciale reclame een heerlijke Kerstkrans, met onze beroemde amandelspijs f 2 50 Maar dan moet U hem uiter lijk 22 December bestellen of onderstaande bon inleveren. Zie etalage. BON inleveren uiterlijk 22 Dec. Naam Adres Speciaal Kerstgebak bestel s.v.p. vroegtijdig. Banketbakkerij P. M. Merk, Badhuisstraat 28, Telefoon 2783, Vlissingen Onze extra Kerstreclame begint Zaterdag. liter oude Jenever en 1 literfles gezoete Bessen, samen voor f 5.10 Bestel vroeg tijdig de voorraad is beperkt. Alleen bij Hildernisse, Sé. Jacobs- stsaat 24, Vlissingen Wij hebben te koop prima aard appelen, le klas witlof, spruiten stoofperen enz. Tevens vlug gaar kokende snijbonen 30 cent per halve kg Piet Maas, Walstraat 40. Vlissingen Met het oog op de a.s. feest dagen zijn wij nu reeds ruim voorzien van de beste soorten Hand- en moesappelen, handpe ren en druiven, sinaasappelen, manderijnen, citroenen, Crape fruit, walnoten, amandelen, aller lei vruchten in blik, fles en pot Prima wijnen, likeuren enz. aan zeer voordelige prijzen De vita- m'nebron Piet Maas, Walstraat 40, Vlissingen Chocolade Kerstkransjes 40 cent per ons. Oesorteerde kransjes 40 cent per ons. Kerst licht gewicht 60 cent per ons. Kerst cakes 70 cent per ons. Orool, Bellamy- park 36 Te koop oartij Triplex-platen voor knutselaars. Badhuisstraat 73 Sousterrein Te koop 1 Jongensjas leeftijd 12 a 13 jaar. Verkuyl Quakkelaar- straat 6 bov. Vlissingen Te koop een Gazelle Damesfiets en een Step. Het beste adres voor reparatie is A. Klip, Nieuw- straat 6, Vlissingen Te koop 1-pers. houten ledikant f 17.50 Grote poppenwagen f 10 Trainingspak 5 tot 7 jaar, Steen- huisstraat 19, Vlissingen Beleefd verzoek, indien mogelijk bijtijds te bestellen en niet tot de laatste dag te wachten. (Kerst mis, Oude jaar) Harms'wijnhan del enz. Vlissingen Dank U Te koop 2-pers. ledikant met Auping f 351-pers. ledikant met Auping f 20.Prima Trap- naaimachine f 85— Mooi wit keukenfornuis f 35 Koopje. Brieven onder no 641, bureau van dit blad Te koop fauteuil f 15.— Hand naaimachine „Singer" prima wer kend f 50Uittrektafel f 15.— en 2-pers. ledikant f 17.50 Alles prima. Brieven onder No. 642, bureau van dit blad Te koop 10 Postduiven en een Constrateur (merk Renzfng) Noordstraat 2, Vlissingen Mantel te koop flinke maat. Jan Steenlaan 15, Vlissingen Christelijk Gereformeerde Kerk. Kasteelstraat. Zondag, 5 30 uur Ds J. C. van Ravenswaay, van Zaamslag Mevrouw, wanneer Uw naaima chine lust, draad of naalden breekt tob dan niet langer, deel het ons even mee. Na enkele dagen bent U over Uw machine, priis en service zeer tevree, Pfaff Naai machinehandel, Nieuwendijk 33, Vlissingen Bij Willem Fenijn, daar moet U zijn. Prachtige nette gebruikte meubelen, o.a. Dressoirs, stoelen, tafels en ledikanten en een prima trapnaaimachine. Breskens. Autorijles Rijschool „Succes" Erkende Rijschool. Gediplomeerd Instructeur A.N.W.B. en F N.O.P. D. Groen, Nieuwendijk 10, Tele foon 2008 Dames, de Pfaff levert U weer Handnaaimachines klasse 30-31 Zorg dat U er op tijd bij bent. Nieuwendijk 33, Vlissingen Te koop prima gebruikt Sport- rijwiel met torpedo f 65.Kees van der Linden, Bellamypark 28 Onze extra Kerstreclame begint Zaterdag. 1 liter Frambozenbes- sen zeer fijn, liter Citroen je never samen voor f 4.75 Alleen bij Hildernisse, St. Jacobsstraat 24, Vlissingen Te koop gevraagd, Jongensjas in goede staat leeftijd 17 jaar. Tooroplaan 13, Vlissingen Te koop pracht ruige Belgische Herder (koopje) Verkuyl Quak- kelaarstraat 187, Vlissingen. Na 6 uur. Alle voorkomende reparaties aan Speelgoederen, Huishoudelijke artikelen enz. worden het best gerepareerd door L. Outermans, Korte Zelke 3, Vlissingen. ook galvaniseren Te koop 2 crapeaux, 4 stoelen, een eiken buffet samen f 95.— Pioen'aan 5, Vlissingen Uit voorraad leverbaar, moderne vitrines, toonbanken, kasten. Fir ma Buigom. Noordstraat 75, Vlissingen. Komt U eens kijken? Kerstgroepen 20-delig vanaf f 6.45 Een 9-delig a f 3.25 Pak jes mos. Zie etalage, Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen Kersttafellakens, -lopers en -servetten, druppelvangers, kerst klokken, guirlandes en diverse tafelversieringen. Zie etalage. |o Maes, St. jacobsstraat 15, Vliss. Kerstverlichting, kaarsenknijpers pracht sortering vogeltjes, huisjes en 'n geheel nieuwe onbreekhare en aparte kerstboomversiering. Zie etalage. Jo Maes, St.Jacobs- straat 15, Vlissingen Kerst- en Nieuwjaarskaarten en -boekjes, (ook Engelse tekst) Grote sortering! Rood, wit en groen crêpe panier, Jo Maes, St Jacobsstraat 15. Vlissingen Mooi emaille Fornuisje te koop wegens plaatsgebrek. Mevrouw Kelder, Boulevard Bankert 28 ^Velke nette Werkster wil mij helpen Maandag-, Woensdag- en Vrijdagmorgen Brieven onderno 643, bureau van dit blad Choc. Kransjes 45 ct. Gevulde kransjes 35 ct. Fondant Kransjes 20 ct per ons. Speculaas 35 cent per half pond. Centrum, Kerk straat 4 Restel Uw kerstrollade of Kerst hammetje vroegtijdig. Slagerij Schouwenaar, Bellamypark 16 Sterappels, Bellefleurs, Goudrei netten al'es 75 ctner kilo. Sinaas appels 7-8-10 of 12 voor f 1. Centrum, Kerkstraat 4 Te knop. Handnaaimachine prijs f 37 50 Te bevragen Blanken- straat 17, Bakens Te koop Herenriiwiel, 1 paar nieuwe dam^s Mollieres maat 39 en z.g.a.n. Ti'op kinderwagen Havendorp 571, Vlissingen „De Hal" Noordstraat 80, Tele foon 2792 biedt U deze week geweldige koopjes! Enorme partijen fruit voor de Kerstdagen! In de Hal veel en goed voor weinig geld. Prachtig grote gele goudreinet ten, 7 pond voor een gulden Bellefleurweek, heerlijke zacht- zure Bellefleurs 6 kilo voor een gulden, haast U, die zullen weg vliegen Voor de oorlog waren wij de Sinaasappel-specialisten. Dit is thans weer zo Verse sinaasappelen zo uit Spanje De beste merken 11 grote voor een gulden. Nergens zo goed en goedkoop Niet te geloven maar waar! 22 stuks prachtige Mandarijnen voor een gulden. Alleen in „De Hal" Noordstraat 80 Ondanks de vele regens zeer veel mooie groenten spotgoed koop in „De Hal", telefoon 2792 Vlissingen Goed witlof en beste spruiten 2 kilo voor 75 cent in „De Hal" Noordstraat 80 Hoe bestaat het in December 2 kilo beste andijvie voor 35 cent Prachtige groene kool en prima prei 3 kilo voor 35 cent. Alleen Noordstraat 80, Vlissingen Rode kool en boerenkool alleen heden en morgen 2 kilo voor 25 cent En nu maar smullen van die heerlijke spullen Met veel en goed voor weinig geld hebben wij veel klanten geteld Doet Uw inkopen in het enorme groenten en fruitbedrijf „De Hal" Noordstraat 80, Telefoon 2792, Vlissingen Echte Cognac vol geur en gloed waardige dronk ter bezegeling van beste wensen en goede voor nemens. Echte cognac is Franse cognac, alle vooraanstaande mer ken voorradig. Harms' wijnhan del enz. Vlissingen Autorijles Rijschool „Succes" Erkende Rijschool. Gediplomeerd Instructeur A.N.W.B. en F.N.O.P. D. Groen, Nieuwendijk 10, Te lefoon 2008 Te koop prima gebruikt Heren rijwiel met torpedo f 65.— Kees van der Linden, Bellamypark 28 Drop, katjes, knoopjes, kruis, zoute, jujubes, salmiak pastilles, gecandeerde drop, Engelse drop Droptoffees, dropmelange, Grool Bellamypark 36 Te koop i.g.s.z. Jongensjas leef tijd 13 k 14 jaar Lambrechtsen- straat 4, Vlissingen Te koop 2 oud Hollandse eiken 1 -pers. ledikanten, 1 pers. ledikant klein tafeltje, 6 tuinstoelen, rond tafeltje, 1 trekwagentje. Badhuis- straat 95 bov. Vlissingen Te koop Kinderschoentjes maat 26 en een nieuwe Teddybeer mantel maat 40-42 Calandstraat 15, Vlissingen Te koop 2 fauteuils in goede staat. Jozef Israëlslaan 78 Te koop Luidspreker, electrische dynamo, plunjezak. Branderij- straat 12 bov. Vliasingen Winkelbetimmeringen, toonban ken, kasten, vitrines. Firma Bui- gom, Wijngaardstraat 37, Tele foon 2783, Goes Te koop winter-mantelpakje, mantel, jurk, alles maat 42 Jon gensjas 12 jaar. Ravensteynplein 35, Vlissingen Druk op de knop, en Uw lieve lingsplaat komt uit de platofix- koffer met volledig feestprogram ma en automatische Philips gra- mofoon te huur voor elk feest bij J. Adriaanse, Walstraat 22, Telefoon 461, Vlissingen Te koop bruine Damesschoenen maat 39 z.g.a.n. f 10.— Noord straat 45 ben. Vlissingen Bij dit winterweer is ggede kost een eerste vereiste Bosjes Engelse Sprot Gestoomde Sprot Gestoomde Makreel Pracht Zalmbokking Harderwijkers Kippers (niet zout) Gebakken Haring Gebakk. Haring in 't zuur Zure Mosselen verse Kabeljouwlever Inmaakharing Fijne Koelhuisharing VISHANDEL Bellamypark 44 Tel. 2224 Te koop een f.g.s.s. beklede wieg. Scheldestraat 77 bov. VI. Voor pijnlijke voeten naar Mevr. G. Brinkman, gedipl. Pedicure, Beursstraat 7, Vlissingen Autorijles Rijschool „Succes". Erkende Rijschool. Qediplomeerd Instructeur A.N.W.B. en F.N.O.P. D. Groen, Nieuwendijk 10, Te lefoon 2008 Lijkdienaar voor Vlissingen, bij de begrafenis onderneming „De Voorzorg", is de Heer A. J. Kievit, Noordstraat 34, (Vereni- gingsgebouw), Vlissingen Technisch Bureau „jeno", Vrou westraat 4, Vlissingen. Naaima chines en Electra. Het bekende adres speciaal voor reparaties aan Singer-Naaimachines. Aanbe velend, J J, Nooijens, voorheen filiaalhouder Singer-maatschappij Technisch Bureau „Jeno", Vrou westraat 4, Vlissingen. Naaima chines en Electra. Reparatie aan alle merken naaimachines en elec trische apparaten. Aanbevelend, J, 1. Nooijens Evangelisatiesamenkomsten zul len vanaf heden plaats hebben elke Dinsdagavond 8 uur In Ge bouw Noordstraat 34, Vlissingen Verkondiging van de Advents boodschap Dinsdagavond 8 uur, Gebouw Noordstraat 34 Spreker Evangelist P. de Visser. Wij ver wachten U Een kenner en weter zegt: Schouwenaar is beter! Deze week als weekprofijt Rookvlees 45 cent per ons, ook eigen fabrikage. Slagerij Schou wenaar, Bellamypark 16 Heeft U onze verse Varkens worst al eens geprobeerd? Ze kost f 1.80 per pond en is over heerlijk. Slagerij Schouwenaar Eerste kwaliteit Rund-, Kalfs-en Varkensvlees steeds voorradig, zie onze etalage Slagerij Schou wenaar, Bellamypark 16 Voor prima slijpwerk naar de vakman H. Coppejans, Electrische Slijperij, Oroenewoud 67, Vlis singen. Erkend slijper. Uw speciaal adres voor het scherpen van koffiemolens en zagen. H. Coppejans, electrische slijperij, Oroenewoud 67 Autorijles Rijschool „Succes". Erkende Rijschool Gediplomeerd Instructeur A.N W.B. en F.N.O.P. D. Groen, Nieuwendijk 10, Te lefoon 2008 Te koop jonge ras Herders Noordstraat 71, Vlissingen Zoute Pinda's 30 cent, zoute Bombaynoten 50 cent, zoute amandelen 70 cent per 100 gram Bakkerij Groenanwe, Schelde straat 56, Vlissingen ja, inderdaad Mevrouw, wanneer U ten minste verzekerd .wilt zijn dat Uw Kerst maaltijden voor 100 pCt. slagen. Bestel daarom ZO SPOEDIG MOGELIJK of laat U door ons adviseren, wat U het beste en voordeligste kunt gebruiken. Wij zijn zeer ruim gesorteerd in uitsluitend de beste kwaliteiten Rund-, Kalfs-, Varkens- en Lamsvlees, o.a. Kersthammetjes Varkensrollade Varkensfricandeau Rundrollade Kalfsrollade Kalfsfricandeau, enz. enz Lamsrollade Lamsbout Lamsrug Lamszadel Lamscoteletten enz enz. enz. Tevens grote sor ering FIJNE VLEESWAREN Iedere bestelling wordt met de grootste zorg uitgevoerd door Noordstraat 84. Tel 2681, Vlissingen OP HOOP VAN ZEGEN In een overvol Concertgebouw werd Zaterdagavond door de Spoorweg Sport- en Ontspanningsvereniging Vlissingen het bekende spel van de zee „Op hoop van zegen" van Herman Heijermans opgevoerd in het kader van de wedstrijden van de Bond van Spoorweg Ontspanningsverenigingen, waarvoor de heer Dr. Wijnands Frans als jury optrad. De 2e Voorzitter, de heer B. C. Minderhout, verrichtte de opening en verwelkomde de genodigden, waaronder de Roosen- daalse vereniging en band, terwijl hij diverse dankwoorden richtte tot de vele medewerkers aan deze avond, met name de grimeur dhr. Th. H. L. Hartman. Wanneer men in acht neemt, dat een amateurgezelschap hier voor een zware opgaaf werd geplaatst, kan het gezelschap terug zien op een geslaagde opvoering. Natuurlijk waren er enkele zwakke plekken en momenten en was men er niet direct in, zoals bijv. de reder Bos, die zich echter steeds beter inspeelde. De zware rol van Kniertje werd bevredigend vertolkt, terwijl vóoral Barend er goed in was. Geert, Jo, Cobus, Daantje en Simon beheersten hun spel goed, terwijl ook Kaps voor zijn rol geknipt was. Regisseur van Kortenhof, tevens Cobus, kon dan ook een verdiende dank in ontvangst nemen, alsmede een persoonlijk geschenk. Een gezellig samenzijn besloot deze avond. AGENDA Vrijdag 15 Dec.Concertgebouw, 8 uur, Ambonavond. Dinsdag 19 Dec.Gebouw Noordstraat 34, Evangelisatiesamen komst, 8 uur. Woensdag 20 Dec. Concertgebouw, 8 uur, Notarissen J. L. Ver hagen en B. A. van Verre, Verkoping Huizen te Vlissingen. op Zondag 17 December, 3e Adventszondag, te Vlissingen. Geref. Kerk 9.30 en 5 uur Ds. A. Verschoor. Geref. Gem. 9.30, 2.30 en 6.30 uur Leesdienst. R.K. Kerk H.H. Missen 7.30 en 9.00 uur. Hoogmis 10.30 uur. In de week H.H. Missen 6.45, 7.30 en 8.30 uur. Ned. Herv. Gem., St. Jacobskerk 10 uur Ds. W. M. Maas. 5 uur Ds. J. C. Sickesz. Havendorp 10 uur Ds. J. C. Sickesz. Noorderkapel10 uur Ds. F. S. Kloosterman. Vrijz. Herv.10.45 uur Ds. L. S. Blom van Aardenburg. Doopsgez. Gem.10 uur Ds. M. de Boer. n.m. 8 uur Kerst-Gemeenteavond. Opvoering Kerstspel. Evang. Luth. Gem.5 uur Ds. M. van Empel van Middelburg. Chr. Geref. Kerk 9.30 uur Leesdienst. 5.30 uur Ds. J. C. van Ravenswaaij van Zaamslag. Geref. Kerk Art. 31 D.K.O.4.45 uur Ds. R. Koolstra van Rot terdam-Zuid. H.A.

Scheldebode | 1950 | | pagina 3