KERSTGROEPEN KERSTSTALLEN r k Ze zijn er weer G. Kotoun BOUMAN-NOACH 4 4 Weekprofijt 4 4 Op Hoop van Zegen JANSSEN LAMSVLEES! Slagerij P 0 L WAAR" FransTimmerman Leerling- Kapster Verwacht U logé's met de a.s. Feestdagen? 1-pers. Eng. ledikant met 1-pers. bedstel 59.50 vet spek Haarverzorging Aart Klip Procureurspek) WRINGERS VAN DER MADEN Kuipers' Bakkerij Met Kerstmis iets nieuws MANTELS EN JAPONNEN Tweede Meisje VAN STEE 0.98 van 46 voor 40 ct per 100 gr. De prijs bij de Slager, Ligt aanmerkelijk lager. Georganiseerde Slagers van Vlissingen en Souburg TONEEL - CONCERTGEBOUW 8 UUR Prijzen der plaatsen f 1.20 (Bel. inbegr.) Na afloop Bal tot 4 uur, met de Roosendaalse Spoorwegband, o.l.v. Gé Matthijssen: Bus naar Middel burg over Oost Souburg Bij dit winterweer is goede kost een eerste vereiste VISHANDEL ons reuze succes Bout. Rollade, Lamsrug of Lamszadel Predikbeurten Ons grootste succes 53-jarige reputatie WRINGER Kerst- en Nieuwjaarskaarten en -Boekjes Dit brengen wij U in uitgezochte modellen en kleuren. Grote sortering Ziet onze etalages en vergelijk de kwaliteit walstraat 32, vlissingen gevraagd, voor direct Kapsalon van Honten Breskens - Telefoon 73 gevraagd. Niet beneden 16 jaar. Hotel „Neerlandia" Nieuwendijk 31, Vlissingen BOEKHANDEL De kleine zaak met de grootste keus Walstraat 101 Vlissingen Telefoon 2029 Deze week voor extra dik van f 2.80 per kg naar SLAGERIJ Noordstraat 68 Tel. 2495 Denkt U er om, de Rook worst is nog steeds 34 ct. per 100 gram jét Snoezige baby manteltjes met kapje kwaliteit I amsvel in wit en bleu m. 40 en 45 m. 40 29.75 Prima gewatteerde dekens 2-pers. 29.75 27.75 Kanten spreien (zeer grote maat) 13.25 Katoenen vitrage p. m. 1.15 Zwanendons nachthemd 11.90 Schoorsteenloper 2.25 Wij bieden U aan: verlangt U een stevige Permanent met een mooie soepele krul, vraagt dan onze Gallia warme of Tiède voorverwarming. Het toestel met wereld vermaardheid KAPSALON Walstraat 88 - 90, Vlissingen Tel. 2744 alleen van Vrijdag 8 Dec. t.e.m. Vrijdag 15 Dec. voor RIJWIELBEDRIJF GROENEWOUD 31 VLISSINGEN TELEFOON 477 Voorts hebben wij nog voorradig: Gordijnrail compleet p.m. Alle soorten vullingen t w, kapok, wolvulling, kurkvulling, zeegras en alpengras tegen uiterste prijzen. U bespaart guldens op Uw Textieluitgaven door te kopen bij de N.V. voorheen Lepelstraat 5-7 Vlissingen Banketbakkerij P. M. Merk. Deze week Gesorteerde koekjes 60 cent 250 gram. Amandelruit- jes 150 gram 48 cent Alleen Zaterdag 4 fijne Tompou- ces 50 cent. Banketbakkerij P. M. Merk, Badhuisstraat 28, Tel. 2783 Sterappels, Bellefleurs, Goudrei- netten 25 ct per kilo. Sinaasap pelen 7-8 of 11 voor één gulden Centpum, Kerkstraat 4 te koop Herenfiets met nieuwe banden, torpedo, nieuwe wielen kas' en licht. Step in prima staat f 20A. Klip, Nieuwstraat 6, Vlissingen Foei wat wordt een mens akelig van die zoetigheid. Vlug om een pond kaas, U weet wel van die lekkere oude van 32 ct per ons. En wij geven er voor reclame met dit weer een ons drop bij voor een kwartje. Iedereen naar Kaashuis Hollandia, Breestraat 14 VI i ssingen Extra aanbieding, halve liter Citroen en 1 fles Rode wijn voor slechts f 3.95 Alleen bij Hilder- nisse, St. Jacobsstraat 24, Vliss Wij hebben 1 paar goede hoge herenschoenen maat 41, 1 paar heren gummi laarzen maat 41 te ruilen voor 43 hoog of laag en dames gummi laarzen maat 3?) Noordstraat 65, vlissingen Sardines in olie vanaf f 0.48 per blikje Woltering-Verburg, Kerk straat 5, Vlissingen Voor familiefeesten en verenigins- avonden naar A. H. de Dreu, Sottegemstraat 38, Vlissingen. Poppenkast, goochelen, muziek en voordracht. Uw kinderen zul- len genieten Voor Uw Autorijles moet U zijn J. F. Kasteelen. Heeft 't meeste succes met zijn leerlingen Cursus tot rijbewijs f 75.— per les f 5.— per uur. Spuistraat 52, Telefoon 2569, Vlissingen Laat Uw petroleumkachel nazien bij L. Outermans, hij komt dan weer goed in orde. Galvaniseren en repareren. Korte Zelke 3, Vlissingen Te koop zwarte Winterjas (kleine maat) weinig gedragen f 25.— Kelners-rok met vest en colbert grote maat f 40.Kokelaar, Vlissmgsestraat B 349 Koudekerke bij de Vlissingse grenspaal Te koop grote keukentafel, eiken choc, kastje, luidspreker, bruin leren dameslaarzen maat 37 hoge schaatsschoenen (puede suet maat 37) jurk. bruine en grijze mantel, heren ratiné jas. Vlissing- sestraat 394b Koudekerke (bij Zuidbeek) Voor prima slijpwerk naar de vakman H. Copnejans, Electrische Slijperij, Oroenewoud 67, Vlis singen. Erkend slijper. Uw speciaal adres voor het scherpen van koffiemolens en zagen. H. Coppejans, electrische slijperij, Oroenewoud 67 Gemalen Zwitserse kaas f 0.50 per strooier, nrima Roodbol kaas f 0.28 per 100 gram. Woltering- Verburg, Kerkstraat 5, Vlissingen Mevrouw, wanneer Uw naaima chine lust, draad of naalden breekt tob dan niet langer, deel het ons even mee. Na enkele dagen bent U over Uw machine, prils en service zeer tevree, Pfaff Naai machinehandel, Nieuwendijk 33, Vlissingen Wanneer U laat stomen en ver ven bij „De achterste Molen", kunt U er op aan dat het prima afgeleverd wordt, binnen 8 da gen klaar. Depot Feij, Kasteel straat 51, Vlissingen Kerstgroepen 20-delig vanaf f 6.45 Een 9-delig a f 3.25 Pak jes mos. Zie etalage, Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen Kersttafellakens, -lopers en -servetten, druppelvangers, kerst klokken, guirlandes en diverse tafelversieringen. Zie etalage. Jo Maes, St. jacobsstraat 15, Vliss. Kerstverlichting, kaarsenknijpers pracht sortering vogeltjes, huisjes en'n geheel nieuwe onbreekbare en aparte kerstboomversiering. Zie etalage. Jo Maes, St.Jacobs straat 15, Vlissingen Kerst- en Nieuwjaarskaarten en -boekjes, (ook Engelse tekst) Grote sortering! Rood, wit en groen crêpe papier, Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen Voor Uw Autorijles moet U zijn bij J. F. Kasteelen. Heeft 't meeste succes met zijn leerlingen Cursus tot rijbewijs f 75.per les f 5.per uur. Spuistraat 52 Telefoon 2569, Vlissingen In de thee een weinig rum uit Harms' wijn-, likeur- en gedi9til- leerdhandel, Vlissingen. houdt U beslist fit Evangelisatiesamenk'omsten zul len vanaf heden plaats hebben elke Dinsdagavond 8 uur in Ge bouw Noo dstraat 34, Vlissingen Technisch Bureau „Jeno", Vrou westraat 4, Vlissineen. Naaima chines en Electra. Reparatie aan alle merken naaimachines en elec trische apparaten. Aanbevelend, J. 1, Nooijens Autorijles Rijschool „Succes". Erkende Rijschool Oediplomeerd Instructeur A.N W.B. en F.N.O.P. D. Groen, Nieuwendijk 10, Te lefoon 2008 4 4 4 4 December, maand van verras singen. Wij bieden U in deze maand de fijnste fijne Vlees waren aan tegen sterk verlaag de prijzen. In de week van Vrijdag 8 tot en met Donder dag 14 December bestaat deze aanbieding uit Door van dit aanbod gebruik te maken zult U ook steeds over tuigd raken van de waarheid van ons devies 4 4 Zaterdag 9 December brengt de Spoorweg Toneelvereniging Herman H«j ermans be kendste stuk Spel van de zee in vier bedrijven Pl«atsl»esprelttM» tWf <|r «aal, s middags van 3 tot 4 uur Bosjes Engelse Sprot Gestoomde Sprot Gestoomde Makreel Pracht Zalm bokking Harderwijkers Kippers (niet zout) Gebakken Haring Gebakk. Haring in 't zuur Gekookte Mosselen Zure Mosselen Zure Haring en Rolmops Inmaakharing Fijne Koelhuisharing Bellamypark 44 Tel. 2224 Profiteerde U reeds van onze aantrekkelijke lage prijzen Ook voor de a s feestdagen kunnen WÜ U hflpgn aan de traditionele Heeft U liever eens iets anders Door eigen in- kogp op de grootste vee markten van ons land, zijn wij in staat JJ de BESTE kwaliteiten Rund- Kalfs- en Varkensvlees te leveren aan de normale prijzen Dus voor de beste kwa liteiten aan de billijkste prijzen naar Noordstraat 84 Tel. 2681 Vlissingen op Zondag 10 December 1950 te Vlissingen R.K. Kerk Geen opgaaf ontvangen, Ned. Herv. Gem., Oecumenische Zondag, 2de Adventszondag St, Jacobskerk 10 uur Ds. J. C. Sickesz. 5 uur Ds. Hartjes. Havendorp 10 uur Ds. Hartjes. Noorderkapel 10 uur Ds. Maas. Eng. Kerk 9.30 uur Kerk voor Jongeren van 12-16 jaar. Geref. Kerk 9.30 en 5 uur Ds. A. Verschoor. Geref. Kerk Art. 31 4.45 uur Ds, H. Strating van Den Haag. Geref. Gem. 9.30, 2.30 en 6.30 uur de heer W. Hage Chr. Geref. Kerk 9.30 en 5 uur Ds. J. Tolsma, Em. Pred. van 's-Gravenmoer. Evang. Luth. Kerk 10 uur Ds. H. Johannes. Doopsgez. Gem.10 uur Ds. M. de Boer. Vrijz. Herv.Geen dienst. Leger des Heils 10 uur Heiligingsdienst. 3.30 uur Openlucht samenkomst, Kleine Markt. 5 uur Jeugddienst. 7.30 uur Verlossingssamenkomst o.l.v. Kapt. P. W. Ranselaar. BESTE JONGENS EN MEISJES Door de vergissing van vorige week krijgen we ditmaal twee oplossingen, n.l. BOSWACHTER en RIETDEKKER Een zeer groot aantal inzendingen waren goed, zodat na loting de prijzen als volgt werden gewonnen 1. Iüq. van 't W'e-tende, incent van Ooghlaan 24, en Lueki Vroonland, Verkuyl Quakkelaarstraat 112, 2. Sjaak Vermeulen, Walstraat 39 enjohan Hutshoff, Breitnerlaan 39 3. Kokkie Kerkho- ve, Paul Krugerstraat 366 en R. Adriaanse, Glacisstraat 16, Vliss. tijdens de St. Nicolaaa- verkoop boekten wij o.a. in Geen wonder^ eigenlijk, want het is een artikel, dat in het natte jaargetijde onmisbaar is. Daarbij komt, dat onze sortering kwaliteitswringers toonaangevend is en onze een waarborg voor degelijk heid. Vanzelfsprekend kocht men dus bij voor keur een bij KLEINE MARKT 1 Alleenf Zaterdag extra Reclame 6 Congresjes^voor 50 cent Nieuwendijk 53, Vlissingen Telefoon 2478 is het, dat onze collectie (met Ned. of Eng. tekst) zonder weerga is Komt U eens kijken Het ver plicht U tot niets. FIRMA Walstraat 44, Vlissingen Te koop beklede wieg met bedje. Ravensteynplein 17, Vliss. Een jong hondje te bekomen in het Acyl Autorijles Rijschool „Succes" Erkende Rijschool. Gediplomeerd Instructeur A.N.W.B. en F N.O.P. D Groen. Nieuwendijk 10, Te lefoon 2008 Lijkdienaar voor Vlissingen, bij de begrafenis onderneming „De Voorzorg", is de Heer A. J. Kievit, Noordstraat 34, (Vereni gingsgebouw), Vlissingep Autorijles Rijschool „Succes" Erkende Rijschool. Gediplomeerd Instructeur A.N.W.B. en F N.O P. D. Groen, Nieuwendijk 10, Tele foon 2008 Te koop grijze Jongensjas leef tijd 15-16 jaar f 25.Box met vloertje f 10.— Aagje Dekenstraat 23, Vlissingen Koopt wijn bij een wijnhandel laar en dan Is Uw keu9 niet moeilijk. H. W. Harms, wijn- likeur- en fedistilleerdhandel, Spuistraat 6, Telefoon 2013, Vlis singen. Huis van vertrouwen, Franco toezending Te koop wringer met bok, z.g.a.n. winterjas, fauteaul, 2-pers. ledi kant met spiraal, keukenkachel en uittrektafel. Alles prima en spotprijs. Brieven onder No 639 bureau van dit blad Ze is er weer! Dobbelman's gesausde B.Z.K. pruimtabak, 50 cent per half ons. Sigarenmaga zijn Jo Malgo, Hobeinstraat 24, Vlissingen Te koop z.g.a.n. winterjas f 35- PhiJps luidspreker f 20.- 2 groen emaille kachelplaten voor vulka chel en fornuis f 2.en f 4.— Leeghwaterstraat 60, Vlissingen 's avonds na 6 uur Te koop i.g.s.z. donkerblauwe damesmantel maat 42 Ruijsdaal- laan 18, Vlissingen Wilt ge zelf Uw schoenen maken Koop dan toch In één der zaken Waar men U goed helpen gaat, Bij Pagter vooraan in de Walstraat Gaan Uw schoenen U soms knel len, kom ook dat ons eens ver tellen, aan die pijn komt dan een end en ook dan is U content Zijn Uw zolen soms versleten Laat het ons dan even weten We maken ze dan weer goed en vlug, Zo nodig ook in één dag terug Uw leer en rubber is heel schoon Als U het koopt bij Pagter Zoon Aan spijkers, hamers enzovoort Wordt U geholpen zo hetbehoort

Scheldebode | 1950 | | pagina 2