SNOEKJES heel het gezin Radio toestel Curopese éithletiek- Kampioenschappen Speciale aanbieding PHILIPS van f 115. S-e-4 een. g-aed 11 u Prijs 50 cent per 15 woorden Elk woord meer 5 cent Besteedt Uw geld goed Geeft nuttige huishou delijke geschenken VAN DER MADEN Blazina Braamse NATIONALE RESERVE EN GIJ electrische Gramofoon licht gewicht Pic-Up, met safier in koffer voor RADIO- EN GRAM0F00NHANDEL BaMiatidtl Een geschenk voor is een eerste klas van GEBR. VAM DEN BERG FIRMA GEBR. WEIJENS VULPENNEN Banketbakkerij P. M. Merk. Deze week „Paind'amandes" een fijn gekruid licht amandelkoekje 60 cent 250 gram 150 gram croquante choc, blok jes 48 cent (heel lekker) 4 Mocca- nougat gebakjes 50 cent (alleen Zaterdag] Het is maar éénmaal per jaar St. Nicolaas, wij bakken maar één kwaliteit banket, de allerbeste Banketletters f 3.75 500 gram, uitsluitend gevuld met amande len, suiker en eieren. Spritslétters, gevuld speculaas, speculaaspop pen, dik amandelspeculaas. Vcor een heerlijke ham of hart met marsepainrozen is Merk het beste adres, vanaf f 2.— Als speciale reclame bakken wij een heerlijke banketletter M, met de allerbeste kwaliteit amandel spijs f 2.50 Maardan moet U hem uiterlijk 2 December bestellen of onderstaande bon inleveren. Zie etalage BON, inleveren uiterlijk 2 De cember! Naam Adres Wilt U Uw bestellingen voor St. Nicolaas s.v.p. vroegtijdig op geven, dan kunnen wij er de vereiste zorg aan besteden P. M. Merk, Uw Banketbakker Badhuisstraat 28, Vlissingen, Te lefoon 2783 Mooie Nappa Herenhandschoe nen wolgevoerd f 14.50 Dames schortjes in verschillende maten en prijzen. Flanellen nachthem den en pyama's, voor Dames, heren en kinderen. Ruime keuze kousen en nylons. S. Hollebrand- se, Nieuwendijk 37, Vlissingen Mevrouw, wanneer Uw naaima chine lust, draad of naalden breekt tob dan niet langer, deel het ons even mee. Na enkele dagen bent U over Uw machine, prijs en service zeer tevree. Pfaff Naai machinehandel, Nieuwendijk 33, Vlissingen Een goede verlichting van Uw woonkamer is prettig, een goede verlichting op Uw naaimachine daarbij zeer practisch. Lampgar nituren in 120 en 220 volt. Pfaff Naaimachinehandel, Nieuwendijk 33, Vlissingen Te koop een donkergrijze jon gensjas leeftijd 16-18 jaar. Te bevragen Molenstraat 69, Vliss. Te koop vaste Wastafel (iets beschadigd) met spiegel. 2—pits primusvergasser. Grote zinke wasteil. Kasteelstraat 28 Vliss. Te koop nieuwe Engelse trui. 2 paar z.g.a.n Damesschoenen maat 38, Een nieuwe werkbroek Boterbloemlaan 28 Te koop bruine Mantel f 15. Jan Steenlaan 15, Vlissingen Te koop Inmaakpotten, 2 van 25 liter, 1 van 20 liter en van 15 liter inhoud Nijverheidstraat 11 (bov.) Vlissingen Voor prima slijpwerk naar de vakman H. Coppejans, Electrische Slijperij, Groenewoud 67, Vlis singen. Erkend slijper. Te koop z.g.a.n. Damesrijwiel Union. Havendorp 430 of 449, na 3 uur, Vlissingen Te koop Slaapkamerameuble ment bestaande uit 2 eikenhouten ledikanten met spiraal en 3-delige matrassen, 2-pers. eiken waskast met marmerblad en spiegel, 2 stoelen en tafeltje, 1-pers. eiken ledikant met spiraal en 3 delige matras. Badhuisstraat 107, Vliss, Te koop mooie Meisjesregen mantel leeftijd 12-13 jaar en nog z.g.a.n Poppenwieg Geranium laan 16, Vlissingen Te koop nieuwe Krukas, Ver- snellings-as en Ontstekingsspoel alles nieuw voor J.L.O.-Motor 120 c.c. M. de Ridder, Breewa- terstraat 22, Vlissingen Uw adres voor het slijpen van messen, scharen, gereedschappen enz. enz. is en blijft M. Hakken- brak. Geen straatslijperswerk! Slijp-, polijst- en nikkelinrichting voor alle metalen. Woonhuis Noordstraat 75, Werkplaats Wa- genaarstraat 7, M, Hakkenbrak, Vlissingen Te koop een Armerro beton of muurverfipuit 21/? m.m. plus Manometer, beiden z.g.a.n, Na 6 uur. Spuistraat 58, Vlissingen. Telefoon 2641 L. Outermans repareert speel goed, bodems vernieuwen in aluminium fluitketels, koffiemo lens, alle soorten petreleum-, spi- ritusstellen, brandlampen enz. Korte Zelke 3, Vlissingen Te koop Bontmantel maat 42 lang 7/g Havendorp 438, Vlissin gen Autorijles Rijschool „Succes". Erkende Rijschool. Gediplomeerd Instructeur A.N.W.B. en F.N.O.P. D. Groen, Nieuwendijk 10, Te lefoon 2008 Technisch Bureau „Jeno", Vrou westraat 4, Vlissingen. Naaima chines en Electra. Het bekende adres speciaal voor reparaties aan Singer-Naaimachines. Aanbe velend, J. J, Nooijens, voorheen filiaalhouder Singer-maatschappij Lijkdienaar voor Vlissingen, bij de begrafenis onderneming „De Voorzorg", is de Heer A. J. Kievit, Noordstraat 34, (Vereni gingsgebouw), Vlissingen Port, Sherry en Madeira van de bekende huizen Sandemann, Gon zalez, Constantino enz. Harms' wijnhandel, Telefoon 2013 Wanneer U laat stomen en ver ven bij „De achterste Molen", kunt U er op aan dat het prima afgeleverd wordt, binnen 8 da gen klaar. Depót Feij, Kasteel straat 51, Vlissingen Technisch Bureau „Jeno", Vrou westraat 4, Vlissingen. Naaima chines en Electra. Reparatie aan alle merken naaimachines en elec trische apparaten. Aanbevelend, J, Nooijens Zie de maan schijnt door de bomen, Daar ginds komt de stoomboot, enz. zijn de platen van de week voor de a.s. St. Ni- colaasfeestjes met de automa tische graniofoon te huur bij Adriaanse, Walstraat 22, Tel. 461, Vlissingen Te koop een nieuw Gehoorappa raat Audium Te bevragen Krom- wegesinge! 48, Souburg. Na 6 uur Autorijles Rijschool „Succes" Erkende Rijschool. Gediplomeerd Instructeur A.N.W.B. en F N.O.P. D. Groen. Nieuwendijk 10, Te lefoon 2008 Te koop snoezig Baby-ledikantje met bedje en hemeltje. Raven- steinplein 19, Vlissingen Te koop Motorrijwiel merk Ga zelle met J.L O. motor en voet schakeling in uitstekende staat. Gem. Reiniging, Paardestraat, Vlissingen De eerewijn, geschonken ter gelegenheid van het jubileum der Zusters van St. Joseph, waren afkomstig uit de kelders van Harms' Wijnhandel Te koop 2 paar bruine leren schoentjes [laarjesj maat 22 en 23 hoge werkschoenen, moderne kinderstoel. Boulevard de Ruijfer 78 ben. Vlissingen Een pracht sortering bij Kleine Markt 1 Vlissingen Autorijles Rijschool „Succes" Erkende Rijschool. Gediplomeerd Instructeur A.N.W.B. en F.N.O.P. D. Groen, Nieuwendijk 10, Tele foon 2008 Te koop een Hobbelpaard, een Box (zonder vloer) een beige Meisjesmantel als nieuw, lengte 75 cm. Paul Krugerstraat 52 bov. Vlissingen P. den Hollander, Kasteelstraat 44 b Vlissingen. Aannemer van Begrafenissen. Billijke tarieven, net#te bediening Te koop witte Bruidsjapon met sleep, tasje en witte schoenen. Brieven onder No 633, bureau van dit blad Te koop aangeboden Meisjes- mantel leeftijd 15-18 jaar. Accor deon merk „Höhner" Boulevard Evertsen 6 achterzijde Te koop Meisjeskleding leeftijd 5-6-7 jaar Meisjesschoenen z.g.a.n maat 36 Hendrik de Keyzer- straat 9, Vlissingen Net Meisje gevraagd in klein gezin één morgen per week. Brieven onder No 634, bureau van dit blad Autorijles Rijschool „Succes". Erkende Rijschool Gediplomeerd Instructeur A.N W.B. en F.N.O.P. D. Groen, Nieuwendijk 10, Te lefoon 2008 Te koop prima keukenkachel, 2-pers. ledikant, uittrektafel en fauteuil, snotkoopje. Brieven on der No 635 bureau van dit blad Te koop i.g.s.z longensvoetbal- schoenen maat 33. Ferd. Bollaan 19, Vlissingen Te koop zwaar eiken Slaapkamer ameublement flits jemeaux) met spiralen en matrassen prijs f 425.- Coosje Buskenstraat 44 ben. VI. Naaister heeft overcompleet pri ma Trap- en Handnaaimachine, koopje! Brieven onder No. 634, bureau van dit blad Lief vriendelijk Hondje, af te geven Boul. Evertsen 6, Achter zijde Te koop lakens pak f 75.— Zware overjas f 85.— Uniform dlauwe regenjas f 35.weinig gedaagen voor Marine of Loods- bienst, geen grote maat. Brieven onder No 637 bur. van dit blad St. Nicolaaspapier en paklint. St. Nicolaasservetten, tafellakens en -lopers. Crêpe-papier, glacé papier, steentjes-en dakpannetjes- papier. Jo Maes, St. Jacobsitraat 15, Vlissingen Voor de kleintjes vindt St. Nico laas bij ]o Maes: Vlechtmapje», plakrondjes, kraaltjes, prikvoor- beelden, vouwblaadjes, kleur-en prentenboeken. Jo Maes Voor de kinderen: een geweldi ge collectie verfdoosjes, kleur potloden, dozen ecoline, boet- seerdozeD, -mapjes, -voorbeelden en -materiaal. Kinderspelen, etuis, puntenslijpers en een massa an dere cadeautjes. Jo Maes Voor meisjes: poëziealbums en -plaatjes, kraaltjes, broches, lees boeken, borduur- vlecht- en weef- dozen, kinderpost, schilderijtjes, Jo Maes Voor Jongens: Vliegtuig- en autokleurboeken, puntenslijpers, hamertje tik, vulpotloden, ball- pennen, vierkleurenpotloden 14 ct kladblocs, verfdozen, leesboeken schetsboeken. Jo Maes Voor tekenliefhebbers: Arti- tekenmapjes, schetsboeken, teken en aquarelblocs, conté, doezelaars houtskool, wieken, enz. Jo Maes Voor de Dames: de meest uit gebreide collectie bijouterieën, w.o, prachtige parelcolliers, prac- tische poederdozen, de nieuwste broches, armbanden en oorknop jes, luxe post, flesjes Boldoot eau de cologne, fotolijsten, al bums. Jo Maes Voor de Heren; een rookstel, asbak, sigaren- of sigarettenstar.- daard, cigarettenkoker luciferhou der of briefopener, een solide vulpen of vulpotlood, een foto album of foto-standaard Jo Maes Voor hen die van iets moois houden; een mooi tegeltje of schilderijtje, een stukje roodko per (handwerk), een zuiver tinnen vaas of asbak, een voorwerp uit onz<* collectie koper-email (hand werk), Zeeuws houtsnijwerk, een reproductie van Han van Meege ren, pitrieten mandjes enz. enz. Jo Maes Voor Moeder, echtgenote of verloofde; een mooie peper en zoutstelletje,theezeefje,taartschep vorkjes of schenkkurk, een prima broodzaag of kaasschaaf, een geïsoleerde theepot, een geestige citroenpers (zie etalage) Jo Maes Voor het gehele gezin; een Kerstgroep, 20-delig vanaf f6.45 Jo Maes. St. Jacobsstraat 15, VI. Wat heerlijk die echte Varkens worst van Schouwenaar, wat hebben mijn man en ik gesmuld en de kinderen ze vonden het reuze. Een huisvrouw Ongeëvenaard is die waar van Schouwenaar. Bellamypark 16, Telefoon 2747 Volop gezouten mager Spek voorradig, heerlijke winterkost. Slagerij Schouwenaar, Bellamy park 16, Telefoon 2747 Vergeet zeker a,s. Dinsdag niet onze fijne Hoofdkaas 20ct per ons Slagerij Schouwenaar Verhoogde gezelligheid op Sin terklaasavond, door een betere boterhambelegging gekocht bij Slagerij Schouwenaar Het grote succes van de boter hamworst herhalen wij deze week met Tongenworst voor 26 cent per 100 gram. Slagerij Schouwe naar Wegens enorm succes, heropvoe ring van Cabaretavond op 16 De cember. Kaarten verkrijgbaar bij Noordstraat 35 en Tooroplaan 25 Prijs f 1.— 1-2 en 4 December is ons atelier geopend tot 9 uur. Foto Kees Helder, Bellamypark 38, Vliss. Het is nog tijd om voor St, Nicolaas een mooio foto te laten maken. Foto Kees Helder, Bel lamypark 38, Vlissingen Foto's Maandag gemaakt, zijn op 5 December nog klaar. Foto Kees Helder, Bellamypark 38, VI. Dames wilt U met de feestdagen een mooi Kapsel? Bestel dan nu reeds bij Kapsalon Ooormachtig Telefoon 2641 U bent dan ver zekerd van eerste klas werk Voor Uw St. Nicolaas cadeaux is wel Uw aangewezen adres Horlogerie J. Peters, Bellamypark 40 Vlissingen. Pendules, Wekkers Horloges en Gero Zilmeta Cas sette's Koekoekklokjes van f 13.50 en verder alles op het gebied van goud en zilver Wie ruilt wasmachinemotor 220 volt voor een van 127 volt? Kasteelstraat84 Vlissingen P.S. De bestellingen voor onze Banketletters hebben de stoutste verwachtingen overtroffen, maar U zouden wij ook nog graag met onze prima kwaliteit laten kennis maken. Banketbakkerij P. M. Merk Voor de bewijzen van deelneming die wij ont vingen bij het overlijden van onze geliefde Moeder, Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder, Zuster en Behuwdzuster Wed. van J. van der Hoeven betuigen wij onze harte lijke dank. Uit aller naam J. VAN DER HOEVEN Vlissingen, Dec. 1950 Molenstraat 69. VLISSINGSE AMUSEMENTSORKEST SPEELDE VOOR DE MILITAIREN TE EINDHOVEN Mede door de grote welwillendheid van de Fa. van Willigen, Autobedrijf te Vlissingen, ging genoemd orkest onder leiding van Mevr. G. Thalen-Mooleman op Donderdagmiddag 16 Nov. op reis om 's avonds te musiceren voor de jongens van de Rij en Tractieschool te Eindhoven (Oirschot). Het programma voor deze avond bestond uit lichte amusementsmuziek, w.o. walsen, marsen en bekende schlagers van de laatste tijd. Het geheel viel bijzonder in de smaak, gehoord het applaus. De vioolsolo van Mevr. Thalen, „Meditation Thais" van Massenet, werd keurig vertolkt en onder ademloze stilte aangehoord. Ria Verda (Eindhoven) met accordeon en zang, alsmede Mevr. S. Chufus, Javaanse dansen, verleenden aan deze avond eveneens hun medewerking. Sergt. de Jong, als organisator, bedankte heel hartelijk alle medewerkenden, speciaal Mevr. Thalen en haar orkest, die van Vlissingen waren gekomen om de militairen een prettige avond te bezorgen. De dames mede werkenden ontvingen bloemen. De verzorging van het orkest voor en na de uitvoering was uitstekend. In de kleine uurtjes kwam men te Vlissingen terug. Allen waren het eenparig eens, dat dit een succes geweest was. VOLLEYBAL Vlissingen heeft er een sport bij. Nadat reeds enkele jaren door diverse groeperingen het Amerikaanse volleybal werd be oefend, neemt dit spel thans officieel vormen aan in onze stad. Binnenkort zal een proefcompetitie beginnen, waarvoor diverse zestallen zijn ingeschreven, zowel voor dames als heren. Een voordeel van dit spel is, dat het zowel in een zaal als in open veld kan worden gespeeld. Het speelveld is 9 bij 18 meter en is verdeeld in 4 vakken voor de beide aanvallen en verdedigin gen van 3 personen. Boven de middellijn hangt een net, waar over de bal moet worden geslagen (gesmashed). Hierbij is men gebonden aan drie handelingen, n.l. het serveren, de set-up en de „smash". De eerste twee handelingen zijn gericht op eigen medespelers, de laatste over het net naar de tegenpartij. Deze blijven echter niet stil zitten, doch trachten de smash te blok keren en krijgen ook weer de kans door het serveren tot de aanval over te gaan. De punten ontstaan door het maken van fouten, welke op vele manieren kunnen ontstaan, zodat een „game" van 15 punten nog gauw om is. In totaal speelt men 4 games. Hoewel het enthousiasme momenteel groot is, zijn we be nieuwd of deze nieuwe sport zal standhouden. Men forcere de zaak niet en ook hier zal veel oefenen de grondslag moeten zijn. De competitie-secretaris is de heer Wolthers, Laan van Nieuwen- hoven 16, Middelburg. Onlangs vond in de bovenzaal van café Kiviet een contact avond plaats, waar de heren Wolthers en Stevens de spelregels toelichtten. In het vorige stukje van 14 dagen geleden, schreven wij „De Nationale Reserve en wij," Hierin gaven wij een overzicht, van het doel der Nat. Reserve, en wie zich hiervoor konden aanmelden. We spraken over het feit, dat alle buitengewoon dienstplichtigen en dienstplichtigen boven de leeftijd van 35 jaar zich direct moesten melden, omdat te grote be langen op het spel staan, voor uw Vader, Buurman, Ge zin etc. Dit heeft gelukkig weerklank gevonden. Velen melden zich reeds, maar niet allen. Wat doet Gij De kat uit de boom kijken Niet praten maar doen. Alléén aan kerels van de daad, heeft onze wereld iets en ook Uw omgeving. Een tweede Peleton komt in oprichting. Zorg dat je er bij komt. Kerels van de daad, treden aan Zaterdag 26 Augustus 1950. Deze vierde dag begon met kwalificatie kogelslingeren, waar van de finale de andere dag zou plaats vinden. De serie 4 x 100 m. heren, die Donderdags reeds was gelopen en door de diverse diskwalificaties een Engels-Russisch steekspel in de jury tent tengevolge had, waarbij de Russen zelfs dreigden naar huis te gaan, zou toch maar worden overgelopen. En terwijl de kogelslingeraars volop aan het werk togen, stonden de 16 lopers voor deze estafette te trappelen bij hun startblokken en wissel- punten, n.l. vier van elke ploeg, te weten Rusland, IJsland, Engeland en België. Om elf uur 's morgens zou men starten. Het werd vijf over elf en de wijzers van de grote klok draaiden nog steeds door. De athleten bleven trappelen in hun trainings pakken. Tegen half twaalf klonk de luidspreker opeens en men deelde mede, dat de starter een ongeluk was overkomen. Men moet wedstrijd-athleet geweest zijn om te beseffen, wat het betekent een half uur op een start te staan wachten. Toen eindelijk de haan van het pistool werd overgetrokken, begon deze moordende race opnieuw. Het werd een strijd tussen Rus land en Engeland tot de laatste wissel. Juist toen Engeland zou gaan winnen, ging de vierde Rus er als een bezetene tussenuit en zelfs IJsland, dat Clausen als vierde man had, ging Engeland voorbij. Bijna passeerde Clausen ook nog de Rus en maakte eenzelfde tijd voor zijn ploeg. 1. Rusland, 41.7 sec. 2. IJsland, 41.7 sec. 3. Engeland, 41.9 sec.4. België, 42.2 sec. 's Middags begon om 4 uur het discuswerpen. Een gemompel ging op in het stadion toen de candidaten werden voorgesteld. In hun azuurblauwe trainingspakken vielen de twee stevige Italianen op. Consoleni, de harmonisch gebouwde athleet en Tosi, de abnormaal zware en grote figuur met zijn blinkende kale schedel. Bij het inwerpen bracht Tosi vele glimlachen teweeg. Meer dan vijf minuten maakte hij als een clown de gekste capriolen om zijn spieren los te werken. Hy maakte spurtjes, sprong over een hindernis, 'duikelde over zijn hoofd, gooide zich met zijn massieve lichaam voor- en achterover tegen de grond en maakte de gekste capriolen. Hierna trok hij zijn blauwe trui en broek uit en keek uitdagend de menigte aan, of hij zeggen wou Laat maar komen Hij nam de discus en stapte in de ring. Ieder verwachtte een daverende worp van een dikke vijftig meter. Hij nam zijn draai en daar vloog de discus. Net aan, 25 m.Het publiek schaterde het uit. Bij gebrek aan haren om uit te trekken, sloeg hij zich op zijn kale schedel. Consolini wierp intussen 51 meter en daarna 52.01 m. Tosi 36.37 m. en 41.87 m., maar de derde worp was 52.05 m. Het applaus van de opstaande toeschouwers zwol aan tot een ovatie. Consolini maakte er toen 52.26 m. van. Nauwelijks was men hiervan bekomen, of de discus van Tosi plofte al weer 5 cm. verder. Even later trok Consolini zijn trainingspak uit. Hij, de wereldrecordhouder, nam het niet langer. Gespannen zag de massa hem naar de ring stappen. Even concentratie en daar Bestel tijdig voor onze 2e aflevering. Levering op volgorde 1 Gramofoonplaten hebben wij in de ruimste 1 sortering voorradig Gratis op aanvrage, toe- j§ zending van ons maandelijks Gramofoonpla- 1 ten nieuws Dert's 1 Nieuwendijk 35 - Vlissingen - Telefoon 2209 Verrijk de kennis van Uw kind en Kleuter-, jongens- en meisjesboeken Keus uit meer dan 600 titels BOEK Walstraat 101 Vlissingen Telefoon 2029 De kleinste zaak met de grootste keus-» ELECTRO- EN RADIO-TECHNISCH BUREAU BELLAMYPARK 6 VLISSINGEN TELEFOON 2650 Ook leverbaar cp gemakkelijke voorw. Bellamypark 20 - Vlissingen JUWELIERS - HORLOGERS PARKER- SWAN- EN BLACKBIRD- vloog de discus. 53.75 m.De kampioen 1946 van Oslo toonde zijn kracht in de laatste worp. Het applaus was daverend. Toen kreeg Tosi zijn laatste kans. Hij schoof zenuwachtig wel tien keer de gladde discus tussen zijn vingers voordat hij wierp, maar het lukte niet meer. Inmiddels had de Fin Partanen zich met 48.69 m. achter Tosi met 52.31 m. geplaatst. Toen deze drie winnaars even later op de verhoging stonden, ruiste na deze prachtige strijd het Italiaanse volkslied over de ingetogen menigte heen en maakte diepe indruk. Het was verdiend In de series 200 m. dames kwamen weer de Nederlandse dames uit. Fanny won in 24.5 sec. van de Russin Doukovitch, 25.2 sec., Gré de Jongh werd derde in 25.3 sec. en Puck Brouwer tweede in 25.1 sec. achter de Russin Setchenova door een prach tige eindsprint. Het hoogspringen dames was met 1.63 m. voor de Engelse Alexander. De series 4 x 100 m. horden werden gewonnen door de Engelsman Whittle, 53.1 sec. en de Italiaan Filiput met 52 sec. Dramatisch was de finale 800 m. heren. Favoriet stond de Noor Boysen, die de beste tijden had gemaakt en practisch niet te verslaan was. Negen man gingen van start. Voordat iemand de situatie kon overzien, schoot de blonde Noor Boysen weg alsof het een 400 m. gold. Stomme verbazing in het stadion. Met machtige passen schoot hij vooruit en nam een flinke voor sprong. Grote spanning overviel ons. Zou deze Noor die fan tastische ren volhouden Na 600 m. ging hij omkijken. Haperde er iets Zijn tegenstanders zagen het. De Zweed Bengtsson gjng er achteraan en sleepte het peloton mee. 100 m. voor de finish was Boysen verloren. De Engelsen Parlett en Bannister passeerden hem eerst, daarna Hansenne, de Franse favoriet «i Bengtsson. Parlett nam een voorsprong, maar Hansenne, aan gemoedigd door vele landgenoten, liep de eindsprint van zyn leven. Het was zijn laatste kans. Samen gooiden ze zich over de streep en de foto moest beslissen. De slechte start van Han senne kostte hem de gouden plak. Parlett won met 1.50.5 min. Boysen, de sterke man, werd vijfde en moest zijn overmoedig en ontactisch lopen zwaar verzuren. (Wordt vervolgd).

Scheldebode | 1950 | | pagina 3