0. Goetheer Zoekt Uw voordeel Meubelhuis .Renaissance' G. Kotoun Kees v.d. Linde Chocolade letters Mooie Herenjekkers BRIL de Graag Jilleba (xUtvdsu iniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiDMiiiiiiiiiuiiiiiiiuiwiuiittik. gegarneerde Speculaas Kalenders voor 1951 Zakagenda's voor 1951 Vulpenhouders Ballpoints v.a. 10.95 Vulpotloden v.a. 0,75 lot en met f 13.75 Vierkleurenpotloden Groenouwe D. Goetheer Bakkerij 2 clubs 4 stoelen, old finish J f 298.50 2 clubs 4 stoelen, eiken f 275.-- 2 armstoelen, 4 stoelen met rugbekleding f 146.00 Pluche Tafelkleden f 22.50 Pr. coll. Slaapkamerkl. f 9.75 Salonkleedjes 120 x 180 f 31.50 St. Nicolaas- geschenkcn 7 Coöp. „Ons Voordeel" Wit Speculaas Marsepein Figuren Borstplaat Kap.ea Manicuredozen ff 4.95 Chocolade Letters CENTRUM Aanmeten Corsetten L. FIL1US Bakkerij f 69.50 Nuttige St. Nicolaasgescheoken bij MEËOSEN LEO HELDER Doktersdienst Ook dit jaar verkrijgbaar het lekker Nieuwstraat 46, Arnemuiden (Swan. Parker, Water man, Pelikan, Osmia e a.) (Norma e.a.) En nog vele andere nuttige geschenken windt U bij BOEKHANDEL Paul Krugerstraat 41 Telefoon 2733, Vlissingen P Bezoekt onze toon- kamer met zijn uit gebreide collectie Meubelen U vindt het bij Bellamypark 48 Vlissingen Telefoon 2988 Of U in Drogisterij Kerkstraat 7, Vlissingen ook terecht kunt voor En of. We hebben een mooie sortering dozen Zeep met en zonder Eau de Cologne Flessen Eau de Col. w.o. Boldoot en 4711 KOMT U EENS KIJKEN msMÊFsmj^maBssMa^sEam BAKKERIJ Glacisstraat 47, Vlissingen Deze week speciale aanbieding van 55 cent per 250 gram 18, 20 en 30 cent 22 cent per 100 gram in luxe uitvoering vanaT ff 4.95 Eau de Cologne-Vapori- sateurs in 'fcïauw-rose én groen, mét en zonder kwast, luxe uitvoering v.a, Walstraat 88 - 90. Vlissingen Tel. 2744 vanaf 20 cent per stuk koopt ze nu, nog al de letters in voorraad! Choc, figuren, Suikerfiguren Borstplaten aan zeer lage prijzen. Suikerbeestjes 2 ons 35 cent Borstplaatjes l'/« ons 24 ct Kerkstraat 4 Vlissingen Nergens zo goedkoop Nergens beter dan bij Bellamypark 28 Vliss. Vergelijk deze prijzen met anderen Buitenbanden f 4.39 Binnenbanden f 1.49 Sportsturen f 4.98 Rijwiellampen f 12.— Prima pedalen f 3 75 De beste ketting f 2.25 Achterlichten f 0 65 Bagagedragers f 0.98 Zadels f 4.25 Battel ijen f 0.40 Zakhulzen f 0.50 Schroevendraaiers f 0.09 Spatlappen f 0.39 Bellen f 0.65 Zwarte sturen compleet met handvatten f 2.75 Reparaties aan zeer bil lijke prijzen en vakkun- uitgevoerd Woensdag 30 November a.s., aanmeten van Corset ten door Fa S Meeuwsen v.h. te Sluis Corsettiérre aanwezig Oude Markt 24, Vlissingen Droste, Ringers, Baronie Union, in puur, melk en Praliné vanaf 45 ct per stuk Scheldestraat 56 Tel. 2473 Vlissingen Postpapier in verschillende kleuren, in mappen en dozen Kinderpost Fröbel- en Knutselwerk Kinder- en Gezelschapsspelen Legpuzzles cartonnen en houten Schets- en kleurboeken Kleurpotloden vanaf f 0.45 per doosje 6 st. Dozen water- en plakkaatverf Foto-albums Briefkaartenalbums Welkome geschenken voor jong en oud! Boekhandel Paul Krugerstraat 41 Vlissingen - Tel. 2733 Banketbakkerij P. M. Merk. Deze week 250 gram „Biesjes" 60 cent, 150 gram „Amandelmar- sepa nblokjes" 50 cent, bijzonder lekker Als extra reclame alleen Zaterdag 4 tompouces voor 50 cent. Fijn gekruide speculaaspoppen 15 ct Wij maken maar één kwaliteit banket, de beste! Dus bestelUw letter vroegtijdig. 500 gr. f 3.75 Als St. Nicolaas reclame een bij zonder fijne letter M, uitsluitend van de beste kwaliteit amandel spijs plm. 400 gram voor f 2.50 tegen inlevering van onderstaan de bestelbon BON, inleveren uiterlijk 2 De cember! Naam Adres Lever Uw bon vroegtijdig in en U bent verzekerd met St. Ni colaas het allerbeste op tafel te brengen. P. M. Merk, Badhuis- straat 28, Vlissingen. Tel. 2783 Mede namens mijn Ouders, mijn hartelijke dank aan buren en kennissen voor het medeleven ondervonden bij mijn thuiskomst uit Indië, P. v. d. Horst De Lutherse Vrouwenvereniging hoopt Donderdagavond 30 No vember van 7-10 uur een ver koopavond te houden, met thee schenkerij en attracties in het gebouw. Noordstraat 34 De op brengst moet dienen voor ge meentelijk werk. Mooie pyama's ontvangen voor Meisjes en Jongens, L. Filius, Oude Markt 24, Vlissingen Pracht Driewielers en Autopeds voor Uw beurs nergens voorde liger, veor Uw kind sterk en luchtlopend en een reuze ge schenk. Rijwiel Centrale, Koude- kerkseweg 59, Telefeon 2544 Aangeboden verenbed met peluw zeegras kindermatrasje met ka pokkussen, grote maat jongens jas leeftijd 16 a 17 jaarendroog- rekje. Badhuisstraat 102 bov. VI Te koop moderne mantel blauw met grijs bont z.g.a n. maat 38, en Ieren rijbroek. Hngerheide, Nieuwstraat 18, Vlissingen Te koop 2-pers. ledikant met spiraal f 35.-- Haardstoel f 35 Eiken buffet en uittrektafel. Brie ven onder No 631, bureau van dit blad Te koop Mandoline, Nieuwstraat 66, Vlissingen Concurreren doen wij sterk als U de kwaliteit van ons vlees en onze vleeswaren ziet. Slagerij Schouvvenaar, Bellamypark 16 VI. Op iedere tafel in 't gezin kan ons vlees en onze vleeswaren alle critlek doorstaan. Slagerij Schou- wenaar Boterhamworst gerookt of uit blik, heide eigen fabrikaat Deze week slechts 30 cent per ons. Slagerij Schouwenaar Autorijders, motorrijders en fietsers, U koopt rustig Uw vlees en vleeswaren bij ons. U parkeert rustig op het Bellamypark. Sla gerij Schepwenaar St. Nicoiaaspapier en paklint St. Nicolaasservetten, tafellakens en -lopers. Crêpe-papier, glacé papier, steentjes- en dakpannetjes- papier. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen Voor de kleintjes vindt St. Nico laas bij ]o Maes: Vlechtmapjes, plakrondjee, kraaltjes, prikvoor- beelden, vouwblaadjes, kleur-en prentenboeken. Jo Maes Voor de kinderen: een geweldi ge collectie verfdoosjes, kleur potloden, dozen ecoline, boet- seerdozen, -mapjes, -voorbeelden en -materiaal. Kinderspelen, etuis, puntenslijpers en een massa an dere cadeautjes. Jo Maes Voor meisjes: poëziealbums en -plaatjes, kraaltjes, broches, lees boeken, borduur- vlecht- en weef- dozen, kinderpost, schilderijtjes, Jo Maes Voor Jongens: vliegtuig- en autokleurboeken, puntenslijpers, hamertje tik, vulpotloden, ball- pennei», vierkleurenpotloden 14 ct kladblocs, verfdozen, leesboeken schetsboeken Jo Maes Voor tekenliefhebbers: Arti- tekenmaN'es, schetsboeken, teken en aquarelblocs, conté, doezelaars houtskool, wieken, enz. Jo Maes Voor de Dames: de meest uit gebreide collectie bijouterieën, w,o. prachtige parelcolliers, prac- tische poederdozen, de nieuwste broches, armbanden en oorknop jes, luxe post, flesjes Boldoot eau de cologne, fotolijsten, al bums. Jo Maes Voor de Heren; een rookstel, asbak, sigaren- of sigarettenstan- daard, cigarettenkoker luciferhou der of briefopener, een solide vulpen of vulpotlood, een foto album of foto-standaard JoMaes Voor hen die van iets moois houden; een mooi tegeltje of schilderijtje, een stukje roodko per (handwerk), een zuiver tinnen vaas of asbak, een voorwerp uit onzf collectie koper-email (hand werk), Zeeuws houtsnijwerk, een reproductie van Han van Meege ren, pitrieten mandjes erz. enz Jo Maes Voor Moeder, echtgenote of verloofde; een mooie peper en zoutste!letje,theezeefje.taartschep vorkjes of schenkkurk, een prima broodzaag of kaasschaaf, een geïsoleerde theepot, een geestige citroenpers (zie etalagé) joMaes Voor het gehele-gezin; een Kerstgroep, 20 de lig- vanaf-I-&45 Jo Maes. St. Jacobsstraat 15, VI. Slagerij Schouwenaar, Bellamy park 16. Dat was een rookworst- je hé, van zuiver varkensvlees. Wij Wisign het we'. Voor die gene die ze nog (tjjet probeerde herinneren wij er aan, iedere zijn wij er ruim van voor zien. Opnieuw galvaniseren of de bo dem van Uw ketel vernieuwen enz. is goedkoper en beter. Re paraties, ook aluminium. L. Ou- termans, Korte Zelke 3, Vlisg. Te koop een nieuw Kinderameu blement bestaande uit 2 stoeltjes met tafeltje. Aagje Dekenstraat 51 ben. Vlissingen Denkt U oin de verkoopavond op Donderdagavond 30 Novem ber in gebouw Noordstraat 34? Ontvangen Glacé Heren- en Dameshandschoenen vanaf f 10.40 per paar. Eep uitatekend St. Ni colaas cadeau. L. Filius, Oude Markt 24, Vlissingen Te koop partijtje Triplexplaten, tegen lage prijs, eventueel ook ruilen onverschillig wat. Badhuis- straat 73 ben., Vlissingen Alleen staand persoon 51 jaar zoekt kosthuis in stil Chr. gezin. Brieven onder No. 632, bureau van dit blad Voor prima slijpwerk naar de vakman H. Coppejans, Electrische Slijperij, Groenewoud 67, Vlis- singen. Erkend slijper. Te koop prima Keukenfornuis en Gascomfoor. President Roo- seveltlaan 85, Vlissingen Een geschenk moet goed en niet duur zijn. Dubbele fietstas sen flinke maten f 8.25 Rijwiel lampen vanaf f 12.50 Rijwiel Cen trale, Koudekerkseweg 59 Voor St. Nicolaas mooie Zak doekjes en grote keuze Sierkleed- jes. L. Filius, Oude Markt 24, Vlissingen Aangeboden een flinke huipaan tafel, 'om het lekker eten te be vorderen. Mooi rond, glad en gaaf. geurig en pittig. U raad 't, het is de echte Gelderse, die heerlijke Rookworst voor slechts 34 cent per 100 gram. Verkrijg baar bij Slagerij de jonge in de Walstraat Voor goede en goedkope St. Ni colaas cadeaux kunt U het bes te terecht bij Kapsalon Goor- machtig Een goede verzorging is het be houd van alles. Laat Uw Haar dnn ook vakkundig behandelen door Kapsalon Goormachtig Te koop in prima staat zijnde Herenfiets en Gazelle Damesfiets A. Klip. Nieuwstraatö, Vlissfngen Werkster gevraagd. 1 of 2.x per week. Mevr. Kelder, Boulevard Pankert 28, Vlissingen Als het zo koud is, bbrrrrr, dan wordt het tijd voor inwendige brandstof, tijd voor een echte Gelderse worst. Geurend, pikant mals en sappig, dat zrjn de voor treffelijke kwaliteiten van die fij ne Rookworst, die U voor slechts 34 cent per ons kunt krijgen bij Slagerij de Jonge in de Walstraat U gaat toch ook op Donderdag avond 30 November naar het gebouw Noordstraat 34? Sint sprak: „Dames wilt U niet vergeten, ja heslist dat moet U weten, Bram Stoo ziin verpak king is in de lijn van 't St. Nico laas festijn", 't Rokertje, Glacis straat 95. Vlissingen Zwaardemakers Bisschop wijn Harms' Wijnhandel, Tel. 2013 Autorijles Rijschool „Succes" Erkende Rijschool. Gediplomeerd Instructeur A.N.W.B, en F N.O.P. D Groen. Nieuwendijk 10, Te lefoon 2008 Te koop een goede Werkliets, Vioerkleedje 2x3, Schoorsteen klokje (oudheden), ook te ruilen tegen een naaimachine. Rem- brandtlaan 58, Vlissingen Voor en na zessen Harms' zoe te bcsen. Te koop z.g.a.n. Engelse Dames- sportfiets Molenstraat 28 ben. Ja dames, bet succes van vorig jaar wordt voort gezet. Uw ca deaux in een leuke St. Nicolaas verpakking bij Bram Stroo, 't Rokertje, Olacisstraat 95 Te koop z.g.a.n gehoortoestel compleet Sonotone met gelijk- richter en accu. Tevens te koop gevraagd een poppenwagentje Vlissingsestraat B 283 (bij Zuid beek) Koudekerke Laat U bevoorraden door Harms' gedistilleerdhandel enz Daar zijn we beiden mede gebaat Goudreinetten, Sterappels, Bel lefleurs alles 25 cent rer kilo. jonathan 35 cent per kilo. Cen trum, Kerkstraat 4 Te koop z.g.a.n. Jongenswintrrjas leeftijd 12 a 14 jaar. Singel 116, Vlissingen Manlief virdt ziin cadeautje nog leuker, ais het bi? Bram Stroo gekocht is, want, de verpakking geeft er feeststemming aan. 't Rokertje, Glacisstraat 95 T$.\k©Qp tegen lage prijs prima Trap- en Handnaaimachine, we géns- iv&rtrek. Brieven onder No 630, bureau van dit blad Te koop 2 zwarte Mantels maat 44, 1 paar 'Schaatsen en Laarzen maat 40 Hendrik de Keyzerstraat 6, Vlissingen Evangelisatiesamenkomsten zul len vanaf heden plaats hebben elke Dinsdagavond 8 uur in Ge bouw Noordstraat 34, Vlissingen Dinsdagavond spreekt Ds. Enter over „Wij heb'en een Vader die rijk is". Wij verwachten U! tt Walstraat 63, Vlissingen Telefoon 2536 GEEF EEN maar dan van BOEKHANDEL Walstraat 101 Vlissingen Telefoon 2029 Onze etalages zijn te klein om U onze nieuwste uitgaven te tonen. Wij geven U vrijblijvend alle inlichtingen zoals Oud-Hollandse doeken, Schoor steenlopers, Tafelkleden, Rookstoelen met kussens, enz. enz. Scheldestraat 32 Vlissingen Telefoon 744 Een nuttig en voor velen zeer welkom geschenk is een goede De prijzen vallen mee. De kwaliteit is prima Dus naar 't van ouds bekende adres voor kwaliteit Bellamypark 38 Vlissingen Dr. van Kooten, Koudekerkseweg 80, Telefoon 2525.

Scheldebode | 1950 | | pagina 3