Witte handdoeken Gekleurde Baddoeken Damestantasieschortjes Theedoeken 0.89 1.19 2.95 0.49 Gocosloper 100 cm br. 90 proc. cocos p.m. 3.90 Cocosloper 70 cm br. 90 proc. cocos p.m. 2.90 Vacantie-aanbieding Divanbed met I pers. bedstel compl. f 55.- Sedert onheugelijke tijden is het adres voor koopjes de N.V. v.h. Vacantietijd - Koffertijd JOFIBBE grote Seizoen- OPRUIMING LEDERWAREN JO FIBBE GESLAAGD FransTimmerman r Enz. Enz. Enz. Enz. «Jan Roovers Walstraat 81 Ph. A. Roovers Vlasmarkt9 M'burg KACHELS De IJsbeer JANSSEN Lepelstraat 5-7 Vlissingen Wij hebben een reuzensortering Koffers en reistassen Canadian-backs, prima tuigleer v a. f 17.75 Ritstassen reeds vanaf f 16.25 Grote sortering klefn-lederwaren Apothekersdienst Doktersdienst A. J. BRUGGE Een heerlijk IJsje en prima Frites voor het examen ZIET DE ETALAGE Amusementspaleis Koopjes Koopjes Koopjes Bouman- Noach van Zaterdag 15 Juli tot en met Vrijdag 21 Juli Apotheek van Ockenburg, Badhuisstraat. Dr. de Greef, Julianalaan 13, Telefoon 2121. Ruime sortering in alle soorten Zie onze etalage Beursplein 9 Tel. 2791 j Banketbakkerij P. M. Merk. Deze week „Biesjes", een lekker koekje 250 gram 60 cent, Gev. Hazel nootbonbons 150 gr. 48 cent U kent toch onze heerlijke Tom- pouces? 16 cent per stuk. Zater- dag als extra reclame 4 voor 50 ct. Om mee te nemen naar strand en duinen. Boterkoek, boterca- kes, cano's. zandtaartjes, cocos* macronen enz. en niet te ver geten onze bekende Spritskoeken 6 cent, 5 voor 25 cent Heerlijk romig vanille-ijs 10 ct. choco-ijs 20 cent, halve liter 75 ct. Speciaal adres voor fijn gebak Banketbakkerij P. M. Merk, Badhuisstraat 28, Tel. 2783. Vliss E. H. B. O. verzorgt de hulp verlening tijdens de kermis, en.. houdt op 15 Juli collecte. Te koop z.ga.n, ameublement en dressoir, alsook in goede staat zijnde plectrum-guitaar en man doline-banjo. Badhuisstraat 71 b, Vlissingen Bij elk zomertoiletje vindt U een passende collier of broche. Zo- mercorsagesZie etalage. Jo Maes, St. Jacobsstr. 15, Vlissingen Schitterende collectie Tsjechische Japanse en Spaanse Paarlcolliers, bijpassende oorknoppen. Zie eta lage. Jo Maes, St. Jacobsstraat Vlissingen Nog enkele Theeserviesjes, blauw décor met 6 kopjes a f7,95. Een melkstel 7-delig f 5.95. Kan met 6 glazen, Tsjechisch f5,95. Losse kop en schotels, blauw décor, 65 cent. Jo Maes, St, Jacobsstr. 15, Vlissingen Geslaagd dan om een nieuwe fiets, hiervoor slaagt U voordelig in de Rijwiel Centrale, Koude- kerkseweg 50, Vlissingen Haknougat met amandelen, 25 ct per 100 gram. Grool, Bellamy- park, Vlissingen Voor de vacantie nieuwe Rijwie len, Triumph, Philips, R.S., Reny Rijwielbedrijf Aart Klip, Groe- newoud 31, Vlissingen Tijdens de kermis is een bezoek aan Horlogerie J. Peters, Bellamy- park 40, Vlissingen, Goud, Zilver en Uurwerken, de moeite ten volle waard Heren, wilt U graag netjes en verzorgt zijn, ook daarvoor zorgt Kapsalon Goormachtig, Spuistraat 58, Vlissingen E. H. B. O. is het gehele jaar door paraat op het sportveld, en... collecteert op Zaterdag 15 luli, Kisten, groot en klein te koop Noordstraat 70 bov., Vlissingen E, H. B. O. Een speldje van E.H.B.O., draagt elke Vlissinger, o zo! Zaterdag 15 Juli E.H.B O - collecte. Welke mensen zijn in staat om een werkman aan een kamertje te helpen, ook genegen om met het huiselijk verkeer om te gaan. Brieven no. 586. bureau van dit blad. Te koop een Wandelwagentje. Te bevragen na 5 uurP. Kruger- straat 371, Vlissingen Te koop 2-pers. Spiraalmatras en 1 stel nieuwe Kanopeddels. Duijvendrechtstraat 11, Vlissingen Wegens tap- en slijtverbod ge durende de kermis (vanl7t.e.m. 22 juli 1950) gesloten. Harms' Gedistilleerdhandel enz. is datgene wat U biedt Oude Markt 9 begint a.s. Zaterdag morgen 9 uur een in alle soorten U weet het. wij durven koopjes te geven, dus profiteert hiervan. Walstraat Vlissingen j Zolang de voorraad strekt Bin nenbanden 1.25, Buitenbanden 2,95-3,60. Rijwielsloten 1,50, Ket tingen 2,95-3,25. Jasbeschermers 1,50-2,25, Spatborden per stel 2,25 J. Goedbloed, Nieuwendijk 7-9, Vlissingen Te koop Snelweger. „Centrum" Kerkstraat 4, Vlissingen Toffees en Bruidsuikers 2 ons 35 ct., Flikjes 35 ct., Rumbonen 30 ct., Zuurtjes 15 ct. p. ons „Centrum" Kerkstraat 4, Vliss. Zaterdag begint onze Seizoen-op- rufming. Zeer voordelige aan biedingen in ondergoed, schort jes, wollen wiegdekentjes enz., enz. S. Hollebrandse, Nieuwen- djjk 37, Vlissingen In Vlissingen, daar is 't zo, Ieder een speldje van E. H. B. O. op 15 Juli a.s. Te koop goed werkend Hand- naaimachine en kruisnet met lier Brieven no. 588, bureau van dit blad. Elke dag verse Berlinerbollen, 8 cent per stuk. Bakkerij J. Ver- hage, Bellamypark 37, Vliss. Te koop gevraagd te Vlissingen zonnig Huis met tuin. Brieven no. 589, bureau De Scheldebode Noordstraat 44, Vlissingen Dames denkt U om onze reclame 1 L. Frambozenwijn, zeer fijn om op vruchten te doen, voor slechts f2.Alleen bij Hilder- nisse, St. jacobsstraat 24, Vliss. Te koop een kinderledikantje en box, 1 paar werkschoenen. Beatrixlaan 25, Vliss. na 6 uur Te koop beige kinderwagen Bevragen na 17 uur Singel 86. ben., Vlissingen Te koop prima trapnaaimachine, tevens geschikt voor handnaai machine merk „Neuman", koopje Brieven no. 587, bureau v. d. blad Dames- en Herenrijwielen, com pleet met prima lamp, jasbe- séhermer en slot 115-129-139. Sportrijwielen 125-139, Jongens- en Meisjesfietsjes 95 Autopeds 18,75, op luchtbanden 27,50 - 32,50 - 35. Alle rijwielen met ga rantie. j. Goedbloed, Nieuwendijk 79, Vlissingen E. H. B. O. verzorgt de hulp verlening bij autobustochten met kinderen en Ouden van dagen, en collecteert op Zaterdag 15 Juli. Kersen, bessen, bananen, sinaas appelen, aan lage prijzen, zie etalage. „Centrum" Kerkstraat 4, Vlissingen Te koop gevraagd stepje en drie- wielertje. Brieven no. 585 bureau van dit blad. Te koop eenvoudig kookkachel- tje met vuursteen, gebruikte kin derwagen, nieuwe dameszomer schoenen maat 39. Nieuwstraat 78, Vlissingen E. H. B. O. helpt iedereen gratis en belangeloos, en collecteert op Zaterdag 15 Juli. Te koop 1 paar gummilaarzen, m. 45, 2 inmaakpotten, 1 gr. en 1 kl.1 nw. closetpot m. deksel, een 1-pits en een 5-pits gascom- foortje, koopje. P. Krugerstraut 41?, Vlissingen Verkrijgbaar nieuwe Stationsna men-schalenvoor Uw Philips of Erres Radio. fa. Gebr. van den Berg, Bellamypark 6, Vlissingen Laat Uw Zoon of Dochter dan 'n keus doen uit onze bijzonder ruime sortering Vulpenhouders Vulpotloden Vierkl. potloden Ball Point Pennen Passerdozen Schoolétuis Vulpenétuis Verfdozen Kleurpotloden FIRMA Walstraat 44, Vlissingen Kaas met smaak Koopt U in onze zaak. GRASKAAS vanaf 26 ct. per 100 gram LEIDSE KAAS vanaf 22 ct. per 100 gram Onze FIJNE VLEESWAREN zijn uitsluitend le kwaliteit. WOLTERING-VERBURG Kerkstraat 5 Vlissingen Een voor 100 procent geslaagde vacantie met een rijwiel uit de Rijwiel Centrale. Dames-, Heren-, Spost- en Tourrijwielen. Koudekerkseweg 59, Vlissingen Zuur-, Kaneel- en Pepermunt stokken 5-10-25-50 cent Grool, Bellamypark, Vlissingen Voor de vacantie, reparatie en verhuur van rijwielen. Rijwielbe drijf Aart Klip, Groenewoud 31, Vlissingen Vergeet vooral niet onze poeder dozen. Zo'n collectie vindt U nergensZie etalage. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen Begrafenisonderneming „Dienst betoon", gevestigd sedert 1876 Lijkdienaar M. P. van der Hoe ven, Badhuisstraat 16 bov., Vlis singen. Telefoon 2344 Een groot offensief wordt oor- bereid te water en te land op 't spaar- en huishoudgeld v?n d VHssingse bevolking. Sla af deze aanval met een fijne Ed. Kaas of meer andere dingen die waarde vol, nuttig en nodig zijn uit Kaashuis „Hollandia", Breestraat 14, Vlissingen Te koop zwaar duffelse jas, extra grote maat, f 40. Na 19 uur C. Buskenstraat 26 b, Vlissingen Souvenirs! Wat prijs en sortering betreft hét adres voor Uw logé's. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vliss. Gaat U met vacantie kom dan eerst naar Kapsalon Goormachtig Spuistraat 58, voor Uw haar. Te koop z.g.a.n. licht crème mo derne Kinderwagen, lopende op kogellagers. Noordstraat 25, Vliss Buitenbijts voor hekwerk, schut ting, schuur enz., Pracht-materiaal f 1,55 per bus. Grote verpakking nog voordeliger! Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen Heden kunnen wij U aanbieden in alle prijsklassen, prima Hor loges, ook in goud. Wekkers, enz. Horlogerie J. Peters, Bella mypark 40, Vlissingen Wilt U er aan denken dat men voor goed Stoffeerwerk bij de vakman moet zijn. Stoelen, Fau teuils stofferen, Matrassen ver anderen. Peeman Noordstraat 65 Vlfssingen Te koop mod. houten Wieg met piek, matrasje en kussen, alsnieuw Korenstraat 13, Vlissingen Te koop i.g.s.z. grijze kinder wagen na 6 uur. Verk. Quakke- Iaarstraat 185, Vlissingen Met onze moderne installatie kunnen wij zeer snel fotocopieën vervaardigen tegen zeer billijke tarieven. Lichtdruk- en Copieer- inrichting Van Berkel, Nieuwen dijk 45, Vlissingen Te koop in prima staat zijnde B. S. A. 500 c.c. Te bevragen na 6 uur 's avonds bij Wagen W. Kopmels Tramstraat. Koudekerke Te koop i.g.s.z. kinderwagen» Musteart. Vlissingsestraatweg B 382, Koudekerke E. H. B. O. exploiteert reeds meer dan 10 jaar een Eerste Hulppost aan het Badstrand, en collecteert op Zaterdag 15 Juli. Bodedienst, Vlissingen, Middel burg, Goes en verhuizingen. Fa. Jongepier en Luitwieler, Nieuw straat 30, Molenstraat 61, Schel- destraat 8, Tel. 2559 en 2794 Gebakken Haring Hardewijkers Gerookte Bokking Gest, Makreel, Gepelde garnalen, Fijne Holl. Nieuwe, Zure Haring en een ruime sortering vette Kamper Paling VISHANDEL Bellamypark 44 Tel. 2224 Thans gearriveerd Nederlands grootste en mooiste met zijn dubbele Etage- Bruggen, Chimmytrappen en zijn ingebouwde golf- carrousel. De enigste in richting ter plaatse waar gij Uw vrienden en beken den treft. Ouders, doet Uw voordeel koopt voor Uw kinderen abonnementen aan spe ciale prijs. Geldig voor de gehele kermis. Ook dagkaarten (niet des Za terdags). De Directie, K. STUIJ-ROELS Standpl. Vcrl. Gravenstraat

Scheldebode | 1950 | | pagina 3