Gebr. C. en J. Maas SD.eAt Vis op Uw Dis! »SNOEKJES« EEN ACTIEVE WINKELJUFFROUW £eut ev-exi (tijken (tij M£ËÜSËM SINKE Tijdelijk verkoop Bovenhuis VRIJ ENTREE Predikbeurten SINKE J. LEFÈVRE VISHANDEL JANSSEN Aart Klip ra Deze week voor Reclame 8 grote Sinaasappelen voor f 1,00 Goedkoop en goed, als Maas 't doet ra ra Scheldestraat 32, Vlissingen voor Wollen Moq. lopers vanaf f 8.75 Viltzeil vanaf f 2.30 Tafelzeil vanaf f 4.35 Kastrand, wasdoek f 1.06 Handweefstof vanaf f 3.45 Cretonne vanaf f 5.75 Verder dubbel en enkel Velours, Vitrages, Vast Tapijt, Jaspé en wollen Bouclé Hulp in de huishouding Mosquito Kaptein Birini Bij Lensvelt kopen is geld besparen Fa. Lensvelt 6 Co. Diepvries Verse kabel jouw Spekbokking Zalmbokking Gestoomde makrelen Ponen Gebakken vis Kippers Koelhuisharing VJ Prijs 50 cent per 15 woorden Elk woord meer 5 cent Slagerij de Jonge vraagt voor spoe dig een flinke vlotte Jongedame, die graag met het publiek om wil gaan, vriendelijk en vlug Als U hier voor voelt, kom dan liefst 's avonds na 7 uur praten bij Slagerij de Jonge, Walstraat 46, Vliss. w tl 02 t) (j N C O t/3 c to -C cu N Volop appelen en stoofperen Gieser Wildeman 2 kilo 50 cent Diepvriesgroenten. Het grote artikel Onze sortering Conserven. Steeds ruime keus Groot blik Appelmoes 65 cent 'n Partij Blauwe en Witte Aardappelen van de beste kwaliteit. Gratis thuisbezorgd Volop Pinda's. Hazelnoten. Telnoten. Amandelen, Vijgen. Dadels enz enz. Grote aanvoer van Kropsla, Spinazie enz. enz. Spotkoopjes. Speciale aanbieding: Vruchten in glas Oude Markt 18, Telefoon 2632, Vlissingen N cr QJ 3 C/3 O 3 N Zondag 16 April. Herv. Gemeente. St. Jacobskerk10 uur Ds, J. S. Hartjes, 5 uur Ds. J. C. Sickesz. Havendorp 10 uur Ds. Enker van 't Zand R. K. Kerk, Nieuwe MarktBeloken Pasen. 7.30 uur en 9 uur Stille H. Missen. 10.30 uur Hoogmis, 7 uur Lof In de weekbe halve Woensdag en Vrijdag de H. Missen om 6.45, 7,30 en 8.30 uur (wijzigingen voorbehouden). Woensdag- en Vrijdagmorgen geen H. Mis om 6.45. Woensdag- en Zaterdagavond 7 uur Lof. HavendorpZondag H. Mis 8.30 uur. Geref. Gemeente 9.3Ö,' 2.30 en 6.30 uur Leesdienst. Chr. Geref. Kerk 9.30 en 5 uur Ds. S. van der Molen va* Leeuwarden. Evang. Luth. Gem.9 uur Da. M. P. Stol van Groede. Doopsgez. Gemeente 10 uur Ds. J. A. Schreuder van Amster dam. Jeugddienst. Vrijz. Herv.Geen dienst. Leger des Heils 10 uur Heiligingssamenkomst, 3.30 uur Open luchtsamenkomst, 7.30 uur Verlossingssamenkomst. Geref. Kerk 9.30 en 5 uur Ds. A. Verschoor. Geref. Kerk Art. 31 Ds. J. J. Arnold van Vrouwenpolder. Doktersdienst Zondag 16 AprilPr. Sluijter, Badhuisstraat 70, Telef. 2225. Apothekersdieiist Zondag- en nachtdienst vanaf Zaterdag 15 April tot en met Vrijdag 21 April Apotheek Engering, Singel 60. Biedt zich aan Boenwas per doos 65 ct Kastrand per meter 95 ct Boenwas voor Old-Finish meubelen per potje 45 ct Badhuisstraat 9, Vlissingen Rijwiel-hulpmotoren vraagt inlichtingen Rijwiel- en Motorhandel Scheldestraat 45 Telefoon 2578 Gedurende een week voor één gulden 1 pak Zeeppoeder 1 pak Echfalon 1 grote doos Meubelwas 1 fles Bleekwater Vraag onze uitgebreide prijscourant en doe er Uw voordeel mee Grote verse eieren 9 voor een gulden Nieuwendijk 27 Telefoon 2275 Depöt Nutricia Door extra aandacht voor elke opname op zichzelf halen wij nog meer uit Uw opnamen dan er in zit! Vertrouw Uw films en Uw platen toe aan de specialist Nieuwendijk 35, Vlissingen Bellamypark 44 Tel. 2224 brengt U Cocos 70-100-140 vanaf f 4.60 Cocosmatjes f 4.90 Traplopers 50 cm f3.95 Holtapkarpatten 2 x 3 f 76.50 Vitrages 90 cm f 1.15 Qordijnsfoffen f 3.65 Spiraaldekben f 3.80 Tafolkladan f12.25 Kapstokkan f 17.40 Binnenveringmatrassen Pullman - Peerless CLECO Voor betere artikelen Badhuisstraat 9, Vlissingen Zie onze speciale etalage RIJWIELBEDRIJF gROENEWOUD 31 VLISSINGEN Uw Wasteil enz. gaan langer mee als U ze opnieuw iaat ver zinken bij L. Outermans, Koper en Blikslager. Korte Zelke, Vliss Banketbakkerij „P. M. Merk" De speciale aanbieding van deze week is Sprits met roomboter 60 cent 250 gram. Trio Banket 45 cent 150 gram Zoute pinda's, cocostruffels 30 ct 100 gram, 150 gram voor 40 ct. 100 gram chocoladebloemen en 100 gram cacao (Van Houten) samen 90 cent Wij beschikken nu over de mo dernste apperatuur om onze cho colade te verwerken en vanaf as. Maandag brengen wij U een gro te sortering chocolade a 58 cent per 100 gram Wij verwerken uiisluitcnd „Droste" chocolade Heeft U onze slagroomwafels al geproefd? Speciaal adres voor fijn gebak, „P. M, Merk" Bad- huisstraat 28, Vlissingen Net Meisje gevraagd niet boven 18 jaar. Aanmelden 's avonds na 7 uur. Faber, Badhuisstraat 28 Olmen klompen zijn binnen, in alle maten voorradig. Fa. Ver meulen Oiacisstraat 35 Vlissingen Zeilers en Kanovaarders. Wij hebben ontvangen Speciale Huid- verf, No 1 voor ijzeren schepen en No 2 Anti-Fouling voorhou ten schepen. Ook alle soorten Yachtlak en Bronze Bottom Paint „De Verf bron" Nieuwstraat 62 Telefoon 2830 Lensvelt en Co. vraagt een net te winkeljuffrouw. Nieuwendijk 27, Vlissingen Dames katoenen nachthemden f 8.70 Wol in alle kleuren en prij zen. Kousen wol f 1.85 S. Holle- brandse, Nieuwendijk 37 Schoonmaakartikelen, dweilen, sponzen, zemen, borstelwerk. Fa. Vermeulen, Glacisstraat 35 Dames- en Herensportjackets Leuke sportieve modellen diverse kleuren 32.70-34.75 en 37 50 Le ren vesten 65 Sportmagazijn „Olympia" Nieuwendijk 7 tel. 2S17 Te koop heren- en damesrijwiel 's avonds na 6 uur Noordstraat 22 boven Vlissingen Net dienstmeisje gevraagd voor hele dagen. Hotel „Neerlandia" Nieuwendijk 31, Vlissingen Te koop een z.g.a.n. jongens pakje 10-12 jaar en 2 pers Eng. ledikant met spiraal in ruil voor 1 pers. Eng. ledikant Oprit 38 b, Vlissingen Te koop 2 Herenwinterjassen, 1 jongensjasje, leeftijd 3 a 4 jaar Bloemenlaan 71 Viissingen Te koop gevraagd trap-of hand naaimachine, verrekijker en tuin parasol Brieven onder No 538, bureau van dit blad Te koop een kinderwagen f 30.- Een pitrietwieg f 10.Adriaan Brouwerlaan 40 Viissingen Lage prijzen en een grote sor tering, dat is ome richtlijn ge weest bij het samenstellen van de Behangcollectie 1950. Profiteer hiervan en kom eens bij ons kij ken, dat verplicht U tot niets. „De Verfbron" Nieuwstraat 62, (schuin over Bisschoff) Met vitello-waterverf gaat het altijd! Ronde en platte witkwas ten. Verf- en vernisk wasten. Qoud- en zilverbrons. Jo Maes Buitenbanden 2.95-3.60 Para 3,85 binnenbanden 1,25 [asbescher- mers 1.50-1.75-2.25 Zadels 4.76 5.50 Kinderduo's 5,75 6.95 Rij- wielsloten 1,25-1.50 J. Goedbloed Nieuwendijk 7-9 H. W. Harms, Wijn-, Likeur- en Oedistilieerdhandel, Spuistraat 6, Telefoon 2013, Vlissingen. Huis van vertrouwen Franco toezending De zaak die precies weet wat een mens nodig heeft O, Moe die twee hebben de pest! Inderdaad Mevrouw Uw tinnen vazen hebben de tinpest. Laat mij het er voor U uitslijpen en Po lijsten. M. Hakkenbrak, Noord straat 75 Vlissingen Te koop een schrijfbureau tegen elk aannemelijk bod. Gravensir. 99 Vlissingen Voor Uw feestavonden en brui loften beschikbaar Pick-up met verkerker, dubbele luidsprekers, microfoon alsmede een ruime sor tering gramofoonplaten de aller nieuwste. Beleefd aanbevelend.J J. Kloprogge, Bonedijkestraat 24 Vlissingen Te koop gevraagd i.g.s z. 2 pers. opklapbed met ombouw Brieven met prijsopgave onder No 536, bureau van dit blad Te koop gevraagd eengezinswo ning te Viissingen Brieven met prijsopgave onder no 537 bureau van dit blad Feest genot Harms' smakelijk vochti Te koop gevraagd popkanarie Hobeinstraat 65 Vlissingen Te koop Witte Bruidsluier, Beursstraat 10 bov, Vlissingen Plastic als verf, Verf als plastic! Met dekwast en de spuit te verwer ken tot «en hoogglanzende, harde, absoluut streeploze laklaag. Alleen bij „De Verfbron" Nieuwstraat 62 Telefoon 2830 Ook fn sandalen zijn wij ruim voorzien. Turnschoenen in zwart en wit. Fa. Vermeulen, Glacis straat 35 T« koop, witte bruidsjapon met tasje. Te bevragen na 19 uur. Bouwen Ewoutstraat 35, Vliss. Laat Uw zolen van Uw beste schoenen niet spijkeren, het moois is er af. Oenaaide zolen of ge lijmd, U loopt er toch veel lan ger op. Breng ze in een zaak die daar voor ingericht Is. Schoen makerij L. de Pagter, Spuistraat 56, Vlissingen Behang, grote keuze uit eigen voorraad en uit de boeken van R. D. en van Ooudsmit Tegel- behang, leerpap'er, kinderbehang en -randen Jo Maes Te koop een handnaaimachine en snelweger, beide in prima staat Rrieven onder No 540 bur. van dit blad Te koop goed wandelwagentje Kasteelstraat 60 ben. Vlissingen Ze is er weer, die prachtige im port boenwas Super-Eclat Een zuivere terpentijnwas. die U wan neer U ze eenmaal gebruikt hebt altijd verlangt. Ook voor sponzen en zemen slaagt U beter bij „De Verfbron" Nieuwstraat 62 (schuin over Bisschoff) Dames- en Herenrijwielen compl. met prima lamp, jasbeschermer en slot 129 en 139 Soortmodel 109 Luxe uitvoering 139 Reclame rijwiel 95 Alle rijwielen met ga rantie. f. Ooedbioed Nieuwen dijk 7-9 Plastic emaillak voor gasstellen enz, voorvast en stootvast. Grond verf en prima glanslakverf (een zuiver lijnolie product) in iedere gewenste kleur en hoeveelheid, jo Maes, St. |acobsstraat 15 Vlis singen Telefoon 2294 Te koop een prima Sextant, een kruisnet en palingnet met toebe horen. Brieven onder no 539 bur. van dit blad Doe weg die slijpplank, zo krijgt U krassen in Uw roestvrije tafel messen. Laat mij ze voor U slij pen en polijsten. M. Hakkenbrak Noordstraat 75, Vlissingen „De Voorzorg" verzorgt voor ieder gezin in Vlissingen het sterfgeval Rietbei gen. Badhuis straat 16, Tel. 2760, Vlissingen Bodedienst, Vlissingen, Middel burg, Qoes en verhuizingen Fa. Jongepier en Luitwieler, Nieuw straat 30, Molenstraat 61, Schel destraat 8, Tel. 2559 en 2794 Bevorder Uw gezondheid, Spaar Uw pottemonaie en koopt In Harms' wijnhandel enz. DE WILLEM III JEUGDHERBERG EN TEHUIS VOOR OUDEN VAN DAGEN Zoals bekend is men bezig de Willem III kazerne in de Oranjestraat in te richten tot jeugdherberg. We zijn daarom eens een kijkje gaan nemen. Over houtkrullen, spijkerbakken en verfpotten moesten we stappen om de jeugdherberg in wor ding eens nader te kunnen bekijken. Er wordt hard gewerkt om het gebouw voor het naderende trekkersseizoen klaar te krijgen. Wanneer echter de werkzaamheden gereed zullen zijn, kunnen de trekkers met een gerust hart naar Vlissingen komen. Ruime zalen, slaap- en wasgelegenheid met zindelijke toiletten zullen de bezoekers in staat stellen een behoorlijk logies te vinden. Ook voor de ouders van de jeugdherberg is een behoor lijke ruimte gemaakt. Op de achterplaats wordt een trekkers keuken in gereedheid gebracht, zodat de trekkers, die er prijs op stellen, hun eigen potje kunnen koken. Momenteel huizen in het gebouw nog de ouden van dagen, die noodgedwongen moesten vertrekken uit Domburg bij de brand iri huize Irma. Het zal straks dus een verzameling zijn van ouden van dagen en jeugdige trekkers. Een eigenaardige combinatie. Mogelijk kunnen de jeugdigen tijdens hun verblijf nog levenswijsheid opdoen bij de oudjes. We hebben tevens nog even een kijkje genomen bij de oudjes. Hoewel natuurlijk de gehele behuizing een noodoplossing is en men dankbaar dient te zijn, dat deze gelegenheid is geschapen, geloven we wel, dat er nog iets te doen valt om de oudjes te gerieven. Hoewel alles heel zindelijk is, maakten de slaapkamers wel een heel kale indruk en niet bijzonder huiselijk. In de conversatiezaal is weliswaar voldoende ruimte en staan tafels en stoelen ter beschikking voor de oudjes, doch we vernamen, dat er' bijv. maar twee damborden waren en verder behalve enkele dagbladen weinig afwisseling is. We hopen dan ook, dat ieder die op dit gebied iets heeft te missen, bijv. een dambord met stenen, een spel kaarten of andere gezelligheidsspelen en misschien tijdschriften, vooral geïllustreerde, zich de moeite wil getroosten even naar de Oranjestraat te stappen. Mogelijk ligt op dit terrein nog wat werk voor de diverse sociale en liefdadig heidsinstellingen in onze stad. Laat men zich hierover eens bezinnen. Het komt ons voor, dat we niet gauw te veel kunnen doen om de levensavond van onze oudjes genoegelijk te maken. Moge elke stadgenoot zich daarvan bewust zijn.

Scheldebode | 1950 | | pagina 3