Sinaasappels L. DE RIJKE I 1 L. BowaBazar ulo was FransTimmerman MEIJERS m. meerman r j. F. KASTEELEN meeusen s MERK, Uw Banketbakker Extra Reclame-Week 6, 8,10 en 12 voor 1 gulden 75 cent 75 cent PREDIKBEURTEN dat betekent voor alle artikelen, bijna 20 procent korting Dat is het sluitstuk van ons één-jarig bestaan en is voor U een belangrijk VOORDEEL Ziehier een greep uit onze sortering Kleine Markt 3, Telefoon 2271 Mooie Goudreinetten en Jonathans 8 pond Stoofperen 1 gulden Wij hebben alle soorten Diepvriesgroenten 1 groot blik Spinazie 60 cent 1 groot blik Doppers 68 cent 1 groot blik Snijbonen 78 cent 1 groot blik Appelmoes (van Goudreinetten) 75 cent Aardappel-, Groente en Fruitbedrijf v* d. Manderestraat 10 Vlissingen, Tel» 2904 U Manufacturenmagazijn - Hobeinstraat 1 JJ Grote sortering kousen, 0.98, 1.24, |1 1.49, 1.74, 2.35, 2.65, 3.9(T Nylons, 5.65, 8.95, Zeer voordelige japonstoffen, in wol H en zijde m Is Uw gasrekening ook zo hoog? Neem een „Pressure-Cooker" en U zult guldens besparen Laat U hieromtrent deskundig voorlichten door SPECIAALZAAK VAN DER MADEN Deze week ontvingen wij weer een mooie collectie Modemagazijn DAALHUIZEN bent bevoorrecht, als U op de Bowa-Bazar een heerlijk kopje Goudboon koffie of Goudblad Thee kunt bemachtigen. U bent nog meer bevoorrecht, als U daar iedere dag van kunt genieten A. H. C. Mercy en L. de Keyzer Scherminkelstraat 32 Havendorp kunnen uit voorraad leveren Wist U, dat ook voor PIJPREPARATIE We-Ka's PIJPENHUIS Uw adres is? Walstraat 31, Vlissingen Deze week als 1 half pond Vlees waren a sorti voor MUZIEKHANDEL Gcbr. van Dammc Attentie Leert AUTO RIJDEN De is iets bijzonders Bent U er al geweest? Nog niet? Dan moet U vanavond beslist gaan Woninginrichting I nu de schoonmaak voor de deur staat, herinneren wij U er aan, dat ons kastpapier uitmunt door sterkte en mooie afwerking. Kastpapier aan rollen in de kleuren, rood, blauw, groen, effen en geblokt. Kastpapier aan vellen, rood en wit. Kastranden wit en geld. Zie de etalage in de Walstraat FIRMA Walstraat 44 - Vlissingen m DE BOWA-BAZAR Aan het organiseren van een bazar zit veel vast, ingewijden kunnen hierover meepraten. Als men zoiets op touw zet, moet er veel volharding bij zijn, anders slaagt de opzet niet. Voor de Bowa-bazar kunnen we hierin gerust zijn. Gedurende enkele maanden is men aan de voorbereiding bezig geweest. Raam- en strooibiljetten zijn verspreid en achter de schermen hebben diverse comité's zich beijverd. Het resultaat is dan ook dat er een bazar tot stand is gekomen, die klinkt als een klok. Met behulp van vrijwilligers heeft een Vlissingse aannemer de Scheldehal in een Zwitsers dorp herschapen, waar de bezoekers worden ontvangen door medewerkers in Zwitserse costuums. Niet alleen jodelaars zijn welkom, doch iedereen. Bij het ver schijnen van ons nummer zal de bazar op volle toeren draaien, dus allen voor een avondje naar Zwitserland, zonder deviezen en zonder pas. De Bouwactie-mensen verwachten U. WINKELNIEUWS De Vlissingse winkeliers zitten niet stil, het valt de mensen, die Vlissingen vair tijd tot tijd bezoeken, op dat de stad voort durend in aantrekkelijkheid wint. Niet het minst hebben de zakenmensen in deze ontwikkeling een ruim aandeel. Vele Winkels in het zakencentrum worden verbouwd en uitgebreid en maken het winkelen steeds meer aantrekkelijk. Opvallend is dan ook de stroom van kooplustigen, die zich des Zaterdags stadwaarts begeeft om de tegenwoordig goedgevulde etalages te bekijken en dan tegen etenstijd weer beladen en belast huistoe te trekken. Vooral nu de mooie dagen komen is het een genot weer gezellig te winkelen en de winkeliers doen al het mogelijke om de klanten service te bieden en goede waar te leveren tegen prijzen, die zo billijk mogelijk zijn. Ons blad tracht de schakel te vormen tussen koper en ver koper en het kan niet ontkend dat zeer velen Vrijdags reeds verlangend uitzien naar hetgeen de adverteerders weer in „De Scheldebode" hebben aan te bieden. Onze advertentie-prijsvraag, waarvan men elders in dit nummer de uitslag aantreft, is hier van een sprekend bewijs. Wij.zitten niet stil, maar ook de winkeliers doen meer en meer van zich horen. Zo heeft het modehuis een aanmerkelijke uitbreiding onder gaan. Achter de bestaande stoffenafdeling heeft de Heer Goed volk een ruime aparte confectie-afdeling laten bouwen met enkele keurige paskamers, die zo zijn ingericht dat het volle daglicht er in valt en de dames alle kleuren echt kunnen be- kijken. Deze paskamers zijn voorts geriefelijk ingericht met spiegel en buisverlichting. Het geheel is zeer aantrekkelijk ge maakt en in lichte tinten geschilderd en behangen. Het aan- nemerswerk werd verricht door de Heer L. Goedbloed, terwijl schildersbedrijf A. Roelse het schilder- en behangwerk uitvoerde. In de Walstraat No. 106 wordt Woensdag 15 Maart een keurig winkelpand geopend, waarin het magazijn de „Gouden Nagel" is gevestigd. In de ruime winkel zijn flinke vakken en laden getimmerd, die een overzichtelijke groepering der artikelen mogelijk maken. Door de verbouwing van een bestaand portiek is aan de voorzijde een brede etalage gemaakt, waarin een grote verscheidenheid van rijwielen, gereedschappen enz. is uitgestald. In de winkel is een keurige rubbervloerbedekking aangebracht, terwijl de aannemer, de heer Goedemond, vlak achter de winkel een behoorlijk magazijn met bergplaats heeft gebouwd. Door het schilderwerk dat buiten wit is gehouden en verricht is door de firma Jo Maes, trekt het huis zeer de aandacht in deze drukke verkeersstraat, die thans weer een mooi winkelpand is rijker geworden. op Zondag 12 Maart te Vlissingen Vrijz. Hervormden 10.45 uur Ds. W. C. F. Metz. Ned. Herv. Gem., St. Jacobskerk 10 uur Ds. J. C. Sickesz 5 uur Ds. J. S. Hartjes. Havendorp10 uur Ds. F. S. Kloosterman. Geref. Gemeente, de Lanoystr. 9.30, 2.30 en 6.30 uur Leesdienst. Geref. Kerk, P. Krugerstraat 9.30 en 5 uur Ds. A. Verschoor. Chr. Geref. Kerk, Kasteelstraat9.30 en 5 uur Leesdienst. Doopsgezinde Gemeente, Vrijdomsweg 10 uur Ds. M. v. Empel. Evang. Lutherse Kerk, Walstraat 5 uur Ds. H. Johannes. Geref. Kerk (onderh. Art. 31 K.O.), Doopsgez. Kerk 4.30 uur Stud. J. Faber van Amsterdam. Leger des Heils 10 uur Heiligingsdienst 3.30 uur Openlucht samenkomst op de Kleine Markt 5 uur Jeugddienst 7.30 uur Heiligingsdienst, geleid door kapiteine H. G. Aulman. Doktersdienst Zondag 12 MaartDr. Sluijter, Badhuisstraat 70, Telef. 2225. Apothekersdienst Zondag- en nachtdienst vanaf Zaterdag 11 Maart tot en met Vrijdag 17 Maart Apotheek van Ockenburg, Singel 5. Aardappelen van 15 nu 13 cent per Kg. Zuurkool van 25 nu 20 cent per pd. Zoute Snijboontjes van 30 nu 15 cent per pd. Witlof van 65 nu 55 cent per Kg. Spruitjes van 65 nu 55 cent per Kg. Jonge Groenten, Sla,* Spinazie, Lage prijzen BLIKGROENTEN: van 96 nu 76 cent p. blik van 70 nu 58 cent p. blik van 85 nu 70 cent p. blik van 70 nu 60 cent p. blik van 80 nu 65 cent p. blik van 95 nu 80 cent p. blik van 72 nu 62 cent p. blik van 43 nu 35 cent p. blik van 25 nu 20 cent p. blik DELICATESSEN Dadels van 35 nu 20 cent per pakje Vijgen van 125 nu 70 cent per pond Vijgen van 35 nu 20 cent per pakje COCOSNOTEN nu de halve prijs, 80 cent p, Kg. Spercieboontjes Doperwten Doperwten Mid I Spinazie Andijvie Appelmoes, Hero Appelmoes, Vinks Tomatenpuré, Hero Soepgroenten "A Damesmantels in diverse modellen"éfi kleu ren, tevens in Toppers Zomerjaponnen, inzijde-vistra vanaf f 13.75 Witte Damesblouses mef lange en korte mouw bij Firma H. G. Daalhuizen Jr. Nieuwendijk_39 - Vlissingen - Telefoon 2579 Sche Noordstr. 68, Tel. 2495 Accordeons, Chromati sche Mohner Mondorgels, Fluiten, Gitaren, Mandoli nes, fiolen, Snaren, on derdelen enz. FIRMA Piano- en Orgelhandel Paul Krugerstr. 16, Vliss. Stemmen, reparen, ver huren, inruilen Vlug en goedkoop bij Spuistraat 52, Vlissingen Bel even op Telef. 2569 Verkeers Theorie gratis Zaterdag de laatste dag in het „Scheldekwartier" H Tegen inlevering jf van deze advertentie ontvangt U kg doos van 90 cent voor ff H Alleen inleverbaar bij Scheldestraat 32 1 Punaises, rood, wit en blauw met celluloid kop en koperen punaises BloenistiiLjes ■-opgemaakt in glazuur schaaltjl* 2.- en duurder Pracht Cl 3 1 raclit Ulivia s vanaf I 2.75 WALSTRAAT 89~ - TEL. 2865

Scheldebode | 1950 | | pagina 2