SNOEKJES TAXI-KOLIJN telefoon 2000 telefoon 2008 aöveRtentiepRijsvRAaq Prijs 50 cent per 15 woorden Elk woord meer 5 cent v. d. Manderestr. 40 VLISSINGEN Verl. Paul Krugerstr. (hoek Beatrixlaan) VLISSINGEN Predikbeurten Banketbakkerij „P. M. Merk". De speciale aanbieding van deze week is „Biesjes" een licht koek je met roomboter, 60 cent per 250 gram U kent toch onze „Nougatschors- je§"? 40 cent per 100 gram. Vrij dag en Zaterdag 150 gram voor 40 cent Banketbakkerij P. M. MERK, stelt beschikbaar voor de winnaar van de Scheldebode-advertentieprijs- vraag, een heerlijke Slagroomtaart Wij maken ook weer pindarots jes, 55 cent per 100 gram. Heeft U onze repen met amandelen al geproefd? 15 cent. 4 voor 50 ct Speciaal adres voor slagroomge bak. Bossche bollen 25 cent. Cho colade bekertjes met slagroom 22l/, cent. P. M. Merk, Badhuis straat 28, telefoon 2783 Bels' Parfumerie, Singel 1, Vlis- singen. Grote kaart schuifspeldjes 8 cent. Diverse soorten zak- en grote kammen vanaf 10 cent Dames- Heren- en Kinderrijwie len. Nu nog aan voordelige prijs Rijwiel Centrale,Koudekerkseweg 50, telefoon 2544 Vlissingen Te koop een emmerkachel met plaat, 1 paar schaatsen merk J. Nooitgedacht. Primulalaan 26, VI. Wie ruilt een Macriet-woning. voor eengezinswoning in de nieu- wt wijken? Brieven onder letter H, Bureau de Scheldebode Een complete kermis vindt gij hedenavond op de Bazar van de Harmonie „Ons genoegen" school Groene woud, ingang Rioolstraat (Kleine Markt) Beleefde mededeling aan de oud Indisch gasten, dat de „Bohma" bij Harms present is. Wijn-, likeur- engedistilleerdhandel H. W. Harms Spuistraat 6, telefoon 2013 Vliss Eigenbak spekjes 25 ct per ons. Grool Bellamypark 36, Vlissingen Laat onze tekenaar eens een smaak vol Raambiljet, affiche of show- card voor U ontwerpen! Zeer snelle levering, billijke tarieven. Lichtdruk- en Copiëerinrichting, Van Berkel, Nieuwendijk 45, VI. Grote en kleinere pakkisten te koop f 7 50 Stenenbeer 3, Vlissingen Te koop, vulkachel (Meta) met plat buisje en pijp. Havendorp 396, Vlissingen Te koop Herenwinterjas en een paar leren Dameslaarzen maat 39 Jacob Marislaan 5. Vlissingen Te koop damessportfietsje z.g.a.n. Jongensfietsje en herenfiets, bil lijke prijzen. A. Klip. Nieuwstr. 6. Adres voor betere reparatie! Hallo Hallo, Slijpen van scharen en ontbijtmesjes. Dorpmans, Noordstraat 70 Vlissingen Nutricia Baby-voeding. 8 ver schillende soorten. D. Sohier, Ho- beinstraat 7, Vlissingen Te koop kamerameublement f78 Emmerkachel f 17.50 2 persoons ledikant f 20.Theekastje f 10. Noordstraat 50 Vlissingen De nieuwste Erres Metale Wrin ger f 56.75 Houten Wringers van af f 35.Rijwiel Centrale, Kou dekerkseweg 59, tel. 2544, Vliss. Dame alleen zoekt vrije beneden woning. Brieven onder letter D, Bureau van dit blad Te koop gevraagd, piano accor deon voor studie. Brieven onder letter P, bureau van dit blad Te koop accQrdeon 120 bassen, pianoclavier, gew. drie registers. Bilderdijklaan 4, Vlissingen Te koop een i g.s.z. meisjesfiets bandenmaat 24 XI1/?. nieuwe bin nen en buitenbanden! Verkuyl Quakkelaarstraat 56, Vlissingen Verenigingsorganen, jaarverslagen bestekken, convocaties, circulai res, enz. enz.,levert Van Berkel vlug en netjes in stencilwerk. Vraag eens prijsopgave! Lichtdruk- en Copiëerinrichting Van Berkel, Nieuwendijk 45, tel. 2910 Vliss. Prachtige prijzen kunt gij winnen, en een vrolijke avond kunt gij hebben op de bazar van de Har monie „Óns Genoegen" Bels' Parfumerie Singel 1, Vliss. Diverse tandpasta's, crême's, eau de cologne, zepen, waspoeders. Zeer goede Cognac om te bor relen, voor warme Orog of voor Medische doeleinden, (b v, een ge klutst eitje met cognac) f 4.75 per liter, (ook kleinere hoeveel heden) H. W. Harms, wijn- likeur en gedistilleerdhandel, Spuistr. 6, Telefoon 2013' Vlissingen Te koop eikenhouten keukenkast f 35.Havendorp, Boegstr. 468 Te koop, prachtig modern radio toestel, keus uit twee. Gerard Doulaan 9, Vlissingen Melkchocoladerepen 15-20 cent met hazelnoten 20-30 cent. Cho coladetabletten met hazelnoten. Mars Butterfly 15 cent. Grool, Bellamypark 36, Vlissingen Te koop Mahoniehouten kast, Ei kenhouten tafel, 3 paar nieuwe werkschoenen maat 42, spiegel, wastobe, theekastje, vleesmolen, graanmolen, lichtbak, schildpad- koolbak, meisjesmantel en kinder kleding. 3 motorbuiten- en l bin nenband 3,25 X 19, G. Doulaan 9 Te koop z.g.a.n. 2 Herenwinter jassen gr. maat, Jongensplusfour 12 jaar. Winterjasje 12 jaar. Korte uniformjas. Meisjesmantel Singel 88, Vlissingen Wie ruilt ruime bovenwoning voor mooie eengezinswoning met tuin, omgeving Bethesda. Brieven onder letter B. Bur. v. d. Blad 10 prima inmaakharingen voor 60 cent. Fijne gerookte bokking. J. de Ridder, Leliënlaan 29 Vlis. Hallo Hallo, Slijpen van Gero- tafelmessen. Beschadiging voor onze rekening. Dorpmans, Noord straat 70 Vlissingen Aangeboden Zit-slaapkamer stro mend water en prima pension, geen beroeps. Badhuisstraat Vlis singen. Eventueel van Maandag tot Zaterdag. Brieven letter I. Bur. de Scheldebode, Noordstr. 44 Vlissingen Gezien ons groot succes met onze Java-Moccawafels van 28 ct per ons. brengen wij deze week Vanille-wafels eveneens 28 ct per ons. Probeert ze eens en U komt er op terug. Vraagt ze ook aan onze bezorgers. Guérant Paling straat 38, Vlissingen Hallo Hallo, slijpen van kunst" schaatsen en alle andere soorten Dorpmans. Noordstraat 70, Vlis. Uit de Delftse Pot. Ons groot succes 34 ct per pakje. Sohier. Hobeinstraat 7 Vlissingen Kaashuis Hollandia, Lekker pittig, oude volvette kaas 32 ct per ons Oude Leidsche, piek fijn, ook 32 cent per ons. Breestraat 14 Te koop een in goede staat ver kerende Schrijfmachine merk Smith. Super Speed met brede wagen. Te bezichtigen kantoor Coöp. Aankoop Vereniging West- Zeeuws-Vlaanderen Haven-Oost te Breskens Koopt in de Groente- en Fruit- zaak van Piet Maas, Walstr. 40 le kwaliteit groenten, zowel vers als in blik. Glas- en panklaar. Dagelijks mooie bananen Hallo Hallo, Slijpen van vlakbank- beitels en alle soorten profielbei tels. Dorpmans, Noordstraat 70, Vlissingen Te koop 2 clubs en 4 stoelen f 95.- Cylinderbureau f 35.- Linnenkast f 17.50 Noordstraat 50, Vlissingen Grote blikjes melk 57 ct per stuk Gesuikerde 72 ct. D. Sohier, Ho beinstraat 7, Vlissingen Laat Uw rijwiel niet ruïneren, maar laat het bij ons vakkundig repareren. Rijwielbedrijf Aart Klip Groenewoud 31, Vlissingen Huismoeders besteedt Uw geld goed en koopt goede waar voor Uw geld, door te kopen in de Aardappelen-, groente- en fruit- zaak van Piet Maas, Wal straat 40 Hallo Hallq. scherpen van hand en cirkelzagen. Dorpmans,Noord straat 70, Vlissingen Nutricia koffiemelk 32 cent per flesje, Pindakaas 90 cent per pot D. Sohier, Hobeinstraat 7, Vliss. Even opwarmen en U bent klaar. Heerlijke Diepvries erwtensoep met kluif. Kant en klaar, Boere- kool met worst (Diepvries) G. Polderman, Glacisstraat 140 Te koop moderne radio met ta fel, koopje. Moderne bim-bam wandklok. Lepelstraat 16 Vliss. Te koop Stofzuiger 220 volt Glacisstraat 35, Vlissingen Katjes, ronde griotten en kruis- drop 30 cent. Boterbabbelaars, polka- en choc, babbelaars 16 ct Toffees 20 of 25 cent per ons. Centrum, Kerkstraat 4 bazar „ons genoegen" Bij het verschijnen van dit nummer zal de bazar van „Ons Genoegen" reeds op volle toeren draaien. Zoals reeds aange kondigd is de bazar geopend van 15.00 tot 18.00 uur en van 19.00 tot 24.00 (Zaterdag). Dus vanavond en Zaterdagavond allen naar de muzikanten in het repetitielokaal in de Rioolstraat (bij de Kleine Markt). Het ligt in ons voornemen gedurende de maand Februari, door middel van een advertentie-prijsvraag, een enquête te houden onder de lezers van „De Scheldebode". Hiertoe dienen bijgaande vragen ingevuld aan ons kantoor Noordstraat 44 te Vlissingen te worden ingezonden voor 1 Maart 1950. De jury wordt gevormd door de lezers zelf, aangezien de meeste stemmen gelden en de inzenders dus zelf de uitslag vast stellen. Onder de goede inzenders, wier antwoorden gelijkluidend zijn aan het grootst aantal eensluidende antwoorden of daarbij het meest nabijkomen, worden diverse geldprijzen beschikbaar ge steld, te besteden bij de winnende adverteerders. De prijzen bestaan uit bedragen van 1 X f 10.1 X f5.- en 4 X f2.50, alsmede 10 boeken. Een extra prijs voor de prijsvraag, besohikbaar gesteld door Banketbakkerij P. M. Merk alhier, n.l. een Slagroomtaart. 1. Welke advertenties trekken het meest Uw aandacht Grote advertenties Kleine advertenties Aantrekkelijk gestelde Regelmatig terugkerende (Nummeren naar voorkeur met 1, 2, 3 en 4), 2. Welke adverteerders plaatsten in de maand Februari de meest pakkende advertenties 1 2 3 (Naam adverteerder invullen). 3. Wat leest U het eerst Algemene Beschouwingen Advertenties Snoekjes Jeugdhoekje Aankondigingen Familieberichten (Nummeren naar voorkeur met 1 t.m. 4. Heeft U door het lezen van de advertenties in „De Schelde bode" inkopen gedaan bij adverteerders, waarbij U voorheen nooit iets had gekocht Ja/Neen. Indienen bij de Administratie van „De Scheldebode", Noord straat 44, Vlissingen, vóór 1 Maart 1950. op Zondag 5 Februari te Vlissingen Ned. Herv. Gemeente t St. Jacobskerk 10 uur Ds. Kloosterman 5 uur Ds. Wagener van Zoutelande. Nieuwe Kerk 10 uur Jeugddienst. Ds. leliema van Kloetinge. Havendorp 10 uur Ds. Sickesz. Vrijz. Hervormden Geen dienst. Geref. Gemeente, de Lanoystr. 9.30, 2.30 en 6.30 uur Leesdienst. Geref. Kerk, P. Krugerstraat 9.30 en 5 uur Ds. A. Verschoor. Doopsgezinde Gemeente, Vrijdomsweg 10 uur Ds. M. de Boer. Chr. Geref. Kerk, Kasteelstraat 9.30 en 5 uur Leesdienst. Evang. Lutherse Kerk, Walstraat 10.30 uur Ds. H. Johannes. Geref. Kerk (onderh. Art. 31 K.O.), Doopsgez. Kerk 4.30 uur Ds. J. W. Verheij te Middelburg. Leger des Heils 10 uur Opdrachtdienst3.30 uur Openlucht samenkomst op de Kleine Markt 5 uur Jeugddienst7.30 uur Verlossingssamenkomst, geleid door kapiteine H. G. Aul- man. R.K. Kerk t Stille H. Missen om half 8 en 9 uur. Hoog mis om ha'lf II. 's Avonds om 7 uur Lof. In de week H. iyiissen om 6.45, 7.30 en 8 30 uur (wijzigingen voorbehouden). Woensdag- en Zaterdagavond om 7 uur Lof Dinsdagavond om 7 uur en Donderdagavond om 8 uur Congregatie-oefening. Noodkerk HavendorpZondagmorgen H. Mis om 8.30 uur. JONGENS EN MEISJES Deze week waren de gelukkigen le prijs Spaarbankboekje met f 2.50 Jo de Ridder, Breewaterstraat 22, Vlissingen 2e prijs Waardebon van f 1.50- Janny Hamelink, Aagje Dekenstraat 43, Vlissingen 3e prijs Waardebon van f 1.— Jacob Jansens, Voorstraat A 175, Groedet Deze keer moeten jullie me eens uit de droom helpen. Toen ik vanmorgen opstond, wees de klok 8.20 aan. Ik vroeg aan mijn vrouw of de klok gelijk was, en toen zei ze dat hij gisterenavond om 19.30 nog gelijk gezet was met de radio. Maar hij liep 6 minuten per uur voor, zei ze. Nu moest ik met de trein van 8 uur mee. Hoeveel tijd had ik nu over of hoeveel tijd kwam ik te kort Sturen jullie me in een gesloten envelop met het woord prijs vraag (dit vooral niet vergeten) het juiste antwoord. Onder de goede oplossers worden de drie bekende prijzen verloot.

Scheldebode | 1950 | | pagina 4