Hospitaaldoek Mag. „Hefa" SNOEKJES Vis op Uw Dis Afgepaste Tafelzeilen Van Berkel f3.12 Bij Lensvelt kopen is geld besparen Fa. LENSVELT CO. f 9.75 Lichtdruk en Copiëerinr. N.V. voorheen Bouman-Noach Lepelstraat 5-7, Vliss. U treft een betere sotering bij Herman Fastenau Prijs 50 cent per 15 woorden Elk woord meer 5 cent U koopt toch. ook "bij de adverteer ders in De Scheldehode Dit "blad wordt ie dere Vrijdag huis aan huis "bezorgd! WIJ ONTVINGEN Patates-Fritespannen Buijs 6 De Koning Geweekte Stokvis Verse Kabeljauw Gebakken Vis VISHANDEL JANSSEN N.V. voorheen Bouman-Noach Lepelstraat 5-7, Vliss. Predikbeurten Doktersdienst Apothekersdienst JSaat onze iek enaar eens een smaakvol Raambiljet, Affiche of Showcard voor U ontwerpen Zeer snelle levering billijke tarieven Nieuwendijk 45 Vlissingen Prachtige kwaliteit per meter bij de SUJacobsstraat 22, Vlissingen Nu is het weer tijd voor een goed blik Snijbonen, sperciebo- nen, doperwten enz. Merk Hero en Sleutel. Piet Maas, Walstraat 40 Vlissingen Te koop: Jongenscolbertje en Tweedjas. 14 jaar. Herencolbertje maat 46, Damesmantel, groen. Damesschoenen, maal 41, Tevens te ruilen divan voor divanbed. Duivendrechtstraat 35, Vlissingen Lijstenmakerij. Laat uw foto's, platen en schilderijen vakkundig inlijsten, Jo Maes, St. Jacobsstraat 15, Vlissingen. Iets nieuws is onze overheerlijke vruchtenpastei, van Bananen, Ci troenen of Sinaasappelen in pot jes. Ook prima Pinda-kaas. Piet Maas, Walstraat 40 Vlissingen Te koop prima Herenfiets met kast en prima banden. A. Klip, Nieuwstraat 6 Vlissingen Voor een lekker stuk kaas even naar Breestraat 14, Vlissingen. Kaashuis Hollandia. Vette oude 32 cent per ons, f 1.50 per pond Komijne oud 32 cent per ons. Zie etalage Voor prima fruit als appelen, handperen, druiven, sinaasappels, jaffa's enz. aan zeer voordelige prijzen. Piet Maas, Walstraat 40 Vlissingen Eigenbak Spekjes 25 cent per ons. Alle soorten drop, katjes, knoopjes, kruisdrop, apendrop, grote en kleine zoute griotten. Droprollen 10 en 15 cent. Grool, Bellamypark 36, Vlissingen Zure haring ingemaakt met zachte azijn in potten van 3-4-7 en 25 stuks. Rolmops 6 en 20 stuks in een pot. Ook zure ha ring 11 cent per stuk, Rolmops 13 cent los verkrijgbaar, Wolte- ring-Verburg, Kerkstraat 5, Tele foon 2614, Vlissingen Gevraagd, één jarige herders hond (Reu), van Nispenplein 32 Vlissingen. Na 6 uur. Het koekje van de week Zand- wafeltjes 50 cent per half pond. Luxe Bakkerij P. van Belzen, Groenewoud 35 Vlissingen Probeert onze fijne Advocaat a f 1.90 per halve fles. Alleen bij Hildernisse St. Jacobsstraat 24 VI Gieserwildeman (de fijnste stoof peer) 4 kilo één gulden. Grote sappige hand peren 6 kilo één gulden. „De Hal" Noordstraat 80 Vlissingen Laatste week goedkope Bellefleurs Jonathans en Cox Oranje! „De Hal'' Noordstraat 80, Tel, 2792 Vlissingen Eet nu witlof' Prima witlof bij ons 45 cent per kilo. „De Hal" Noordstraat 80 Vlissingen Zeldzaam Ichkere aardappelen 10 kilo een gulden. 5 pond uien en wortelen samen 70 cent „De Hal" Telefoon 2792 Vlissingen lste soort Santramy (stoofperen) 7 kilo voor een gulden. „De Hal" Noordstraat 80 Vlissingen Echte kogelboontjes, weer een klein partijtje ontvangen. G. Pol derman, Glacisstraat 140 Vliss. Firma Lensvelt en Co., vraagt een nette Winkeljuffrouw Het koekje van de week. Zand- wafeltjes 50 cent per half pond. Luxe Bakkerij P. van Belzen. Groenewoud 35 Vlissingen Laatste week! Nog enkele dagen voortzetting van de balansoprui ming. Beziet de voordelige prij zen in onze etalages. S. Holle- brandse, Nieuwendijk, 37 Vliss. Te koop z.g.a.n. babycape f5.50 bereide konijnenvellen (grijs) f 2.- per vel. Albert Cuyplaan 43 VI. Te koop Bok met wringer, Vla mingstraat 6, Vlissingen Leert autorijden bij J. F. Kastee- len. Verkeers-theorie gratis Spui straat 52 Vlissingen Tel. 2569 Onder de vele oude jenevers neemt de „Olifant" nog steeds een bijzondere plaats in. Zacht, aangenaam van smaak en billijk. H. W. Harms, Spuistraat 6, Vlis singen Telefoon 2013 Dubbel overgehaalde jonge jene ver, van het bekende huis J. J Meder en Zn Schiedam, f 4.45 per liter.(ook kleinere hoeveelh.) H. W. Harms, Wijn-, Likeur- en Gedisteleerdhandel, Spuistraat 6, Telefoon 2013, Vlissingen. Spe ciale zaak. Huis van vertrouwen. Billijke prijzen. Franco toezending De volksslijterij bij uitnemendheid Pompen of verdrinken. Voor een goede rijwielpomp naar Rijwiel- bedrijf Aart Klip, Groenewoud 31 Vlissingen Dames, bij voldoende deelname eind Januari een knipcursus zowel voor oudere als jonge dames. Zich opgeven Badhuisstraat 35. 10 prima inmaakharingen voor 60 cent. Gerookte en gestoomde bokking. J, de Ridder Leliënlaan 29 Vlissingen Verkoop en verhuur van rijwie len. Rijwielbedrijf Aart Klip, Groenewoud 31 Vlissingen Bibliotheek „Maarten Luther" Wilhelminastraat 21 Uitgeven van boeken 's Woensdags van 7-8 uur, 's Zaterdags van 4-6 uur. Lees- geld 7 cent per boek. Catalogus a 50 cent verplicht. Ruim 2000 boeken waaronder de nieuwste. Handwagen te koop f 20.— Rie- busstraat 30 Vlissingen Laat Uw oude Wasketels teilen, enz. galvaniseren, het is Uw voor deel. L. Outermans Koper- en Blikslager Korte Zelke 3, Vliss. Voor een goede rijwielverlichting Rijwielbedrijf Aart Klip, Groene woud 31 Vlissingen Horlogerie J. Peters niet meer Glacisstraat 127, doch is thans gevestigd Bellamypark 40. Wegens verbouwing werkplaats en winkel achter. Weer nieuwe Poederdozen ont vangen. Onze sortering Oorknop pen met nieuwe modellen uitge breid. Jo Maes, St. Jacobsstraat 15 VKssingen. Te koop, kamerameublement, bestaande uit 2 armstoelen. 4 stoelen en bank f 70. - de Nooy- er, Noordstraat 50 Vlissingen Boferhamworst uit 't blik gepro beerd, en U wil nooit andere meer. Natuurlijk bij Woltering- Verburg, Kerkstraat 5, Tel, 2614 Vlissingen Banketbakkerij P. M. Merk, De speciale aanbieding van deze week is „Nougatines", een heerlijk licht koekje 60 cent per half pond Grote sortering eigen fabrikaat chocolade. Probeert U eens on ze verrukkelijke nougatschorsjes 40 cent per 100 gram Onze specialiteit is slagroomge bak uitgebreide sortering 22'/> ct Slagroom petit-fours 12 ct Po lonaises en gevulde sinaasappels. Heerlijke koekjes a 32 ct 100 gr. Bitterkoekjes, Vanille-nootjes, Brusselsbanket, Weespermoppen enz. 40 cent 100 gram. Cocos- koekjes en macronen. Dus allen voor de beste kwaliteit g-ebak naar Banketbakkerij P.M. Merk. Badhuisstraat 28, Tel. 2783 Ook Donderd.middags geopend Het koekje van de week Zand- wafeltjes 50 cent per half pond. Luxe Bakkerij P. van Belzen, Groenewoud 35 Vlissingen Best Philips-radiotoestel met luidspreker f 75.-- 's avonds tus sen 7 en 8 uur. Singel 114, VI. Te koop Jaarsmahaard in prima staat f 25.-- Bankstelletje f 65.-- de Nooyer. Noordsïraat 50 Vlis. Daar zijn wij 't allen mee eens voor lekkere kaas, boeren vol vette kaas naar 't speciaal adres, Woltering-Verburg, Kerkstraat 5 Telefoon 2614 Vlissingen Profiteert van onderstaande kwartjes-reclame UaoA 25 cent 1 staaf huishoudzeep 1 honingontbijtkoek 2 kg soda 350 gram stijfsel 1 pak havermout 6 ons witte bloem 3 pak pudding 1 fles puddingsaus 1 pak a 100 gram cacao 15 bouillonblokjes 100 gram chocoladehagel 200 gram boterhamspeculaas 150 gram Marie biscuits 150 gram Brusselse kermis 1 rol beschuit 100 gram frou frou 1 pak custard 250 gram irijst 150 gram kleine snoepjes 150 gram boterspekjes ij DouuionDioKjes ou gram boterspekjes Zachte zeep 45 ct per 500 gram. Waspoeder 16 ct per pak. Onze geurige thee nog 75 ct per 100 gram Rozijnen Krenten Sucade Nieuwendijk 27 - Telefoon 2275 - Depot Nutricia Originele (import) voor huishoudel. gebruik Walstraat 50, Vlissingen Telefoon 2860 Bellamypark 44, Tel 2224, Vliss Een tieAaad (rfi Uw- tafaeJt per stuk bij de LUC VAN DAM DEMONSTREERDE TE VLISSINGEN Het is een goede gedachte geweest van het D.O.S.-bestuur om de bekende natio nale bokskampioen Luc van Dam uit te nodigen tot het geven van een demon stratie te Vlissingen. In een overvol Con certgebouw hebben de boksliefhebbers kunnen genieten van de demonstratie, terwijl de amateurs tegelijkertijd de ge legenheid kregen voor een volle zaal hun kunnen te tonen. Natuurlijk was het ver schil in stijl en souplesse te groot om de amateurs te kunnen vergelijken met de grote kampioen, maar de jongens hebben hun best gedaan. Het deed ons genoegen te kunnen constateren, dat deze avond in een zeer prettige sfeer verliep en niemand enig letsel heeft opgelopen, zodat van bloedbaden geen sprake was. Te veel is men nog geneigd bij de gedachte aan de bokssport direct bloed te betrekken. Ook zonder bloed kan deze sport hef stellen, al eist men natuurlijk wel gezonde en ge harde kerels, die niet voor een stootje ver vaard zijn. De Vlissingers maakten een goede beurt voor eigen publiek door alle partijen te winnen. De stijlprijzen voor deze avond werden gewonnen door de Vlissinger Meulmeester en de Bergenaar Hui j nen. Het meest trok de demonstratie tussen Luc van Dam met de sparringpartners uit Vlissingen, Rijnders en Meulmeester. Dui delijk kwam tot uiting dat ook de boksers, evenals alle sportbeoefenaars, en dit wordt veelal vergeten, zichzelf grote op offeringen moeten getroosten en hardheid moeten kweken. Men krijgt 't niet cadeau en heel wat minuutjes touwtjespringen, schaduwboksen en gymnasjiek komt er bij te pas. Nadat de Voorzitter van D.O.S., de heer ■H. Nieuwpoort, bij de aanvang van het programma aan Mevr. van Dam bloemen had aangeboden, reikte hij na de demon stratie aan Luc van Dam een fraaie foto in lijst aan, voorstellende de boulevard bij stormweer, waardoor de bokser een blij vende herinnering aan Vlissingen kon meenemen. De uitslagen der amateurs waren: A. de Jonge, D.O.S., wint op punten van W. Hoedelman, Bergen op Zoom. J. de Hond, D.O.S., wint op punten van F. Weijdt, Bergen op Zoom. A. Jongemans, Roosendaal, wint op pun ten van M. de Nijs, Bergen op Zoom. J. Visser, D.O.S., wint op punten van H. Plompen, Bergen op Zoom. J. Meulmeester, D.O.S., onbeslist tegen Jac. Claeijs, Bergên op Zoom. W. Flipse, Bergen op Zoom, onbeslist tegen P. Hartman, Roosendaal. J. van Tol, Rotterdam, wint van F. Mel- sen, Rotterdam, door interventie scheids rechter. H. de Klerk wint op punten van L. Huij- nen, Bergen op Zooni. M. Riteco, D.O.S., wint op punten van A. Willemse, Bergen op Zoom. G. van Beek wint op punten van A. van Haperen, Bergen op Zoom. op Zondag 15 Januari te Vlissingen Ned. Herv. Gemeente: Geen opgaaf ont vangen. Vrijz. Hervormden, Engelse Kerk, Paul Krugerstraat7 uur Ds. W. C. F. Metz. Geref. Gemeente, de Lanoystraat: 9.30, 2.30 en 6.30 uur Leesdienst. Geref. Kerk, P. Krugerstraat9.30 uur Bed. H. Avondmaal; 5 uur Voortz. H.A. en Nabetrachting. Ds. A. Verschoor. Doopsgezinde Gemeente, Vrijdomsweg 10 uur Ds. M. de Boer. Chr. Geref. Kerk, Kasteelstraat: 9.30 uur Ds. J. P. Meijering, Em. Pred. Zierikzee, Bed. H. Avondmaal; 5 uur Ds. J. P. Meijering, Nabetrachting. Evang. Lutherse Kerk, Walstraat: 5 uur Ds. H. Johannes. Geref. Kerk (onderh. Art. 31 K.O.), Doops- gez. Kerk4.30 uur Ds. J. J. Arnold van Vrouwepolder. R.K. Kerk, SingelZondag de H. Missên 7.30, 9 en 10.30 uur. Des avonds 7 uur Lof. Werkdagende H. Missen 6.45, 7.30 en 8.30 uur (wijziging voorbeh.). Woensdag- en Zaterdagavond 7 uur Lof Havendorp: de H. Mis 8.30 uur. Zondag 15 Jan.Dr. Grippeling, Badhuis straat 121,. Telefoon 2190. Zondag- en nachtdienst vanaf Zaterdag 14 Januari tot en met Vrijdag 20 Januari Apotheek van Ockenburg, Badhuisstraat.

Scheldebode | 1950 | | pagina 3