J. J. BACK c CORLAS CORLAS' Kledingzaken i KERSTCOLLECTE Kerstboom artikelen Dekschalen Goormachtig's Ch. L. DERT SNOEKJES V SLAGERsvön B O B B E O KlexLinq. cachet! r van der Maden zijn er weer! Slagerij Firma M. IMANSE Zn Wijn - Likeur - Gedistilleerd Firma N. Zandee Rund-, kalfs- en varkensvlees Geef een nuttig Kerstgeschenk Wij hebben voor U in alle prijzen Moderne Brilmonturen Prismakijkers vanaf f 82.50 Barometers vanaf f 29.00 Thermometers vanaf f 1.75 Leesglazen vanaf f 1.50 Microscopen vanaf f 9.50 Stereoscopen vanaf f 4.95 Martini Regenmantel Gummimantels Damesparapluies Ook op regendagen Corlas kleding dragen Leger des Heils Op Maandag 19 en Dinsdag 20 December Een geluidswagen zaldoor de stad rijden en Kerst liederen spelen, terwijl de Heilssoldaten Uw gave in ontvangst zullen nemen De opbrengst dezer col lecte wordt besteed voor Kerstfeestviering voor kinderen en voor pakket ten voor de behoeftigen. Zo- juibt ankmtig&ti BU1JS 8 DE KONING van f 2.35 tot f 4.95 Kapsalons voor Dames en Heren Spuistraat Vlissingen Wegens ontslagneming van de bediende L. La- bruijère op 24 December a.s. wordt vanaf deze datum de Herensalon verder ge dreven door d© zoon ,AUGyST GOORMACHTIG KERSTKRANSJES een lekker koekje be strooid met suiker en amandelen 35 ct. per 100 gram KAASKOEKJES een lekker hapje bij de borrel 40 ct. per 100 gram Hebt U onze Saucijzenbroodjes al geproefd BAKKERIJ GR0EN0UWE - Scheldestraat 56 - Tel. 2473 Weer zon Pracht-aanbieding van veel begeerde artikelen Theedoeken per stuk f 1,31 Lakenflanel bleu 150 cM. breed per M. f 3.64 Prachtige Overhemden m. vast boord f 6.34 Geruite Molton Dekens 150x200 c.M. f 9.16 Hospitaallinnen prima kwaliteit p. M. f 3.12 Japanmatten grote maat f 10.69 Tafelzeil afgepast f 9.75 U bespaart guldens op Uw textieluitga- ven door te kopen bij de N.V. voorheen Bouman-Noach Lepelstraat 5-7, Vliss. keRstklanken en geestelijke lieöeRen voor be feestdagen Een keur uit onze voorraad Gramofoonplaten o.a. gezongen door het beroemde Jo Vincent kwartet Radio- cn Gramofoonhandel c< öe keRsthammetjes Kasteelstraat 81 - Vlissingen - Tel. 2490 Voor de komende Kerstdagen hebben wij een ruime sortering Tegen voordelige prijzen bieden wij U alle ingrediënten voor Uw kerstgebak Kou cn Buitenwerk Geen zórg. Bescherm Uzelf met onze Gemoltonneerde Heren-Onderbroeken en Gemoltonneerde Heren-Borstrokken Natuurlijk bij de N.V. voorheen Bouman-Noach Lepelstraat 5-7, Vliss. Ucw-l dt a.A. JjMJtdaq&ri luim, iw-oAqizn iMin uitsluitend eerste kwaliteit keRSthammetjes vanaf f 2 VIERT U nieuwe japon Wij ontvingen speciaal voor de feestdagen een" zendihg' zéér aparte Geklede en Avondjaponnen Voor Uw stoffen en betere damesconfectie eerst kijken bij UW MODEHUIS Coosjc Buskenstraat 63, Vliss. Vakkundig cn vertrouwd adres Erkend Opticien Ziekenfondsleverancier St. Jacobsstraat 27 Vlissingen, Tel. 2336 Nog voor de Kerstda gen kunt II in het bezit zijn van een mooie Wintermantel In de afdeling Damesconfec- tie brengen wij U een mooie sortering Mantels in fantasie- tinten, blauw en zwart ook in de maten 46, 48 en 50. In regenkleding vindt U o.a. een prima gabardine Mantel blauw, grijs, beige, De bekende het bekende merk met ga rantie voor waterdichtheid. Grote sortering waaronder de Big-Ben man tel van de Falconfabrieken. Onze sortering is zeer groot. Een tompouce reeds voor f 7.25 In de afdeling Herenconfec- tie brengen wij een uitge breide sortering Martini Gabardine Regenjassen, Tweed jassen met en zonder ceintuur In de Jongensconfectie een mooie sortering Winterjassen en Plusfour costuums Losse Plusfour in de maten 5 tot en met 16 Herenplusfours in de maten 46 tot en met 52. Voor Heren modeartike len slaagt U zeker bij WALSTRAAT 45 EN 76 - VLISSINGEN - TEL. 2916 I te Vlissingen 'een sortering uit Tjecho-Slowakye IETS 'APARTS Walstraat 50, Vlissingen in vuurvast aardewerk Bijzonder practisch, vooral in de winter Kleine Markt 1, Tel. 2605 ti sL Ave Maria The Rosary Mijne Moedertaal Het Ouderhuis O Heer die daer des Hemels tente spreijt Com nu met Sang Gelukkig is het Land Wilt heden nu treden Uren, dagen, maanden, jaren Er ruischt langs de wolken Kom tot den Heiland, toeft langer niet Daar juicht een toon, daar klinkt een stem Pi ijs den Heer met blijde galmen Dat ons loflied vrolijk rijze 'k Wil U o Ood mijn dank betalen Een vaste Burcht is onze God Psalm 95 Want alzo heeft ons de Heer bevolen (Duet Miedema-Ravelli) Was mein Gott will, das g'scheh all zeit O, Haupt voll Blut und Wunden (uit de Matthëus Passion) Looft, looft nu aller Heeren Heer. vers 1, 2 en 3 Houdt Gij mijn handen beide Romeins Vaticaankoor Dormi, non piangere Adeste Tideles Tu scendi dalle stelle Ave Maria (Fr. Schubert) Silent night Ninna Nanna Kwartet Jo Vincent O. Kindje klein (Bach) Ere zij God Daar kwam een Rijsje groeien (a) Kerstnacht (C. v. Rennes) (b a. Kwartet, b. Jo Vincent Theod. Versteegh Stitle Nacht, Heilige Nacht O verblijdende, O Gij wijdende Wi'lèm Hespe met Kinderkoor Stille Nacht Heilige Nachf De herdertjes lagen bij nachte Domkoor o.l.v. Hugo Rudel Stille Nacht, Heilige Nacht Wiegenlied der Hirten Nieuwendijk 35, Tel. 2209 Vlissingen Voor alle reparaties aan Uw Huishoudelijke artikelen, Galva niseren en Vertinnen is het adres L. OUTERMANS. koper- en Blik slager. Korte Zelke 3, Vlissingen Firma A. J. Witte en Zonen Artistieke RIoembinderii Stenenbeer 15, tegenover Post kantoor Vlissingen, Telefoon 2217 Kerstbomen van tot 5 meter Uitgestald Rloemmisterij Kou denhoek 36. Toekomstig adres Badhuisstraat 4, bij het Betje Wolfplein Vlissingen 10 prima Inmaakharingen voor 60 cent. Gerookte en gestoomde bokking, f. de Ridder Leliënlaan 29 Vlissingen Te koop. Herenwinterjas fl. maat Mesdaglaan 11, Vlissingen Te koop z.g.a.n grote Renzine- lamp, prima Electrische wasma chine 127 volt, Waterpomp met. huis. Slijkstraat 10 Vlissingen Nette Werkster gevraagd, vöor twee halve dagen per week. Mevr. Brander Roulevard Evert- sen 8, ingang achter Rijwiel Centrale. Dames-, Heren en Kinderrijwielen. Alle maten, ook Sport, Koudekerkseweg 59, Vlissingen Te koop z.g.a.n. Wandelwagen tje. Ledikantje. Kinderstoel. Box en als nieuw Mantel 16-17 jaar Aelbert Cuijplaan 32, Vlissingen Te koop 2 nieuwe Rakkersjassen en broeken Bloemenlaan 20 VI. Rijwiel Centrale, Stofzuigers 127 en 220 volt f94.-- Wringe-s f 35 Alles 1 jaar garant'e. Koudekerk seweg 59, Vlissingen Uw adres voor het vernikkelen van Haarden Kachels enz. is M- Hakkenbrak, Slijp-, Polijst- en Nikkel-inrichting. Noordstraat 75, Wagenaarstraat 7. Vlissingen, Te koop twee persoons Ledikant. Matrassen, Verenbed, Eenpers. ijzeren spiraal. Verenbed, Schaat sen. Harpe, Vlissingsestraat B331 Koudekerke Te koop of in ruil Keukenkachel, met circulatie. Te bevragen Hur- gronjestraat 15, Vlissingen Fijne Kerstcakes 65 cent per st. Gesorteerde kransjes 30 cent per 100 gram. Chocolade kransjes 30 cent per 100 gram, Grool Bella- mypark 36 Vlissingen Voor de a s. Feestdagen potten zure Haring, Rolmops en mosse len. Bestel tijdig. Woltering-Ver- burg. Kerkstraat 5, Tel. 2614 VI. Kerstboomversiering. Klokken, ballen, crêpe. Prachtige Wand decoraties, Kerstkaarten. Ziet on ze etalage binnen.'t Geschenken huis Badhuisstraat 34, Vlissingen Al onze kaassoorten zijn fijn van smaak. Snijkaas zonder en met komijn 30 cent per 100 gram Zwitsers of groen kaasje om te raspen 25 cent per stuk Wolte- ring-Verburg Kerkstraat 5 Vlis singen Telefoon 2614 Te koop Moderne wieg en een wagenkussen Te bevragen Bur. De Scheldebode Noordstraat 44 Vlissingen Zeer bijzondere Kerst-attractie voor de kinderen is er deze week bij L. de Keijzer Havendorp en H. A. C, Mercy Scherminkelstr. Als U f 2 50 besteedt aan kwa liteitsartikelen hebt U recht op de zeer bijzondere attractie bij Mercy Scherminkelstraat of bij de Keijzer Havendorp Gevestigd Leegwaterstraat 67 VI. Anne Woltering, Corsetière. Cor- setten, Bustehouders, en Buik banden naar maat. Boodschappen kunnen ook afgegeven worden bij C. Wolter ng-Verburg Kerk straat 6, Tel. 2614 Vlissingen Te koop blauwe Meisjeswinter mantel met capuchon. Lengte 90 cm. Te bevragen P- Kruger- straat 98 bov. Vlissingen Simon Krol, Begrafenisonderne mer, Lijkvervoer door geheel Nederland, Goedkope tarieven. Noordtraat24 Vlissingen. Beleefd aanbevelend Denkt om de vitaminen voor de kinderen. Moeders geeft ze goe de Sinaasappelen, Mandarijnen, Handappels enz Het adres hier voor is Walstraat 40 Vlissingen Te huur flinke Winkelruimte Brieven onder letter W. bureau van dit blad Let op kwaliteit want goedkoop kon wel eens duurkoop zijn. Daarom naar Piet Maas, Groente en Fruitwinkel Walstraat 40 VI. Speciaal adres voor slagroomge- bakjes P. M Merk, Badhuisstr. 28 Telefoon 2783 Vlissingen Rijwiel Centrale Agent voor: Burgers, E N.R. luncker, Magneet Simplex, en Vesting Rijwielen Koudekerkseweg 59, Vlissingen, ff. Wintertijd, Droptijd! Katjes, Knoopjes,- Kruis- Zoute drop, Salmiak pastilles, Griotten, Groen tjes en Droprol'en. Grool, Bel- lamypark 36 Vlissingen Voor de a s. feestdagen Likeuren 15° o f 2.95 per fies, Schilletje 15% f 1.95 per fles, Divina extra fijn 15% f 1.95 per fles Boe renjongens zonder pit f 3.25 en f 3.85. Advocaat le kwaliteit f 3.80 per fles. Limonadesiroop Nikkertje f 1.— per fles. J. de Rijke Korte Zelke 12, Vlissingen. Be stellingen worden gaarne aange nomen huis Scherminkelstraat 20 H. W. Harms, Wijn-, Likeur- en Gedistilleerdhandel, Spuistraat 6, Telefoon 2013, Vlissingen. Spe ciale zaak. Huis van vertrouwen Billijke prijzen. Franso toezending Geef Uw suêde schoenen een andere kleur Zwart, blauw, bruin f 1.50 p. p. Schoenen, Tassen wor den onder garantie geverfd in elke gewenste kleur. Damesschoenen f 1 50. Herenschoenen f 2.- Schoenrepara ties in één dag klaar. Schoenmakerij L. de Pag- ter Spuistraat 56 Vlissingen Walstraat 104, Vlissingen Komt U eens kijken? Bestel s.v.p. vroegtijdig Uw Rollades, II bent dan van prima afwerking verzekerd l Noordstraat 68 Tel, 2495 Vlissingen Kerstmisof Nieuwjaar thuis of gaat U uit Het is altijd prettig om juist op deze dagen, een te kunnen dragen. Het verhoogt de feeststem ming.

Scheldebode | 1949 | | pagina 3