12 Beatrix Wilhelmina Cornelia Vogelaar-van der Does Johan Maarten Zaadnoordijk OVERLEDEN Henk Cats Saskia van der Weel Francois Jannis Baptiste Dees Frans Rotterdam, 7 mei 1946 Bruinisse, 22 april 2023 echtgenote van Amoldus Vogelaar 115 februari 2010 Lid in de Orde van Oranje-Nassau Zij hield veel van bloemen ‘t is net oars Mar joke en Igor Geen bloemen Diep geraakt door het verlies van Je bent geliefd en gewaardeerd. Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte met dit grote verlies. Tanah Radja 17 september 1928 Correspondentieadres: Familie Zaadnoordijk, Verdilaan 63,4384 LC Vlissingen jmzaadnoordijk@outlook.com Mijn echtgenoot, onze pa, opa en schoonvader is overleden Gré Zaadnoordijk - Edel Willem Jan en Irene Marlies Judith Titi Jesse Anne Vlissingen 24 april 2023 Voorburg: Adriënne en Arj an van Mourik-Vogelaar Rosalie Julie Therèse Aansluitend vindt de begrafenis plaats op begraafplaats ‘Molenhof’ aan de Molenweg te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en ontmoeting in kerkelijk centrum Ichtus. Correspondentieadres: Arentsburghlaan 12 2275 TR Voorburg De dienst is ook te beluisteren via: https://kerkdienstgemist. nl/stations/2091-Hervormde- Gemeente-Bruinisse Wij willen alle medewerkers van Buurtzorg Bruinisse dankzeggen voor de liefdevolle, deskundige zorg en aandacht. Saskia van der Weel De dankdienst voor haar leven zal vrijdag 28 april om 13.00 uur gehouden worden in de kerk van de Hervormde Gemeente, Kerkplein 1 te Bruinisse. Bij het fluiten van de eerste vogels is onze lieve moeder, schoonmoeder en oma rustig overleden. Vervuld van liefde en dankbaarheid hebben wij afscheid van haar genomen. Wij zullen haar missen en geloven dat voor haar de Nieuwe Dag is aangebroken. We nemen afscheid van Han op zaterdag 29 april om 14.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid om te condoleren en elkaar te ontmoeten. Van 13.30 tot 13.50 uur kunt u persoonlijk afscheid nemen van Han. Han weduwnaar van Jacomintje Tanneke Haak in de leeftijd van 87 jaar ‘Geloven is vertrouwen dat God zegt: Ik ga met je mee’ WOENSDAG 26 APriL 2023 PM Afgelopen zondag fietste Ronald zijn laatste rit. partner van Lianne Timmerman Lianne Roan en Silke Namens alle collega's van Syntess Software Schriftelijke condoleance. Leusden: Goes: Het bericht dat Online condoleren kan op www.denachtzon.nl is overleden heeft ons diep geraakt. Maldegem: Krabbendijke: Wij hebben Henk bijna 25 jaar mogen ervaren als een gewaardeerde en gerespecteerde collega met hart voor de zaak en zijn collega's. Zijn onverwachte overlijden heeft ons diep getroffen. Henk was een fijne betrokken collega die al uitzag naar het leven na Syntess. Hij zal met veel respect in onze herinnering blijven. Vooral zijn humor en opgewektheid zal ons altijd bijblijven. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw en kinderen, zijn familie, en collega's die nauw met hem samenwerkten. Met ongeloof hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze collega Hierbij nodigen wij u uit tot het bijwonen van de afscheids- dienst op vrijdag 28 april 2023 om 14.30 uur in aula De Nachtzon, Aardenburgkalseide 296 te Maldegem. Vrienden en kennissen die bij vergetelheid geen rouwbericht hebben ontvangen, worden vriendelijk verzocht dit als dusdanig te aanzien. De familie is dankbaar voor de liefdevolle verzorging die Frans heeft gekregen in WZCTilia in Maldegem. Kinderfysiotherapie Kinderergotherapie Middelburg Mathijs, Olivier, Digna, Mabel, Janneke, Elly, Annemijn Karin Met groot verdriet, maar ook vervuld van dankbare herinneringen geven wij kennis van het overlijden van onze lieve, optimistische en vriendelijke partner, pa, schoonpa en opa De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u bent uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 29 april om 13.00 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Aansluitend is de begrafenis in besloten kring aldaar. Geheel onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn liefste maatje, stoere pa en onze altijd vrolijke (bonus) opa. Zonder jou is alles anders. Nog zoveel mooie plannen in het verschiet, nog zoveel herinneringen te maken. Correspondentieadres: Nassaustraat5,4515 AM IJzendijke Madelon en Joost Jinte, Maud Tessa en Guus Viktor Linda en Johnny Katja Eline en Ruud Noa, Evi tTerneuzen, 23 april 2023 Alle kinderen, medewerkers, vrijwilligers, Raad van Toezicht en Cliëntenraad van Lentekind Wij herinneren Saskia als iemand die altijd voor haar kinderen en mensen met een beperking opkwam. Wij zullen haar warme persoonlijkheid niet vergeten, en zetten haar levenswerk gemotiveerd en met liefde voort. Met grote toewijding heeft zij haar beste krachten aan Lentekind gegeven in de periode 2007 tot en met 2020. Wij zijn Saskia enorm dankbaar dat zij in Zeeland een plek heeft gemaakt waar kinderen met een beperking kunnen groeien en bloeien. Overleden, onze medebewoonster uit de Appelgaard Mevr. Loes Mulckhuijse - Verhoef Wij wensen haar man Wout en haar kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe In de komende tijd. Namens de bewoners en bestuur van de Appelgaard te Kapelle. oprichtster van Stichting Lentekind Middelburg Oostburg, 28 oktober 1956 Correspondentieadres: Noordweg 21 4413 AA Krabbendijke Janneke Luteijn Marjan en René Smolenaers Leon Michelle Berkel Rodenrijs: Angelique t en Mark Castelijns Mitchel en Céline Jeffrey en Sharon Jan en Mena Luteijn Maartje en Sander Vera, Abel Rutger en Sanne Philou, Midas Elise Nolan Ria Luteijn Sebastiaan en Charlene

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 44