O O CAI 12 Andrea Jonker Ine van Zetten-Corré Gozewina van Soelen Cornelia Adriana Meulendijk -- Maak een online rouwbericht fa Corrie Efcesabet Maria De 'Witte-Lauret OVERLEDEN weduwe van Chris van Zetten 25 augustus 1939 Domburg 17 april 2023 George van Heukelom DANKBETUIGING Betsie De aficheidsbijeenkomst en crematie zullen in familiekring plaatsvinden. Kinderen Kleinkinderen Geboren op 19 maartl933 te Roosendaal en Nispen Overleden op 12 april 2023 te Middelburg Bedroefd, maar heel dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend nemen wij afscheid van onze lieve wijze zus, schoonzus, tante en oudtante, die in haar rijke leven veel voor ons allen heeft betekend De teraardebestelling heeft in besloten kring plaatsgevonden. Woudrichem, Mw H. Meulendijk Woudrichem, Dhr R.N.E. van Walree Noordwijk, Mw A. Meulendijk- Houwaart Neven en nichten en verdere familie Correspondentieadres: Mevrouw A. van Walree Hoogstraat 46 4285 AJ Woudrichem Correspondentieadres: Wijngaardstraat 2 4357 AR Domburg Lien Manneke - den Dekker IN HERINNERING DONDErDAG 20 APriL 2023 PM Wij zijn aangedaan door het overlijden van Vlissingen, 13 april 2023 Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Tiel, 20 februari 1951 Vlissingen, 17 april 2023 Marianne en Dies Mackintosh Vlissingen, april 2023. sinds 24 november 2018 weduwe van Gustaaf De Witte Terneuzen, 11 april 1933 “Jouw /even moesten we loslaten, in ons leven houden wij jou altijd vast." Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Noorderbegraafplaats te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op maandag 24 april om 12.30 uur in Afscheidshuis De Karolingen, Paspoortstraat 17 te Oost-Souburg. Wij laten u weten dat na een leven waarin haar eigen keuzes de leidraad waren is overleden Correspondentieadres: Patrick De Witte Stenen Beer 7,4381 HA Vlissingen uit aller naam. Familie Van Soelen Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Raad van Toezicht, directie en medewerkers ZB Bibliotheek van Zeeland Met droefenis hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze oud-voorzitter Hij heeft veel betekend voor de ontwikkeling van de Zeeuwse Bibliotheek. Applicatiebeheerder van onze dienst Informatievoorziening Studentenadministratie Wij herinneren ons Andrea als een zeer betrokken collega die we erg gaan missen. Wij wensen haar broer Jos, andere naaste familie en vrienden veel kracht toe bij het verwerken van dit verlies. Namens de medewerkers van de dienst Informatievoorziening Studentenadministratie en mede namens het College van Bestuur van Scalda, Hélène Middelkoop, directeur Informatievoorziening Studentenadministratie Correspondentieadres: Rijna Bootsman-van Soelen Piet Heinstraat 33 9934 HK Delfzijl De uitvaart heeft, ingevolge haar wens, in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank en waardering gaan uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Hospice Ter Reede. Na een voltooid leven, twee dagen na haar 9Qste verjaardag, is in alle rust van ons heen gegaan onze lieve, zorgzame moeder, schoon moeder, oma en overgrootoma "Mijn landje van Cadzand" Wij danken familie, vrienden en kennissen voor de kaarten en het ophalen van mooie herinneringen na het overlijden van onze moeder en schoonmoeder Weten hoe? Ga naar dpgmedia.nl/online-rouwbericht en bekijk de video. Online rouwberichten worden geplaatst op pzc.nl/familieberichten. ‘jk.’Sw'"1 - o* 'gr-j j *1,

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 44