0
30
Eindbestemming
DONDERDAG
20 APRIL
d
NPO1
NPO2
NPO3
RTL4
(zi Ziggo Sport
SBS9
Comedy Central
RTL7
RTL8
Eurosport
rl7S
Kijkcijfers dinsdag 18 april
EENVANDAAG
DONDErDAG 20 APriL 2023
GO
18.15
21.18
21.31
21.51
rtL7/
06.00 Ochtend- en dagprogramma’s
06.30 Ochtend- en dagprogramma’s
06.00 Ochtend- en dagprogramma’s
01.10
SPORT
NPO1
RTL4
NPO1
NPO2
NPO1
SBS6
NPO1
RTL4
NPO2
RTL4
1.569.000
1.008.000
913.000
905.000
881.000
814.000
772.000
767.000
730.000
721.000
Onderweg naar Nepal hebben presentator
Floortje Dessing en fotograaf Jasper Doest
gezien hoe mensen in verschillende landen
met dieren omgaan. In deze laatste aflevering
is de eindbestemming bereikt. In het Chitwan
natuurpark ontmoeten ze Doma, die zich inzet
voor de bescherming van de neushoorn.
Floortje gaat mee, 20.34, NPO1
08.30 The minute 08.35 Snooker
10.00 Zeilen 13.30 Wielrennen 15.30
Wielrennen 16.15 Wielrennen 17.00
Wielrennen 18.00 Wielrennen 18.45
Worstelen 19.15 Snooker 20.00
Snooker 23.00 Sports spotlight
00.00 Wielrennen 00.30 Wielrennen
01.30 Endurance Autoraces
20.30 BETTER THAN EVER
Muziekprogramma waarin elke afle
vering zeven opvallende oud-deelne-
mers van talentshows als
Idols, Starmaker, X-Factor
en The Voice of Holland
te gast zijn.
5.10 Ochtendprogramma’s 13.00
Young Sheldon (2 afl.) 13.55 Friends
(2 afl.) 14.55 The Neighborhood
(2 afl.) 15.50 Last Man Standing
(2 afl.) 16.45 Modern Family (2 afl.)
17.35 2 Broke Girls (2 afl.) 18.30 Will
Grace (2 afl.) 19.30 Young Sheldon
(3 afl.) 21.00 Friends (3 afl.) 22.30
Will Grace (2 afl.) 23.35 How I Met
Your Mother (2 afl.) 00.30 The Office
(2 afl.) 01.25 2 Broke Girls (2 afl.)
02.15 South Park (2 afl.) 02.50 Broad
City (2 afl.) 3.30 Nacht-tv
“r
SBS
18.00 NOS JOURNAAL
18.17
06.18 Ochtendprogramma’s 09.00 NOS Jour
naal met gebarentaal 09.12 Nederland in Bewe
ging 09.28 Zembla 10.15 Nieuwsuur 11.00 NOS
Journaal 11.16 Ramadan in Nederland 12.00
Kook mee met MAX 12.22 BinnensteBuiten
13.00 NOS Journaal 13.22 Socutera 13.25 NOS
Journaal 13.50 Pointer 14.25 Zin in morgen
14.55 De verwondering 15.25 Oppassen!!! 16.00
NOS Journaal 16.10 Kook mee met MAX 16.26
Met het mes op tafel 16.56 Politieke Partijen
FvD 16.57 Politieke partijen: D66 17.00 NOS
Journaal 17.07 Cheetah Family Me
20.30 VPRO TEGENLICHT
Reportageprogramma. ‘Stem van de
natuur’. Wetenschappers proberen
met kunstmatige intelligentie dieren
talen te ontcijferen, ethici proberen
dierenleed in kaart te
brengen, en juristen
willen ecosystemen tot
rechtspersonen maken.
CAST
Nederlandse komische serie. ‘De
Dodenherdenking’. Het casting
bureau is een week van tevoren
gevraagd om een eigentijdse 4 en
5 mei-viering te casten,
die zich vooral richt op
jongeren en zich verre
k houdt van de Tweede
Wereldoorlog.
18.00 RTL NIEUWS
18.10
05.55 Ochtendprogramma’s 09.00 NOS Jour
naal 09.13 Goedemorgen Nederland 09.30
NOS Journaal 09.38 Goedemorgen Nederland
10.00 NOS Journaal 10.15 Nederland in Bewe
ging 10.30 MAX Geheugentrainer 10.45 NOS
Journaal (Doorl. herh.) 11.14 Tijd voor MAX 12.00
NOS Journaal 12.18 Ongehoord nieuws 13.00
NOS Journaal 13.23 Kook mee met MAX 13.38
NOS Journaal 14.00 NOS Journaal 14.18 NOS
Journaal 14.33 NOS Journaal 14.44 NOS Jour
naal 15.00 NOS Journaal 15.22 NOS Journaal
15.38 Keuringsdienst van waarde 16.08 Radar
17.00 NOS Journaal 17.09 Tijd voor MAX 17.56
Politieke partijen: Groen Links 17.57 Politieke
partijen: DENK
05.31 Ochtend- en dagprogramma’s 13.23 De
Smurfen nieuw 13.35 Grizzy en de Lemmingen
13.42 Casper en Emma 13.55 Waffel de won-
derhond 14.06 Nils Holgersson 14.19 Zo is Joey!
14.30 Jungle Book 14.41 Bernard 14.45 Lassie
Animated 15.09 BabyBeestenBoel 15.18 Mega
Mindy 15.44 Kosmoo 16.11 Peperbollen 16.40
Lucas etc. 16.46 Lucas etc. 16.54 Bad Nature
17.00 De dodelijkste 60 17.28 Kinderen voor
Kinderen ZiggZagg 17.32 Hands Up 17.57 Bon
Dia Brugklas!
05.50 Ochtendprogramma’s 09.10 RTL Boule
vard 10.00 Koffietijd 11.10 Goede Tijden, Slechte
Tijden 11.40 The Bold and the Beautiful 12.00
Eigen Huis Tuin: Lekker Leven 12.55 Van
woonvilla naar droomvilla 13.10 Beau 14.50 Ik
weet er alles van! 15.30 Race Across the World
17.00 Eigen Huis Tuin: Lekker Leven
22.18 OP1
Talkshow.
23.22 NOS JOURNAAL
23.47 OP1
Talkshow.
00.49 NACHTPROGRAMMA’S
18.30 E.R.
19.30 E.R.
Amerikaanse dramaserie.
20.25 LEWIS
Britse misdaadserie.
‘Magnum Opus’. Lewis en
Hathaway moeten de dood
onderzoeken van decaan
Phil Beskin. Na een verhitte
caféruzie werd die naar
een bos gelokt en doodge
slagen met een steen.
22.30 LAW ORDER: SPECIAL
VICTIMS UNIT
Amerikaanse misdaad
serie. ‘Angels’. Het lijk
van een jonge man wordt
teruggevonden in de ba
gageruimte van een bus.
De onderzoekers gaan op
zoek naar de dader.
23.30 LAW ORDER: SPECIAL
VICTIMS UNIT
Amerikaanse misdaad
serie.
00.25 E.R.
01.25 NACHTPROGRAMMA’S
21.30 NIEUWSUUR
Actualiteitenprogramma.
22.19 DANSEN VOOR JE LEVEN
Documentairereeks over grensover
schrijdend gedrag in de danssector.
23.08 MEDIASTORM
Duidingsprogramma dat de beeldvor
ming kritisch onder de loep neemt.
23.34 DE NACHTZOEN
Talkshow. ‘Géonne Hartman’.
23.50 NIEUWSUUR
00.37 NACHTPROGRAMMA’S
19.30 MCLEOD’S DAUGHTERS
Australische dramaserie.
20.30 S.W.A.T.
Amerikaanse actieserie.
‘Day Off’. Hondo gaat op
zoek naar de man die zijn
zus in een club heeft ge
drogeerd. Het team wordt
ondertussen opgeroepen
vanwege een gijzeling.
21.25 S.W.A.T.
Amerikaanse actieserie.
22.20 BLUE BLOODS
Amerikaanse politieserie.
‘In the Name of the Father’.
Jamie en Danny bunde
len hun krachten om een
drugsbaron te veroordelen.
Erin wacht met spanning
op de benoeming van de
nieuwe officier van justitie
van Manhattan.
23.10 BLUE BLOODS
Amerikaanse politieserie.
00.05 EMERGENCE
01.00 TOMMY TELESHOPPING
03.30 HART VAN NEDERLAND
18.08 TOPDOKS
18.33 FREEKS JUNGLE SCHOOL
18.44 HET KLOKHUIS
19.00 NOS JEUGDJOURNAAL
19.25 FIRST DATES
20.25 VROUWEN DIE VAREN
Realityreeks over vrouwen die wer
ken in de scheepvaart.
HOEDAN
Programma waarin zes twintigers
elkaar opzadelen met levensvragen.
‘Tarik dealt met vooroordelen’.
22.25 JE ZAL HET MAAR HEBBEN
Reportagereeks over inspirerende en
dappere jongeren met een ziekte of
beperking. ‘Sabrina Driss’.
23.04 KHALID SOPHIE
Talkshow.
00.00 VROUWEN DIE VAREN
Realityreeks.
00.53 NACHTPROGRAMMA’S
05.00 EUROPEAN TOUR:
ISPS HANDA CHAM
PIONSHIP - DAG 1
Liverslag.
11.00 ATP 500: BARCELONA
OPEN BANC SABADELL
Liverslag.
15.00 UEFA CHAMPIONS
LEAGUE
Hoogtepunten uit de
Champions League.
16.00 GOLF: RBC HERITAGE
Hoogtepunten
17.00 GOLF: THE CHEVRON
CHAMPIONSHIP
Liverslag.
19.25 SIVASSPOR - TRABZON-
SPOR
Liverslag.
21.30 BUSBY
23.10 ATP 500: BARCELONA
OPEN BANC SABADELL
Herhaling.
UEFA CHAMPIONS
LEAGUE: CHELSEA -
REAL MADRID
Verslag.
DE KOOK CHALLENGE
Culinair programma.
EDITIE NL
Journalistiek programma.
18.30 RTL WEER
18.35 RTL BOULEVARD
Showbizzprogramma met een dage
lijkse mix van actualiteiten, vermaak
en opinies.
19.30 RTL NIEUWS
19.55 RTL WEER
20.00 GOEDE TIJDEN, SLECHTE TIJDEN
Nederlandse soap. Linda probeert
Luuk af te leiden als hij zich zorgen
maakt over de gezondheid van Mar
cel. Maar Luuk trekt zich niets van
haar aan.
22.00 BEAU
Dagelijkse talkshow waarin Beau van
Erven Dorens, op geheel eigen wijze,
de dag doorneemt met kijkers en
gasten uit de actualiteit.
23.30 RTL NIEUWS
23.45 RTL WEER
23.50 BEAU
01.00 NACHTPROGRAMMA’S
18.30 PAWN STARS
19.00 PAWN STARS
19.30 PAWN STARS
20.00 PAWN STARS
20.25 [fILmJiU JITSU
Sf-film van Dimitri Logo-
thetis (USA 2020) met
Alain Moussi (Jake), Frank
Grillo (Harrigan) en Juju
Chan (Carmen). Oorlogs
held Jake Barnes wordt
uitgedaagd door het bui
tenaardse wezen Brax. Hij
weigert de strijd aan te
gaan en zet hiermee de
toekomst van de mensheid
op het spel.
22.30 |FILM [TRAPPED
Actiethriller van Stephen
S. Campanelli (USA 2019)
met Nicolas Cage (Walter),
Kelsey Grammer (De
tective Jones) en KaDee
Strickland (Fancey).
00.25 RTL TRANSPORT
WERELD
00.55 NACHTPROGRAMMA’S
1. Journaal 20.00 uur
2. Half Acht Nieuws
3. Journaal 18.00 uur
4. Opsporing verzocht
5. Keuringsdienst van Waarde
6. Vandaag Inside
7. EenVandaag
8. RTL Boulevard
9. Met het mes op tafel
10. Goede Tijden, Slechte Tijden
Actualiteitenprogramma.
18.45 |SPORqNOS SPORTJOURNAAL
19.04 KHALID SOPHIE
Talkshow over de actualiteit.
20.00 NOS JOURNAAL
20.34 FLOORTJE GAAT MEE
Reisdocumentairereeks waarin
Floortje Dessing met prijswinnend
fotograaf Jasper Doest van Neder
land naar Nepal reist om onderweg
vast te leggen hoe mensen en dieren
samenleven. ‘Nepal’.
DIT WAS HET NIEUWS
Satirisch actualiteitenprogramma
met Harm Edens, Jan
Jaap van der Wal en
Peter Pannekoek. Te gast
zijn Kitty Herweijer en
Merel Ek.
18.00 NOS JOURNAAL
18.14 NOS JOURNAAL REGIO
18.30 NOORD-ZUID-OOST-WEST
19.10 BINNENSTEBUITEN
Lifestyleprogramma.
19.55 MET HET MES OP TAFEL
Kennisquiz waarin de kandidaten po
keren met de antwoorden.