M
l
pTpq zv
igSfa
a!
Tweede poging is raak voor Caethoven
12
18 'I
VOETBALUITSLAGEN
SPORTUITSLAGEN
1 V-jl
Mg
whvTxïX'
L.SibW l
MAANDAG 17 APriL 2023
PM
NIEUW- EN SINT JOOSLAND
'j
'■L
Pj
II
a
Steven Caethoven heeft zaterdag de Ster Om
loop van Nieuwland op zijn naam geschreven. De
Vlaamse wielrenner zag zijn aanvalslust op de
Walcherse wegen beloond worden. Hij zat vroeg
in de wedstrijd al in de eerste kopgroep en
29-60
29-57
29-52
29-50
21-43
21-39
21-37
21-34
21-34
21-53
21-47
21-39
21-34
25-23
25-5
21-13
21-10
21-26
21-22
21-22
21-17
21-14
19-34
19-30
21-48
21-43
21-41
21-31
21-32
21-30
21-29
21-49
21-38
21-31
19-28
19-21
19-21
19-20
19-14
21-22
21-20
21-11
21-9
21-28
21-21
21-19
21-15
21-13
21-27
21-26
21-25
21-21
21-13
21-19
21-15
21-10
rillandia
Spui
DwO'15
MZVC
Bommel
Kapelle
Thol Boys 21-17
Kruiningen 21-16
ZSC'62
SKNWK
ATLETIEK
Marathon Zeeuws-Vlaanderen.
1. Leendert van der Lugt (Alblasserdam)
2:28:23; 2. Peter Biewenga (Middelburg)
2:38:58; 3. Liam De Mey(Doel) 2:46:56; 4.
Filip Mortier (Sint-Niklaas) 2:47:28; 5. ro
land Unterweger (Sint-Amandsberg)
2:49:18; 6. Huub van Noorden ('s-Heer
Abtskerke) 2:49:22; 7. Sander van Doorn
(Vogelwaarde) 2:50:19; 8. Ewoud Laudy
(Hulst) 2:52:10; 9. Wouter Michiels (Olen)
2:52:18; 10. Gino Casier (Wilrijk) 2:53:12; 11.
Sander d'Hont (Sint Jansteen) 2:54:03; 12.
Bert Dewinter (Lendelede) 2:55:03; 13.
Arik Burghout (Meeuwen) 2:55:27; 14.
Harm Wiegers (Groenekan) 2:59:01; 15.
Yann Sinke (Wolphaartsdijk) 2:59:06; 16.
Boris de Bruijn (Kloetinge) 2:59:07; 17.
Thijs Sonneveld (Nijkerk) 2:59:10; 18. Jordy
Leenknecht (Hulst) 2:59:21; 19. Adriaan
Wattel (Middelburg) 2:59:31; 20. Joris Za
man (Nieuw Namen) 3:00:27; 21. Henk van
der Bas (Meliskerke) 3:01:37; 22. Alexan
der Kooiman (rotterdam) 3:01:55; 23. Bert
Verbeke (Sint-Laureins) 3:02:46; 24. rené
van der Linde (Zeist) 3:03:47; 25. Wim van
Sparrentak (Middelburg) 3:04:53; 26. Ste
fan Temmerman (Stekene) 3:04:58; 27.
Leonie Ton (Wissenkerke) 3:05:08; 28.
Wim Vercruyssen (Nieuw Namen) 3:08:20;
29. Daan Salomé (Hulst) 3:08:24; 30. Lu
cas Dieleman (Moerbeke) 3:08:42; 31. Jo
ris Weemaes (Hulst) 3:09:20; 32. Matthew
Heyvaert (Dendermonde) 3:09:24; 33.
Dennis van den Broeke (Axel) 3:09:29; 34.
Kristof Vereecke (Overslag), 3:09:53; 35.
Gunther de Cock (Sint-Gillis-Waas)
3:10:24; 36. Erwin van den Broeke (Axel)
3:10:48; 37. Geert De Blander (Oosterzele)
3:11:59; 38. Leo Bracke (Axel) 3:12:10; 39.
Stijn De rick (St.Niklaas) 3:12:58; 40.
Mieke Dupont (Drongen) 3:13:11; 41. Ard-
Jan Trouwborst (Kapelle) 3:13:37; 42. Kai
Eduard (Barendrecht) 3:13:43; 43. Erik van
der Helm (Bergschenhoek) 3:14:30; 44.
Marcel Scherrenburg (Tilburg) 3:15:11; 45.
Stefan van Happen (Veldhoven), 3:15:26;
46. Bert Cryns (Genk) 3:15:34; 47. Jaco
Heijboer (Sint-Annaland) 3:16:23; 48. Ed
win de Jaeger (Zuiddorpe) 3:16:54; 49.
Dennie Knol (Sint Jansteen) 3:17:06; 50.
Meint Smith ('s-Gravenhage) 3:17:08; 51.
John Hopstaken (roosendaal) 3:17:32; 52.
Nico Kroes (Koewacht) 3:17:43; 53. Benny
Thuy (Sint Jansteen) 3:17:49; 54. Nicky
Aalders ('s-Heer Hendrikskinderen)
3:18:04; 55. Patrick van iersel (Goes)
3:18:37; 56. Dominique Pattyn (ingel-
munster) 3:19:18; 57. Pepijn van den Berg
(roosendaal) 3:20:03; 58. Peter Guiljam
(Nijkerkerveen) 3:20:16; 59. Martijn Hoose-
mans (Vlissingen) 3:20:41; 60. Guy Van
Driessche (Graauw) 3:21:03; 61. Bart Ja
cobs (Lint) 3:21:13; 62. ruben Troost (Am
sterdam) 3:22:04; 63. renate van Huffel
(Sint Jansteen) 3:22:15; 64. ramon van de
Grift (Kamperland) 3:22:55; 65. Chris
Dhooge (Zaffelare) 3:22:55; 66. Nick
Heijmans (Hulst) 3:23:14; 67. Stein Ver
meulen (Nieuwkerken Waas) 3:23:18; 68.
richard van de Wege (Vlissingen) 3:23:20;
69. Mike Verbeke (Sint Laureins) 3:23:31;
70. Stef rutsaert (Aalter) 3:23:32; 71. Jan-
Pieter Moens (Kapelle) 3:24:12; 72. Dennis
Kampen (Philippine) 3:24:13; 73. Mark
Dhuyvetter (Biervliet) 3:24:37; 74. André
Kleene (Breda) 3:24:38; 75. Kevin Dillis
(Stekene) 3:24:55; 76. Henk van Loo (Har
derwijk) 3:24:57; 77. Fons de rijcke
(Kloosterzande) 3:25:49; 78. rudy Van
Daele (Sint Niklaas) 3:25:52; 79. Michael
Lips (iJzendijke) 3:25:58; 80. Steven Cos-
sement (Harelbeke) 3:26:18; 81. Patrick
Houvenaghel (Erpe) 3:26:24; 82. rené den
Otter (Bruchem) 3:27:48; 83. Frank Hou-
weling (Goes) 3:28:07; 84. Dave Boone
(Dordrecht) 3:28:07; 85. Endy Slock (Axel)
3:28:13; 86. Paul Overbeek (Veenendaal)
3:28:30; 87. Sander Tazelaar Ulvenhout)
3:28:31; 88. Wouter Vandaele (ruiselede)
3:29:09; 89. rianne Slomp (Bennekom)
3:29:25; 90. Dwight van Hulle (IJzendijke)
3:29:44; 91. Jan Willem van Bree (Krab-
bendijke) 3:30:07; 92. roland van Vliem-
bergen (Tegelen) 3:30:18; 93. Leonard Si-
monse (Waarde) 3:30:23; 94. Hans Jelier
(Haastrecht) 3:30:50; 95. Arjen Suy (Sas
van Gent) 3:31:38; 96. Jan Tromp (Tholen)
3:31:40; 97. Ard-Jan Deurwaarder (Axel)
3:31:44; 98. Theo-Jan van de Pol (Ede)
3:32:05; 99. Kees van der Vliet (Hulst)
3:32:32; 100. Marcellino Neirinck (Hulst)
3:32:37.
BASKETBAL
Mannen.
Eerste divisie. BC Vlissingen-Arnhem
Eagles 88-79. Scores BC Vlissingen: Fa
bian Salawanej 20, raylin Jimenez 17, Thijs
Beumer 12, Benjamin Steenbeek 11, Abdul
Zombra 10, Leon Witsel 8, Bouke Schrik 7
en Amar van Sluijs 3. Stand: river Trotters
21-34 (P), Wyba 22-32 (P), Binnenland 22
30, Biks Shots 22-30, Arnhem Eagles 22
22, Black Eagles 21-20, Lokomotief 21-20,
BAL Weert 22-20, High Five 22-18 (D), BC
Vlissingen 22-16 (D), DAS Delft 22-14 (D),
Virtus 21-4 (D).
Vrouwen.
Eerste klasse. Attacus-BC Vlissingen
56-62. Scores BC Vlissingen: Andrea
Gardina 17, Lisa Kuiper 12, Lindsey 11,
Melanie Dolfing 9, Macarena Kees 7, Car
mel Michaeli 2, rachel Zorgvliet 2 en Ash
ley 2. Stand: BC Vlissingen 20-36 (K),
EBBC 2 19-30, Attacus 20-30, Yellow Sox
19-26, Springfield 20-18, Lieshout 20-16,
Octopus 20-14, Valkenswaard 18-12, Oir-
schot 19-10, Tantalus 20-10, WBB Giants
19-6 (D).
Tweede klasse A: Pendragon-BV Souburg
39-65. Stand: Scheldesport 14-24 (K), BV
Souburg 15-22, Agathos 14-18, Barons 2
15- 14, Vlijmscherp 15-10, Pendragon 15-0.
Tweede klasse B: rooi-Volharding 18-59.
Stand: OBC 17-34 (K), Bladel 17-26, Octo
pus 2 17-22, Volharding 16-18, Den Dungk
16- 6, rush 17-6, rooi 16-4.
HANDBAL
Vrouwen.
Eerste klasse. GHV-HC Zeeland 23-13.
Scores HC Zeeland: Marieke riemens 3,
Danique Minnaard 3, Suzanna Coppoolse
2, Demi van Strydonck 2, Lisanne Hage-
steijn 2 en Meike Verkade 1. Stand: Els
hout 18-32, GHV 18-32, Groene Ster 18
28, Internos 18-21, HC Zeeland 18-21, Uni
ted Breda 2 18-16, White Demons 18-13,
Tachos 2 18-9, Avanti 18-6, Desk 18-2.
Mannen.
Eerste klasse. GHV-HC Zeeland 25-22.
Scores HC Zeeland: Ardian Ajdar 7,
Myron Bouwmeester 5, Luuk Verwest 4,
Jesper Linke 2, Marc Dorst 2, Stan Ver
west 2. Stand: White Demons 22-42,
Avanti 21-34, Aristos 21-31, Bedo 21-27,
Apollo 2 22-27, Witte Ster 2 22-24, Okto-
pus 22-22, Tachos 2 22-20, Achilles’95 21
10, United Breda 22-9, HC Zeeland 22-8,
GHV 22-6.
VOLLEYBAL
Vrouwen.
Promotieklasse A: Forza-Volley Zuid 2
2-3. Stand: Voltena 3 22-80 (kampioen),
WHV 22-69, Erasmus Volley 22-68, DVO
22-62, VC WIK Groot Ammers 2 22-61,
Sliedrecht sport 4 22-57, Volley Lek en
IJssel 2 22-54, rVC/Libanon’50 2 22-52,
Volley Zuid 2 22-45, Vollido 22-44, Forza
22-38 (gedegradeerd), SNA 22-30 (gede
gradeerd).
Promotieklasse B: Dunamis-Stevo 3-1.
Stand: Gepidae 22-90 (kampioen), Volley
Tilburg 5 22-88, Dunamis 22-75, Minerva
22-69, Stevo 22-55, De Moriaan Symma-
chia roosendaal 2 22-53, CVV Spirit 22
49, Donki Sjot 23 22-45, ODI 2 22-42, Ce-
gelec Zuvo 22-35, Volley Tilburg 4 22-34
(gedegradeerd), De Burgst Breda 22-25
(gedegradeerd).
Mannen.
Derde divisie B: VCE/PSV-Stevo 1-3.
Stand: Atak’55 22-70 (kampioen), Stevo
22-69, VCE/PSV 22-65, Tecona ADC 22
64, Skunk 2 22-60, Numidia VC Limax 3
22-60, Atak’55 2 22-54, Udenhout 22-54,
VC Volt 22-52, Volley Tilburg 3 22-41,
Stravoc VC Weert 22-36 (gedegradeerd),
Hands Up 2 22-35 (gedegradeerd).
WATERPOLO
Mannen.
Tweede klasse bond: DZK--Z&PC rotter
dam 15-3. Stand: De Treffers 22-53, DZK
22-47, VZV Njord 21-44, Mokum 21-42,
Sassenheim 21-42, DZT’62 20-41, ZPCH
21-25, Z&PC De Gouwe 20-23, Z&PC rot
terdam 21-18, VZV 21-18, DBD 21-9, ZVVS
21-7.
Eerste klasse district: Nayade Classic-De
Schelde 13-9. Stand: Nayade Classic 19
57, De Schelde 19-40, ZVDO’74 19-40,
HZPC 21-38, Nuenen 18-32, rZ 19-31, Ae-
gir 21-27, SWNZ 19-20, De rog 19-19, Wa
terpolo West-Brabant 20-17, Argo 21-11,
Thalassa 19-5.
Vrouwen.
Eerste klasse district zuid: Hellas-Gla-
na-DZK 11-8. Stand: Hellas-Glana 20-51,
PSV (3) 20-47, Arethusa 21-38, Lutra 21
36, De Warande 21-35, Nayade 20-32,
TrB-rES 21-32, De Treffers 21-26, Zees-
ter-Meerval 20-21, SWNZ 18-19, HZPC 21
10, DZK 20-4.
KS
«fes
sprong later ook mee met de beslissende vlucht.
In de sprint versloeg Caethoven mede-vluchter
Jimmy de Bruyn uit Sint Jansteen, die op plek
twee de beste Zeeuw was. Noor Dekker (Seroos-
kerke) won bij de vrouwen. foto lex de meester
Eerste klasse C.
De Zwerver-SVOD'22 1-2 (0-1). Bas van
der Wel 0-1 (str), Sander de Kam 1-2.
Terneuzense Boys-DCV 1-1 (1-1). rick Gort
1-0, Carlo de reuver 1-1.
Vierde klasse A.
Waarde-DwO’15 2-1 (1-1). Edwin Evertse
1-0, Niels van Geystelen 1-1 en Matthias de
Kraker 2-1.
Wemeldinge-Schoondijke 0-0.
Krabbendijke-HKW’21 4-0 (3-0). Bastiaan
van Dijk 1-0, Nicolas van der Zwan 2-0, Ma-
chiel Lindhout 3-0 en Danny Weber 4-0
(strafschop).
Nieuwland-Spui 0-1 (0-1). Kevin Zegers 0-1.
Cadzand-Rillandia 1-4 (0-4). Wessel in de
Weij 0-1 en 0-2 (strafschop), Szilard Sza-
kacs 0-3 (strafschop), Tristan van der Mast
0-4 en Sven van de Plasse 1-4.
MZVC-Apollo’69 2-0 (1-0). Matthijs van
Belzen 1-0 en Jaimy Tims 2-0.
Vierde klasse B.
SPS-SNS 1-1 (0-0). Walter Andriesse 1-0
(strafschop).
WIK’57-Colijnsplaatse Boys 4-3 (3-3). Co
lin van Wanrooij 1-0 en 3-3, Jochem den
Hartog 2-0, Joeri Goulooze 2-1, Lars Sier-
veld 2-2, Steffan de Looff 2-3 en Frank den
Boer 4-3.
Stavenisse-Smerdiek 1-3 (1-3). Thymo de
ruiter 0-1 (eigen doelpunt), Niels Lindhout
0-2, rowan Dorst 1-2 en Jaime Gatica 1-3.
FC de Westhoek’20-Goes 1-0 (0-0). Len-
nard Padmos 1-0.
Noad’67-FIOS 1-5 (0-3). Alex Semedo 0-1,
Sander van Poppel 0-2, 0-3 en 1-4, Armin
Geense 1-3 en Stephan Helkement 1-5.
Herkingen’55-Duiveland 2-1 (1-1). Dylan
van Klinken 0-1 (strafschop) en Maikel van
den Ochtend 1-1 en 2-1.
Brouwershaven-Wolfaartsdijk 1-4 (1-2).
Senna Steenhorst 1-0, Enzo Scholten 1-1 en
1-3, Dylan Verheule 1-2, rudy ridderhof 1-4.
Op 11 april gespeeld: Smerdiek-Noad’67
0-2 (0-1). rob den Engelsman 0-1 en Frank
den Engelsman 0-2 (strafschop).
Krabbend 21-44
Nieuwland 21-40
Apollo'69 21-39
21-39
21-36
21-35
21-32
Breskens 21-50
Sluis
rIA W
Groede
Oostburg 21-26
IJzendijke 21-26
Koewacht 21-26
Wemeld
HKW'21
Waarde
Schoond
Cadzand
J. Ambon 21-0
Vierde klasse A.
Breskens-RIA W 4-1 (2-1). Niels de Booij
1-0, Tolunay Sahin 1-1, Joris Corijn 2-1, Jesse
Lauret 3-1 en 4-1.
Sluis-SDO’63 10-0 (5-0). Bas de Croock
1-0, Lodewijk van Keeken 2-0, Marnick MIs-
siaen 3-0, Lucas Willems 4-0, Lodewijk van
Keeken 5-0, Lucas Willems 6-0, Veron
Schram 7-0, Lodewijk van Keeken 8-0 en
9-0, Matthijs Willems 10-0.
Vogelwaarde-IJzendijke 0-5 (0-1). Job
Wiersum 0-1, Nick Scherbeijn 0-2 en 0-3,
Bart Poppe 0-4 en 0-5.
HBC’22-Graauw 0-5 (0-3). Kevin Dhaens
0-1, Mehmet Dogulu Qolak 0-2, Max van
lersel 0-3, Mehmet Dogulu Qolak 0-4, Bram
Guellaeme 0-5.
Koewacht-Oostburg 5-3 (2-1). Niek Voogdt
0-1, Stef Goense 1-1, Zoe Schelfhout 2-1,
rick Maenhout 2-2, Stef Goense 3-2, Mark
de Volder 4-2, Jens de Cock 5-2, Lorenzo
de Sutter 5-3 (strafschop).
Hulsterloo-Groede 0-1 (0-0). Bart van den
Hemel 0-1.
Merlijn roels 3-1.
Tholense Boys-Kogelvangers 0-4 (0-2).
Edgar van der Giesen 0-1, Jorn Moerland
0-2, Youri van Laarhoven 0-3, robert Bra-
ber 0-4.
Derde klasse A.
FC Dauwendaele-GPC Vlissingen 6-0 (3
0). Mahboeb rahimi 1-0, Levi Mombarg 2-0,
Tim Holleman 3-0, Zias Kosters 4-0, Mah-
boeb rahimi 5-0, Zias Kosters 6-0.
’s-Heer Arendskerke-Nieuwdorp 5-0 (2
0). robin Goedegebure 1-0, robin Goede-
gebure 2-0, Michel Harinck 3-0, Dennis
Goedegebure 4-0en 5-0.
Bevelanders-Lewedorpse Boys 0-2 (0-1).
Jarmo van Tatenhove 0-1, Jasper Verdonk
0-2.
Patrijzen-Zeelandia Middelburg 0-2 (0-0).
Casper de Cock 0-1, Nurai Mual 0-2.
Serooskerke-Zaamslag 2-1 (1-1). Wesley
Dieleman 0-1, Aron Wattel 1-1 en 2-1.
Veere-Luctor Heinkenszand 0-6 (0-3).
Corné de Jonge 0-1, Jannick rentmeester
0-2, Corné de Jonge 0-3, Kevin van Iersel
0-4, Kevin van Iersel 0-5, rick Olierhoek
0-6.
VC Vlissingen-De Noormannen 2-2 (0-1).
rens de Visser 0-1, Dylan Knevel 0-2, Hi
cham Bouzambou 1-2, Mourad Azzanagui
2-2.
ZATERDAGVOETBAL
Derde divisie: Hoek-ACV 1-4, Barendrecht-
Staphorst 0-2, DVS'33-Ter Leede 4-1, Ex-
celsior'31-Harkemase Boys 4-2, FC rijnvo-
gels-SV Urk 3-1, Sparta Nijkerk-ASWH 1-0,
Sportlust'46-VVOG 0-3, Stedoco-Dovo 2-0,
GVVV-rKAV Volendam 4-0.
Heerj.
rVVH
Xerxes
Brielle
BVCB
Tern Boys 21-34
SHO 21-32
s-Gravenz 25-37
WNC 25-31
Achilles V 25-30
Zwaluwen 25-28
Feyenoord 25-25
Spijkenis 25-24
Jodan B
De Dijk
Walcheren 21-27
WHS
rCS
VCK
Meeuwen 21-20
Axel
SSV'65
Wolfaartsd 21-55
Herkingen 21-43
Duiveland 21-40
Westhoek 21-40
Noad'67
Goes
WIK'57
ZONDAGVOETBAL
Derde klasse A.
HVV’24-Groen Wit 1-2 (0-1). Imad Zriouil
0-1, Niek Luime 1-1, Cheyondre richardson
1- 2.
Hontenisse-Philippine 2-2 (0-1). Abder
Mdaouchi 0-1, Quint van Hoecke 1-1, Timo
thy Allemeersch 1-2, Michel Colpaart 2-2.
Clinge-Steen 2-2 (1-1). rody van de Linden
0-1, Thomas Leegwater 1-1, Chris Seghers
2- 1, 2-2 Sven Hofman.
Terneuzen-Schijf 3-1 (1-0). Thomas Diele-
man 1-0, Bas Adriaansen 1-1, Ayden Davies
2-1, Bart van Hanegem 3-1.
SPS
Brouw
FIOS
Smerdiek 21-25
SNS
Colijn
Stavenisse 21-5
Schijf
Hoeven
Hontenis
Philippine 19-21
DSE
Clinge
I 0 1
■ah:
Hulsterloo 21-25
Vogelw. 21-23
Corn Boys 21-23
HBC'22
Graauw
SDO'63
.7
X'.v
''s'
Np-
-■
ACV
GVVV
Stedoco
Barendr
rijnvogels 29-47
DVS'33 29-46
Sportlust 29-46
Sparta N. 29-42
Dovo 29-42
t'.
Vierde divisie: Nieuwenhoorn-Kloetinge
4-1, Achilles Veen-FC 's-Gravenzande 2-0,
Jodan Boys-Spijkenisse 1-0, Smits-
hoek-WNC 1-0, Zwaluwen-Capelle 0-2,
Goes-SC Feyenoord 3-0, ODIN’59-ArC
2-3, asv De Dijk-sv Poortugaal 0-3.
Tweede klasse G.
Walcheren-Arnemuiden 4-1 (2-0). Levi
Swiers 1-0, Mark van der Eijk 2-0, ronaldo
Meijer 2-1, Levi Swiers 3-1, Floris Oosthoek
4-1.
De Meeuwen-WHS 3-3 (1-1). Jeremy de
Witte 0-1, robin Dek 1-1, Jasper Gunter 1-2,
Jasper Gunter 1-3, Menno de Nooijer 2-3,
Jordan Francke 3-3.
SSV’65-VCK 2-0 (0-0). Luke Claessens
1-0, Casper van Sabben 2-0.
RCS-DBGC 4-1 (3-1). Jeroen Sep 0-1, Marlo
Janisse 1-1, Joey Katzenbauer 2-1 (straf
schop), Marlo Janisse 3-1, Walid Bobouh 4-1
(strafschop).
FC Axel-Yerseke 3-2 (2-0). Wouter Ver-
braeken 1-0, Niek Herman 2-0, roy van
Ham 3-0, Guus de Leeuw 3-1, Jordin van
Hecke 3-2.
Zuidland-MZC’11 4-0 (1-0). Marcel van den
Berg 1-0, ruben Speelpenning 2-0, Marcel
van den Berg 3-0, robin van Buuren 4-0.
NSVV-Hellevoetsluis 3-0 (2-0). Jasper
Huisman 1-0, Mischa van Kempen 2-0 (ei
gen doelpunt), Koen Witsiers 3-0.
Kloetinge 25-50
Capelle 25-47
Smitshoek 25-46
Goes 25-45
Nieuwenh 25-45
ArC 25-41
ODIN’59 25-40
Poortugaal 25-39
Spartaan 21-30
DCV 21-30
Nieuw L. 21-26
SVOD'22 21-23
Zwervers 21-19
rijsoord
Zwerver
H
A
Noorman 22-24
Lebo 22-21
Zaamslag 22-18
Beveland 22-15
GPC 22-15
Nieuwdorp 22-9
Veere 22-3
MOC'17
Prinsenl.
J.Spartaan 21-41
DVV'09
Kogelv.
Halsteren 21-30
Bruse B. 21-29
Seroos 22-56
Dauwend. 22-53
Zeelandia 22-47
Luctor H. 22-46
Patrijzen 22-44
Vlissingen 22-41
Arendsk. 22-32
Derde klasse B.
Kapelle-DVV’09 (1-2). Joost van der Veer
0-1, ralph van der Dries 1-1, Jurre Toes 1-2,
Bart-Jelle van Dam 1-3, Koen van Os 2-3,
Joost van den Boogerd 2-4, Jurre Toes 2-5.
Kruiningen-Prinsenland (0-2). Martijn Vis
ser 0-1, Jim Kanters, 0-2 rik van
Langerak 0-3.
SKNWK-MOC’17 0-2 (0-2). Joshua Becht
0-1, Milad Najib
Halsteren-ZSC’62 3-1 (0-1). Mike de Voogd
0-1, Thom Luyks 1-1, Sven Oerlemans 2-1,
Terneuzen 19-38
Groen Wit 19-36
HVV'24
Zundert
Wernhout 19-29
Steen 19-28
Hoek 25-41
Staphorst 25-40
Harkema 29-36
SV Urk 25-33
Volendam 29-30
Ter Leede 29-27
ASWH 29-27
Excelsior 29-26
VVOG 29-26
NSVV
Zuidland
Hellevoet 21-41
DBGC
Yerseke
Arnemuid 21-31
MZC'11 21-27
p 1 ■-
ÉS