12 - va/v o!L Willemina Corré - van Jos de Bel OVERLEDEN Jos de Bel Johannes Huibrecht de Bel Hendrik Gerrit Bomhof Henk QjQ/V weduwe van Jan Hijman t Goes, 1 april 2023 De uitvaart zal in besloten lering plaatsvinden. Mijn lieve zus, onze tante en mijn nicht, QjQ/t in de leeftijd van 83 jaar. Oude Tonge Wim en Annie Beijer Geen bloemen - Jos - Er is gelegenheid tot condoleren op D. V. donderdag 6 april van 19.00 tot 20.00 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op vrijdag 7 april om 11.00 uur in bovengenoemde kerk. Deze dienst is ook te beluisteren via www.kerkdienstgemist.nl. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 12.00 uur op de begraafplaats te Aagtekerke. Ook na afloop van de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren. Anneke en Jo Provoost Hannie en Ad Provoost Mark en Nicole, Levi, Ezra, Joni Fterdinand en Pleuni-Marie Bennie en Carine, Fréderique, Mathis Evelien en Hans, Eva, Nina, Yard Jacco en Lisa, Stenn, Fynn Hans en Marjanne, Noreen Adriaan en Nadine Anne en Patrick, Noan Irma Jacoline de Visser (in liefdevolle herinnering) Wim de Visser Jacco en Marijke de Visser Sara Aron Met veel verdriet delen wij u mee dat de Heere van ons heeft weggenomen onze lieve en meelevende tante Mina Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Cedrah Thuiszorg voor de liefdevolle zorg. Intens bedroefd om haar te vroege afscheid, maar dankbaar voor alles wat zij in haar leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat, na een langdurige ziekte, zacht en kalm is ingeslapen onze moeder, schoonmoeder en oma Correspondentieadres: Cornells Houtmanstraat 8,4461XZ Goes Bar Harbor (USA) Ron en Edith Thomas, Joris en Maaike Een speciaal woord van dank voor het personeel van SVRZ Ter Valcke, in het bijzonder woning 4-03, voor de liefdevolle zorg en aandacht die zij aan haar hebben besteed. Kapelle Willy Korstanje-van Loon Kees Korstanje (in herinnering) Kapelle Dennis en Cindy Lisa en Ronan Is overleden. We zullen haar missen. Gerda en Richard Ronnie, Jeffrey Digna en Leo Een vlinder van liefde, die wegvloog heel zacht. Nu ben je de mooiste ster, en straalt dag en nacht. 3 april 2023 Correspondentieadres Prelaatweg 42,4363 NH Aagtekerke Goes, 6 december 1944 Deventer, 12-10-1932 WOENSDAG 5 APRIL 2023 PM x t Vlissingen, 01-04-2023 Hij was dankbaar voor het leven wat hij geleefd heeft. 65 jaar gehuwd met Tineke Bomhof-Broekema t Tilburg 1 april 2023 Neven en nichten Rust zacht lieve vriend We wensen lamara en de kinderen Joyce en Joey heel veel sterkte toe. Verdrietig, maar vol bewondering voor de wijze waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, is veel te vroeg van ons heengegaan onze neef. Goes: Kapelle: Wemeldinge: Goes: Kapelle: Kapelle: Kapelle: www.debelletjes.nl correspondentie adres Uitvaartverzorging BijDeHand t.a.v. fam. De Bel C.F. Smeetslaan 147 1901 GL Castricum Christiaan en Angela Naomi Lilli Noa Groot mens Warm hart Zoveel liefde Nu veel stilte en verdriet Tamara Joey, Joyce Rinus en Jannie Bram en Marie Johan en Jopie Tannie en Matt t Ella en Jaap Rinus en Joke Adrie en Tonnie Huib en Corrie Marijn en Jolanda Melvin, Levi Janita Rooze-Bomhof en Piet Rooze Marieke en Jarno, Xavi, Livia Frank en Rosanne, Fayèn, Mila Bas en Maxime, Noud, 0? Gert Bomhof en Yolanda Bomhof-Kranendonk Cynthia en Vera, Xem Maud Brian en Helena, Lydia Johnno en Loes Jan Henk Bomhof en Mariska Bomhof-Goormachtig Thomas Jaimy Marie Anne Foudraine-Bomhof en Edwin Foudraine Nino en Evelie Floris Bloeme Splinter Verdrietig delen wij u mee dat is overleden in het Hospice ter Reede, onze lieve vader, opa en ouwe opa Correspondentieadres: Achter de Kerk IA 4339 AN Nieuwen Sint Joosland Op donderdag 06 april nemen wij in besloten kring afscheid van Henk. Aansluitend vindt de crematie plaats. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Huisartsenpraktijk Nieuw Zuid, ADRZ-Goes, SVRZ Zorgthuis Walcheren en Hospice Ter Reede. Ridder der vierde klasse - Officier - in de Orde van Oranje Nassau Yerseke 2 juli 1979

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 40