12 Jos Roelse Jan Maliepaard dl OVERLEDEN Jan Roggeband Jos Roelse Hendrik Meertens 'ei/ncb-i weduwnaar van Anke Maliepaard - van Puffelen Jos Roelse We zullen zijn liefde en hartelijkheid erg missen. Westkapelle 6 juli 1956 - Breda 26 maart 2023 f Goes Correspondentieadres: Dorpsstraat 65,4373 AD Biggekerke echtgenoot van Carla Roelse-Montanus Correspondentieadres: Waterweegbree 159,4823 NE Breda De crematie heeft op verzoek van Jos in besloten kring plaatsgevonden op maandag 3 april 2023 in Breda. Vader en liefhebbende echtgenoot, een lang leven is hem niet gegund. Wel heeft hij drie zoons en een vrouw achtergelaten die zielsveel van hem houden. Voor altijd bij ons. Westkapelle, 6 juli 1956 J Breda, 26 maart 2023 Carla Sander Martijn en Célise Jeroen en Mare ft Oude Tonge 8 januari 1951 Correspondentieadres Wagnerlaan 29,4384 LJ Vlissingen Angelique Lydia Geertje Maliepaard in liefdevolle herinnering Junior Maliepaard in liefde volle herinnering Angelique Merrett van Dam - Maliepaard Patrick Merrett van Dam Reza Ilya t Middelburg 1 april 2023 Verdrietig geven we u kennis van het overlijden van onze zeer geliefde broer, zwager en oom Een levensgenieter, een mensenmens, een harde werker, een gevoelsmens. Maar tegelijkertijd: Zoveel strijd, zoveel verdriet, zoveel pijn. Vlissingen Ria en Hans Daane-Roelse Biggekerke Korrie en Kees Wijkhuis-Roelse Amsterdam Angelina Roelse en Eric Vermeulen Edo, Jana en Sam, Lode Leon Roelse Niemand kon dit volhouden. Je hebt je best gedaan, het is goed zo. Nu rest nog het verdriet en de mooie herinneringen aan jou, maar zoals jij altijd zei; “Wat gebeurt, gebeurt, we blijven altijd lachen.” Er is gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen van Jan op donderdag 6 april van 14.00 tot 14.20 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend wordt de afscheidsbijeenkomst om 14.30 uur in de aula van het crematorium gehouden. Nadien is er gelegenheid tot samenzijn in “de Kruitmolen”, Kruitmolenlaan 129 te Middelburg. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft mag u deze annonce als zodanig beschouwen. - Jan verkoos rode en witte rozen boven rouwstukken. - ‘Q "X "Kunnen we niet nog wat proberen?" Diepbedroefd maken wij bekend dat is overleden ons bestuurslid Jos is in besloten kring herdacht. Voorlopig geen bezoek aan huis. t Goes, 22 maart 2023 Correspondentieadres: Annie M.G. Schmidtsingel 112 4421 TA Kapelle Correspondentieadres: Mevrouw C. Roelse - Montanus Waterweegbree 159, 4824 NE Breda Jos was een enorm energiek, integer en succesvol bestuurslid en heeft een aanzienlijke bijdrage geleverd aan het succes van de Zeeuwse Veteranen Dag. Hij was zelf geen veteraan, maar wel enorm begaan met veteranen en heeft zich daar met hart en ziel voor ingezet. Namens de Stichting Zeeuwse Veteranen Dag wensen wij Carla, de kinderen en de overige familie alle kracht toe om dit verlies te dragen. Ook namens de besturen van de aangesloten organisaties voor veteranen en oud-militairen van de AVOM, BOSS, BvW, COM, COS, VOMI in Zeeland. Sjaak Duine Voorzitter SZVD Westkapelle, 6 juli 1956 Gil Bruel Secretaris Henk had de wens om in besloten kring gecremeerd te worden. De crematie heeft plaatsgevonden op 27 maart te Goes. Sterk van lichaam en geest is op zijn eigen wijze vredig van ons heengegaan onze lieve man, vader, schoonvader opa Echtgenoot van Gerda Vader van Gisela, Lothar, Hrodilo tWendela Gundilo Schoonvader van René, Peter Ijeoma Opa van Marijn, Reimer Chizara Wij wensen Hannie, familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van voormalig eigenaar van ons bedrijf Onze dank gaat uit naar de medewerkers van verpleeghuis Willibrord. Zij hebben mama in de afgelopen vier jaar op een liefdevolle wijze fantastisch verzorgd. Wij nodigen u van harte uit om afscheid te komen nemen van mama op zaterdag 8 april om 14.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na afloop treffen we u graag in de koffiekamer van het crematorium om na te praten. Er is dan ook gelegenheid tot condoleren. Verdrietig, maar met grote dankbaarheid dat mama ondanks veel tegenslag zo van het leven kon genieten en zo lang bij ons is gebleven, laten wij u weten dat rustig en vredig is ingeslapen Correspondentieadres: Koudekerkseweg 130,4382 EL Vlissingen sinds 2001 weduwe van onze lieve (schoon)vader Jaap Meima Directie en medewerkers van Roggeband Bouw Zierikzee Bram en Mireille Vlissingen Breda, 26 maart 2023 Middelburg, 31 maart 2023 Sander (19881) In dierbare herinnering Amsterdam, 13 april 1933 Wat een lieve, zachtaardige sterke, dappere, levenslustige vrouw. Leiden, 25 november 1932 DINSDAG 4 APRIL 2023 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 40