Basketbalsters BC Vlissingen pakken titel
12
VOETBALUITSLAGEN
SPORTUITSLAGEN
MAANDAGS APRIL 2023
PM
ZATERDAGVOETBAL
VLISSINGEN
ZONDAGVOETBAL
Met een monsterscore behaalden de basket
balsters van BC Vlissingen het kampioenschap
in de eerste klasse. In eigen huis werd WBB Gi
ants verslagen: 110-25.
Voor een volle tribune kwam BC Vlissingen uit
stekend uit de startblokken. Binnen vijf minuten
stond het 14-0 en was alle twijfel verdwenen. In
de eerste helft werd het publiek getrakteerd op
flitsend aanvalsspel, wat resulteerde in een
68-8-ruststand. Na de pauze liet het team van
BC Vlissingen-coach Astrid Franke de teugels
iets vieren. Via 86-15 werd WBB Giants met 110-
25 naar huis gestuurd en kon het kampioens
feest losbarsten, fotofilipvan deneynde
Derde klasse B
ZSC’62-Den Bommel 0-3 (0-2). Johnno
27-56
27-53
27-49
27-47
27-42
27-41
27-39
20-50
19-44
21-44
19-40
WHS
VCK
RCS
24-20
24-5
20-13
20-10
20-14
20-11
19-45
18-40
19-38
19-29
19-28
19-30
17-28
19-26
18-28
17- 27
18- 27
18-46
17- 38
18- 28
18-22
18-20
19-11
19-9
18-27
18-21
17-16
20-26
20-26
17- 17
18- 13
19-19
18-12
18-10
Bommel
Kapel Ie
Thol Boys 18-17
Kruiningen 18-16
ZSC'62
SKNWK
ZAALKORFBAL
Hoofd klasse B. GKV-Swift 24-20. Scores
Swift: Menno Kasse 5, Aisha Zuidweg en
Naomi Zuidweg 4, Luuk van Lan gevel de 3, Si
mone Kant 2, Sanne Oostinga en Joren Gillis
sen 1. Stand: Avanti 14-24, DOS 14-24, GKV
14-18, Swift 14-15, Nieuwerkerk 14-13, De
Meeuwen 14-10, ODIK14-5, Pernix14-3.
Overgangsklasse D. HKV-Fortis 26-24. Sco
res Fortis: Floor de Meij 6, Laura Meulbroek
5, Joyce Schoon aard, Giorgi Papunashvilli en
Tim Crucq 3, Remco Crucq 2, Noa kooiman,
Veronique Kapaan en Milo van der Meule 1.
Ondo-Die Haghe 16-27. Scores Ondo: Tho
mas Mesu 6, Kelly Sanderse 4, Dennis Witte
2, Esmee Korf, Kristy Wisse, Job van Mar
ti ngsveldt en Mathijs Gideonse 1.
Stand: Valto 14-26, Die Haghe 14-21, Tilburg
14-15, Vriendenschaar 14-15, Fortis 14-13, RWA
14-9, Ondo 14-7, HKV14-6.
Eerste klasse G. Tjoba-Maassluis 30-20.
Scores Tjoba: Esmee Walraven 7, Kim Kop-
pejan 6, Werner Verhaeghen 5, Anne-Sofie
van Duijn 4, Marino Schrijver 3, Sharon Goe-
degebure en Leanne Janse 2, Jurgen de Kun-
der 1. Stand: Excelsior 14-20, ONDO(G) 14-19,
Albatros 14-18, Tjoba 14-16, Kinderdijk 14-13,
Maassluis 14-11, Weidevogels 14-9, IJsselvo
gels 14-6.
Tweede klasse H. Atlas-NIO 20-18. Scores
Atlas: Thomas Mesu 9, Maurice van der Have
en Mathijs de Vries 3, Tim Dybala 2, Laura
van Gils, Fenna Wondergem en Irina de Visser
1.
Stand: Nexus 14-24, Movado 14-22, ACKC 14-
20, Atlas 14-15, OZC 14-12, NI014-11, DSO 14-
5, Korbatjo 14-1.
Derde klasse M. KVK-Zaamslag 19-20. Sco
res KVK: Jeanne van der Have 7, Sander Ver
donk 4, Rom ie de Winter, Ton ia Verdonk en
Robin de Visser 2, Fiene Quist en Niels Chris-
tiaanse 1. Scores Zaamslag: Jesse Hamelink
8, Pjotr Hamelink 6, Erwin Verhel st 3, Ankie
de Kraker 2, Gerwin Zegers 1. Luctor-Seolto
26-21. Scores Luctor: Anthony van de Velde
9, Eline Jansen 5, Evi Lauret en Jasper de
Pooter 3, Eva Geene 2, Sidney Lourens, Flo
rian Hamelink, Tim o Roose en Matthijn van
Leare 1. Scores Seolto: Sander Meertens 6,
Levy Harthoorn, Remi van den Broeke en Jas
per Blok 3, Alexia Kuizen ga en Th ij men Kerk
hof 2, Marielle Francke en Mayella Kuizenga 1.
Blauw Wit-Keep Fit 12-15, Scores Blauw
Wit: Marieke Wolters en Levi Peene 4, Kirsten
Verschuure, Roby De Vegte, Esmee Ver-
schoore en Antoin Zuijdwegt 1. Scheldevo-
gels-Togo 17-26, Scores Togo: Tim van Zon
7, Janick Sinecker 6, Amber Weststrate, Youri
de Back en Yvo Oggel 3, Jasmijn Hamelink 2,
Renske Balkenende en Esmee Korf 1.
Stand: Seolto 14-23, Zaamslag 14-20, Togo
14-19, KVK 14-18, Keep Fit 14-14, Blauw Wit 14-
9, Luctor 14-7, Scheldevogels 14-2.
RWH
Xerxes
BVCB
Poortugaal 24-36
WNC 24-31
Zwaluwen 24-28
Achilles V 24-27
Fey en oord 24-25
Spijkenis 24-24
Jodan B.
De Dijk
SHO
DCV
N. L’land
Rillandia
DwO'15
Spui
MZVC
SNS
FIOS
Col ij n
Stavenis
BASKETBAL
Mannen.
Eerste divisie: Wyba-BC Vlissingen 78-
66. Scores BC Vlissingen: Benjamin
Steenbeek 14, Bouke Schrik 13, Abdul
Zombra 12, Leon Witsel 10, Raylin Jimenez
6, Fabian Salawanej 5, Rom and o Hooi 4
en Amar van Sluijs 2. Stand: River Trotters
20- 32, Wyba 21-30, Biks Shots 20-28,
Binnenland 21-28, Arnhem Eagles 20-20,
Black Eagles 21-20, Lokomotief 21-20,
BAL Weert 21-20, High Five 21-18, BC Vlis
singen 21-14 (D), DAS Delft 21-14 (D), Vir-
tus20-4 (D).
Tweede klasse: Black Eagles 3-Schelde-
sport 58-64. Stand: Marathon 14-26, Schel-
desport 14-24, Black Eagles 315-20, Barons
315-18, Agathos 15-12, Springfield 2 14-10,
EBBC 2 15-8, Blauw Wit 2 15-4, Migliore 13-2.
Derde klasse: Pendragon 2-WBB Giants SO
TS. Stand: ELBC 14-24, Smokkelhoek 12-16,
ABC 12-14, Pendragon 2 13-12, Barons 415-12,
WBB Giants 14-10, Den Dungk 212-0.
Vrouwen.
Eerste klasse: BC Vlissingen-WBB Giants
110-25 (BC Vlissingen kampioen). Scores
BC Vlissingen: Lindsey 32, Lisa Kuiper 23,
Melanie Dolf in g 16, Mae Bentschap Knook 13,
Macarena Kees 10, Rachel Zorgvliet 6, Ashley
5, Andrea Gardina 3 en Carmel Michaeli 2.
Stand: BC Vlissingen 19-34 (K), Attacus 19-
30, EBBC 218-28, Yellow Sox 18-24, Spring
field 19-18, Lieshout 19-16, Octopus 19-14, Val-
kenswaard 17-10, Tantalus 20-10, Oirschot 18-
8, WBB Giants 18-8.
Tweede klasse A: BV Souburg-Vlijmscherp
54-42, Scheldesport-Agathos 40-45.
Stand: Scheld esport 14-24 (K), BV Souburg
14-20, Agathos 13-18, Barons 2 14-12, Vlijm
scherp 15-10, Pendragon 14-0.
Tweede klasse B: Bladel-OBC 29-39 (OBC
kampioen). Stand: OBC 16-32 (K), Bladel 16-
24, Octopus 2 16-22, Volharding 15-16, Rush
16-6, Den Dungk 16-6, Rooi 15-4.
HANDBAL
Mannen. Eerste klasse.
HC Zeeland-Achilles'95 32-26. Scores HC
Zeeland: Michiel Schuijs 8, Ardian Ajdar 8,
Luuk Verwest 5, Jesper Linke 3, Stan Verwest
3, Jurjen Tuinstra 2, Jeroen Kole 2 en Nio van
IJssel dijk 1.
Stand: White Demons 21-40, Avanti 21-34,
Aristos 21-31, Apollo 2 21-27, Bedo 21-27,
Witte Ster 2 21-22, Oktopus 21-22, Tachos 2
21- 20, Achilles’95 21-10, HC Zeeland 21-8,
United Breda 21-7, GHV 21-4.
SCHAKEN
Meesterklasse. Groninger Combinatie 1-De
Stukkenjagers 1 4,5-5,5, HWP Sas van Gent
1-Zukertort Amstelveen 1 4,5-5,5, Zuid Lim
burg 1-Amevo Apeldoorn 1 4-6, LSG IntelliMa
gie 1-Kennemer Combinatie 1 4,5-5,5, Charlois
Europoort 1-Paul Keres 1 3-7. Stand: 1. Amevo
Apeldoorn 1 13-44, 2. LSG IntelliMagic 111-
50.3. Kennemer Combinatie 111-42,4. Char
lois Europoort 1 9-36, 5. Groninger Combina
tie 1 8-42,5, 6. Paul Keres 1 8-38,5, 7. Zuker-
tort Amstelveen 1 5-36, 8. De Stukkenjagers 1
5- 33,5,9. Zuid Limburg 1 5-32,5,10. HWP Sas
van Gent 1 3-35.
Klasse 2D. Arnhemse Schaakacademie
1- RSC 't Pionneke 1 3,5-4,5, HWP Sas van
Gent 2-Eindhoven 1 5-3, HMC Den Bosch
2- Blerick 1 3-5, De Combinatie 1-KiNG 1 3,5-
4.5, ASV1-WLC1 5-3. Stand: 1. Blerick 114-
44.5, 2. ASV 114-40, 3. KiNG 112-38,5, 4.
WLC 112-37, 5. Arnhemse Schaakacademie 1
6- 29,5, 6. De Combinatie 1 6-29,7. HWP Sas
van Gent 2 5-27,5, 8. RSC 't Pionneke 1 5-27,
9. HMC Den Bosch 2 4-24,10. Eindhoven 1
2-23.
Klasse 3G. Bergen op Zoom 1-De Stukkenja
gers 2 1,5-6,5, HWP Sas van Gent 3-Krimpen
aan den IJssel 3 6,5-1,5, Souburg 1-S.Landau 1
7- 1, Goes 1-De Baronie 1 4,5-3,5, Charlois Eu
ropoort 3-De Giessen en Linge 1 6-2. Stand:
1. De Stukkenjagers 2 15-43, 2. Souburg 113-
45.5.3. Goes 113-37, 4. Charlois Europoort 3
8- 34, 5. HWP Sas van Gent 3 6-30,5, 6. De
Giessen en Linge 1 6-28,5, 7. Krimpen aan
den IJssel 3 6-25,5, 8. S.Landau 1 5-27,5, 9.
De Baronie 1 4-27,10. Bergen op Zoom 1
4-21,5.
VOLLEYBAL
Vrouwen. Promotieklasse A: WHV-Forza
3- 2, RVC/Libanon’50 2-SNA 4-0, Volley Lek
en IJssel 2-DVO 3-1, Volley Zuid 2-VC WIK
Groot Ammers 21-3, Sliedrecht Sport 4-Vol-
lido 2-3, Erasmus Volley-Voltena 3 3-1, Slie
drecht Sport 4-Erasmus Volley 3-1. Stand:
Voltena 3 21-76, Erasmus Volley 21-64, WHV
2063, VC WIK Groot Ammers 2 21-60, DVO
21-58, Sliedrecht Sport 4 21-57, Volley Lek en
IJssel 2 21-53, RVCLibanon’50 2 21-51, Volley
Zuid 2 21-42, Vollido 21-40, Forza 21-36, SNA
21-30.
Promotieklasse B: De Moriaan Symmachia
Roosendaal 2-Dun am is 1-3, Gepidae-ODI 2
4- 0, Minerva-Volley Tilburg 4 4-0, Cegelec
Zuvo-Volley Tilburg 5 0-4, Stevo-CVV Spirit
3- 2, De Burg st Breda-Don ki Sjot 2-3, De
Burgst Breda-Minerva 1-3. Stand: Gepidae
21-86, Volley Tilburg 5 20-78, Dun am is 21-71,
Minerva 21-66, Stevo 21-54, De Moriaan Sym
machia Roosendaal 2 20-48, CVV Spirit 21-
48, Donki Sjot 3 21-45, ODI 2 21-40, Cegelec
Zuvo 21-32, Volley Tilburg 4 21-32, De Burgst
Breda 21-25.
Mannen. Derde divisie: VC Volt-Hands Up 2
4- 0, Udenhout-Atak’55 21-3, Stevo-Tecona
ADC1-3, Skunk 2-VCE/PSV 3-2, Stravoc VC
Weert-Nu mid ia VC Umax 31-3. Stand: Stevo
21-65, Atak’55 21-65, VCE/PSV 21-64, Tecona
ADC 21-60, Skunk 2 21-58, Numidia VC Umax
3 21-53, Udenhout 21-53, Atak’55 2 21-51, Vol
ley Tilburg 3 21-39, Hands Up 2 21-34,
Stravoc VC Weert 21-32.
Wolfaarts 19-51
Duiveland 20-40
Herkingen 20-40
Westhoek 20-37
Goes
Noad'67
WIK'57
Vierde divisie
SC Feyenoord-Achilles Veen 1-1, Spijkenis-
se-Smitshoek 1-1, Capelle-Goes 2-5,
ARC-Nieuwenhoorn 4-2, FC 's-Gravenzan-
de-Jodan Boys 4-0, sv Poortugaal-Odin’59
3-2, WNC-asv De Dijk 3-1, KIoetinge-Zwallu
wen 1-3.
Eerste klasse C
Rijsoord-Terneuzense Boys 0-3 (0-2).
Miroslav Peric 0-1, Miroslav Peric 0-2 en
Miroslav Peric 0-3.
SVOD'22-SHO 1-0 (1-0). Luuk van Wuijck-
huijse 1-0.
Spartaan 1920- RWH 2-4, Nieuw-Lekker-
Iand-De Zwerver 1-0, DCV-CVV Zwervers
2-1, BVCB-Heerjansdam 1-0.
Tweede klasse G
Arnemuiden-FC Axel 5-1 (2-1). Huibvan
Hecke 1-0, Angelo Bliek 2-0, Wouter Ver-
braeken 2-1, Jordy van Koever in ge 3-1, Huib
van Hecke 4-1, Ronaldo Meijer 5-1. Rode
kaart (2x geel): 89. Shurandall van Uytrecht
(FC Axel) bij een 5-1-tussenstand.
Yerseke-SSV’65 3-0 (1-0). Ruben Pekaar
1- 0, Jordin van Hecke 2-0, Guus de Leeuw
3-0.
MZC’11-NSW 1-2 (1-1). Jeroen Voshart 0-1,
Sander Backx 1-1. Jasper Huisman 1-2.
VCK-De Meeuwen 2-2 (2-1). Ricardo van
de Gruijter 1-0, Menno de Nooijer 1-1, Ri
cardo van de Gruijter 2-1, Vincenzo LoreiIo
2- 2 (strafschop).
Hellevoetsluis-RCS 4-2 (2-0). Brian Poel
man 1-0, Fabian Boekholt 2-0, Dyllan Da-
vidse 2-1, Anthony Bentem 3-1, Brian Poel
man 4-1, Niko Dervishi 4-2. Bijzonderheden:
76. RCS-doelman Raeven Buckley stopt
straf schot van Bunyamin Karahan bij een
3- 1-tussenstand.
DBGC-Walcheren en WHS-Zuidland afge
last.
20-29
20-29
20-25
SVOD'22 20-20
Zwervers 20-18
Rijsoord
Zwerver
Vierde klasse B
Duiveland-Stavenisse 4-1 (1-0). Stefan de
Bruine 1-0 en 2-0, Dylan van Klinken 3-0
(strafschop) en 4-1 en Jaimy van der Reest
3-1.
Wolfaartsdijk-Herkingen’55 6-0 (2-0).
Rudy Ridderhof 1-0, Ruben Kloet 2-0, Kevin
Delgado Alves 3-0 en 6-0, Stijn Zandber
gen 4-0 en Sam de Kam 5-0.
Goes-Brouwershaven 2-2 (0-1). Martijn
Dalebout 0-1, Lars Jonker 0-2, Quinten
Boudens 1-2 (strafschop) en Jordy Rouw
2-2.
SNS-FC de Westhoek’20 2-2 (1-0). Robin
Arensman 1-0 en 2-1 (strafschop), Mark de
Feiter 1-1 (strafschop) en Delano Wester ink
2-2 (strafschop).
Colijnsplaatse Boys-SPS 1-3 (0-2). Arjen
de Heer 0-1, Justin van der SI ikke 0-2, Stef
de Goederen 1-2 en Maurice van der SI ikke
1-3. Bijzonderheid: Bij een 1-3-tussenstand
krijgt Danny de Looft (Colijnsplaatse Boys)
zijn tweede gele kaart.
Philippine-HVV ’24 2-1 (2-1). Tijn de Pooter
1-0, Jasper Sponselee 2-0, Timothy Aller-
meersch 2-1.
Wernhout-Terneuzen 3-1 (1-1). Thomas
Dieleman 0-1.
Schijf-Clinge 1-1 (1-0). Milan Bolsens 1-1.
Steen-Hontenisse af gel ast, Zundert-Hoe
ven 3-1, Groen Wit-DSE 1-0.
Krabbend. 18-41
Nieuwland 18-40
Apollo'69 19-39
18- 36
19- 35
18- 30
19- 29
ACV
GVVV
Stedoco
Barendr
Rijn vogels 27-44
Sportlust 27-43
DVS'33
Hoek
DOVO
NSW
Zuidland
H el levoets. 20-41
19- 36
20- 34
Bakker 0-1, Danike de Roon 0-2, Johnno
Bakker 0-3.
MOC’17-Bruse Boys 2-0 (0-0). Wassim
Chatbi 1-0, Wassim Chatbi 2-0. Rood: Tho
mas Maaskant (Bruse Boys)
Prinsenland-Kapelle 2-1 (2-0). Daan Traets
1- 0, Falco Wessels 2-0, Jurian Hogesteger
2- 1.
De Jonge Spartaan-Kruiningen 4-1 (1-0).
Christiaan Hoogzand 1-0,1-1, Boy Hoog
moed 2-1, Boy Hoogmoed (penalty) 3-1,
Donny Klem 4-1.
DVV’09-SKNWK 2-1 (0-1). Jari Gouds-
zwaard 0-1, Joost van der Veer 1-1, Joost
van der Veer 2-1.
Vierde klasse A
HKW’21-Wemeldinge 1-2 (0-0). Rowen
Boeije 0-1, Barrie Vleugel 0-2 (strafschop)
en Matthijs Almekinders (strafschop).
Rillandia-Krabbendijke 1-0 (1-0). Tristan
van der Mast 1-0.
Apollo’69-Jong Ambon 14-2 (9-1). Rick
Jonker 1-0, 2-0,3-0 en 8-0, Jeffrey Otten
4-0 en 13-2, Moreno van Aerde 5-0, 7-0,10-
1,11-1 en 12-1, Robin Korsuize 6-0 en 9-1 Ja-
miro Tuankotta 8-1 (strafschop), Leroy Te-
lussa 12-2 en David Tol hoek 14-2. Bijzon
derheid: Na een half uur spelen krijgt Nino
Manuhuwa (Jong Ambon) de rode kaart.
DwO’15-MZVC 3-1 (2-1). Alwin van de
Guchte 1-0, Rik Witkam 2-0 en 3-1 en Beau
doin Haeck 2-1.
MOC'17
Prinsen.
Jonge Sp. 18-38
DW09
Bruse B.
Kogelv.
Halsteren 18-27
SPS
Brouw
Smerdiek 19-22
20-20
19- 19
20- 13
20-5
Koewacht 19-23
Hulsterloo 18-22
Corn Boys 18-20
HBC'22
Graauw
SDO'63
Walcheren 19-24
19- 22
20- 22
20-19
Meeuwen 20-19
Axel
SSV'65
Heerjansd. 20-40
20-36
19- 34
20- 34
Tern. Boys 20-33
Brielle 19-31
Spartaan 20-30
Terneuzen 18-35
HW24 18-34
Groen Wit 18-33
Schijf
Steen
Zundert
Breskens 19-47
Sluis
RIAW.
Groede
Oostburg 18-26
Vogel w. 18-23
IJ zendij ke 18-23
Derde divisie
Hoek-ASWH 3-0, Baren drecht-H ar kemase
Boys 1-2, DVS'33-Staphorst 1-0, GVVV-ACV
1-2, FC Rijnvogels-RKAV Volendam 5-0,
Sparta Nijkerk-Sportlust'46 2-0, SteDo-
Co-WOG 2-1, SV Urk-Ter Leede 3-0.
Derde klasse A
Nieuwdorp-FC Dauwendaele 1-4 (0-1).
Mare te Kiefte 0-1, Teun Rentmeester 1-1,
Zias Kosters 1-2, Levi Mombarg 1-3, Tim
Holleman 1-4.
Lewedorpse Boys-Serooskerke 3-5 (1-1).
Jarmo van Tatenhove 1-0, Aron Wattel 1-1,
Robbie Sturm 1-2, Maciej Domurak 2-2, Ru
ben Hollemans 2-3, Ruben Hollemans 2-4,
Jordi Sinke 2-5, Jarmo van Tatenhove 3-5.
Zeelandia Middelburg-Bevelanders 4-0
(1-0). Dennis Kovacevic 1-0, Casper de
Koek 2-0, Dennis Kovacevic 3-0, Dennis
Tukker 4-0.
Zaamslag-’s-Heer Arendskerke 0-0.
Luctor Heinkenszand-Patrijzen 5-1 (2-1).
Kevin van lersel 1-0, Corné de Jonge 2-0,
Rowan Traas 2-1, Jens Poelman 3-1, Corné
de Jonge 4-1, Corné de Jonge 5-1.
De Noormannen-Veere 5-1 (2-0). Rens de
Visser 1-0, Rens Janisse 2-0, Erwin Pou-
welse 3-0, Rody Janse 4-0, Pim Kroese 4-1,
Thomas Willeboordse 5-1.
GPC Vlissingen-VC Vlissingen 2-3 (2-2).
Amran Dahriou 0-1, Anwar Zghoudi 1-1, Hi
cham Bouzambou 1-2, Robin de Pagter 2-2,
Saïd Bouzambou 2-3, Khalid el Hattach 2-4.
Vierde klasse A
IJzendijke-HBC’22 2-1 (1-1). Wouter Ghijs
0-1, Job Wiersum 1-1, Jakob Scheele 2-1.
Oost burg-Hulsterloo 0-2 (0-1). Tom van
der Waart 0-1, Willem Cleijs 0-2.
Groede-Breskens 1-1 (0-1). Joris Corijn 0-1,
Ricardo Mari man 1-1.
Graauw-Koewacht 0-3 (0-2). Gilles van
Troyen 0-1 (e.d.), Mark de Volder 0-2, Sam
Dubbeldam 0-3.
SDO’63-Vogelwaarde 0-4 (0-2). Michiel
van Damme 0-1, Jasper van den Ouden 0-2,
Ni eek Elderson 0-3 en 0-4.
Wemeld.
HKW21
Waarde
Cadzand 17-13
Schoon d. 16-11
J Ambon 19-0
Noorman 20-23
Lebo 20-18
Zaamslag 19-15
Bevel and 20-15
GPC 20-15
Nieuwdorp20-9
Veere 20-3
Kloetinge 24-50
Capelle 24-44
Smitshoek 24-43
GOES 24-42
Nieuwenh. 24-42
ODIN’59 24-40
ARC 24-38
Gravenz. 24-37
Wernhout 18-26
Hoeven 18-21
DSE 18-20
Philippine 18-20
Honten.
Clinge
Sparta N 27-38
Harkema 27-35
Staphorst 27-34
Urk 27-32
Volendam 27-30
Ter Leede 27-27
ASWH 27-24
Excelsior 27-22
WOG 27-22
DBGC
Yerseke
Arnemuid. 20-31
MZC’11 20-27
Seroos 20-53
Dauwend. 19-47
Zeelandia 19-44
Patrijzen
Luctor H
Vlissingen 19-40
Arendsk. 20-29