17 -- OVERLEDEN Wim Jacobse DANKBETUIGING Lucia Maria Wirjosoekarto- van de Goorberg o Ron Bielok weduwe van Arte Kruithof Adri en Wilco echtgenote van Nonno Wirjosoekarto Kom zoals je bent. Wilco en Daphne Duuk, Mees, Fiene De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u hierbij wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 4 april om 12:00 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Nadien is er gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn in de lounge van het crematorium. Correspondentieadres: Socratesstraat 145,3076 BV Rotterdam Indien u geen kaart heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Een speciaal woord van dank voor al het personeel van Cleijenborch, voor de liefdevolle verzorging en aandacht die aan haar is besteed. Wij zagen hoe jij steeds meer van jezelf kwijtraakte. Voor ons blijf je altijd wie je was. Soetinah en Tim Teun, Pepijn Vlissingen, 28 maart 2023 t Colijnsplaat, 27 maart 2023 Correspondentieadres: Vrouwen van Rouw uitvaartverzorging T.a.v. familie Wirjosoekarto Oude Koudekerkseweg 32,4335 CD Middelburg Eindhoven, 10 oktober 1943 Een donatie aan Alzheimer Nederland wordt gewaardeerd. Afscheid nemen van Lucy kan op dinsdag 4 april van 10.15 tot 10.45 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal hier om 11.00 uur de herdenkingsbijeenkomst plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. ‘Wieringen, 1 december 1936 Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder PM ZATERDAG 1 APRIL 2023 w Getroffen zijn wij door het bericht dat "Altijd mag ik blijven hopen" sinds 3 januari 2013 weduwe van Jan van de Wouw Marinus Johannes t Goes, 29 maart 2023 Vlissingen, 16 februari 1945 Middelburg, 30 maart 2023 Wilma Bielok Barentsen Kristel Mark We nemen afscheid van Ron in besloten kring. Marjolein van Zonneveld-Bogaert X. ■X Nieuw- en SintJoosland, April 2023 Omringd door liefde is overleden mijn zeer zorgzame man, onze pap, schoonvader en lieve opa. Wij bedanken het hele team van Sint Jans Hospice Middelburg voor hun liefdevolle zorg. Correspondentieadres: Jan Campertstraat 14335 SC Middelburg Ilse Erik Jara, Tieme Geen bloemen, maar in plaats daarvan wordt een donatie aan Vereniging Spierziekten Nederland gewaardeerd. U vindt hiervoor een donatiebox bij het condoleanceboek op de dag van de uitvaart. Correspondentieadres: Hoekweide IA, 4471 DD Wolphaartsdijk De crematiedienst vindt plaats op woensdag 5 april om 14:30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend is er een informeel samenzijn met mogelijkheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Els en Wim Jos en Ainhoa, Lucas, Ana Roy en Juraima, Daniella Tim en Willemijn, Valentijn Kees en Anita Amy Kees en Krisje Onze gedachten en medeleven gaan uit naar Anne-Marie, Pim en Fabienne, Bart en Shannon, Luuk en Esmée. Wij wensen hen veel sterkte met dit grote verlies. Bestuur en medewerkers van waterschap Scheldestromen man van onze collega Anne-Marie Jacobse-Cijsouw, onverwachts is overleden. mr. drs. AJ.G. (Toine) Poppelaars dijkgraaf drs. J. (Jordan) Daane RA secretaris-directeur Eddie heeft tijdens zijn korte ziekbed ongelofelijk veel bloemen, kaartjes, berichtjes en lekkere soepjes gekregen. Hij was daar heel dankbaar voor. Hoe vaak gebeurt het dat je nog kunt lezen en ervaren watje hebt betekend voor zoveel mensen? Geweldig! Ook na zijn overlijden stonden wij versteld van het grote aantal hartverwarmende reacties. Omdat het niet mogelijk is iedereen persoonlijk te bedanken, willen we op deze manier laten weten dat jullie steun en medeleven ons enorm helpt in deze moeilijke periode. Roy en Marjolein Gemma en Luc Femke Manon Debby en Tonny Ky May Pim en Edine Marian en André Jeroen en Jesse René en Amber Carpe Diem Pluk de dag Niet morgen maar vandaag betuigen wij u langs deze weg onze oprechte dank. Emmy is thuis. Wilt u persoonlijk afscheid nemen van haar dan kan dit op zondag 2 april tussen 15:00 en 16:00 uur, Troelstralaan 92, Goes (Erasmusflat). Cora en Leen Stefan en Carolijn Marieke en Matthijs Jolanda en Piet Simone en Jasper Luuk, Saar Omdat het voor ons niet mogelijk is om iedereen persoonlijk te bedanken voor de overweldigende belangstelling en het meeleven, in de vorm van bezoek, kaarten, brieven en telefoontjes na het overlijden van onze lieve pa en opa Oss, 16 januari 1933

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 45