Maak een online rouwbericht ^‘1 16 Hilda Juliette Camilla Polfliet z' c< OVERLEDEN “Het boek is gesloten. Leon Verschueren Wim Jacobse Wim Jacobse COLOFON Familieberichten Sluittijden overlijdensadvertenties Wim Jacobse Groede: Piet en Annie Cijsouw-Haartsen Oostburg: Kees en Monique Cijsouw-Kole Cadzand-Bad: Joerec en Simone We wensen zijn gezin en allen die Wim dierbaar waren heel veel sterkte en kracht, voor nu en in de toekomst. Directie en medewerkers Hinneman Engineering BV, Oostburg Met ongeloof en verdriet hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zakenrelatie Plotseling is van ons heengegaan onze lieve schoonzoon, schoonbroer en oom Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zolang bij ons mochten houden, delen wij u mede dat zeer onverwacht van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Temeuzen: Rita-Marie en Alfred van den Berg-van Troost Biervliet: Marie-Louise en Eddie Doens-van Troost weduwe sinds 12 juli 1998 van Marcel Charles van Troost Stephanie Nathalie en Tim, Rav Corr. Adres: Churchilllaan 722 4532 JB Temeuzen 123 - 03 - 2023 Temeuzen *02-05-1932 Wachtebeke (B) Onze dank gaat uit naar de alle medewerkers van “de Zoutvliet voor de goede en liefdevolle zorgen. De afscheidsbijeenkomst, waarna crematie, heeft reeds in besloten kring plaatsgevonden. IN HERINNERING Weten hoe? Ga naardpgmedia.nl/online-rouwbericht en bekijk de video. Online rouwberichten worden geplaatst op pzc.nl/familieberichten. VRIJDAG 31 MAART 2023 zv is overleden. Een laatste groet. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega. Wij wensen Annemarie, Pim, Luuk en heel de familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke periode Schoondijke Directie personeel van Technotron B.U. Ons bereikte het droeve bericht dat onze broer, zwager en oom Riet en Ben Edy t en Paula Roos en Albert Magda en Benny Tilly en Tonny George en Tanja Angèle en Theo Neven en Nichten Kant-en'-klare advertentie aanleveren ukerlijk voor 15.00 uur.öp de dag voor'plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 14.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is. niet mogelijk. familieberichtenpzc@dpgmedia.nl Xe 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 9.30-16.00 uur) Q U kunt ookizelf uw advertentie opmaken via familieberichten.nl voor plaatsing in de krant en/of via onlinerouwbericht.dpgmedia.nl voor plaatsing op de website van de krant. M.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 53