O Tonny Hillaert 12 Willem Arie Jacobse Dirk Laurens Maranus Wim Jacobse Ome Wim OVERLEDEN Dirk Maranus Wim Jacobse Hoofdplaat, 8 maart 1941 Hoek, 28 maart 2023 Biervliet Bep Roelse-Verhage Wim Jacobse Wim echtgenoot van Jacomina Dekker Henk Roelse Ineke Maranus-Dekker Middelburg Lizet Middelburg Diemen Op 28 maart is van ons heengegaan onze zwager en oom Henk Roelse Hulst 14 november 1947 Domburg 9 november 1943 Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen hebben wij afscheid genomen van mijn lieve man, onze vader en opa Mariska en Raymond Chloé Beau Middelburg 27 maart 2023 Met verdriet delen wij u mede dat de HEERE, na een lange periode van afnemende gedachten en krachten, uit ons midden heeft weggenomen mijn geliefde man, onze biddende vader en opa Hendricus Adrianus Roelse Henk echtgenoot van Bep Roelse-Verhage Psalm 90:1b HEERE! Gij zijt ons geweest een Toevlucht van geslacht tot geslacht. Anneke Lako Verhage Theo Lako (in liefdevolle herinnering) Cees en Corrie Verhage d’Hont Neven en nichten Hulst: Marianne Udenhout: Marieke. Sebastian, Mia, Twan Hulst: Nienke, Arnold, Jolie. Sjef V "In voor- en tegenspoed" 11 augustus 1973 Jodengang 18 4334 CM Middelburg Correspondentieadres: Kievitstraat 31 4561 KK Hulst Zouteweg 4,4521 GL Biervliet De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 3 april 2023 om 13.30 uur in het kerkgebouw van de Oud Gereformeerde Gemeenten in Nederland, Zuidzandsestraat 63,4501 AM Oostburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Hervormde begraafplaats te Hoofdplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in zaal De Vriendschap, Kersenlaan 7,4513 AK Hoofdplaat. Wij zijn zeer dankbaar voor de goede en liefdevolle verzorging door alle personeelsleden van de Zorgcentra Bachten Dieke en Vremdieke. Hoofdplaat Dirk en Alice Roelse-Delzenne Silvana, Noa, Jordin, Tirza Waterlandkerkje Bart en Patricia Roelse-de Jonge Coen en Daphne, Stan We hebben in besloten kring afscheid genomen van mijn lieve man, onze zorgzame [schoon-] pa pa en opa. Philippine Annette en José Waverijn-Roelse Anne en Sander, Lisa en Ard-Jan, Marit en Boaz Axel Magdaleen en Wim de Hullu-Roelse Simon, Robin en Annelien, Sophie Axel Jack en Sandra Roelse-Guiljam Maik, Nick, Lieke De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zaterdag 1 april om 14.00 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2,4337 XD te Middelburg. Achteraf is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Dirk hield van gekleurde bloemen. DONDERDAG 30 MAART 2023 zv echtgenoot van Annemarie Cijsouw trotse Pa van Directie en alle medewerkers van Hydrauvision echtgenoot van Bep Roelse-Verhage Neven en nichten Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Wim op zaterdag 1 april om 10.00 uur in de Grote kerk van Groede, Markt 1 Aansluitend begeleiden we Wim in besloten kring naar zijn laatste rustplaats. Vol bewondering en trots om wie hij was, laten wij u weten dat we afscheid hebben moeten nemen van les en Heleen Jacobse-Dees Kees en Bep Jacobse-van de Sluis Rie en Kees van der Sluis-Jacobse Anneke en Koos van der Slikke-Jacobse Addy en Jan Manneke-Jacobse Henny en Ab van der Linde-Jacobse Hans en Sera Jacobse-Dieleman Sonja en Kees van Terheijden-Jacobse Joke en Herbert Versluijs-Jacobse Neven en Nichten Geraakt door het onverwachte en veel te vroege overlijden van onze lieve Namens alle neven en nichten wensen wij jullie veel sterkte toe. Diepbedroefd zijn wij allen door het plotseling overlijden van onze lieve jongste broer en schoonbroer. Wat zullen wij hem allemaal missen. Groot mens, warm hart, zoveel liefde. Nu veel stilte en verdriet. Correspondentieadres: Voorstraat 1,4503 BH Groede Pim en Fabienne Bart en Shannon Luuk en Esmée Groede, 28 maart 2023 Onze gedachten gaan uit naar zijn gezin en zijn naasten en wij wensen hun alle kracht en troost toe in de komende periode. Wim was sinds 2008 werkzaam bij Hydrauvision. Hij deed zijn werk met veel plezier, toewijding en passie en was een drijvende kracht binnen het bedrijf. We verliezen in hem een zeer geliefde collega en zullen zijn aanwezigheid erg missen. Zijn vrouw Annemarie, zoons Pim, Bart en Luuk en allen die Wim dierbaar waren wensen wij veel sterkte met dit grote verlies. Onze gedachten en medeleven gaan naar hen uit. Directie en medewerkers Fundex Equipment BV, Middelburg Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zwager Wij wensen Ineke, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Geraakt zijn wij door het onverwachte en te vroege overlijden van onze Hydrauvision collega Met groot verdriet en diepe verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaardeerde collega Ko t en Corrie t Dekker-Koster Bram en Francien Dekker-Risseeuw Janna en Piet van Cruijningen-Dekker Neeltje en Bram t Dieleman-Dekker Lies en Cor t de Koeijer-Dekker Joke en Co t de Bruijne-Dekker Wij wensen Bep en de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit grote verlies. 28-03-2023 Fam. Roelse Met veel verdriet in ons hart moesten wij afscheid nemen van onze oudste broer, zwager en oom Hulst 22 maart 2023 Hoofdplaat, 6 augustus 1959

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 52