9
26
WOENSDAG
29 MAART
Transformers spin-off
ir!
NPO1
NPO2
NPO3
RTL4
(zi Ziggo Sport
SBS9
Comedy Central
RTL7
RTL8
Eurosport
rl7S
Kijkcijfers maandag 27 maart
20.25 [FluMjTHE SECRET:
DARE TO DREAM
Romantisch drama van
Andy Tennant (USA 2020)
met Katie Holmes (Miranda
Wells), Lucas Josh (Bray
Johnson) en Jerry O’Con
nell (Tucker). Miranda
Wells is een hardwerkende
weduwe die worstelt met
de opvoeding van haar drie
kinderen. Een zware storm
en de komst van een
mysterieuze man, genaamd
Bray Johnson, zet haar
leven op zijn kop.
WOENSDAG 29 MAArT 2023
GO
21.14
22.17
21.21
22.11
rtL7/
06.00 Ochtend- en dagprogramma’s
06.30 Ochtend- en dagprogramma’s
06.00 Ochtend- en dagprogramma’s
SPORT
2.197.000
1.835.000
1.175.000
1.081.000
985.000
983.000
978.000
907.000
905.000
874.000
Voetbal EK KW NLD - GIB
Journaal 20.00 uur
RTL Nieuws 19.30 uur
Tussen kunst en kitsch
Voetbal EK KW NLD - GIB VB
Journaal 18.00 uur
Het Hoge Noorden
NOS JOURNAAL REGIO
RAMADAN IN NEDERLAND
BINNENSTEBUITEN
In deze spin-off van de Transformers-films
belandt Bumblebee op een autokerkhof, waar
tiener Charlie zich over hem ontfermt. Er ligt
echter gevaar op de loer. De film is aanzienlijk
bescheidener, sympathieker en charmanter dan
de andere Transformersfilms, mede door de
hoofdrol van Hailee Steinfeld.
Bumblebee, 20.30, Veronica
05.50 Ochtendprogramma’s 09.10 RTL Boule
vard 10.00 Koffietijd 11.10 Goede Tijden, Slechte
Tijden 11.40 The Bold and the Beautiful 12.00
Eigen Huis Tuin: Lekker Leven 12.55 Van
woonvilla naar droomvilla 13.10 Beau 14.50 Ik
weet er alles van! 15.30 Ontvoerd 17.00 Eigen
Huis Tuin: Lekker Leven
23.35 RTL NIEUWS
23.50 RTL WEER
23.55 BEAU
01.25 NACHTPROGRAMMA’S
05.30 Kunstrijden 07.00 Curling
08.30 Schansspringen 10.00
Schansspringen 11.30 Wielrennen
13.00 Wielrennen 13.40 Wielrennen
14.10 Wielrennen 17.00 Wielrennen
18.00 Olympische Spelen 18.15 Olym
pische Spelen 19.15 Formule E 20.15
Wielrennen 22.00 Wielrennen 23.00
Wielrennen 23.30 Golf 00.00 Curling
01.30 Kunstrijden 03.00 Wielrennen
04.30 Wielrennen
DIT IS DE KWESTIE
Programma waarin Tijs van den
Brink, Margje Fikse en Kefah Allush
morele dilemma’s en ethi
sche kwesties onderzoe
ken. ‘Groeit er een gene
ratie van softies op?’.
BEZORGD
Documentairereeks. ‘Het systeem’.
In de bezorgeconomie werken veel
mensen in een complexe,
technologische en door
algoritmes aangestuurde
- wereld met veel controle.
5.10 Ochtendprogramma’s 13.00
Modern Family (2 afl.) 13.50 Young
Sheldon (2 afl.) 14.35 Friends (2 afl.)
15.15 The Neighborhood (2 afl.) 16.05
Last Man Standing (2 afl.) 16.55
Modern Family (2 afl.) 17.55 2 Broke
Girls (2 afl.) 18.50 Will Grace (2 afl.)
19.50 Young Sheldon (3 afl.) 21.00
Friends (3 afl.) 22.30 Will Grace
(2 afl.) 23.25 How I Met Your Mother
(2 afl.) 00.20 The Office US (2 afl.)
01.10 2 Broke Girls (2 afl.) 2.00
Nacht-tv
“r
SBS
18.00 RTL NIEUWS
18.15
Nederland, via fasci-
«I nerende ruimte-, satelliet
en natuurbeelden.
‘Natuurlijk Nederland’.
06.18 Ochtendprogramma’s 11.18 Noord-Zuid-
Oost-West 11.56 Kook mee met MAX 12.19
BinnensteBuiten 13.00 NOS Journaal 13.20 Op
sporing verzocht 14.06 Radar 14.58 Oppassen!!!
15.28 Zeg ’ns Aaa 16.00 NOS Journaal 16.10
Kook mee met MAX 16.26 Per seconde wijzer
16.57 Politieke Partijen: 50PLUS 16.58 Politieke
Partijen: JA21 17.00 NOS Journaal 17.06 Pen
guins - Meet The Family
05.11 Ochtendprogramma’s 13.06 Zin in Zappe-
lin 13.09 Het betoverde dorp van Pinokkio 13.21
Zin in Zappelin 13.23 Zin in Zappelin 13.26 De
Smurfen nieuw 13.38 Grizzy en de Lemmingen
13.45 Heidi 14.09 Nils Holgersson 14.22 Zo is
Joey! 14.33 Puppy Patrol 14.59 Bernard 15.03
De Matties - compilatie 15.21 Studio Snugger
15.37 Brugklas, de tijd van m’n leven. Familieko-
medie. 17.01 Jill 17.19 Zappsport Kantine 17.38
Brugklas 17.49 Freeks wilde wereld
21.27 SPOORLOOS
Humaninterestreeks over bloedver
wanten die elkaar uit het oog zijn ver
loren. ‘Eleni zoekt herkenning’.
22.19 DE AVONDSHOW MET ARJEN
LUBACH
Satirisch actualiteitenprogramma.
22.49 OP1
23.49 NOS JOURNAAL
00.09 NACHTPROGRAMMA’S
18.00 NOS JOURNAAL
18.14
18.31
19.11
19.55 PER SECONDE WIJZER
Quiz.
20.30 PORTRETTEN VAN KRABBÉ
Humaninterestreeks. ‘Tom Waes’.
NU TE ZIEN!
Kunstprogramma waarin museumdi
recteuren actuele tentoonstellingen
bezoeken. ‘Escher - Andere wereld’.
21.30 NIEUWSUUR
Actualiteitenprogramma.
22.47 GAAT DIT OVER ONS? HERDENKEN
IN NEDERLAND POLDERLAND
Documentaire waarin leden van de
Joodse gemeenschap, Sinti, Roma en
Indische Nederlanders hun bedenkin
gen uiten bij de Nationale Herden
king van de Tweede Wereldoorlog.
23.34 DE NACHTZOEN
Talkshow. ‘Leon Giesen’.
23.45 NIEUWSUUR
00.30 NACHTPROGRAMMA’S
18.35 MCLEOD’S DAUGHTERS
Australische dramaserie.
19.30 MCLEOD’S DAUGHTERS
20.30 URK!
Realityreeks over het
dagelijkse leven in het vis
sersdorp Urk in de provin
cie Flevoland.
21.25 BOEREN, BIJBELS EN
BEAUTIES
Realityreeks. Spakenburg
is het dorp van boeren en
van marktkoopmannen,
van zeer gelovigen en iets
minder gedisciplineerde
kerkgangers, van voetbal
rood en voetbal blauw (en
soms groen), van vlees
én vis.
22.25 OVER GEWICHT
Amusementsprogramma
over onze voeding.
23.25 JE HUIS OP ORDE UK
Realityreeks.
00.40 URK!
01.25 TOMMY TELESHOPPING
03.55 HART VAN NEDERLAND
LAUREN!
Reportagereeks over gemeenschap
pen vol verborgen verhalen. ‘Eén man
en zijn vier sisterwives’.
22.56 FLOORTJE GAAT MEE
Reisdocumentairereeks. ‘India I’.
23.56 KHALID SOPHIE
Talkshow.
00.48 NACHTPROGRAMMA’S
14.55 NASCAR CRAFTSMAN
TRUCK SERIES: CIRCUIT
OF THE AMERICAS
Hoogtepunten.
16.00 GOLF: DELL TECHNOLO
GIES MATCH PLAY
Hoogtepunten.
17.00 WTA/ATP 1000:
MIAMI OPEN PRESEN
TED BY ITAÜ
Herhaling.
19.00 WTA/ATP 1000:
MIAMI OPEN PRESEN
TED BY ITAÜ
Liveverslag.
23.00 GOLF: DELL TECHNO
LOGIES MATCH PLAY
Hoogtepunten.
23.55 EUROPEAN TOUR:
JONSSON WORKWEAR
OPEN
Hoogtepunten.
00.45 ZIGGO SPORT
MOMENTEN
motorsportprogramma.
01.00 WTA/ATP 1000:
MIAMI OPEN PRESEN
TED BY ITAÜ
Liveverslag.
EDITIE NL
Journalistiek programma.
18.30 RTL WEER
18.35 RTL BOULEVARD
Showbizzprogramma.
19.30 RTL NIEUWS
19.45 NEDERLAND BEDANKT!
Show waarin goede doelen van de
Postcodeloterij vertellen over hun
werkzaamheden en de deelnemers
bedanken voor het meespelen.
19.55 RTL WEER
20.00 GOEDE TIJDEN, SLECHTE TIJDEN
Nederlandse soap. Shanti wil Stefano
niet aan zijn lot overlaten, want hij
zal de vriendschap tussen hem en
Rik hard nodig hebben. Nina is te
druk bezig om haar bedrijven te
behouden.
20.30 RACE ACROSS THE WORLD
Realityprogramma waarin vijf koppels
onder leiding van Martijn Krabbé over
land door Latijns-Amerika reizen.
05.55 Ochtendprogramma’s 09.30 NOS Jour
naal 09.39 Goedemorgen Nederland 10.00
NOS Journaal 10.16 Nederland in Beweging
10.31 MAX Geheugentrainer 10.47 NOS Jour
naal (Doorl. herh.) 11.14 Tijd voor MAX 12.00
NOS Journaal 12.21 NOS Journaal 12.36 NOS
Journaal 13.00 NOS Journaal 13.22 Kook mee
met MAX 13.38 NOS Journaal 14.00 NOS
Journaal 14.17 NOS Journaal 14.28 NOS Jour
naal 14.39 NOS Journaal 14.45 NOS Journaal
15.00 NOS Journaal 15.21 NOS Journaal 15.39
De avondshow met Arjen Lubach 16.08 Radar
17.00 NOS Journaal 17.08 Tijd voor MAX 17.54
Politieke partijen: PvdA 17.56 Politieke Partijen:
VVD
18.00 PAWN STARS
18.30 PAWN STARS
19.00 PAWN STARS
19.30 PAWN STARS
20.00 PAWN STARS
20.25 [FiLMJBRAVEN
Actiefilm van Lin Oeding
(CAN 2018) met Jason
Momoa (Joe Braven),
Stephen Lang (Linden)
en Garret Dillahunt (Kas
sen). Joe Braven is een
bescheiden houthakker
woonachtig langs de Ame-
rikaans-Canadese grens.
Op een dag wordt hij ge
confronteerd met een stel
drugskoeriers in zijn afge
legen hut in de bergen.
22.25 |FILM [DONNIE BRASCO
Misdaaddrama van Mike
Newell (USA 1997) met Al
Pacino (Lefty Ruggiero),
Johnny Depp (Joe Pistone/
Donnie Brasco) en Michael
Madsen (Sonny Black).
00.55 NACHTPROGRAMMA’S
1 Voetbal EK KW NLD - GIB NPO3
2. Journaal 20.00 uur NPO1
3. RTL Nieuws 19.30 uur RTL4
4. Tussen kunst en kitsch NPO1
5. Voetbal EK KW NLD - GIB VB NPO3
6. Journaal 18.00 uur NPO1
7. Het Hoge Noorden NPO1
8. EenVandaag NPO1
9. RTL Boulevard RTL4
10. Khalid en Sophie NPO1
20.33 RUIMTESCHIP AARDE
Wetenschappelijke documentaire-
reeks die een unieke blik werpt op
18.01 TOPDOKS
18.27 KLAAS KAN ALLES KORT
18.43 HET KLOKHUIS
19.00 NOS JEUGDJOURNAAL
19.27 FIRST DATES
Datingshow waarin singles met el
kaar op blind date gaan in het First
Dates-restaurant.
20.26 STRANDGASTEN
Muzikale show. Stefano Keizers
opent de dag muzikaal met het liedje
Honky Tonk Blues terwijl Big2 van
z’n skateboard wordt geplukt door
Simon. Sarita Lorena is de derde
gast en zingt een fado-liedje.
18.00 NOS JOURNAAL
18.17 EENVANDAAG
18.48 [SPORqNOS SPORTJOURNAAL
19.04 KHALID SOPHIE
Nederlandse talkshow over de
actualiteit, afwisselend gepresen
teerd door Khalid Kasem en Sophie
Hilbrand.
20.00 NOS JOURNAAL
22.00 BEAU
Dagelijkse talkshow waarin Beau van
lUUL/mUUl Erven Dorens, op geheel
r eigen wijze, de dag door
neemt met kijkers en gas
ten uit de actualiteit.
18.30 ER
Amerikaanse dramaserie.
19.30 ER
22.40 LAW ORDER: SPECIAL
VICTIMS UNIT
Amerikaanse misdaadse
rie. ‘Manhunt’.
23.40 LAW ORDER: SPECIAL
VICTIMS UNIT
00.25 ER
01.15 NACHTPROGRAMMA’S