I
26
Gevangenisdrama
DINSDAG
28 MAART
NPO1
NPO2
NPO3
I
(zi Ziggo Sport
SBS9
Comedy Central
RTL7
RTL8
£1 Eurosport
I
4 RTL4
00.49 NACHTPROGRAMMA’S
20.30 ONTVOERD
Kijkcijfers zondag 26 maart
DINSDAG 28 MAART 2023
GO
21.13
rtL7/
06.00 Ochtend- en dagprogramma’s
06.30 Ochtend- en dagprogramma’s
06.58 Ochtend- en dagprogramma’s
SPORT
05.28 Ochtendprogramma’s 13.14 Zin in Zappe-
lin 13.16 Zin in Zappelin 13.19 De Smurfen nieuw
13.30 Grizzy en de Lemmingen 13.38 Heidi 14.01
Nils Holgersson 14.13 Zo is Joey! 14.25 Jungle
Book 14.35 Bernard 14.39 Lassie Animated
15.02 Mega Mindy 15.30 Rudi het racevarken
15.58 Peperbollen 16.27 ZombieLars 16.42 De
dodelijkste dino’s 17.11 Willem Wever 17.38 Brug
klas 17.49 Freeks wilde wereld
2.024.000
1.536.000
1.240.000
1.021.000
1.014.000
977.000
974.000
890.000
870.000
801.000
Meesterlijke verfilming van een verhaal van
Stephen King, dat een warm beeld schetst
van de band tussen twee gevangenen, ver
tolkt door Tim Robbins en Morgan Freeman.
Andy Dufresne zegt dat hij onschuldig is aan
de moord op zijn vrouw en haar minnaar, maar
krijgt levenslang in gevangenis Shawshank.
The Shawshank Redemption, 20.30, SBS9
5.00 Ochtendprogramma’s 10.00
Langlaufen 10.45 Langlaufen 11.30
Noordse Combinatie 12.00 Noordse
Combinatie 12.30 Wielrennen 13.30
Wielrennen 15.00 Wielrennen 16.00
Wielrennen 16.30 Wielrennen 17.30
Wielrennen 18.30 Wielrennen 19.00
Langlaufen 19.30 Kunstrijden 21.00
Kunstrijden 22.30 Formule E 23.30
Langlaufen 00.15 Langlaufen 01.00
Noordse Combinatie 01.30 Wielren
nen 03.00 Schermen 04.00 Kunstrij
den
20.34 KEURINGSDIENST VAN WAARDE
Consumentenprogramma. ‘Kaas’.
Ook kaas koos voor gemak: met
plastic pakjes kaasplakjes. Voorge
sneden kaas, waar geen schaaf aan
te pas hoeft te komen.
Maar hoe kan het dat al
die plakken precies even
groot en lang zijn?
20.00 GOEDE TIJDEN, SLECHTE TIJDEN
Soap. Linda en Luuk schrikken als
blijkt dat Bing de geschil
lencommissie heeft inge
schakeld. Demi stort haar
hart uit bij Marwan.
5.10 Ochtendprogramma’s 06.50
South Park (2 afl.) 08.20 Family Guy
13.30 Young Sheldon (3 afl.) 14.40
Friends (2 afl.) 15.25 The Neighbor
hood (2 afl.) 16.15 Last Man Standing
(2 afl.) 17.15 Modern Family (2 afl.)
18.00 2 Broke Girls (2 afl.) 19.00 Will
Grace (2 afl.) 19.55 Young Sheldon
(3 afl.) 21.05 Friends (3 afl.) 22.30 Will
Grace (2 afl.) 23.25 How I Met Your
Mother (2 afl.) 00.20 The Office US
(2 afl.) 01.15 2 Broke Girls (2 afl.) 2.00
Nacht-tv
rtlJ
06.18 Ochtendprogramma’s 09.00 NOS Jour
naal met gebarentaal 09.15 Nederland in Be
weging 09.38 Meldpunt 10.12 Nieuwsuur 11.00
NOS Journaal 11.18 Noord-Zuid-Oost-West
12.01 Kook mee met MAX 12.20 BinnensteBui-
ten 13.00 NOS Journaal 13.22 NOS Journaal
13.41 Dit is de kwestie 14.12 Kassa 15.04 Oppas-
senll! 15.36 Zeg ’ns Aaa 16.00 NOS Journaal
16.11 Kook mee met MAX 16.26 Per seconde
wijzer 16.57 Politieke Partijen: BBB 17.00 NOS
Journaal 17.05 The Age of Nature
18.00 RTL NIEUWS
18.15
05.57 Ochtendprogramma’s 09.30 NOS Jour
naal 09.39 Goedemorgen Nederland 10.00
NOS Journaal 10.16 Nederland in Beweging
10.32 MAX Geheugentrainer 10.48 NOS Jour
naal (Doorl. herh.) 11.14 Tijd voor MAX 12.00
NOS Journaal 12.20 Ongehoord nieuws 13.00
NOS Journaal 13.19 Kook mee met MAX 13.33
NOS Journaal 13.59 NOS Het vragenuurtje
15.00 NOS Journaal 15.31 De avondshow met
Arjen Lubach 16.01 Van Kooten en De Bie sloe
gen weer toe! 16.57 Socutera 17.00 NOS Jour
naal 17.09 Tijd voor MAX 17.55 Politieke partijen:
50Plus 17.56 Politieke Partijen: JA21
05.50 Ochtendprogramma’s 09.10 RTL Boule
vard 10.00 Koffietijd 11.10 Goede Tijden, Slechte
Tijden 11.40 The Bold and the Beautiful 12.05
Eigen Huis Tuin: Lekker Leven 12.50 Van
woonvilla naar droomvilla 13.10 Beau 14.50 Ik
weet er alles van! 15.30 Help, Mijn Man Is Klus
ser! 17.00 Eigen Huis Tuin: Lekker Leven
19.52 PER SECONDE WIJZER
Quiz gepresenteerd door Erik
Dijkstra, waarin kandi
daten onder hoge druk
hun kennis testen in ver
schillende categorieën.
20.27 OPSPORING VERZOCHT
Opsporingsprogramma in samen
werking met politie en justitie, gepre
senteerd door Anniko van Santen.
NU TE ZIEN!
Kunstprogramma waarin museumdi
recteuren actuele tentoonstellingen
bezoeken, ‘Kees van Dongen’,
21.30 NIEUWSUUR
Actualiteitenprogramma.
22.10 DEHOFBAR
Programma over de politieke actuali
teit in Den Haag.
22.39 THE SOUND WEAVERS - VAN
EINAUDI TOT BEVING
Documentaire.
23.33 DE NACHTZOEN
Talkshow. ‘Ineke Bakker’.
23.45 NIEUWSUUR
00.30 NACHTPROGRAMMA’S
13.20 MOTOGP:GPVAN
PORTUGAL RACE
Samenvatting.
13.50 FORMULA E: SAO PAULO
RACE(HOOGTEPUNTEN)
Hoogtepunten.
14.50 NASCAR CUP SERIES:
CIRCUIT OF THE
AMERICAS
Hoogtepunten.
15.50 EK 2024 KWALIFICATIE
Hoogtepunten.
16.50 RONDO
Herhaling van deze voet
bal talkshow.
17.50 EK 2024 KWALIFICATIE:
GEORGIË - NOORWEGEN
Liveverslag.
20.00 ZIGGO SPORT SWITCH
Livevoetbalprogramma.
23.00 WTA/ATP 1000: MIAMI
OPEN PRESENTED BY
ITAÜ
Liveverslag.
01.00 EK 2024 KWALIFICATIE:
NEDERLAND -
GIBRALTAR
Verslag.
EDITIE NL
Journalistiek programma.
18.30 RTL WEER
18.35 RTL BOULEVARD
Showbizzprogramma met een dage
lijkse mix van actualiteiten, vermaak
en opinies.
19.30 RTL NIEUWS
19.50 NEDERLAND BEDANKT!
Show waarin goede doelen van de
Postcodeloterij vertellen over hun
werkzaamheden en de deelnemers
bedanken voor het meespelen.
19.55 RTL WEER
18.00 PAWN STARS
Realityreeks. Drie genera
ties van de Harrison-fami-
lie runnen het pandjeshuis
Gold Silver aan de rand
van Las Vegas. Ze gebrui
ken hun expertise om de
spullen van hun klanten op
waarde te schatten.
18.30 PAWN STARS
19.00 PAWN STARS
19.30 PAWN STARS
20.00 PAWN STARS
20.25 LOOPER
Sf-thrilIer van Rian Johnson
(USA 2012) met Joseph
Gordon-Levitt (Joe), Bruce
Willis (Old Joe) en Emily
Blunt (Sara).
22.50 [3R71 DON’T BE AFRAID
OF THE DARK
Horrorfilm van Troy Nixey
(AUS/MEX/USA 2010) met
Katie Holmes (Kim), Guy
Pearce (Alex) en Bailee
Madison (Sally).
01.05 NACHTPROGRAMMA’S
21.07 BURGERZAKEN
Realityreeks over het reilen en zeilen
van de afdeling Burgerzaken van vijf
gemeenten in Nederland.
21.56 DE AVONDSHOW MET ARJEN
LUBACH
Satirisch actualiteitenprogramma.
22.26 OP1
Talkshow.
23.29 NOS JOURNAAL
23.49 DE AVONDSHOW MET ARJEN
LUBACH
00.19 NACHTPROGRAMMA’S
18.05 THE BOLD AND THE
BEAUTIFUL
Soap
18.30 ER
Amerikaanse dramaserie.
19.30 ER
20.25 HH71ME BEFORE YOU
Romantisch drama van
Thea Sharrock (GBR
2016) met Sam Claflin (Will
Traynor), Emilia Clarke
(Lou Clark) en Vanessa
Kirby (Alicia).
22.40 LAW ORDER: SPECIAL
VICTIMS UNIT
Amerikaanse misdaadse
rie. ‘Runaway’. Een politie
officier uit Brooklyn gijzelt
een internetreporter die
vermoedeiijk meer infor
matie heeft over zijn weg
gelopen dochter Jill.
23.40 LAW ORDER: SPECIAL
VICTIMS UNIT
00.35 ER
Amerikaanse dramaserie.
01.30 NACHTPROGRAMMA’S
18.34 MCLEOD’S DAUGHTERS
Australische dramaserie.
19.32 MCLEOD’S DAUGHTERS
20.30 IW1 THE SHAWSHANK
REDEMPTION
Misdaaddrama van Frank
Darabont (USA 1994) met
Tim Robbins (Andy Du
fresne), Morgan Freeman
(Ellis Boyd ‘Red’ Redding)
en Bob Gunton (Warden
Samuel Norton).
23.21 EMERGENCE
Amerikaanse sf-dramase-
rie. ‘2 MG CU BID’. Piper
wordt getroffen door een
mysterieuze ziekte. Jo en
Benny zetten hun onder
zoek naar Richard Kindred
verder. Alex probeert de
code van een radiofre
quentie te ontcijferen.
00.16 EMERGENCE
Amerikaanse sf-drama-
serie.
01.03 TOMMY TELESHOPPING
03.33 HART VAN NEDERLAND
23.02 NORMAL PEOPLE
Ierse youngadultreeks over de com
plexe liefdesrelatie tussen de tieners
Connell en Marianne vanaf hun
schooltijd tot aan de universiteit.
23.23 NORMAL PEOPLE
23.58 KHALID SOPHIE
Opsporingsprogramma waarin John
van den Heuvel internationale kinder-
ontvoeringszaken onderzoekt,
22.00 BEAU
Dagelijkse talkshow waarin Beau van
Erven Dorens, op geheel eigen wijze,
de dag doorneemt met kijkers en
gasten uit de actualiteit.
23.35 RTL NIEUWS
23.50 RTL WEER
23.55 BEAU
01.25 NACHTPROGRAMMA’S
22.05 FIGHT OR FLIGHT
Documentairereeks waarin telkens
twee mensen worden geportretteerd
die heel anders hebben gereageerd
-- op de situatie in hun land:
de één vluchtte naar
Nederland, de ander
bleef achter om verder te
strijden. ‘Irak’.
r V
18.00 NOS JOURNAAL
18.14 NOS JOURNAAL REGIO
18.29 NOORD-ZUID-OOST-WEST
19.08 BINNENSTEBUITEN
18.01 TOPDOKS
18.26 KLAAS KAN ALLES KORT
18.44 HET KLOKHUIS
19.00 NOS JEUGDJOURNAAL
19.25 FIRST DATES
20.25 DOWN THE ROAD
Humaninterestreeks waarin Dieter
Coppens samen met begeleidster
Saar en zes jongeren met het syn
droom van Down een reis naar Thai
land maakt.
21.25 JE ZAL HET MAAR HEBBEN
Reportagereeks waarin Jurre Geluk
inspirerende en dappere jongeren
met een ziekte of beperking opzoekt.
‘Willem Jana’.
18.00 NOS JOURNAAL
18.18 EENVANDAAG
18.50 NOS SPORTJOURNAAL
19.06 KHALID SOPHIE
Talkshow.
20.00 NOS JOURNAAL
1. Journaal 20.00 uur NPO1
2. Postcode Loterij Miljoenenjacht SBS6
3. Ik vertrek NPO1
4. Langs de nieuwe zijderoute NPO2
5. Het echte leven in de dierentuin NPO1
6. Wie van de 3 SBS6
7. NOS Studio Sport NPO1
8. Het verhaal van Vlaanderen NPO1
9. RTL Nieuws 19.30 uur RTL4
10. Hart van Nederland SBS6