Maria Vader - Francke Theodorus Franciscus van den Bergen Theo 8 Lina Boogert-Felius OVERLEDEN 123 maart 2023 Krijn Kanaar sinds 16 februari 2014 weduwe van Pieter Vader Janny Grijpskerke: Gouda: Annemieke Vader Guinée: Jolanda Vaassen: Correspondentieadres: Bizetlaan 3 4462 JW Goes Gouda: En achterkleinkinderen Krijn Kanaar Maarten Reijnhout Heeft u geen rouwkaart ontvangen, dan kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. levenspartner van Janny Lena Koster-van Nieuwenhuijze eerder weduwnaar van Gemma Charlotte ApoIonia van Dorsselaer 11979 De rouwdienst zal gehouden worden op D.V. vrijdag 31 maart om 12.00 uur in de Zuiderkerk te Middelburg, Schoutstraat 1. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden aan de Oude dijk te Nieuw- en St. Joosland. Verdrietig dat wij afscheid moeten nemen, maar in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij mee dat de Heere tot Zich heeft genomen onze lieve, zorgzame moeder, oma en “oude oma” Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Zuiderkerk. De rouwdienst is te volgen via: www.gergemmiddelburgzuid.nl/kerktelefoon Correspondentieadres: Familie Vader, Wulfterweg 5,8171 LN Vaassen Gij zijt mijn Schuilplaats en mijn Schild; op Uw Woord heb ik gehoopt. Psalm 119:114 Bram Vader (in herinnering) Annemarie Vader-Wisse Isambard Andrea Ina van Veen-Vader Kees van Veen Marieke en Jean-Louis Aline en Wouter Corianne en Rutger Ko Vader Anna Vader-Boogaard Marjolein en Georgos Rosalie en Joost Piet en Marloes Corine Vreugdenhil-Vader Gerrit Vreugdenhil Rachel en Joel Lucas Maria Esperanza Ewald en Karin Rick jardell Jin Nicolle en Huib Jochem en Cynthia Wouter en Naomi Manon en David Anita en Jean-Martin Killian en Dewi Tara Dinsdag 28 maart 2023 is ervan 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen in afscheidshuis ‘De Omarming’, Emil Sandströmweg 2a te Zierikzee. Woensdag 29 maart 2023 nemen we om 12.00 uur afscheid van Theo in crematorium ‘Het Zeeuwse Land’, Kandtweg 2 te Goes. Aansluitend is er gelegenheid tot ontmoeting in de lounge van het crematorium. Met verdriet, maar tevens vervuld van vele mooie herinneringen, nemen wij afscheid van Linda en Erwin Lindsay en Machiel Joyce en Robin André en Jacolies Martin en Emmelie Sander en Conchita Robby en Mirjam Roxana Daniëlle t Middelburg, 24 maart 2023 15 juli 1937 We stellen u in de gelegenheid om de familie te condoleren op D.V. woensdag 29 maart van 19.30 tot 20.30 uur in zorgcentrum Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. Jammina Tatmeh, Acbtiana de Feiten - Tante M/na - Nieuw- en Sint Joosland, 2 januari 1934 MAANDAG 27 MAART 2023 PM Karin - in liefdevolle herinnering - Krijn hield van bloemen - Wij zijn verdrietig dat onze dierbare vriendin t Zaamslag, 20 maart 2023 is overleden. i* Kruiningen, 23 maart 2023 André, Rianne, Marcel en Sybille, Ronald en Mariska Troelstralaan 210, 4463 XZ Goes De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 30 maart om 13.30 uur in de Nicolaaskerk, Plein 1 te ‘s-Heer Hendrikskinderen. De afscheidsbijeenkomst wordt ook uitgezonden via www.uitvaartinzeeland.nl/condoleanceregister U kunt uitsluitend schriftelijk condoleren bij het ingaan van de kerk en op het digitaal condoleanceregister. Na de afscheidsdienst zal omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te 's-Heer Hendriksdkinderen. In zijn Heer en Heiland ontslapen in de gezegende leeftijd van 91 jaar mijn lieve man, onze lieve pa, opa en overgrootopa In de afgelopen 50 jaar was ze voor ons een bijzonder waardevolle vriendin. Ze was meelevend, invoelend en ondersteunend. Wij wensen Huib, kinderen en aanverwanten veel sterkte toe voor de komende tijd. Onze dank gaat uit naar dr. Wolbers en de medewerkers van SVRZ Erasmuspark voor de liefdevolle verzorging. Een dierbare zwager is van ons heengegaan. Wij wensen Nely, kinderen en kleinkinderen Gods troost en kracht toe. Met droefheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van Ko en Jopie Tramper-Meloen Piet en Jannie Tramper-Kooman 24 maart 2023 Kruiningen, 15 september 1931 Goes, 24 maart 2023 Nely Kanaar-Tramper Marja en Frans Stijn Aniek en Christian Hennie en Stef Zoë en Martijn, Mila, Floris Daniël en Hanae Jolan en Josje Ruud Esmee Nel Boone-Blaasse t Dick Boone Pieter en Jan Dankbaar wat hij voor ons heeft betekend, is van ons heengegaan mijn lieve broer en onze oom Corrie Breel - Reijnhout Bram Breel (in herinnering) Het afscheid is definitief Maar de herinnering blijft Ja, goedheid en goedertierenheid zullen mij volgen al de dagen van mijn leven. Ik zal in het huis van de HEERE blijven tot in lengte van dagen. Psalm 236 Een bijzondere vrouw heeft ons verlaten, maar haar sterke geest blijft ons nabij. Vredig is van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder De begrafenis heeft in besloten kring plaatsgevonden. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van S VRZ De Molenhof, afd. t Sluusje, voorde liefdevolle verzorging. Watervliet (BE)Annelien en Eduard Seijdlitz-de Feijter Pauline en Glenn - Chloé, Sophie, Emily Elisabeth en Robert - Gilles, Vieve, Izak Willem en Maud - Idès, Noan Manon en Freddy - Hailey, Nathan Correspondentieadres: Doorndijk 1 4571 SP Axel AxelJan en Christiane de Feijter-Seijdlitz Jan-Willem en Natasja - Mick en Marissa Jeroen en Brigitte - Fenna Wouter *Axel, 24 oktober 1933 sinds 9 maart 1993 weduwe van Jacobus de Feijter

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 28