18 Rob van der Horst j^fc-^OVERICE BERICHTEN Marinus Jacob Mol Jahanna Mallekoote-de Hamer Anke Mattel Eitje van den Akerboom- Sluijter OVERLEDEN IN MEMORIAM DANKBETUIGING Vandaag zou je 79 jaar zijn geworden. Frans de Koeijer Frans Nijsse Goes, maart 2023 ï&e/t Familie Mol Maart, 2023 Franciscus Rombaut Compleet verzorgd €2950,00 Corrie Meulmeester - Dellebeke Arnemuiden, maart 2023 Afscheid in kleine kring, vanuit dé huiskamer van De Getijden Uitvaartzorg www.degetijdenuitvaartzorg.nl - Bel: 06-10970736 op 17 maart 2023 is overleden. Frans is gedurende vele jaren een trouw lid van onze lionsclub geweest. In oktober 2021 heeft Frans vanwege gezondheidsredenen zijn lidmaatschap beëindigd en verloren we een betrokken lid van onze club. We wensen Maud en zijn kinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Lionsclub Walcheren Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het bericht dat ons oud-clublid zeggen wij u hartelijk dank. Uw medeleven heeft ons goed gedaan. Wij willen graag iedereen bedanken, voor de vele hartverwarmende reacties die wij kregen na het overlijden van onze lieve zorgzame vader, opa en overopa Alle blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. S.M. Nijsse - Paauwe Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Piet Meulmeester kinderen, klein- en achterkleinkinderen Ton en Johanna De Getijden Uitvaartzorg voorheen Yarden&Slager Uitvaartzorg Uitvaartzorg Voor de vele blijken van meeleven en belangstelling die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader, groot- en overgrootvader "Wanneer een mens een mens nodig heeft." Wij willen u hartelijk danken voor alle steun en betrokkenheid na het overlijden van mijn lievedierbare vrouw, onze lieve moeder, oma en oud-oma Een persoonlijk afscheid vanuit dé huiskamer van de Getijden Uitvaartzorg in familiekring voor 12 personen Og ZATERDAG 25 MAART 2023 PM IN MEMORIAM Onze warme hartelijke dank hiervoor. Renske Marjolein Sjoerd weduwe van Frits van den Akerboom hebben op mij een diepe indruk gemaakt. Hartelijk dank daarvoor. zeggen wij u hartelijk dank. info@blomenderidder.nl blomenderidderuitvaartverzorging.nl Oost-Souburg, maart 2023 De vele kaarten, prachtige bloemen, fijne brieven, mooie woorden en uw belangstelling bij het afscheid van Voor het medeleven en de vele kaarten met mooie woorden die wij van u mochten ontvangen, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze geliefde, zorgzame moeder, oma en overgrootoma Biggekerke, Bram Jakobsen maart 2023 Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Uw condoleances en de overweldigende hoeveelheid kaarten met hartverwarmende woorden en persoonlijke herinneringen die wij als familie mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, opa en over - opa De overweldigende belangstelling bij de afscheidsdienst en de enorme hoeveelheid reacties in de vorm van warme woorden, kaarten, bloemen, appjes, gesprekken, bezoek, knuffels en eten, geven ons steun en het gevoel dat we samen het dierbare verlies van onze lieve man, vader, schoonvader en opa kunnen verwerken. hebben ons goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Familie Rombaut Leny van den Akerboom Katie Reilly Biddy Reilly Derek Reilly in herinnering Kimberley en Vincent, Fleur Vicky en Remy, Kayne, Aiden Al vele jaren een vertrouwd gezicht op Walcheren Maar als je te moe bent om te leven, is eeuwige rust een zegen. Je hebt je strijd gestreden, en je verdiende rust gevonden. We zullen je blijven missen. Tel. 06- 155 568 17 Dag en nacht bereikbaar tt info@ankewattel-uitvaartzorg.nl www.ankewattel-uitvaartzorg.nl Een schouaer om even op te leunen... I Blom de Ridder Uitvaartverzorging Persoonlijke en respectvolle begeleiding voor, tijdens en na de uitvaart. Adres: Paspoortstraat 18 4388 BH Oost-Souburg 24/7 bereikbaar Cenkelpfje verder Telefoon: 0118-415183 06-15528040

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 46