Maarten Reijnhout Ina RoelseGastel Riet de Moor 17 Maria Johanna Wattel-Jobse Riet Riet Wartel - Jobse Frank Numeijer Ko Kole 23 maart 2023 23 maart 2023 Pieter Theodorus (Piet) de Jong Jeanne Cornelia de Jong - Hehewerth SMWC Langzaam vervaagden herinneringen, gleden gedachten wegen nam je afscheid van ons. Nu nemen wij afscheid van jou. Tanny t PM ZATERDAG 25 MAART 2023 6 september 1942 Vlissingen Co Roelse Nellie Roelse Neven en Nichten 6 september januari 1942 - 23 maart 2023 Wij wensen Annemarie, Niels en Djoey veel sterkte toe. Veere, 23 maart 2023 Mevrouw A. Reijnhout-Moens 123 maart 2023 Verdrietig, maar met veel mooie herinneringen, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder en oma Dorpsstraat 11 4352 AA Gapinge Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, kunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van afdeling Rozenhof van Nieuw-Sandenburgh voorde liefdevolle zorg. Ons resten geloof, hoop en liefde, deze drie, maar de grootste daarvan is de liefde. Annemarie en Niels Djoey De uitvaartdienst wordt gehouden op dinsdag 28 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de ontvangkamer van het crematorium. Schutterijstraat 183 4381GP Vlissingen De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op donderdag 30 maart om 11.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Dankbaarvoorde liefdevolleverzorgingdie hij heeft ontvangen in Het Hyacintenhuis, delen wij u mede dat van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, schoonvaderen opa Hieraan voorafgaand is in de familiekamer van 11.00 tot 11.20 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Ina. Correspondentieadres: Zomeraagt 33,4386 EK Vlissingen Rotterdam, 10 augustus 1934 Met pijn in ons hart hebben wij afscheid moeten nemen van mijn liefdevolle en zorgzame vrouw, onze zorgzame moeder en oma. Ze heeft een strijd gestreden die niet te winnen was en laat een enorme lege plek achter. We gaan haar ontzettend missen. Rust zacht, dikke kus van ons allen. Onze dank gaat uit naar een ieder die Ina tot het laatste moment hebben verzorgd. Jaap Roelse en Ingrid Roelse-van Gemert Michel Roelse Ciska Roelse en Kevin Matthijs Inge en Jaco Wisse-Reijnhout Anieken Charlie Marloes en Sam Marja en Ron Morauw-Reijnhout Jeroen Sander Iris Oost-Souburg: Serooskerke (W): Grijpskerke: Vlissingen: Middelburg: Bedroefd maar dankbaar dat aan haar lijden een einde is gekomen, nemen wij afscheid van onze lieve zus, schoonzus en tante Wij nodigen u uit voor het afscheid van Piet op vrijdag 31 maart om 12:00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. We willen u vragen om één bloem mee te nemen. Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van Edwin en Nancy Mylène en Lysanne Jolanda en Mark Sharon en Maurice Erik en Simone Maud, Floor en Pien Dankbaar voor wat was en altijd zal blijven, We zijn verdrietig nu we, na enkele maanden vol zorg, afscheid moeten nemen van In dankbaarheid denken wij aan allen die ons zijn voorgegaan. Goes, 21 maart 2023 Zijn sympathieke en rustige aanwezigheid, maar zeker ook zijn humor zullen we ontzettend missen binnen onze familiekring. Broers en zussen Jille Wij vernamen het verdrietige nieuws dat onze geliefde oud-collega plotseling is overleden. De mooie herinneringen aan hem dragen we voor altijd mee in ons hart. Een groot gemis en verlies voor iedereen. We wensen de familie en vrienden veel sterkte en kracht toe. Namens alle vrijwilligers, collega's, bestuur en management van SMWO “Ik werd wakker en ik dacht ik heb helemaal geen kanker meer, is door de liefde genezen, spontane genezing! Ja wie weet ben ik er nog 5 jaar, dan kunnen jullie me wel uitspugen”. 18 juli 2022 Hieraan voorafgaand is er aldaar vanaf 14.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na afloop begeleiden wij Riet in besloten kring naar het crematorium. Wij vinden het fijn als u een mooie bioem voor Riet meeneemt. Correspondentieadres: Utrechtseweg 47a, 1381GS Weesp https://www.condoleance.nl/19on Voormalig echtgenote van Jan Macrander f Schone o-ma-ma van Esther, Jesse, Kiki, Darre, Zoila, JB, Dorien en Judith. Rien f en Marie f Piet en Nelly Adrie f en Koos Janny en Max Jan en Adri Sal en Mina f, Lenie Ina f en Ad Leen en Ella f, Ineke Nel f en Wim, Ria An en Kees Ko en Annelies Bram en Jozien Graag nodigen we jullie uit om het leven van Riet te vieren op dinsdag 28 maart 2023 om 14.30 uur in de recreatiezaal van serviceflat De Schakel, ‘s-Gravenpolderseweg 9 4462 CD Goes. Na een ruim jaar vol ‘kankergeluk’overleed Riet de Moor, geboren dinsdag 2 april 1940 te Amsterdam, in aanwezigheid van haar drie kinderen op 22 maart 2023 02.15 uur thuis in ‘haar Schakel’ te Goes. Vlissingen, 22 maart 2023 lieve en zorgzame echtgenoot van onze zus en schoonzus De afscheidsdienst vindt plaats op woensdag 29 maart om 13.00 uur in de Torenkerk, Dorpsstraat 25, Gapinge. Voorafgaand aan de dienst kunt u ons vanaf 12.15 uur condoleren in de kerk. Na de dienst gaan we naar de begraafplaats aan de Schellachseweg 3. Aansluitend bent u welkom in Dorpshuis 'De Spil' voor een informeel samenzijn, Schotsehoek 8. Koos Broerse-Jobse Jo en Ina Jobse-Louwerse Corrie Jobse Heleen en Jan Kallemein-Jobse Dineke Jobse-de Bruine Neven en Nichten In liefdevolle herinnering: Sien en Gerard, Jan, Gré en Henk, Cor, Maarten en Leen Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. 18 oktober 1940 echtgenoot van 1 mei 1939

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 45