16 Godefridus Jan Peeters Adriana Poulina (Adri) van Houte - Felius OVERLEDEN Ir. Uco Hans Banga Poulina Adriana Boogert-Felius - Lina - Adri van Houte-Felius Willem Jacobus Rouw Marja Maas Rian Jonckman-Linders in de leeftijd van 89 jaar. Enige en algemene kennisgeving. - Freek - 11 maart 1937 16 maart 2023 Wil Marteyn Ko Jonckman Als je me zoekt. Ga naar waar de golven breken, naar waar de zee de aarde kust Margriet Anne-Jans Na een leven met een hart voor dieren en natuur, hebben we toch nog snel afscheid moeten nemen van onze lieve creatieve en zorgzame moeder, schoonmoeder en oma 18 maart 2023 Kerkweg 25,4414 AA Waarde. De begrafenis heeft op vrijdag 24 maart in besloten kring te Schore plaatsgevonden. Poul van Houte en Eleen de Jonge Tine en Louis Veldhof - van Houte Anne-Mieke en Michel Kris en Jeroen Lise-Lotte Bedroefd en wetend dat het zo goed is, moeten wij afscheid nemen van mijn partner, onze broer, zwager, oom en vriend Correspondentieadres: Groot Abeele 20, 4388 VW Oost-Souburg De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. Jan Christien Kees en Jannie Wim en Janny Neven en nichten echtgenote van Marinus van Houte 117-12-2006 - ZATERDAG 25 MAART 2023 PM Silence isn't empty. It's full of answers. Swen Banga-Tammes en hondje Snoet Idse Banga en Annelies Posthuma-Banga Lucie van Delden Anneke Banga Elleke Primulalaan 6,4382 VC Vlissingen Wij wensen Wij wensen Henk en de (klein)kinderen heel veel sterkte. veel sterkte om dit verlies te dragen. Bergen op Zoom, 29 september 1949 t Vlissingen, 16 maart 2023 echtgenote van De begrafenisplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met verdriet, maar ook met mooie herinneringen aan haar, moeten wij afscheid nemen van mijn lieve creatieve (schoon)zus en onze tante, Bedroefd, maar dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, namen wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Geboren te Terneuzen: 24-08-1932 Overleden te Cesky Krumlov: 22-03-2023 Wat is het leven van een mens, een voetstap in het zand. Die weer wordt weggevaagd Wanneer de vloed de grens verplaatst Tussen zee en strand. L. Boogert-Felius H.J. Boogert Janine en Leenjan Tonis en Joyce, Jan Paulien Elleke Floris en Vanessa Owen en Viggo J. Stevense-Felius t J. Stevense t Joan en Remon Sjoerd, Elieke, Siem, Joas Pieter en Marchien Pien, Cato en Juul Willem en Suus Charlie, Maja en Abel Charlota, Dinie en Robbie Alwin en Remke Jana, Gabi en de kleinkinderen Broers en zussen, Neven en nichten Familie Rouw Na een lang ziekteproces is rustig ingeslapen mijn dierbare Uco en onze fijne en fijnzinnige vader, grootvader en broer Ingevolge Uco's wens nemen we in familiekring afscheid van hem. Heel veel dank aan dokter Heijmans en zijn praktijk, de medewerkers van Thuiszorg Team Veere West en de medewerkers van team Mondriaan van Zorgcentrum Simnia. Hun hartverwarmende begeleiding van Uco tijdens zijn ziekte al die jaren en de steun die wij als familie hebben ervaren, zullen we niet vergeten. Correspondentieadres Prelaatweg 10,4361 SC Westkapelle. De condoleance is op dinsdag 28 maart a.s. tussen 15.00 en 17.00 uur in Restaurant Het Badpaviljoen, Badhuisweg 21, 4357 AV Domburg. U bent van harte welkom. Henriëtte Banga-Tierie en Anton Tierie Siebe Cieraad en Laura van Poppel Floortje Cieraad en Rogier Lecluse Jan Dirk Banga en Marioleine Banga- van Voorst tot Voorst Otte-Pieter Banga en Madeleen Bakker Valentijn Banga Olivier Banga f Domburg 22 maart 2023 Na een kort ziekbed is rustig in haar slaap overleden, onze lieve zorgzame vrouw, moeder, oma en overgrootoma Hoofdstraat 18, 4416 AD Kruiningen Het afscheid van Lina zal, naar haar wens, plaatsvinden in besloten kring. Zwaar duurde de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Jou zien lijden en niet kunnen helpen, bezorgde, eenieder onmacht. Doch, herinner mij zoals ik daarvoor was. Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze lieve vriendin Wemeldinge,12 november 1932 Middelburg, 23 maart 2023 Bijna 60 jaar getrouwd met Huibrecht Jan Boogert Huib Boogert Janine en Leenjan Tonis en Joyce, Jan Paulien Floris en Vanessa Owen Viggo Ko René en Margreet Aileen en Marcel Colin en Angela Merel Michel en Jennifer Mats Adri Abrahamse Ank en Fer den Hartog Rob Kest Jan Vogel Loes van Wegen Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die wij met haar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Wageningen 5 juni 1935

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 44