12 Cor de Ridder - Cor - OVERLEDEN Komelis Dasselaar Cornells de Ridder - Corry - ir. Piet Euser Corry Timmerman - Duijvestijn Lena Lansen-van Oosten Cornelia Johanna Timmerman - Duijvestijn Gods goedertierenheên Arnemuiden, 20 maart 2023 Dini de Ridder - Boon G.J. Timmerman f Michel de F.I.P. Timmerman f is overleden. V Wij wensen haar nabestaanden heel veel sterkte toe. Dokstraat 9 4341 ES Arnemuiden Geen bloemen Geen bezoek aan huis Angelique Anouk, Kaelani Faith en Bo Chloé Mare en Ella Rowin en Kitty Naomi Esmee Milan t Goes, 20 maart 2023 uur de Beatrixlaan 8,4461 PN Goes We hebben haar maandag 20 maart in besloten kring begraven. Tot het laatst toe warm, betrokken en geïnteresseerd is op 94-jarige leeftijd onze innig geliefde (schoon) moeder en oma vredig van ons heengegaan Verdrietig zijn wij, nu mijn lieve schoonzus en onze tante Geert (in liefdevolle herinnering) en Wim Piet (in liefdevolle herinnering) en Marie Joost en Geert Bas en Joke Krina en Rens Ad (in liefdevolle herinnering) en Ger Rinus en Rianne neven en nichten Vlissingen: Nel Timmerman - Huige en (klein) kinderen G.J.J. Timmerman J.J.A. Timmerman - Eversdijk Sebastiaan en Isa Philip Dennis enAukje M.C.M. Meijer - Timmerman M.J. Meijer Heinkenszand, 6 mei 1928 Goes, 16 maart 2023 Na een lang en dienstbaar leven is overleden onze innig geliefde zachtmoedige echtgenoot, vader, opa en opi. Wij kijken terug op een leven vol liefde, zorg en betrokkenheid. We zijn dankbaar dat hij na een aantal jaren van moeite zich nu mag verheugen in de aanwezigheid van zijn Heer en Heiland. Wij zullen hem missen. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van de afdeling Oesterschelp in verzorgingshuis Buitenrust Kievithof 5,4332 CK Middelburg Kor is thuis en er is gelegenheid om afscheid te nemen van woensdag t/m vrijdag tussen 14:00 en 16:00 De afscheidsdienst zal worden gehouden in Zuidpoort City Church, Voltaweg 3 te Vlissingen op zaterdag 25 Maart om 10:30. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. De familie begeleidt Kor naar zijn laatste rustplaats in Sint Laurens. Liever geen bloemen echtgenoot van Alida Dasselaar-Hamminga Middelburg: Alida Dasselaar - Hamminga Meliskerke: Margriet en Goof Niels en Inga, fan, Oskar Femke en Maikel, Ranomi, Riv Floortje en Jochem, Timna, Mena Highland, VS: Erica en Matt Ethan en Kayla Jedidja en Simeon Joel Middelburg: Han en Cindy, Noa, Aram Oost-Souburg: Manuel) Vlissingen: Roosf en Doede Mavis Grace en Rens, Osei James en Barbara, Jane, Jazlin Toronto: Raphael en Yolanda, Gwenyth, Willem “De Heer is mijn herder” Psalm 23 Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. Mieke en Kees Bart Niels en Aylin, Tim, Sven Levi Weduwe van J.Th.P. Timmerman Vriezenveen, 30 Juni 1939 Middelburg, 20 Maart Wij wensen Dini, kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte toe. Zijn leven was geven. ‘k Zal eeuwig zingen van De begrafenis zal omstreeks 14.15 plaatsvinden op de begraafplaats aan Veerseweg te Arnemuiden. De afscheidsdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 25 maart om 12.45 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Deze dienst is ook te volgen via: www.kerkdienstgemist.nl. Voor aanvang van de dienst is ervan 12.00 tot 12.35 uur gelegenheid om de familie te condoleren. Onze dank gaat uit naar de artsen van huisartsenpraktijk Arnemuiden en de artsen en het verplegend personeel van het ADRZ te Goes voor de goede zorg en begeleiding. Verdrietig, maar ook dankbaar voor wat hij voor ons en vele anderen gedaan en betekend heeft, delen wij u mee dat na een periode van afnemende krachten en gedachten door de Heere is Thuis gehaald mijn lieve zorgzame man, onze lieve vader, schoonvader en opa Bedroefd zijn wij, omdat na een kortstondig ziekbed is overleden onze lieve broer, zwager en oom Arnemuiden, 13 april 1943 WOENSDAG 22 MAART 2023 PM Officier in de Orde van Oranje-Nassau sinds 16 mei 2016 weduwnaar vari Helly de Bondt Klein- en achterkleinkinderen Bedroefd zijn wij om het overlijden van onze zus en tante Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verlies van hun moederen oma. Familie van Oosten, neven en nichten T In liefdevolle herinnering aan de familieleden die haar zijn voorgegaan Verdrietig om het afscheid, maar dankbaar voor alle warmte, goedheid en hartelijkheid, is na een voltooid leven overleden onze lieve papa, opa en grootopa Gert en Anja Anneke en Eric Babs en Rob Alies (in liefdevolle herinnering) Pieter en Karin Correspondentieadres: Fam. P. Euser p/a De Regenboog uitvaartbegeleiding Agnes Croesinklaan 11 2636 HL Schipluiden Zijn leven stond in dienst van de naaste. Hij zag in Jezus een groot voorbeeld. Hendrik-ldö-Ambacht, 10 oktober 1926 Delft, 18 maart 2023 2023 De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 24 maart om 10.30 uur in de Hofkerk, Cort van der Lindenstraat 1 te Delft. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Rond 13.00 uur zullen we Piet begeleiden naar Begraafplaats Vredehof, Oude Lagezoom 6 te Burgh-Haamstede. Om 15.00 uur zal Piet bijgezet worden in het familiegraf. De dienst is ook live te volgen via: https://bit.ly/HofkerkDelft

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 40