cfap Kse 12 Jacobus Christiaan Heule Angelo Urgert Angelo Urgert zv OVERLEDEN Henrica Maria Hofman-Slieker 14 oktober 1927 18 maart 2023 Rieki Zij was ons heel dierbaar. Neven en nichten - Schriftelijke condoleance - In hem verliezen wij een toegewijde en zeer gewaardeerde collega. Jaap Heule Wilt u, indien u geen kaart heeft ontvangen, deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Westsingel. Na afloop bent u welkom ‘Onder de Toren’ in de kerk. Vrijdagmiddag kregen wij het vreselijke bericht dat onze collega Jaap Heule is overleden. Dat raakt ons als gemeenschap erg diep. Jaap was een betrokken en zeer gewaardeerde collega. Hij was al lang aan onze school verbonden. Hij hield van zijn werk en genoot als zijn leerlingen het goed deden. Hij deed er alles aan om zijn leerlingen hierbij te helpen. Jaap stond bij onze leerlingen en collega's ook bekend om zijn grappen en zorgde daarbij voor een lach bij iedereen om hem heen. Jaap laat een enorme leegte achter. We wensen zijn familie en vrienden veel kracht en sterkte om dit enorme verlies te dragen. Namens alle (oud-)collega's en (oud-)leerlingen van de Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur. Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn broer, schoonbroer en belangstellende oom Het afscheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 24 maart om 14.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Kunt u niet aanwezig zijn bij het afscheid, dan kunt u de dienst live volgen via: Website: https://pci-webcast.nl Plechtigheid ID: 145767 Wachtwoord: 624qhz8yycge Je kon niet zeggen wat je voelde, je hebt het ook niet uitgelegd, maar toch wisten we wat je bedoelde, de stilte had het al gezegd. Cadzand: Reusel: Cadzand: IJzendijke: Correspondentieadres: Koolsweg 3, 4506 HA Cadzand Mia en Jan Kools-Heule Hanneke en Jeroen Joep Carolien en Daniël Angelo werkte vanaf 2021 bij de Rijksbeveiliging. Angelo was daarvoor al jarenlang werkzaam bij verschillende organisaties die zich inzetten voor de veiligheid van Nederland. Hanke Bruins Slot, minister van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties Hugo de Jonge, minister voor Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening Alexandra van Huffelen, staatssecretaris Koninkrijksrelaties en Digitalisering Maarten Schurink, secretaris-generaal van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties Peter Hennephof, directeur-Generaal Vastgoed en Bedrijfsvoering Rijk Angelo had een onuitputtelijke kennis en drive, die onlosmakelijk verbonden was aan een gezonde dosis humor. Hij was een sfeerbepalend teamlid met oog en zorg voor zijn naaste collega's. En hij was een echte gastheer met een wakend oog. Angelo laat een grote leegte achter op de werkvloer. Wij wensen zijn familie, vrienden en directe collega's veel sterkte en kracht bij het verwerken van dit grote verlies. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie, vrienden en directe collega's. Wij wensen hen veel sterkte en kracht bij het verwerken van dit grote verlies. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het veel te vroege overlijden van onze collega Bedroefd en verslagen zijn wij door het onverwachte overlijden van onze geliefde en gewaardeerde collega Namens alle collega's van de Rijksbeveiliging, locatie Oosterscheldekering en Rijkswaterstaat Zeeland Jan Hofman De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 25 maart om 13.30 uur in de Protestantse kerk, Koestraat 2 te Axel. Dankbaar voor alle liefde die zij ons heeft gegeven, berichten wij u dat onze lieve tante is overleden. Wij danken het team van de Molenhof, afdeling Steenbakkerie-je voor alle goede zorgen. Dva CorneCia Dekker echtgenote van Jacobus Dekker t t Etten-Leur, 17 maart 2023 Correspondentieadres: Familie Dekker Crijnssenstraat 5 4571 CBAxel Nieuwvliet, 5 december 1958 “Alles heeft zijn tijd, door God gesteld. DINSDAG 21 MAART 2023 Walsoorden: Mirjam Hofman partner geweest van Jos Smeets t Na de afscheidsdienst bent u welkom voor een informeel samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten ft Roermond, 23 november 1943 t Kloosterzande, 18 maart 2023 Leef met de gedachte dat het begin geen einde is maar het einde het begin van alles is. Correspondentieadres: Waterstraat 13, 4588 KL Walsoorden De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 25 maart om 12.30 uur in de aula van het crematorium, Bellamystraat 28c te Terneuzen. weduwe van Katholieke Scholengemeenschap Etten-Leur

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 49