Maak een online rouwbericht 9 Gilles Reinier Dees Gilly Dees 8 Gilly Catharina Dees - Breepoel Willem Barentsen zv OVERLEDEN COLOFON Familieberichten Katharina Janneke Torbijn-Vanhulle C.J. Dekker-Geldhof Middelburg, 16 maart 2023 Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze dierbare Erik en Astrid en kinderen Johan en Annekee en kinderen P» cï IN HERINNERING Weten hoe? Ga naardpgmedia.nl/online-rouwbericht en bekijk de video. Online rouwberichten worden geplaatst op pzc.nl/familieberichten. MAANDAG 20 MAART 2023 Sluittijden overlijdensadvertenties weduwe van Willem Torbijn 10 december 1935 17 maart 2023 Kinderen en (achter)kleinkinderen S familieberichtenpzc@dpgmedia.nl pzc.nl/familieberichten echtgenoot van Rina Stuvesande 64,4532 MH Terneuzen Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. Je laatste krachten, je tere handen, je zere lijf, je vermoeide gezicht. Alles gezegd, samen alles besproken, doe je ogen nu maar dicht. Maak je over ons geen zorgen, heus, wij redden ons wel. Hoewel onze wegen zich nu scheiden, is ons afscheid geen vaarwel. Op pzc.nl/familieberichten kunt u alle overlijdensberichten bekijken en opzoeken. Dit zijn ook berichten die uitsluitend online geplaatst zijn. Terneuzen, 15 oktober 1936 Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze sterke pa, opa en opi We hebben afscheid moeten nemen van onze dierbare vriend Piet Dini Levien Adrie Rinus Nelly f Marga Diana Frank Liselof Mare Nové, Anouk Mike Ad ex, Jufie Monique Johnny Kayleigh Thomas Meggy Lars Jürgen Trudy Michiel f Theuni Correspondentieadres: Vlielanderstraat 20 3195 VN Pernis Op donderdag 23 maart om 10.00 uur nemen we afscheid van onze moeder in uitvaartcentrum De Voorzorg, Monuta Adrienne Klein, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend vindt de begrafenis rond 11.00 uur plaats op de begraafplaats in Oost-Souburg, Molenweg 2. Verdrietig delen wij u mede dat is overleden onze moeder, oma en overgrootmoeder Gent, 16 maart 2023 Kant-en-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 15.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 14.00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. V» 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 9.30-16.00 uur) CP U kunt ook zelf uw advertentie opmaken via familieberichten.nl voor plaatsing in de krant en/of via onlinerouwbericht.dpgmedia.nl voor plaatsing op de website van de krant.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 51