18 Ad Kukvst Wilfred Brand Jan Dekker Walter Los Cor de Voogd Kees Lansen Jan Brasser Cornelis van Moolenbroek Maatje de Visser - Boogaard zeggen wij u langs deze weg, na de Heere, hartelijk dank. Maaie Gabriëlse - Cijsouw c- DANKBETUIGING Mientje van de Vrie - Slabbekoorn Wij betuigen u hiervoor onze welgemeende dank. Simon en Kyoko Arnemuiden, maart 2023 Onze hartelijke dank daarvoor. hadden wij ons niet kunnen wensen. Jan Annet, Minke Alicia, Fiene Namens familie de Voogd Nieuw- en Sint Joosland, maart 2023 Lieve mensen, Oostkapelle, maart 2023 ^^OVERICE BERICHTEN Het heeft ons goed gedaan. willen wij u hartelijk dank zeggen. ’s-Heer Hendrikskinderen, februari 2023 goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Nieuw- en Sint Joosland, maart 2023 Compleet verzorgd €2950,00 Koudekerke, maart 2023 Middelburg, maart 2023 www.degetijdenuitvaartzorg.nl - Bel: 06-10970736 Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden en bij de begrafenis van onze moeder en oma Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze vader, opa en ouwe opa Wij willen u hartelijk danken voor alle medeleven en woorden van troost. Een warmer en mooier afscheid van onze lieve vader, opa en opi André Christine, Ko Hanneke Johan, Corrie Pieter en kleinkinderen We willen jullie bedanken voor het vele medeleven na het overlijden van onze lieve man, vader, opa en overopa Wij danken iedereen voor het medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn innig geliefde man, onze lieve pa en trotse opa Uw aanwezigheid, medeleven, kaarten en bloemen hebben ons goed gedaan. Gre Grootjans-Meulmeester Saimy Lansen - van der Does Edwin en verdere familie Met meer in ons midden, maar voor altijd in ons hart. Cathrien Brasser - de Looft Jacqueline en Ratan Roland Carolien en Mathijs Tim m tWt ee» ItefóCeDoC qfacheid MAREA UITVAART L 'zoutelande 06-40796513 info@marea-uitvaart.nl Hartverwarmend waren de vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vader en schoonvader Hét heeft ons Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven na het overlijden van onze (schoon) moeder en oma Toren heeft ons goedgedaan. Een persoonlijk afscheid vanuit dé huiskamer van de Getijden Uitvaartzorg in familiekring voor 12 personen ZATERDAG 18 MAART 2023 PM tr Namens alle kinderen Vlissingen, maart 2023 Voor altijd in ons hart Familie Kunst Jannie, Martin en Jeroen Brand Fam. van de Vrie X ons terzijde stonden. Lewedorp Familie Los-Schouwenaar h s» 1 Afscheid in kleine kring, vanuit de huiskamer van De Getijden Uitvaartzorg Voor de vele hartverwarmende reacties die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa betuigen wij onze oprechte dank. Zij waren ons een grote steun. Een hand, een kaart, een gebaar deed zo goed na het overlijden van onze moeder Uw condoleances, de overweldigende hoeveelheid kaarten met hartverwarmende woorden en persoonlijke herinneringen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma hebben ons erg goed gedaan. Hiervoor onze hartelijke dank. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van onze jongste zoon en broer Een woord, een gebaar of een kaart, het doetje goed wanneer je iemand die je lief hebt, missen moet. Het heeft ons goedgedaan te mogen ervaren, dat hij bij zo velen geliefd was. De Getijden Uitvaartzorg Slager Uitvaartzorg ---Ja Oostkapelle, maart 2023 Ce*.^oed afscheid helptje verder Hartverwarmend was het dat zovelen ons bij het afscheid van De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Wij bedanken u voor uw steun, vriendschap en liefde.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 46