17 z Gerda Leonie Francine van de Vreugde - Bijlo Janis Franciscus Schouten Cornells Daniël van Noppen - Kees - DANKBETUIGING FINANCIEEL Piet Sulsters COLOFON Familieberichten Z Piet Sulsters Jos PM VRIJDAG 17 MAART 2023 We zullen hem missen. Tl mei 1953 14 maart 2023 Marianne Westra Lineke Schouten Jeroen Priester weduwe van Jacobus van de Vreugde Vlissingen, maart 2023 Sluittijden overlijdensadvertenties familieberichtenpzc@dpgmedia.nl pzc.nl/familieberichten Geheel onverwacht moeten wij afscheid nemen van onze fijne buurman Op dinsdag 21 maart om 14.30 uur is er een afscheidsbijeenkomst in de aula van crematorium "Het Zeeuwse Land”, Kandtweg 2 (afslag 35a op A58) te Goes. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van Piet werkte van 1996 tot 2015 als salarisadministrateur bij Zorggroep Ter Weel en is sinds 2015 altijd inzetbaar geweest als vrijwilliger. Piet was graag aanwezig om het wandelen te begeleiden, regelde alles wat betreft de bibliotheek en was altijd inzetbaar voor allerlei andere hand- en spandiensten. Hij was een fijne meedenkende collega en een betrokken en zeer gewaardeerd vrijwilliger. Piet zal erg gemist worden. Wij wensen zijn kinderen, kleinkinderen, broer en vriendin veel sterkte toe. Namens het directieteam, de cliënten, de medewerkers, vrijwilligers van Zorggroep Ter Weel en in het bijzonder alle vrijwilligers van Randhof. Mw. drs. J A. (Coby) Traas bestuurder Zorggroep Ter Weel Zaterdag 18 maart van 16.00 uur tot 17.00 uur kunt u afscheid van Jos nemen in het "Vlinderhuis", Geldeloozepad 30 (op de begraafplaats) te Goes. We vinden het fijn wanneer u één onverpakte bloem meebrengt naar de afscheidsbijeenkomst. Wij wensen de familie veel sterkte met dit grote verlies. De buren van de Karremansweidjes: Adrie Anneke en Hans Fleur en Lars Ina en Ron Tanny en Paul Trudy Zeer plotseling is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Ciska Schouten Joao Palma Diana Gerda is overgebracht naar het rouwcentrum, Geldeloozepad 20 te Goes. Aldaar geen gelegenheid tot bezoek. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 20 mfart om 14:00 uur in de aula van het rouwcentrum, waarna wij Gerda aansluitend begraven naast haar man op de algemene begraafplaats te 's-Heer Arendskerke. Geheel onverwacht hebben wij in liefde afscheid moeten nemen van onze lieve zus, schoonzus en tante Correspondentieadres: Fam. Meeuwse - Bijlo Nieuweweg 29 4435 AB Baarland Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en samenzijn in voornoemd rouwcentrum. Twee gebroken harten, samen een Twee gebroken harten beiden alleen maar lieve Co vandaag is de dag Dat onze twee harten weer samen worden gebracht Ineer® staat onze wereld stil. Onze rots in de branding, steun en toeverlaat blijmoedig en altijd recht door zee. Niet te bevatten, dat jij nu van ons heengaat, het leven nam je, als een vogel uit zijn vlucht mee. Jeanneke t Laura en Andries Andries en Thera, Xander, Kelvin José en Richard, Jaimey, Remco, Mitchell Sylvia en Bert-Jan, Duncan, Jeremy, Sophie Irene t Piet t Christina José t Pieter Edwin Marie en Thijs Michel Riccardo en Helen Marianne Stefan en Nadia, Lorenzo, Damian, Nino Daphne en Armando, Luciano, Dylano Daarom laten wij u op deze wijze weten dat de vele kaartjes en andere vormen van medeleven een grote steun voor ons zijn geweest. Het is onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve man, vader en opa Op pzc.nl/familieberichten kunt u alle overlijdensberichten bekijken en opzoeken. Dit zijn ook berichten die uitsluitend online geplaatst zijn. Koos van Noppen Kinderen en kleinkinderen Stichting Jachthaven Cadzand (R.Y.C.B.) in liquidatie Bovengenoemde rechtspersoon is ontbonden door een besluit van het bestuur van 19 oktober 2022 wegens bedrijfsbeëin diging. De rekening en verant woording (en het plan van verdeling) liggen ter inzage voor eenieder tot 1 juni 2023 ten kantore van het handelsregister van KVK en ten kantore van Royal Yacht Club België (R.Y.C.B.) aan de Thonetlaan 133 te Antwerpen, België. Kant-en-klare advertentie aanléveren uiterlijk voor 15.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op te maken advertenties voor 14.00 uur. Reclamatie n.g.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. V. 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 9.30-16,00 uur) Q U kunt ook zelf uw advertentie opmaken via familieberichten.nl voor plaatsing in de krant en/ofvia onlinerouwbericht.dpgmedia.nl voor plaatsing op dewebsite van de krant.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 45