Wim van Belzen Marie Wim van Belzen Wim van Belzen Maria Johanna Engelse - Eversdijk 16 Opa Wim OVERLEDEN weduwe van Pieter Engelse echtgenoot van Maatje van Belzen-de Nooijer in de leeftijd van 82 jaar. in de leeftijd van 83 jaar. Sterke de Heere ons in dit verlies. Amemuiden, 15 maart 2023 15 maart 2023 15 maart 2023 Nieuwstraat 22A, 4341 AS Amemuiden Zoutelande, 17 maart 2023 Wim van Belzen Jan de Witte Mijn tijden zijn in Uw hand. Psalm 3116a Met veel verdriet geven wij u kennis dat, na een periode van afiiemende krachten en gedachten, door de Heere uit ons midden is weggenomen, mijn lieve man, onze liefhebbende vader, trotse opa en over-opa Ben en Anita van Belzen-de Kam Tamarah en John, Indy, Kyana Ramon Bjom en Mariël Ingrid en Cees Ventevogel-van Belzen Jessie en Tommy, Mike, Lizzy Naomi Sofie en Nino, Nathan M. van Belzen-de Nooijer Jos, in dierbare herinnering, en Corrie van Belzen-Nieuwenhuize Wim en Junary, William, Eliana, Angelie Lydia en Mark, Noa, Levi Ruben 'Heere, Gij weet alle dingen. Gij weet dat ik U liefheb. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom We wensen Maatje en gezin Gods nabijheid toe in deze moeilijke tijd. Met droefheid delen wij u mee dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen onze lieve broer, zwager en oom Sterke de Heere Ma, de kinderen en kleinkinderen in dit groot verlies. Jan en Bea de Nooijer en gezin Na een leven wat in het teken stond van zorgen voor haar familie, is overleden onze lieve zorgzame moeder en trotse oma Krabbendijke: Jan-Kees en Anita Engelse - Lobbezoo Tim Aniek en Ricco Krabbendijke: René en Lydia Engelse - Willeboer Gemma Evi Daniël Correspondentieadres: Verlengde Noordweg 4,4413 ND Krabbendijke. We zijn dankbaar voor de liefdevolle zorg voor onze moeder en oma door de medewerkers van TerWeel te Krabbendijke afdeling Hooge Hoeve. De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op maandag 20 maart om 16:15 uur het crematorium, Kandtweg 2 te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Niemand kent haar strijd en haar stil verdriet. Van het willen en niet kunnen. Cas en Jaai van Belzen-van Belzen Lieven (in liefdevolle herinnering) en Marie Thcunc-van Belzen Joos (in liefdevolle herinnering) en Riet van Belzen-Schouwenaar Janna Schuit (in liefdevolle herinnering) Neven en nichten Onze dank gaat uit naar het personeel van de Clasinastraat te Amemuiden, voor de liefdevolle verzorging. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op D.V. dinsdag 21 maart om 13.00 uur in de Rehobothkerk, van Cittersweg 2R, Amemuiden. Deze dienst wordt geleid door ds. G. Kater. Aansluitend zal omstreeks 14.15 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Veerseweg te Amemuiden. Daarna is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in genoemde kerk. Geen bloemen en geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan mag u deze advertentie als zodanig beschouwen. echtgenoot van Willie van Stee Jessie, Tommy, Mike, Lizzy, Naomi, Sofie, Nino, Nathan Neven en nichten Yerseke, 14 maart 2023 Nooit meer samen spelen Nooit meer kijken naar de trein Nooit meer samen frietjes eten Nooit meer 'dag melief We gaan je missen lieve Sterke de Heere de bedroefde familie in dit verlies M. van Belzen-van Hemert K. van Belzen (in herinnering) Fam. R. Jacobse I. de Nooijer Amemuiden, 15 maart 2023 Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze altijd meelevende buurman Met droefheid geven wij u kennis dat door de Heere, op Zijn tijd en wijze, nog plotseling van onze zijde is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Wolphaartsdijk: Arno en Cobie de Witte- Dorst Rhenen: Adrie en Alie de Witte-Hooglander Burgh-Haamstede: Hendrien en Cees Lokerse-de Witte 's-G raven polder: Frans en Els de Witte-Eggebeen Middelburg: Nellie de Visser- de Witte in herinnering: Bram de Visser Kapel Ie: Kees en Ria de Witte- de Frel VRIJDAG 17 MAART 2023 PM

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 44