bolderman.nl v. s s! Si Vdd/ rani'j 5TK 11 w I/kHI 25 www.bolderman.nl Q (0318)58 09 58 399,- 349,- •-Si Vertrekdata: 24 apr 8,22 mei 5, 19 juni 3,17, 31 juli 14 aug etc. ■4:r. jp a 4^ 5 dagen Beierse Woud, Bayerisch Eisenstein, Passau 5 dagen Dresden en omgeving We willen als makers geen moreel oordeel geven 5 dagen Hoogtepunten van de Harz all-inclusive 5 dagen Eifel en Trier all-inclusive zegt ze. „Omdat ik niet weet wat er gebeurd is. Ik was er niet bij.” Ze vindt dat buitenstaanders al snel ge noeg hun mening klaar hebben. „De een is nog sneller dan de ander. Je bent meteen veroordeeld. Het is zó makkelijk om de wereld onder te ver delen in twee groepen: de deugzak- ken en de klootzakken. De waarheid is genuanceerder. Niemand is too procent een klootzak. En niemand deugt voor ïoo procent.” Ook die gedachte is in de serie ver- werkt. Neem Kiki, de intimiteitsco- ordinator die met gedragsprotocollen wappert en een zoenscène vooraf tot in den treure doorspreekt (‘Mag ik jouw polsen aanraken tijdens de zoen? Mag ik jouw schouders aanra ken? Mag ik met mijn tong rondjes draaien in jouw mond?’) „In het be gin denk je: wat een deugmillennial. Later ga je haar beter begrijpen en een beetje van haar houden.” goed kunt dragen en waar je elkaar mag aanraken. Voor je het weet, doe je iets wat de ander niet fijn vindt. Heldere afspraken nemen ook onge mak weg.” Elke scène die Warringa en Ba- rendsen - in het verleden een caba retduo - schreven, werd minstens 35 keer naar elkaar gemaild en herschre ven. Net zo lang tot de ander dubbel klapte van het lachen. Als het een goéde grap is, zou je over alles grap pen moeten kunnen maken, óók wanneer die over #Metoo, discrimi natie, racisme of populisme gaan. Humor gaat altijd over schuren, het moet een beetje pijn doen. Zelf had den ze misschien wel de grootste lol bij de scènes waarin bekende acteurs als Joost Prinsen, Ferry Doedens, Ru ben van der Meer en Warringa een uitvergrote versie van zichzelf spe len. Zo speelt Doedens een acteur die werkelijk elke rol aanneemt, als het maar veel geld oplevert. Hij gaat de ene keer uit de kleren voor een klus en belandt een andere keer in een re clame voor een staalbedrijf, dat sterk doet denken aan het in opspraak ge raakte Tata Steel. Doedens geeft hier mee een vette knipoog naar zijn be zigheden voor erotiekkanaal Only- Fans, waar hij aan de slag ging toen hij werd ontslagen bij Goede Tijden, Slechte Tijden. Warringa: „Deze scè nes hebben te maken met zelfspot. In hoeverre kun je een parodie op jezelf spelen? Ferry ging daar geweldig mee om. Hij heeft dit ongelofelijk goed geacteerd.” Ook Warringa stak de draak met zichzelf. In de serie beginnen om standers spontaan een liedje uit De Luizenmoeder (‘Flallo allemaal, wat fijn datje er bent’) te zingen. „Het overkomt me vrijwel dagelijks dat ie mand me op straat aanspreekt of naroept. ‘Hé juf Ank!’ roepen ze dan.” Wat ze daarvan vindt? „Ach, ik on derga het. Het is geïntegreerd in mijn leven.” Lacht. „Ik heb kennelijk een hoofd waarje niet onderuit kan. Al doe ik een pruik en een zonnebril op, ik word altijd herkend.” Zelfspot Zelf heeft Warringa, in haar rol als actrice en regisseur, ook al een aantal keer met een intimiteitscoördinator gewerkt op de filmset. Een beroep dat al langer bestond in Amerika, maar waar na de Metoo-beweging in Nederland meer vraag naar was. „Ik vind het een goede ontwikkeling. Voor stunts hadden we al vele jaren een stuntcoördinator, maar voor seksscènes was er geen intimiteitsco- ordinator. Dat is toch raar? Het is prettig om vooraf door te nemen wat er precies in beeld komt, of je onder- 3,1% IS 5 dagen All-inclusive in Drenthe U. - - - 5 dagen Belgische Ardennen en Luxemburg 1 2 te 1 --V- 4 V - ’I ♦AT X I "1 - 399,- - Ilse Warringa S’ II p Cast, vanaf donderdag 16 maart om 21.15 uur bij de NTR op NPO 3. i Vertrekdata: 10 apr/29 mei 12 juni 3,24 juli 14 aug 4 sept etc. Scènes uit de nieuwe satire reeks Cast, met onder anderen Ruben van der Meer en Theo Maassen. FOTO’S NTR/ MARTIJN VAN #HJ>ER Vertrekdata: 3 apr/8,22 mei 5juni/3,10juli4 sept2 okt etc. v.a. slechts Drukfouten en/of prijswijzigingen voorbehouden. Prijs p.p. o.b.v. 2 pers, kamer excl. Calamiteitenfonds 2,50 p.b., reserveringskosten 25,- p.b., consumentenbijdrage SGR 5,- p.p. i [VJ ■r v.a. slechts Vertrekdata: 8,24 apr 6 mei 3,19 juni/1,17,29 juli/14,26 aug etc. Vertrekdata: 10, 24 apr/8, 22 mei/ 5,19juni/3,17,31 juli 14 aug etc. Vertrekdata: 10,17,24 apr 1, 8, 22, 29 mei 5,12,19, 26 juni etc. II 5 I II IU-l!| |- g - v.a. slechts 279,- GO WOENSDAG 15 MAART 2023 -a» v.a. slechts F if

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 25