19 Foort de Roo Dien Dekker-Sanderse Mieke de Kam-Willeboordse Maatje de Visser - Boogaard zeggen wij u langs deze weg, na de Heere, hartelijk dank. Maak een online rouwbericht DANKBETUIGING Peter Juranek Kitty van Leersum - Zweep Mariet Dellebeke-Zwijnenberg 15 Maart 2023 Mien van der Lijke - Fenijn Tannie Riemens - van de Kreeke hadden we ons niet kunnen wensen. Vrouwenpolder, maart 2023 ‘Voor altijd in ons hart’ Hartelijk dank hiervoor. Simon Koets les de Kam, kinderen, klein- en achterkleinkinderen Oostkapelle, maart 2023 Middelburg, maart 2023 Jaap Riemens kinderen en kleinkinderen We willen u hartelijk danken voor alle blijken van medeleven. We zijn trots op haar en we houden van haar. Het is een troost te weten dat deze gevoelens door velen worden gedeeld. Een warmer en mooier afscheid van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden en bij de begrafenis van onze moeder en oma Wij willen u danken voor uw medeleven na het overlijden van Jan Dellebeke Maarten Dellebeke Emily Weimar Louise en Gijs Martijn Dellebeke Angelique van der Meer Marie-Généviève Dellebeke-van der Veen f Iris Dellebeke Bert van der Zwaluw Dieke, Gilles en Lena Namens familie de Roo, familie Karelse en familie Melio Namens de familie, Sophie Juranek André Christine, Ko Hanneke Johan, Corrie Pieter Wij zijn ontroerd door het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve en trotse moeder, oma en omi Hierbij willen wij iedereen bedanken voor alle condoleances, kaarten en telefoontjes n.a.v. het overlijden van mijn man Voor de belangstelling en het medeleven tijdens haar ziekte, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en lieve oma zeggen wij u hartelijk dank. Het doet ons goed dat zo velen aan ons denken en met ons meeleven. Het geeft ons troost in ons verdriet. IN HERINNERING PM ZATERDAG 11 MAART 2023 Het heeft ons erg goed gedaan. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Aagtekerke, maart 2023 Wout van Leersum Ineke en Kitty Kleinkinderen Vlissingen, maart 2023 Biggekerke, maart 2023 Het is een troost te weten dat deze gevoelens door velen worden gedeeld. hadden wij ons niet kunnen wensen. Wij willen u hartelijk danken voor alle blijken van medeleven. Wij zijn trots op haar en wij houden van haar. Een warmer en mooier afscheid van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma in liefde losgelaten Na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder willen wij u bedanken voor uw medeleven in welke vorm dan ook, uw aanwezigheid bij de afscheidsdienst en de vele kaarten met herinneringen en woorden van steun die we mochten ontvangen. Het heeft ons goed gedaan. Huib en Rita, Rinie en Joke, Jaap en Saskia, Kleinkinderen en achterkleinkinderen Voor het medeleven dat wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Familie Koets "Liefde houdt niet op waar het leven eindigt" Wouter en Loes Sandra - voor altijd in ons hart We willen graag iedereen bedanken voor de aanwezigheid, de vele lieve kaarten en hartverwarmende reacties die wij kregen na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en oude oma Weten hoe? Ga naar dpgmedia.nl/online-rouwbericht en bekijk de video. Online rouwberichten worden geplaatst op pzc.nl/familieberichten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 47