17 Jacob Leendert van Stee Abraham Jacob de Kok - Sjaak - Jaap van Stee Maria Potter-den Boer Janiki Mohamad Sjah OVERLEDEN Jacob Willem de Pan Riet De Heer is mijn Herder is na een heftige strijd rustig overleden. t Goes, 9 maart 2023 Goes Marianne van Stee - van Sabben Christien in de leeftijd van 70 jaar is overleden. Goes, 9 maart 2023 Ziko Jagurdzija Bram de Kok Sam Potter in liefdevolle herinnering Wim in liefdevolle herinnering Hubèrt Anita Mijn lieve hardwerkende, meegaande en zachtmoedige man We zijn verdrietig omdat onze lieve broer, zwager en oom Sjaak de Pan Na een kort ziekbed ben je van ons weggegleden. Elke dag meer. Telkens werd je weer iets ontnomen. Dat deed jou en ons zeer. Het is een gemis, een stille pijn. Wat je in je hart draagt, raak je nooit meer kwijt. Wij wensen jullie veel sterkte. Na 75 mooie jaren is, omringd door de mensen waar hij zo van hield, overleden mijn lieve man en onze pa Aansluitend aan de dienst zullen wij Sjaak in besloten kring begeleiden naar het crematorium. Correspondentieadres: Mecklenburglaan 33,4461 TH Goes Voor aanvang van de dienst is er van 12.00 tot 13.00 uur gelegenheid om ons persoonlijk te condoleren. Niets blijft voor altijd... maar voor ons blijf je altijd iets. Na een leven van toewijding en zorg voor allen die haar lief waren, geven wij kennis van het overlijden van onze lieve ma en oma Marcel Rachel Nathan, Kyra Erwin Ciska Ronald Wim de Pan Bep de Pan-Lokerse Frank Dorleijn Ria Dorleijn-de Pan Neven en nichten Ina Bosselaar-de Pan t Mijn dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Hospice ‘Het Clarahofje’. Correspondentieadres: Westsingel 116,4461 DP Goes De uitvaartplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Coby en Toon Rens en Addie Hanneke (in liefdevolle herinnering) Correspondentieadres ‘s-Heer Hendrikskinderendijk 2 4461 DW Goes t Goes, 7 maart 2023 De dankdienst voor zijn leven, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden woensdag 15 maart om 13.00 uur in de Vredeskerk, Ds. W.H. van der Vegtplein 2 te Goes. Deze dienst is ook mee te beleven via: kerkdienstgemist.nl Yerseke Aardenburg Kortgene Krabbendijke Miranda Neven en nichten Oegstgeest, 3 mei 1935 Het afscheid van Riet zal plaatsvinden op maandag 13 maart om 12:15 uur in de huiskameraula van crematorium “Het Zeeuwse Land”, Kandtweg 2 in Goes. Indien gewenst kan er eerst een laatste groet gebracht worden aan Riet. Afsluitend zijn we nog samen in de lounge van het crematorium van 13.00 tot 13.45 uur en kan je ons condoleren. Yerseke, 1 juli 1952 Goes, 12 oktober 1947 - f Goes, 8 maart 2023 Bram PM ZATERDAG 11 MAART 2023 Suus de Kok-de Buck Geen bezoek aan huis. Jildi en Erik Cees Bosselaar t Verdrietig zijn we door het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Banjaardstraat 60 4456 BR Lewedorp De dankdienst voor zijn leven wordt gehouden op D.V. dinsdag 14 maart om 13.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerklaan 4 te Arnemuiden. Voorafgaand is er van 12.45 tot 13.15 uur gelegenheid tot persoonlijk afscheid nemen. Rond 15.00 uur vindt de begrafenis plaats op de Bijzondere Begraafplaats aan de Kasteelweg te Nieuwdorp. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd kerkgebouw. Na een periode van afnemende krachten is door de Here uit ons midden weggenomen mijn lieve man, onze pa, opa en ouwe opa Nieuwdorp, 25 februari 1931 Want bergen mogen wijken en heuvelen wankelen, maar mijn goedertierenheid zal van u niet wijken en mijn vredesverbond zal niet wankelen, zegt uw Ontfermer, de Here. Jesaja 5410 Jan en Inge Melvin en Sanne Wilma en Johnny Youri Ina en Rein -in liefdevolle herinnering- Mirjam en Jarco, Annet, Sanne, Fenna Wouter en Fiona, Tijmen Gijs en Kirsten, Rein, Riv, Reza Frans en Yvonne Stéfanie en Mike, Myla Rowena en Murjil, Djévano Lewedorp, 9 maart 2023 E3 Volatus Uitvaartzorg, De Tjonger 14 G, 8253 PZ Dronten t.n.v. Fam. Mohamad Sjah. eigenwijs sterk creatief trots zorgzaam sloddervos lief zus snoepkous dierenliefhebster Vlissingse strandjutter genereus behulpzaam loyaal juf moeder muzikaal zwerver oma buur kwijt stout grijs avontuurlijk organisatietalent verstrooid I ongenuanceerd hartverwarmend goed zo... We nemen afscheid van haar op 13 maart 2013. Wilt u het afscheid online volgen, stuur dan een email aan afscheidjaniki@gmail.com. Wij bedanken alle buren in de Bouwen Ewoutstraat en andere oplettende Vlissingers voor de liefdevolle hulp die zij Janiki hebben geboden. Djakarta, 24 februari 1943 Dronten, 7 maart 2023 Zo onwerkelijk en met grote verslagenheid ontvingen wij bericht van het overlijden van Veel liefs van Ben, Jack, Barend, Casper, Mariska, Janneke, Jelita, Jane, Dirk en Marianne. Schinkel de Weerd makelaardij partner van onze lieve collega Annika. In deze intens verdrietige tijd wensen wij Annika, Nomi, Senne, familie en vrienden heel veel sterkte toe. Cipto en Loes Lise, Floris, Fien Violanda en Alexander Gwen, Melle Eily Vivién en Ricardo, Louise, Shannon, Lorenzo Maxim en Bo Wij wensen Suus, kinderen, klein- en achterkleinkinderen veel sterkte. SerooskerkeLeny de Kok-Kasse London (CA)Adrie de Kok Nichten en neven.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 45