bvDe Liefde UK WIL NÜ MIJN GROTE LIEFDE VINDEN’ MEZZA45 VI ‘Hoewel ik nu geen geliefde heb, is mijn liefdesleven best goed. Ik ben er positief over sinds het einde van mijn laatste relatie, want sindsdien accepteer ik wie ik ben en weet ik wat ik wil. We hadden een toxische relatie die eindigde toen ik de politie belde om hem mijn huis uit te krijgen. Maar tussen ons was ook diepe affectie en toewijding. Daar wil ik meer van, wist ik toen. En snel. Ik ging op Tinder en gaf mezelf dertig dagen om de ware te vinden. Voor onenightstands zit je daar goed, maar die wil ik niet. Mijn moeder leerde me: je lichaam is een tempel, daar laat je niet iedereen binnen. Al na drie weken was ik er klaar mee: zeer onbevredigend, geen leuke mannen, geen enkele afspraak gemaakt, het was alsof je tussen het afval zoekt naar iets wat glimt. Niet dat al die mannen vuilnis zijn, maar er zat niks veelbelovends tussen. Daarna nog even een datingbureau geprobeerd, was ik ook snel weg. Om iemand te ontmoeten moest ik naar buiten, leuke dingen ondernemen. Het werd het theater. Slechte keuze, ik zag mooie voorstellingen, maar mensen gaan niet naar het theater om anderen te ontmoeten. Sinds corona lijkt iedereen sowieso wat meer naar binnen gericht. Het gaat allemaal zo langzaam, ik ben ongeduldig, ik wil nü mijn grote liefde vinden. Ik heb veel meegemaakt, heb een ongeluk en een depressie overleefd en ook veel bereikt, alleen op relatiegebied De droomman van Romana (33) moet voldoen aan zes eisen. ‘Het is toch zonde om alleen te zijn.’ Ik zoek zes eigenschappen in een man: krachtig, avontuurlijk, goed in bed, bewust en gezond levend, inspirerend, aantrekkelijk. Deze leukerd heeft alles, dat vermoed ik althans. Een vinkje minder mag trouwens best, als er maar genoeg c’s zijn. Ik geloof niet dat ik hem bekijk door een roze bril van verliefdheid. Roze brillen heb ik genoeg gedragen, met giftige relaties tot gevolg. De brillen zijn op. Ik zie hier een realistisch toekomstperspectief. In elk geval geniet ik van wat er op mijn pad komt.’ ligt er een gapend gat. Het is toch zonde om alleen te zijn. Een datinggoeroe had het ooit over de drie c’s: chemie, connectie en commit ment, oftewel toewijding. Die verdien ik. In het theater heb ik niet de man van mijn leven gevonden, maar ik hoorde daar wel over een nieuwe dating-app. Als je elkaar een like geeft, prik je direct een plek en tijd voor een hapje of drankje. Je bent af van dat einde loos vruchteloos chatten om vervolgens niets meer van iemand te horen. Dat ik na twee dagen nog steeds geen reactie had, was ik niet gewend. Ik heb gebeld: was er iets mis met die app? Het antwoord was dat deel nemers kritischer zijn omdat bij een match meteen een date volgt. Op dag drie was het raak en begon ik afspraakjes te maken. En nu heb ik een avond gehad met iemand die ik heel leuk vind. 2 P Il -> De echte naam van Romana is bij de redactie bekend. Wil je ook praten over je relatie? mezza@dpgmedia.nl LU <n O Q Z3 v) UJ tx -j co LU LU (X Z LU IX O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 125