Joseptais Wessel van Setten oil Joost van Setten Adriana Sara van der Slikke Kees Thijssen Martina Tilroe JOOST Carine van Setten-Gregory, echtgenote Joost is thuis, alwaar geen bezoek. -Tineke- DANKBETUIGING Adriaan de Wolf De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 11 maart om 13.00 uur in de aula van het Crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3,4337 PB Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. We wensen Carine, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Correspondentieadres: Wielingenlaan 15,4382 BL Vlissingen Michiel van Setten en Vera van Noort Raphael en Gabrielle Matthijs van Setten en Arianne Schroer Sofie, Floor en Lotte Willem Messer en Tim Favier Veerle en Allard Francine Messer en Jitske Ruijs Mink, Fiene en Saar Suzanne Messer en Eric Salomons Iza en Stan We zijn verdrietig om het overlijden van onze zwager én oom Sinds 25-10-1998 weduwnaar van Alida van Setten-Meijer Frans en Tanny Meijer Marlies en David Reinier Henk en Greet Meijer Marieke en Leon, Luca Johanneke en Bas, Jonas, Loran Annie en f Frans Leijnse-Meijer Maria en Eddy Leijnse-Meijer t Wemer Wunderlicher Alter! Soil ich mit dir geh’n? Willst du meinem Liedem Deine Leier dreh’n? Breda 12-06-1949 Vlissingen 04-03-2023 Adrie "Ik ben metje" Domburg, 03 maart 2023 Voor de dienst kunt u de familie vanaf 10.30 uur condoleren. De begrafenis vindt aansluitend plaats op de begraafplaats in Oostburg, Oude Stad. Vol verdriet vernamen we dat Onze docent muziek en ckv is overleden. Bergen op Zoom, 3 maart 2023 in de leeftijd van 85 jaar. Middelburg, 4 maart 2023 Op vrijdag 10 maart vindt om 11.00 uur de Dankdienst voor haar leven plaats in 'De Open Haven' kerk in Oostburg, Kerkplein 1. Correspondentieadres: Schoolstraat 31 4354 Al Vrouwenpolder Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Zoekweg te Vrouwenpolder. Dankbaar dat wij haar zo lang bij ons mochten hebben laten wij u weten dat is overleden onze zus en tante De afscheidsdienst zal worden gehouden op donderdag 9 maart om 13.30 uur in de Pelgrimskerk, Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in De Ontmoeting, bij bovengenoemde kerk. Je kon niet meer, je wilde niet meer, je bent er nu niet meer. We zagen dat je ons langzaam steeds meer verliet. Wat achterblijft zijn de herinneringen. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het Kerkcentrum, Kerkplein, 4501 CH Oostburg. Correspondentieadres: Familie M J.C. Quaak, Dorpsplein 47,4353 AB Aagtekerke Met dankbaarheid voor haar leven en wat zij daarin voor ons betekend heeft, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder, oma, oude oma/omi Uit aller naam. Familie Tilroe Weduwe van Martien Quaak 1956 Weduwe van Adri Lako 2017 Martien Quaak en Evelyn Quaak-Kloet Marjan Quaak en Gerhard Ockeloen Marie Madeleine Contant-Lako en Adrie Contant Jeanne-Marie Lako en Fred Overbeeke Antoine Lako en Marijke Lako-de Meester Klein- en achterkleinkinderen COLOFON 1 familiebetichtenp^@dpgmedia.nl V. 088 013 99 99 Q pzc.nl/famïliébprichton SLUITTIJDEN Kanfeen-klaarmatériaal daagSWpr plaatsing 1S..0Q Op te maken adwtëntïeadaagWaör plaatsing 14.00 Voor de vele blijken van medeleven, naar aanleiding van het verlies van onze Adrie dank ik iedereen heel hartelijk, ook namens mijn kinderen en (achter)kleinkinderen. Maja de Wolf Oost-Souburg maart 2023 Kees was 'n animator 'pur sang'. Hij zette zich in voor het muziekonderwijs. Examenconcerten, lunchconcerten, Rijks Music Award en Vooropleiding voor het Conservatorium. Kees ging ervoor. Het werkte aanstekelijk. Zijn leerlingen gingen ook voor hem door het vuur. Hun lied deze week kwam recht uit hun hart en heeft Kees beroerd. Dat was fijn. Kees was een collega uit duizenden. We zullen hem missen als mentor, leerkracht, collega en als vriend. We hopen dat zijn vrouw Jacqueline en zijn kinderen Willem en Sander kracht kunnen putten uit het onstuimige enthousiasme waarmee Kees het leven tegemoet trad. Namens het bestuur, alle medewerkers en leerlingen van RSG ,,'t Rijks" Leon de Rond Rector Schoondijke, 25 augustus 1926

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 41