We kunnen hier nog jaren blijven wonen Een traplift op maat De beste trapliften, al meer dan50jaar Als traplopen niet meer gaat De trap is een van de eerste obstakels in huis als we ouder worden Advertentie I 1 2 3 Meer informatie? Bel 0800 444 770 6 of ga naar OtoliFt.nl Zo lang mogelijk thuis blijven wonen Is voor veel mensen een belangrijke wens. Maar wat als er door het ouder worden of een aandoening problemen ontstaan met de mobiliteit? Overweeg dan eens een traplift. U kunt weer veilig naar boven en beneden en u kunt fijn in uw vertrouwde omgeving blijven wonen. De trap is een van de eerste obsta kels in huis als we ouder worden. Maar liefst een kwart van de 75-plus- sers heeft moeite met traplopen. Een traplift is snel geïnstalleerd en kan al binnen 48 uur geleverd worden. Het is daarom ook een van de meest overwogen woningaanpassingen. Een traplift moet perfect passen bij u en uwtrapsituatie. Daarom wordt deze altijd op maat ge maakt. De trap wordt tot op een tiende van een millimeter nauw keurig opgemeten, zodat de traplift zo goed en zo compact mogelijk geplaatst kan worden. Hoe uw trap er ook uitziet en wat uw wensen ook zijn, bij Koninklijke Otolift vindt u altijd de beste oplossing voor uw situatie. Elke traplift wordt op maat gemaakt in de eigen fabriek. Daar combineert Otolift meer dan 50 jaar ervaring met innovatieve productietechnieken. En wordt er continu gewerkt aan het perfectioneren van de producten. De Otolift Modul-Air Smart, com bineert comfort, design, veiligheid en de modernste technieken. En door het unieke modulaire ontwerp past deze traplift op vrijwel elke trap. Op een trap met bochten kan de traplift vaak aan de binnenzijde geplaatst worden. Dat betekent dat de rail over de smalle zijde van de treden loopt, waardoor de trap goed beloopbaar blijft. En de trapleuning kan in de meeste gevallen blijven zitten. t I 1 j o '1

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 12