rots, mijn alles’ II it Paspoort Toen ik aan mijn vader dacht, kreeg ik een brok in mijn keel. Ik ben blij dat ik dat nu kan voelen B' i i ■tel H „Ben ik ook. Het gaat goed met Set Vexy, maar ik hoef niet meer per se de wereld rond. We doen nu veel corporate, met bedrijven als Hei neken of Defensie. Dat is minstens zo leuk als dat hele circus rond die artiesten. Dat zijn uit eindelijk ook maar gewone mensen. „Al die maanden. Kwamen we ’s avonds thuis van het ziekenhuis, ging ik nog tot diep in de nacht zitten editen. Krankzinnig. In een paar jaar tijd was er zoveel gebeurd en ik ging maar door. Ik kon moeilijk wakker blijven achter het stuur, ik raakte uit mijn doen. Ik was gewoon óp.” Maxima mijn stem kwijtraakte. Zij bleek ook cranio-sacraal therapeut en ze haalde zoveel stress weg dat ik met haar ben doorgegaan. Na vijf sessies kwamen we bij mijn vader. Toen is enorm veel rouw losgekomen. Echt een water val aan tranen.” „Als Debbie niet zo alert was geweest, had hij misschien nog anderhalf jaar geleefd. Maar na vier maanden wachtlijst kregen we een tele foontje: ze hadden een lever, van een ano nieme donor.” Hoe ben je van die nachtmerries afgekomen? „Vorig jaar was ik bij een stemcoach, toen ik voorafgaand aan een livestream met koningin „Tot die tijd lukte het me niet. Maar ik voel me nu veel beter, niet meer zo opgefokt als vroe ger. Toen we laatst naar Brussel moesten voor een shoot met André Hazes en ik aan mijn va der dacht omdat hij altijd in Brussel heeft ge werkt, kreeg ik een brok in mijn keel. Ik ben blij dat ik dat nu kan voelen.” „Dat denk ik. Maar ik ben niet thuis gaan zit ten. Ik heb mezelf aangepakt, met grote sup port van Debbie. Ik ben gaan sporten, heb sui ker afgezworen, voortaan op tijd naar bed. En ik heb afgerekend met mijn nachtmerries.” „Liam was nog geen jaar toen hij gele vlekjes kreeg. Debbie sloeg gelijk alarm. Diezelfde week zaten we in het Sophia Kinderzieken huis. Liams lever bleek geen cholesterol te re cyclen. De arts zei: je kunt elke twee weken di- alyseren of we moeten zijn lever transplante ren. Toen hadden we het even niet meer.” „Omdat ik niet weg hoefde. En omdat we onze jongens hier willen zien opgroeien. Na een hectische week is het zo fijn thuiskomen in die kneuterigheid. ’s-Heer Arendskerke is zo’n fijn dorp. Kinderen die altijd bij een vriendje mogen spelen. Dat is zo waardevol. We zitten in het bestuur van de huttenbouwweek, we hebben laatst de Oranjevereniging gefotogra feerd voor het dorpskrantje. En dan doen we net zo hard ons best als wanneer Max Verstap pen voor onze lens staat. Voor ons is iedereen gelijk.” Roald Jansen is op 23 februari 1988 geboren in Terneuzen, maar groeide op in Goes. Na hbo Communica tion Multimedia De sign is hij verderge gaan met zijn video- en fotografie bureau Set Vexy, dat naam maakte in de arties tenwereld. Roald is getrouwd met Debbie en samen hebben zij vier zoons: Noah (9), Liam (8), Jame (6) en Josh (4). Het gezin woont in ’s-Heer Arendskerke. Roald Jansen werkt met de grootste ar tiesten van het land. Maar hij komt na een hectische week graag thuis in de kneuterigheid van ’s-Heer Arends kerke. „Kinderen die altijd bij vriendjes mogen mee-eten. Dat is zo waarde vol.” FOTOMARCELLE DAVIDSE Dat klinkt alsof je bent veranderd. En intussen ging Set Vexy door. Was hij doodziek zonder dat jullie het door hadden? Was het voor eerst dat je huilde? Had je een burn-out? Waarom ben je eigenlijk in Zeeland blijven wonen? GO ZATERDAG 4 MAART 2023

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 55