.O JneG (Tiny Geijsels-Thomaes Kees van’t Westeinde Adri Schuit-van der Vliet Jacoba Flipse-Geldof -Koos- Jeanne Hillen - Nieuwenburg 18 Jan Provoost Kees Dominicus Marianne van den Dries - de Bruijn OVERLEDEN Marja van Rijn Marja is 80 jaar geworden Het heeft ons heel goedgedaan. DANKBETUIGING si Jos Overbeeke Vlissingen, maart 2023 Het heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, maart 2023 Wolphaartsdijk, maart 2023 Piet Vader De familie Wil! Sweere Middelburg, maart 2023 Het troost ons dat Ineke niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Marja op woensdag 8 maart 2023 om 11.15 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Wij willen iedereen bedanken voor alle betrokkenheid en medeleven na het overlijden van onze dierbare vader, schoonvader en opa Alle blijken van deelneming zijn ons tot steun bij het verwerken van dit verlies. Veel dank daarvoor. Hier zal om 11.30 uur ook de crematieplechtigheid plaatsvinden. Aansluitend is er gelegenheid tot informeel samenzijn in de koffiekamer. In de ochtend van 1 maart is Maija aan haar laatste reis begonnen Jurgen en Patrida Isabella en Massimo Patrick en Margret Robin Jaap t en Rola Wij danken iedereen hartelijk voor de blijken van belangstelling en medeleven die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en oma Onze dank voor de warme blijken van medeleven die wij ontvingen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Bram en Mieneke Petra en Erik Kleinkinderen fam. Flipse fam. Schonis Wij willen graag iedereen bedanken, voor de vele lieve en hartverwarmende reacties die wij kregen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Wij willen iedereen bedanken voor de hartverwarmende belangstelling in de vorm van vele kaarten, telefoontjes en jullie aanwezigheid bij het afscheid van mijn lieve zus en tante Alle reacties waren voor ons tot grote steun en troost. Carin en Frederique Rudy, Jill en Lois Joke Ronald Correspondentieadres; Het Veld 29 2681JZ Monster Jakob Jan Wisse ‘De man met het hoedje’ Veere, maart 2023 hebben ons goed gedaan. Door de enorme belangstelling bij de mooie en waardige afscheidsviering in de kerk en bij de begrafenis, is het niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Wij willen u hartelijk bedanken voor uw blijken van medeleven rond de uitvaart van mijn lieve vrouw, onze trotse moeder en oma. De vele reacties, de opbeurende kaarten, brieven en de mooie bloemen die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze geliefde ZATERDAG 4 MAART 2023 PM Voor altijd in mijn hart C. Provoost-Tissink ’s-Heerenhoek, maart 2023 Oost-Souburg, maart 2023 Ka pel Ie, maart 2023 Veere, maart 2023 Onlangs hebben wij afscheid genomen van onze vader, schoonvader en opa Het is voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken, maar wij willen u laten weten dat uw aanwezigheid, de vele kaarten en warme woorden ons erg goed hebben gedaan. Na het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa willen we iedereen bedanken voor de vele hartverwarmende blijken van medeleven. Dit heeft ons als familie goed gedaan. Ella Dominicus Kinderen en kleinkinderen Coby en Wijnand Daniella Lisette Carina en Johan Mika Onze oprechte dank voor de hartverwarmende blijken van medeleven, uw aanwezigheid, lieve woorden, bloemen en de vele kaarten die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze lieve pa, schoonvader en opa Wij willen u hartelijk danken voor uw meeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze fijne vader en trotse opa Uw warmte en betrokkenheid hebben ons goed gedaan tijdens deze verdrietige periode. Het heeft ons goed gedaan. Kinderen en kleinkinderen Uw condoleances, de overweldigende hoeveelheid kaarten met hartverwarmende woorden en persoonlijke herinneringen na het overlijden van mijn man hebben mij goedgedaan. Hiervoor mijn hartelijke dank. Jannie Vader-Minnebreuker Anne-Louise Anne-Marie en Erwin Sonja in liefdevolle herinnering Bente en Sune Wij willen iedereen die met ons heeft meegeleefd, tijdens het ziekzijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder en trotse oma heel hartelijk dank zeggen. Het heeft ons goedgedaan. Harry van den Dries Kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 46