16 Johan Deurwaarder dl Maria Anna Olijslager Elizabeth van Eekelen-Maas - Els - OVERLEDEN Leo Adriaanse Leo Adriaanse Johan P&urwaarJ&r Riet Arnout Marinus van Eekelen (Psalm 91:2) Veilig in Jezus armen Ruim 66 jaar getrouwd met Anny Anny Adriaanse-Kooman echtgenoot van Lia Deurwaarder - Haak (overleden 5 januari 2021) Laura, in liefdevolle herinnering Axel, 22 februari 1933 Axel, 1 maart 2023 Correspondentieadres: Veer 91,4543 NL Zaamslag Neven en nichten Met verdriet maar vol mooie herinneringen nemen wij afscheid van onze lieve en onvergetelijke pa en opa Als een schip achter de horizon verdwijnt, is het niet weg, je kunt het alleen niet meer zien. Esmeralda John Xiang Cai Wen Na een liefdevol en betrokken leven met hoogtepunten en dieptepunten hebben we afscheid moeten nemen van onze dierbare broer, zwager en oom Wij wensen Anna, kinderen en kleinkinderen veel sterkte voor de komende tijd. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. "Mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God op wie ik vertrouw" De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 9 maart om 12:30 uur in de aula op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28c te Terneuzen. Harro Sara Lowie, Samuel, Moos, V Sirma Fam Adriaanse Neven en nichten We herdenken het leven van Riet op maandag 6 maart om 13:00 uur in de aula van de begraafplaats Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend wordt zij naar haar laatste rustplaats begeleid. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar informeel te ontmoeten en te condoleren. Correspondentieadres: Kruitmoienlaan 55, 4337 KP Middelburg Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van ZC Willibrord. Na een mooi leven en een gelukkige periode in ZC Willibrord is in alle rust ingeslapen onze lieve zus, schoonzus en tante Cobi en Rien Ineke en Jan t Corry André en Liesbeth Hannie en Peter Jan en Bertie Middelburg 28 februari 2023 Albert Adriaanse en Ellen Pais (moeder van Thomas en Laura) Lucia Stom, in liefdevolle herinnering (moeder van Ruben en Noah) Ruben en Demi Noah De dienst voor het afscheid van Leo en de viering van zijn leven wordt gehouden op 9 maart om 13:00 uur in de Koorkerk, Koorkerkhof 2 te Middelburg. Vanaf 16:00 uur komen we samen in het Huys ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Vlissingen. Jozien Adriaanse, in liefdevolle herinnering Lize en Luuk Jeroen Cor de Jonge (vader van Lize en Jeroen) en Monique van den Berg Leon Tim Suzan Adriaanse Ernst Jan Rozendaal Rik en Felicia Chiel en Mirre Correspondentieadres: Hammarskjöldlaan 25, 4334 EM Middelburg De teraardebestelling vindt aansluitend plaats op de begraafplaats te Sint Laurens, Noordweg 445. Indien u niet aanwezig kunt zijn, kunt u de afscheidsdienst live volgen via de volgende link: https://kerkdienstgemist.nl/stations/2394-Koorkerk Leo Adriaanse en Jenny Leenders Huub Joost en Indra Luc en Roos Heel dankbaar na een leven vol van initiëren, doorzetten, onderwijzen, er zijn voor anderen en genieten van het leven samen met zijn lieve zorgzame Anny en dierbaren, is op 93-jarige leeftijd vredig thuis overleden Wij bedanken de medewerkers van Hof 't Seijs voor hun liefdevolle verzorging en aandacht de afgelopen jaren. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Thomas en Christine Hugo Salome Middelburg, 1 maart 2023 Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze oom Rien Haakt Koos Haak-Willeboordse t Niek, Peter, Eelco, Rolinka en Sigrid Middelburg, 30 juli 1929 Na de begrafenis bent u welkom in de koffiekamer, waar er gelegenheid is de familie te condoleren. -ft- I ‘Doe wat je hand te doen vindt. Doe het met volle inzet, (Prediker 9:10) Middelburg 17 februari 1934 ZATERDAG 4 MAART 2023 PM hij van on$ «n nnj van h®w. Correspondentieadres Meidoomstraat 16 4462 TZ Goes Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in bovengenoemde aula. Na de crematieplechtigheid kunt u vanaf 14.30 uur de familie persoonlijk condoleren in dorpshuis Heer Arendhuis, Torenring46 te 's-Heer Arendskerke. Verdrietig, maar dankbaar voor alle liefde die wij van haar mochten ontvangen, delen wij u mede, dat na een liefdevol en zorgzaam leven, van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Als een vlinder fladderde jij door het leven. Opgewekt, vrolijk, alles intens beleven. Nu ben je weggevlogen bij ons vandaan. Maar je mooie kleuren blijven altijd bestaan. Nout van Eekelen Spykie t Edwin en Jamy Shanice Thynisia en Nico, Gilaya Harley Sandra en Aswin Kaylee en Lucas Naomi Giovanni Shania Goes, 31 maart 1950 t Goes, 28 februari 2023 echtgenote van Voorafgaande aan de crematieplechtigheid kunt u afscheid nemen van Els in de aula van crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes, op dinsdag 7 maart van 12.30 tot 13.00 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 44