9 ctfneQ Maria Liza Sophia Murijn finy Geijsels-Thomaes Willem Cornells de Leeuw Willem Cornelis de Leeuw 18 OVERLEDEN Wim Willem Teunis van Liere - Wim- DANKBETUIGING Wim MIRIAM Joseph René Colleta Josiassen -Jo- Lucia de Ridder-Bracke t Axel, 1-3-2023 Mien Schipper-de Leeuw Patrick f Huub Flora van Liere-van der Vliet echtgenoot van Mattie Moerman 11 december 2005 Goes, 16 augustus 1937 Goes, 2 maart 2023 De familie Will Sweere Middelburg, maart 2023 Jannewekken 28 4301 HH Zierikzee Het heeft ons heel goedgedaan. Voor de dienst is er van 12.30 tot 13.00 uur gelegenheid tot condoleren in het kerkcentrum. Omstreeks 14.15 uur vindt de begrafenis plaats op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader, opa en overgrootvader ‘Zift niemand iéts schuldig, dan elkander lief te hebben.’ Romeinen 13 8 a Verdrietig ben ik door het overlijden van mijn lieve broer Correspondentieadres: Berliozhof85 4536 EX Terneuzen Het troost ons dat Ineke niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Wij willen graag iedereen bedanken, voor de vele lieve en hartverwarmende reacties die wij kregen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Carin en Frederique Rudy, Jill en Lois Werner f Edwin en Talitha Lennard en Ivory Annefleur Mathieu en Barbara James en Xiaobao Jie Long en Veerle Sonja en Paul t Sanath en Latisha Sahdevi en Paul Chaline en Otto Rick blijken De afscheidsdienst voor familie, vrienden en belangstellenden, geleid door ds. L.C. de Borst, wordt dinsdag 7 maart 2023 om 13.15 uur gehouden in de Gasthuiskerk, Havenplein 17 te Zierikzee. Ingang via Hoge Molenstraat, parkeergelegenheid op parkeerplaats Gasthuisboomgaard/Mosselboomgaard, op enkele minuten loopafstand van de kerk. Borensberg: Wiljo de Leeuw Christina Forsberg Robin Vanity en kinderen Niek Ella Arvid Zuiddorpe: Jos de Leeuw Fabiènne Péters Dinsdag 7 maart is er vanaf 13.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum ‘de Ridder’, Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 14.00 uur de crematieplechtigheid aanvangt. Na de plechtigheid bent u welkom in de koffiekamer. Ook als u geen kaart heeft ontvangen bent u welkom. Lea Josiassen-Heye Degene die ik liefheb verlaat ik, om degene die ik liefhad terug te vinden. Plotseling moesten wij afscheid nemen van onze lieve moeder en oma weduwe van Hubert de Ridder Sluiskil, 13-12-1937 Wij willen u hartelijk bedanken voor uw van medeleven rond de uitvaart van vrouw, onze trotse moeder en oma. De vele reacties, de opbeurende kaarten, brieven en de mooie bloemen die wij hebben ontvangen na het overlijden van onze geliefde hebben ons goed gedaan. Door de enorme belangstelling bij de mooie en waardige afscheidsviering in de kerk en bij de begrafenis, is het niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. ZATERDAG 4 MAART 2023 zv "Liefde overwint alles.... 's-Gravenpolder, 3 juli 1946 t Goes, 25 februari 2023 echtgenoot van Correspondentieadres: Dela Roosendaal Flora Je was zo geliefd, wist je het maar. Geboren op 9 april 1963 in Hoofdplaat. Ze werd 59 jaar. Cadzand: Het afscheid zal in besloten kring plaatsvinden. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 7 maart om 09.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28c. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles watje dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten mijn lieve echtgenoot, onze zorgzame pa, trotse opa en overopa U kunt afscheid nemen van Jo in het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op maandag 6 maart van 18.30 tot 19.00 uur. TT Hulst, 10 november 1935 Alexander en Christine Josiassen-van den Dam Lieke-Finn Josiassen Guusje Josiassen Nayantara en Patrick Martinet-Josiassen Kimberley Martinet Wesley en Sabine Martinet- de Boer Ryan Ook al ben ik je verloren, ik ben je nooit helemaal kwijt. In mijn hart kan ik Je horen, draag ik je bij me, voor altijd. t Sint Jansteen, 28 februari 2023 Wij hebben je mogen begeleiden in je laatste levensdagen. Het was fijn om dit samen voor je te mogen doen. Diep geraakt zijn wij door het overlijden van onze lieve en zorgzame man, vader en opa Het afscheid heeft, volgens de wens van Wim, in besloten kring plaatsgevonden. Een bijzondere, liefdevolle en zorgzame vrouw is heengegaan. Met veel verdriet nemen wij plotseling afscheid van onze moeder en oma Correspondentieadres: Oranjeplein 3,4511CK Breskens Wendy Martijn Ravi, Jaïr, Dyai Richard Theresa Thymen, Thirza, V Correspondentieadres: Noordhoeklaan 2 4464 BA Goes Breskens: Sascha en Ricky Jelmer Linde Max Noah IJzendijke: Kelly en Olivier Milou en Bram Bonita en Lola Echtgenoot van

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 134