Joke Outermans 12 Tini Steur Maak een online rouwbericht OVERLEDEN DANKBETUIGING Pieter Adriaan Bout Tini Steur COLOFON Familieberichten van Damme-Klijs Nel Adriana Maria Francina de Winter-Pekaar Petronella Huiberdina 23-2-2023 m- F 27 februari 2023 "Wij missen in haar een biddende moeder en oma" F Wij hebben liefdevol afscheid genomen van Harry en Ellen de Winter-van der Poel 22 juni 1939 sinds 31 maart 1998 weduwe van Willem de Winter Correspondentieadres: Schoondijksedijk 5,4438 AD Driewegen Het afscheid heeft in besloten kring plaatsgevonden Dank aan thuiszorg Cederhof Iriz en huisartsenpraktijk Bruëlis voor de fijne verzorging. Moeder is opgebaard in de 24-uurs rouwkamer van Begrafenisonderneming Amissio, Prins Bern- hardstraat 2,4691 GC Tholen, waar donderdag 2 maart van 20.00 tot 21.00 uur gelegenheid zal zijn om afscheid te nemen en de familie te condoleren. De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 3 maart om 13.30 uur in de Adullamkerk van de Gereformeerde Gemeente, Meezeweg 2a te Waarde, waar vooraf gelegenheid zal zijn om afscheid te nemen. Aansluitend aan de rouwdienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats "Memento Mori" aldaar. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de zaal van de kerk. En roept Mij aan in den dag der benauwdheid; Ik zal er u uithelpen, en gij zult Mij eren. Psalm 50:15 Mieke en Arjan Quist-de Winter William en Emmelien, Madelief, jasmijn Mirjam Sharon en Colin, Mason Goes Ko en Gini (in herinnering) Outermans Driewegen Ellie Outermans en René van Reemst Driewegen Tonnie Outermans en Lidwien Willemse Goes Wim en Corry Outermans neven en nichten Doetinchem lieve vriendin van Henk Zonsbeek De rouwdienst is mee te kijken luisteren via: kerkdienstgemist.nl, Gereformeerde Gemeente Waarde. Het heeft de HEERE behaagd, na een periode van afnemende krachten, van onze zijde weg te nemen onze innig geliefde moeder, oma en overgroot moeder 20-8-1946 Correspondentieadres: Fam. Quist- de Winter Groot Verréhof 2 4691 LB Tholen. Geen bloemen geboren te Goes overleden te Kapel Ie 21-04-1948 74 jaar 23-02-2023 IN HERINNERING DONDERDAG 2 MAART 2023 PM Wat men diep in zijn hart bezit, kan men door de dood niet verliezen J betuig ik u mijn oprechte dank. Flip Bout Sint-Maartensdijk, februari 2023 Paul van Damme De uitvaart heeft in besloten kring plaatsgevonden. De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Burgh-Haamstede, 23-2-2023 Tl Sluittijden overlijdensadvertenties 'ir Ginneken en Bavel, 3 juni 1935 t Middelburg, 26 februari 2023 Kant-ert-klare advertentie aanleveren uiterlijk voor 15.00 uur op de dag voor plaatsing. Nog op temaken advertenties voor 14,00 uur. Reclamatie n.a.v. telefonisch doorgegeven advertenties is niet mogelijk. Correspondentieadres: Boulevard Bankert 816 4382 AC Vlissingen Wij zijn vol verdriet door het plotseling overlijden van onze lieve zus en tante Met groot verdriet hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze nicht Wenen, Oostenrijk: Aartje Steur Stefan Liewehr Jan Liewehr Marieke Liewehr en dochter Del Mar, USA: Greet Hostetler-Steur Karl Hostetler Saskia Hostetler-Lippy en kinderen Kirsten Redfern-Hostetler en kinderen Pat Redfern Martijn Hostetler namens allemaal Marga Rademaker-Steur Correspondentieadres: Zandkreekstraat 22, 4484 BA Kortgene Omringd door liefde is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Zij heeft een onuitwisbare herinnering achtergelaten. Wij zullen haar missen. Ariënne Kees Jan-Kees Kimberly Marianne Mariëtte Leo t Stefan Diane, Julia Marnix Denise Bente Michael Janna Henriette Klaas Emma Tobias Paula David Voor de vele blijken van medeleven die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn broer 8 familieberichtenpzc@dpgmedia.nl k, 088-013 99 99 (werkdagen 9.00-17.00 uur en op zondag 9.30-16.00 uurj Q U kunt ook zelf uw advertentie ópwaken via familieberichten.nl vpor plaatsing in de krant en/of via onlinerouwbericht.dpgmedia.nl voor plaats!ng ö.p de website van de:, krant. Weten hoe? Ga naar dpgmedia.nl/online-rouwbericht en bekijk de video. Online rouwberichten worden geplaatst op pzc.nl/familieberichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 44