8 SJAAK SJAAK VAN DER BLIEK SJAAK olt OVERLEDEN Eddie Bogaert Eddie Bogaert Eddie Sjaak, Willy van den Branden Jacobus Paulus van der Bliek Sjaak Altijd was je in voor een praatje en een lach. We gaan je missen Sjaak. Bewoners en medewerkers Voorhuiskamer Prins Bernhardstraat De Okkernoot; Schoondijke Cliëntenraad de Okkernoot; Schoondijke Bewoners, Medewerkers, Management Team de Okkernoot; Schoondijke Wat zal je grote, vrolijke, vriendelijke glimlach worden gemist! Je woonde niet eens zo heel lang bij ons maar je was meteen een vertrouwd geliefd gezicht. Het is avond. Ik ben vermoeid. Ik sluit mijn ogen voor de nacht die eeuwig is van wondere klaarte. Wij wensen de familie van Sjaak heel veel sterkte toe. De Okkernoot bedankt de zorgcollega's van “de Anemoon; Oostburg" voor de warme liefdevolle zorg en verpleging van Sjaak deze afgelopen weken. Sjaak is nu weer thuis bij de Okkernoot. Bijna 5 jaar heb je bij ons op de Okkernoot gewoond. Ik zal het licht aanschouwen dat mij zal voorgaan. Rust zacht Sjaak.... Wat fijn dat we nog persoonlijk afscheid hebben kunnen nemen. MAANDAG 27 FEBRUARI 2023 zv Wij wensen de familie veel sterkte toe Sjaak zal in stilte worden gecremeerd. Veel sterkte voor familie en nabestaanden. Rust zacht Wat er ook gebeurt, wij blijven beste vrienden Co Rosseel Marjolein van Zonneveld-Bogaert Rust zacht. x Veel fijne herinneringen verzachten ons verdriet. Voorgoed uit ons midden, maar vergeten doen weje niet. Een woord van dank aan iedereen die Sjaak zo liefdevol begeleid en verzorgd heeft. In het bijzonder aan de medewerkers en bewoners van De Okkernoot in Schoondijke en de medewerkers van hospice de Anemoon in Oostburg. Aansluitend is er de gelegenheid om tijdens een informeel samenzijn de familie te condoleren. De afscheidsplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op woensdag 1 maart om 13.30 uur in het Mauritshof, Mauritsweg 5 te IJzendijke. Correspondentieadres: Jacob Catsstraat 1,4521 AG Biervliet Biervliet: Anke en Daniël Aardenburg: Wim en Rosemarie Esch: Ada en Piet Neven en nichten t Oostburg, 23 februari 2023 Correspondentieadres: Familie Bogaert Prunusstraat 53 4431 DD 's-Gravenpolder Het is mogelijk om persoonlijk afscheid te nemen van Eddie op woensdag 1 maart van 19.00 tot 20.00 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Carpe Diem Pluk de dag Niet morgen maar vandaag Zo kort na het overlijden van Elly hebben wij nu ook afscheid moeten nemen van onze lieve broer, schoonbroer en oom Walter en Jetty t Frans en Marleen Max en Menna en kindieren Victorien en Willem en kinderen Wij zijn bedroefd, maar tegelijkertijd weten we ook dat het goed is zo, nu we afscheid hebben moeten nemen van onze broer, schoonbroer en oom Indien u geen kaart heeft ontvangen, verzoeken wij u vriéndelijk om deze kennisgeving als zodanig te beschouwen. Na een mooi, dienstbaar en vooral kleurrijk leven is op vrijdag 24 februari 2023 overleden mijn lieve echtgenoot en maatje, en trotse vader, schoonvader en opa Roy en Marjolein Gemma en Luc Femke Manon Debby en Tonny Ky May Pim en Edine Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en naaste familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Wij wisten dat het er aan zat te komen, maar hebben toch met grote verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van onze oud-voorzitter Verdrietig zijn we dat is overleden onze microfonist en wielervriend Bestuur, leden, vrijwilligers en renners van TMZ (Trimbelangen Midden Zeeland) In de periode 2014-2019 was Eddie de drijvende kracht achter onze organisatieMede door zijn inspanningen is de DELTA Ride for the Roses uitgegroeid tot het grootste fletsevenement van Zeeland. Het overlijden van Eddie sterkt ons nog meer in de gedachte dat we de DELTA Ride for the Roses moeten blijven organiseren om geld in te zamelen voor KWF kankeronderzoek. Koepelbestuur en comités Midden-Zeeland en Zeeuws-Vlaanderen van de DELTA Ride for the Roses Peter Mal Anja en Pierre Raas Francois Franse Peter Kant Dennis Mesu Johnny van der Klooster Kees Schcuwenaar Dennis Raadtgever Jeroen van der Pluijm Adri Bruijnooge Gerrie de Wael Patrick Ridderbos Eric Vereecken Bart van den Heuvel Davy Gunst Shirin van Anrooij Patrick Tolhoek geboren te Zuiddorpe op 18 februari 1950. /fZoELTA Aardenburg, 18 september 1952 We zullen jou herinneren als een wieler fanaat pur sang. Als speaker, ploegleider en organisator, heb je ontzettend veel betekend voor velen en je altijd vol overgave ingezet. Jouw kennis, bevlogenheid en humor zullen wij nooit vergeten. Onze herinneringen blijven en deze koesteren we. Guillaume de Punder Patrick van Belzen Marietta van Anrooij-Zoeteweij Antoine Goense Erwin van Loo Patrick van Passel Raymond Tolhoek Vital Timmermans Henk de Jong Peter Hoondert Arnold Duinhouwer Reinier van der Does Jean-Marc Dagevos Wilfred Geijs Rudi Rabout Edwin Franse Martin de Kok Leon Weststrate Johan Bouman tl RWE® RiSES De crematiedienst vindt plaats in besloten kring.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 52