Maak een online rouwbericht IÉ* in p M| Jacomina Bemouw-Coppoolse 9 ‘de Heer is mijn Herder weduwe van Nicolaas Gerard Bemouw f Vlissingen, 23 februari 2023 Correspondentieadres: Chopinlaan 45,4384 JH Vlissingen Goes, 22 februari 2023 Correspondentieadres: Kloetingseweg 19,4462 AT Goes Josy Rudy en Janny Volkert en Gloria Met verdriet, maar met dankbare herinneringen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve en zorgzame moeder, oma, overgrootmoeder, zus en schoonzus Intens bedroefd, maar ook vervuld van mooie herinneringen aan de zorg en liefde die zij geschonken heeft aan mens en dier, delen wij u mede dat, na een langdurige ziekte, zacht en kalm is ingeslapen onze zus, tante en oudtante Wij nemen afscheid van Nel op woensdag 1 maart om 13:30 uur in Uitvaartcentrum van Gentevoort, Verrijn Stuartweg 28 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aan de Kapelseweg 20 te Kloetinge. Nadien is er in voornoemd uitvaartcentrum gelegenheid tot condoleren en informeel samenzijn. Een speciaal woord van dank voor arts en verzorgenden van Zorggroep Ter Weel, voor de liefdevolle zorg en aandacht die zij aan haar hebben besteed. Er zal een afscheidsdienst worden gehouden, waarbij u wordt uitgenodigd, op vrijdag 3 maart om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de familiekamer van de begraafplaats. Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van WVO Zorg, die haar liefdevol en met aandacht verzorgd hebben. Marisa en Bryan Alessandra, Carynza, Damian Isra Apeldoorn: Piet Bemouw Wouter Bemouw Melisa Kostecka Warschau: Jeroen Bemouw Klaudia Bemouw-Nelken Laura Burgh Haanstede: Heleen Kromhout van der Meer-Coppoolse Syward Kromhout van der Meer Terneuzen: Els König-Coppoolse Richard König Vlissingen: Leo Bemouw Maijan Bemouw-Roest Kim van Limbergen Leander Bendele Serooskerke, 19 april 1931 Curasao, 23 november 1947 IN HERINNERING Weten hoe? Ca naardpgmedia.nl/online-rouwbericht en bekijk de video. Online rouwberichten worden geplaatst op pzc.nl/familieberichten. PM MAANDAG 27 FEBRUARI 2023 tN -K ff

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 29