8 Eddie Bogaert Eddie Bogaert OVERLEDEN Leonie IvoiVie Tas Eddie Gerard van Gilst Eddie Bogaert Eddie Bogaert Lex Minjneboo Eddie Bogaert glsIÈS dl Robert van den Neste MAANDAG 27 FEBRUARI 2023 PM Carpe Diem was jouw levensmotto. Namens Wielercomité 's-Heerenhoek t Sluis, 23 februari 2023 Sluis, 27 juni 1925 Marjolein van Zonneveld-Bogaert Het afscheid vindt plaats in besloten kring. Veel sterkte voor familie en nabestaanden. Geen bezoek aan huis. Rust zacht Voor altijd in ons hart. weduwnaar van Nellie van de Kreeke Neven en nichten. Wij gaan Eddie heel erg missen. Wij zijn verdrietig om het verlies van Vaarwel lieve zwager en oom. Wij wensen de familie veel sterkte toe «1 COLOFON iS familiebericht®ri>zc@dpgm®dia.nl V. QS8-0B69'99 Qi pzcinl/familieberichten SLUITTDDEN j Kanx-en-klaartnaterigal daags voor plaatsing 15.00 Op te maken advertentiesidöags voor plaatsing T4.0Q Verdrietig zijn we dat is overleden onze microfonist en wielervriend Bestuur, leden, vrijwilligers en renners van TMZ (Trimbelangen Midden Zeeland) Een mensen-mens, sociaal, organisator. Wij staan rond Marjolein en denken aan de kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Met veel verdriet hebben wij uit onze vriendengroep afscheid genomen van onze markante Correspondentieadres: Familie Bogaert Prunusstraat 53 4431 DD 's-Gravenpolder Na een mooi, dienstbaar en vooral kleurrijk leven is op vrijdag 24 februari 2023 overleden mijn lieve echtgenoot en maatje, en trotse vader, schoonvader en opa Het is mogelijk om persoonlijk afscheid te nemen van Eddie op woensdag 1 maart van 19.00 tot 20.00 uur in crematorium Het Zeeuwse Land, Kandtweg 2 te Goes. Roy en Marjolein Gemma en Luc Femke Manon Debby en Tonny Ky May Pim en Edine Conny en Adrie Louwerse Neila en Jan (in herinnering) Muller Roos (in herinnering) en Kees de Poorter Ineke en Sidney Henneman Carpe Diem Pluk de dag Niet morgen maar vandaag Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en naaste familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Wij wisten dat het er aan zat te komen, maar hebben toch met grote verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van onze oud-voorzitter In de periode 2014-2019 was Eddie de drijvende kracht achter onze organisatieMede door zijn inspanningen is de DELTA Ride for the Roses uitgegroeid tot het grootste fietsevenement van Zeeland. Het overlijden van Eddie sterkt ons nog meer in de gedachte dat we de DELTA Ride for the Roses moeten blijven organiseren om geld in te zamelen voor KWF kankeronderzoek. Wij zijn dankbaar voor alles wat Eddie voor ons en vele anderen heeft betekend. Wij wensen Marjolein, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe met dit grote verlies. Gruppetto HKZ Ad Courtin, Ad van Leeuwen, Agnieszka en Jean-Paul de Jonge, Anny en Fons de Maat, Bas van den Dries, Coen Raas, Danny Boonman, Diana van den Dries, Guus van Steenbergen, Hans van den Dries, Jan Nijsse, Jan Rentmeester, Jeroen van den Dries, Johan Zuidhof, John Geus, Jopie Zweedijk, Kees Traas, Leon Elenbaas, Margot Geijs, Noud de Dreu, Peter Louwerens, Piet van Liere, Rens Verhuist, Richard Menheere, Richard Vertriest, Rudi Blommaert, Rudy Demmenie, Steven Mookhoek, Theo Kopmels Een goede fietsvriend en een mooi mens heeft ons verlaten, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn schaterlach en zijn levenswijsheid: Carpe Diem! Koepelbestuur en comités Midden-Zeeland en Zeeuws-Vlaanderen van de DELTA Ride for the Roses Peter Mol Anja en Pierre Raas Francois Franse Peter Kant Dennis Mesu Johnny van der Klooster Kees Schouwenaar Dennis Raadtgever Jeroen van der Pluijm Adri Bruijnooge Gerrie de Wael Patrick Ridderbos Eric Vereecken Bart van den Heuvel Davy Gunst Shirin van Anrooij Patrick Tolhoek Correspondentieadres: Smeestraat 7, 4524 CN Sluis. Als het leven niet meer gaat, zoals gehoopt, als veel je wordt ontnomen, als je moet loslaten, dat een ander je verzorgt, als het leven niet meer jouw leven is, dan komt de tijd, dat het einde goed is. Na een leven van eenvoud en bezorgdheid, nemen wij met pijn in ons hart afscheid van onze moeder, oma en trotse omi Onze speciale dank gaat uit naar het verzorgend personeel van ZorgSaam en Huisartspraktijk Sluis. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze zwager en oom, Wij wensen Marijke, Sandra en Tom, Camille en Kim, Frederique, Isolde, Levi en Max veel sterkte om dit grote verlies te dragen. Dankjewel voor alle inzet en betrokkenheid in de wielersport, cultuur en Ride For The Roses. Bella en Jan Pieter Wisse Koen en Miriam, Isa en Sare Eva en Paul, Lizzie en Nore W. Versluis - v.d. Kreeke A. Versluis (in herinnering) J. v.d. Kreeke A. v.d. Kreeke - Wilderom L. Maranus - v.d. Kreeke J. Maranus (in herinnering) A. Chamuleau - v.d. Kreeke S. Chamuleau Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen Veel liefde en kracht toegewenst aan Marjolein en familie. weduwe van geboren te Zuiddorpe op 18 februari 1950. /Zzdelta We zullen jou herinneren als een wieler fanaat pursang. Als speaker, ploegleider en organisator, heb je ontzettend veel betekend voor velen en je altijd vol overgave ingezet. Jouw kennis, bevlogenheid en humor zullen wij nooit vergeten. Onze herinneringen blijven en deze koesteren we. Guillaume de Punder Patrick van Belzen Marietta van Anrooij-Zoeteweij Antoine Goense Erwin van Loo Patrick van Passel Raymond Tolhoek Vital Timmermans Henk de Jong Peter Hoondert Arnold Duinhouwer Reinier van der Does Jean-Marc Dagevos Wilfred Geijs Rudi Rabout Edwin Franse Martin de Kok Leon Weststrate Johan Bouman ra De crematiedienst vindt plaats in besloten kring.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2023 | | pagina 28